KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rácz Judit (apolka)

32 éves, hobbiból krémmániás, nem hobbiból informatikus lány vagyok. Sok évig súlyosan pattanásos bőrrel kűzdöttem, és végül rengeteg utána olvasás, tanulás után sikerült rendbe hozni a bőröm. Mivel nem ismertem olyan magyar oldalt, ami segítene a a krémek hihetetlen választékában eligazodni, se olyat, ahol a profi bőrápolásról, és a ma ismert legjobb hatóanyagokról olvashatnánk, így 2010 nyarán elindítottam a Krémmániát és a hozzá tartozó blogot. A Krémmánián azóta is én vagyok a mindenes. :)

Bauer Évi (wishes)

2011 augusztusában kerültem a Krémmániához, előtte „csak” egy lelkes user voltam. 29 éves vagyok, és Apolkához hasonlóan én is a BME-n tanultam, bár én közgazdászként. Krémmániás létemre nem vagyok tipikus kozmetikumhalmozó, viszont a legjobb dolgokra szeretek lecsapni. Ezekről általában a blogban le is írom a tapasztalataimat, és a Facebookon is igyekszem mindig naprakészen megosztani veletek, hogy milyen újdonságok vannak és mik a legjobbnak ígérkező fogások. A Krémmánián továbbá én felelek azért, hogy le legyenek ellenőrizve az általatok feltöltött krémek és márkák!

Bármilyen kérdésed vagy problémád van, írj nekünk a kremmania@gmail.com email címre. A leveleket mindketten megkapjuk.