SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Már a korábbi Gwen Stefani kollekcióban megjelent Push and Shove lakk fölött is rengeteget gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de mivel mindenki írta, hogy macerás és 24 órát nem bír ki, így végül lebeszéltem magam róla (legbelül nagyon sajnáltam ezt a döntést). DE! Amikor megláttam az ezüst lakkot ebben a kollekcióban felcsillant a szemem és reménykedtem, hogy hátha lesz még esélyem beszerezni valami hasonlót.

Nos, jelentem, ez nagyon hasonló, de közel sem egyforma. Sokkal nagyobbak benne a szemcsék, ezáltal sokkal szemcsésebb a foil hatás, viszont: gyerekjáték a használata és tartós. Így is nagyon látványos a körmökön, nem macerás a használata és bátran jelenthetem ki, hogy ez az eddigi legpigmentáltabb lakkom az OPI-tól, a képeken 1 (!) rétegben használtam. Kerestem rajta hibát, halvány foltokat, bármit, hogy a jól megszokott második réteget rákenhessem, de egyszerűen nem kell. Alaplakkal sem kell szórakozni, ellenben a fedőlakk nem vesz el a fényéből, nyugodtan használom rá, mert ezt a lakkot biztosan nem fogom lemosni egyhamar! :)

Több info itt: