SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Alapként a Misslyn lakkot használtam, két, középvastag rétegben. Natali E jóvoltából tettem szert erre a selyemcukorka felületű gyönyörűségre, és pár kenésnyi próbálkozás után azonnal tudtam, hogy antik keretbe kell foglalnom! :)

Az alap nedves rétegébe a körömvég szélére először három pici csepp Miss Sporty duokróm lakkot vittem föl apró ecsettel, majd körbepöttyöztem őket a Moyra ezüstjével, a lakk saját ecsetével, finoman. Ezután gyorsan, apró csigavonalakat mintáztam a körömszélen, vékony ecsettel, majd a mintát cakkosan-spirálisan továbbvittem a köröm egyik, majd másik oldalán, fölfelé, úgy, hogy a duokróm árnyalat szépen belemosódott az ezüstbe, antik keret hatást eredményezve.

A teljes száradást apró javítások követték, a vékony ecsettel a körömszéleken néhány ponton hangsúlyosabbá tettem a mintát.

Fedőlakkot nem használtam, mert teljes szépségében szerettem vona megmutatni nektek az alaplakk finom, félmatt, selymes felülete és a mintázáshoz használt normál lakkok egymásra gyakorolt érdekes hatását.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Misslyn Silk Touch Körömlakk