SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Nagyon csigázta már a fantáziámat, hogy mit tudok majd kezdeni legújabb körömdíszítő szerzeményemmel, ami pelyhesre őrölt kagylóhéj tulajdonképpen, pontosabban a kagylóhéj gyöngyház rétege.

Tetszett a darabkák fénye, szabálytalansága, és egészen biztos voltam benne, hogy össze fogom párosítani valami hibátlan felületű, fényes lakkommal.

A Saran Wrap technika ötlete pedig véletlenül kínálkozott, és úgy gondolom, hogy remekül illik a díszítményhez.

Alaplakk: Catrice világos kékeszöldje két rétegben, csontra szárítva

Középső sáv: Szivacsra felvitt Miss Sportyval kicsit aládolgoztam, hogy ha véletlenül kifutnék a mintából, se legyen gond. Ezután ugyanezt a lakkot saját ecsetével vékonyan, sávban felvittem. Erre került ugyanilyen módon az ezüst Moyra úgy, hogy az alatta lévő duokróm réteget ne takarja el teljesen. Kb 1 perc száradás után összegyűrt alufóliadarabkával ezt a területet töredezetté tettem.

A teljes felületre Essence fedőlakk került, amelynek rétegébe, még a száradás előtt fogpiszkálóval rögzítettem a kagylóhéjdarabkákat, majd újra kentem a fedőlakkot.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Catrice Ultimate Körömlakk
Árnyalat:   540 Am I Blue Or Green?
Árnyalat:   540 Am I Blue Or Green?
Miss Sporty Metal Flip Körömlakk
Árnyalat:   040