SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Ezt a sminket igazándiból nem én találtam ki. A neten láttam, és nagyon tetszett, egyszerűen muszáj volt megcsinálnom. :P Ugyanakkor gondoltam jól jöhet hozzá egy leírás, hogy hogy csináltam. :)
Először lealapoztam a szemhéjamat a Coastal Scents Eclipse korrektoral, és tettem rá egy kis Elf féle szemhéjprimert. Ezután egy nagyon vékony, és kicsi részletező ecsettel (a Coastal Scents 22 db-os ecsetkészletéből a legkisebb fejűvel, azt hiszem a 15-ös számú rúzsecset volt a tettes) megrajzoltam a fekete vonal kontúrjait és ki is töltöttem a Sleek matt fekete porával. A szemem közepe felé lilával dolgoztam el a feketét, igyekeztem a minél összemosottabb átmenetre. A szemem közepénél a fehér innocence -t használtam. Alul is feketével húztam ki a szempillám tövénénél. Amikor ezzel megvoltam, az Essence fekete zselés tusával tettem hangsúlyosabbá a fekete részeket, és felülre is húztam egy határozott tusvonalat. A vízvonalamat is kihúztam fekete szemceruzával. Végül a Max Factor False Lash Effect Fusion szempillaspirálját használtam, és ragasztottam egy műszempillát. :)

HASZNÁLT TERMÉKEK

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
Árnyalat:   fekete
Árnyalat:   fekete
Sleek Bad Girl i-Divine Palette
Árnyalat:   lilák, innocence (fehér)
Árnyalat:   lilák, innocence (fehér)
Coastal Scents 88 Original Makeup Paletta
Árnyalat:   lila