SMINK ADATOK

SMINK TIPPEK, STEB BY STEP, LEÍRÁS

Ez lenne az én nagyon őszi, nagyon erős, sötét sminkem :D.

Lealapoztam az arcom korrektoroztam, bronzosítottam és púdereztem, a szemem alatt pedig egyfajta púderágyat készítettem a később esetleg lepotyogó csillámoknak.

A szememre is felvittem a korrektort, majd mikor megszáradt erre került a Color Tattoo. A krémes szemhéjfesték felé a Cocoa dreams paletta bal felső színe került, a mélyítővonalba pedig egy Fleur de Santé palettából(ami lemaradt a képről is, és ide sincs feltöltveI) sötétszürke került. A belső szemzugom szintén a Fleur de Sante paletta fehér színével világosítottam ki. Lesöpörtem a szemem alól a felesleges púdert a lehullott csillámokkal együtt. Fekete szemceruzát satíroztam mind az alsó, mind a felső pillák tövébe. Két szempillaspirált használtam - először a Mega Effectset, hogy szétválassza a szempilláim aztán az Infinitizet, hogy hosszúak és igazán feketék legyenek. Az alsó vízvonalam erősen kihúztam fehér szemceruzával, valamint az alsó szempillák belső felénél is ezt használtam.

A számra az Oriflame univerzális balzsamja, majd az Avon Oxford Wine rúzsa került 2 rétegben.

HASZNÁLT TERMÉKEK

Árnyalat:   warm
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
Árnyalat:   40 Permanent taupe
Árnyalat:   40 Permanent taupe
Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)
Árnyalat:   cocoa dreams
Árnyalat:   cocoa dreams