SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Imádom, ahogyan a különféle lakkok egymással harmonizáló árnyalatai összekeveredve a legkülönösebb formákat, mintákat kirajzolják. Ez a manikűr nagyon kedves a szememnek és a szívemnek, mert PIROS :)

Alaplakk: Miss Sporty krémes meggypirosa, egyetlen vastag rétegben, melyet nem engedtem megszáradni.

A nedves alapra csöppentettem a köröm tövéhez közel a Vollare napsárgát, elé pedig, a köröm hegyéhez közel a Lovely sárga homokját.

Varrótű hegyével, körkörösen, finoman örvényeket húztam a felületbe, ezek rajzolták ki a sárga íves, szabálytalan spirális mintát.

Húsz perc száradást követően, vékony dekorecsettel apró, vörösesbarna indákat húztam a köröm tövétől befelé, ezzel főleg azt szerettem volna elérni, hogy az örvényminta kevésbé érdekes részeit kicsit feldobjam.

A lakkozást a kedvenc Essence fedőlakkom zárta.

Itt használtam először és utoljára az Essence lakkszárító, csepegtetős szérumját, amelynek "köszönhetően" a makrofelvételeken jól láthatjátok, hogy milyen sűrű buborékokat okozott a felületben. A bubik szabad szemmel is láthatóak voltak, ezt a jelenséget a szérum nélkül nem tapasztaltam.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk