SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Sosem voltam az a vibráló színű szemceruzás típus, de az essence színes szempillaspiráljai már a kezdetek óta birizgálták a fantáziámat. Aztán egyik délután megvettem a sötétkéket és este mosolyogva konstatáltam, hogy wishes pont aznap írta meg a tesztet a liláról. (coincidence indeed:) ) Felső szempillákra megmaradt a jól bevált és bálványozott maybelline colossalom, az alsó pillasoron viszont hatalmas szerelem ez a sötétkék. Mivel ez nem egy hűdenagy smink, ezért leginkább csak az összképet fotóztam le. Az első fotó egy vizsga utánról való, a számra a catrice-től a kiss kiss hibiskiss árnyalatú rúzs került felütögetve, mert féltem, hogy a kék szempillákkal és az öltözékemmel együtt túlontúl harsány lenne, de hát a délelőtti konzervatív kinézet és izgulás és az utána következő eufória miatt színorgiára áhítoztam. :) Az utlsó két képen pedig egy sokkal szolidabb outfitetnek adott egy kis csavart, a számon az essence ikonikus my favourite milkshake-je, az arcomon bb krém és alverde barackos pirosító.

Álmomban sem gondoltam volna, hogy a) egy színes szempillaspirál ennyire kihasználható és b) ennyire ki is fogom használni. :)

HASZNÁLT TERMÉKEK