SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Ez egy menyasszonyi próbasmink volt.A saját esküvőmre:)

A hidratálókrém felvitele után vártam kb.fél órát,majd felvittem az alapozót a Sigma F50-es alapozóecsettel.Ezután a púdert az F30-as nagy pufi púderecsettel.A szemöldökömet az E65-ös ecsettel,és az UD paletta Buck színével satíroztam be.A szemhéjalapozót egy E.L.F. márkájú sima szintetikus ecsettel osztottam szét az egész szemhéjon illetve az alsó szempillák tövében.Szemhéjalapozó mindenhová kell,ahová festéket viszünk.

A szememre választottam két sötétebb,fényes zöld színt a CS-palettából,és ezt vittem fel a mélyítővonalra az E70-es ferde satírozóecsettel,illetve egy picit beljebb haladtam miközban satíroztam.A szemhéjamra egy picit sárgásabb csillogó aranyszínt választottam,és ezt nyomogatva vittem fel az E55-ös szemfestékecsettel.Ezután visszamentem a ferde ecsettel,és egy nagyon pici fényes feketét vittem fel nyomogatva a szemhéj úgynevezett V-vonalába,a sarkába,hogy egy nagyon picit sötétítsem.Az E40-es nagyobb satírozóecsettel átszaladtam rajta,hogy szépen egymásba menjenek a színek.A szemöldökcsont alá az E60-as ecsettel vittem fel az UD-paletta Virgin színét.Ezután kihúztam a szemem kissé macskásra fekete szemceruzával,majd az E65-ös vékony,ferde ecsetével átmentem a kihúzáson egy fekete színnel.

Az alsó szemhéjon szintén kihúztam a szemem ceruzával,majd az előbbi E65-ös ecsettel,és a mélyítővonalnál használt sötét zöld színekkel átmentem a kihúzáson.A szemzug megvilágosítására egy fényes bézs színt használtam és az F70-es szintetikus ecsetet.Ezután szempillaspirál,majd korrektort tettem a szemek alá,mert amik leperegtek a festés közben,meg amit letöröltem alapozót,nem hagyhatom úgy:) A korrektort az F60-as Concealer ecsettel dolgoztam el.

Végül egy barackos-rózsaszínes pirosítót és szájfényt vittem fel.

A szemet tussal is ki lehet húzni,csak nekem elfogyott.:)

HASZNÁLT TERMÉKEK

Paris Berlin Le Fluide Alapozó