SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Az arcom lealapozása után az Artdeco szemhéjalapozójával alaposan lealapoztam a szemhéjamat is, hogy megfelelő alapot adjak az élénk szemsminknek. Ez után a Sleek Curacao palettája következett. Az első szín egy élénk, napsárga árnyalat volt (Screwdriver), amelyek a szemzugtól indulva kifelé vittem fel a mozgó szemhéjra. Erre került fel immár kívülről, a V-vonaltól befelé a paletta gyönyörű intenzív narancssárgája, a Tequila Sunrise, majd egész kis mennyiségben a Bloody Mary nevű piros szín. Ezzel érdemes óvatosan bánni, hiszen nem akarjuk elfedni a narancsrága árnyalatot, csak "mélységet" szeretnénk adni a szemsminknek. Highlighterkénet a paletta fehér árnyalatát (Martini) és MAC Vanilla színű pigmentet használtam.

A szempillák tövére  "tightlining" módszerrel használtam a fekete szemceruzát, azaz alulról a pillák tövénél, a felső vízvonalom használtam. Ezzel lényegében úgy húztam ki a szemem és adtam sötét alapot a szempilláimnak, hogy nem nyúltam bele a szemhéj élénk színű sminkjébe egy fekete ceruzával. Ez után szempillagöndörítés és fekete szempillaspirál következett.

Végül egy halvány rózsaszín szájfény felvitelével fejeztem be a sminket.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Sleek Curaçao i-Divine Palette