KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hennacska, az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Szilokonmentes hajolaj, száraz törékeny hajra. Bio mandula, argán, avokádó, és sárgabarackmag olajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2017. november 29.

Az illata pont olyan, mint általában a natúr kozmetikumoké: nem rossz, de én nem szeretem. Meglehetősen sűrű állagú, ennek megfelelően óvatosan kell adagolni. Hatása jó, de nem kiemelkedő. Az adagolópumpája kezdettől nem működött, ez mindenképp levon a használati értékéből, különösen, hogy ezzel másoknak is gondja akadt.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

ildyy

2017. november 26.

Hát igen, aki be tudja tartani a kevesebb néha több elvet, annak mindenképpen nagy segítség lesz ez az olaj. Göndör, vékony szálú hajam van, akár szárazon, akár vizesen hajmosás után viszem fel a végekre, ha sikerül belőni a jó mennyiséget, nagyon szépen rendezi a hajat, de ha csak egy picit is többet kenek, már zsíros hatású lesz, és csak a mosás segíthet. Az illata isteni, könnyű használni, bár már vettem olyat belőle, aminek a pumpája használhatatlan volt. Más natúr hajolajhoz viszonyítva számomra ez a nyerő, bár az öt csillagot nálam még nem éri el.

ildyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Nicu

2017. november 5.

Nem törékeny a hajam, csak a vége kissé sprőd a vasalástól. Majdnem derékig érő hajam van, egy pumpálásnyi elég kb. álltól kezdve. Vizes hajra viszem fel.
Vigyázni kell vele, mert zsíros hatást kelt, ha keveset viszek fel, alig hat. Hajmosás előtt használom már csak. Finom illata van. 800-900 Ft körül vettem leárazás nélkül, de ha elfogy, nem veszem újra.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

pont

2017. november 5.

az biztos, hogy vigyázni kell vele, mert nagyon könnyen elnehezíti és zsíros hatásúvá teszi a hajat (pedig az én hajam dús, vastagszálú, el se merem képzelni, mit tesz a vékonyka, gyengébb hajjal). úgyhogy én ezért inkább hajmosás előtti pakolásként merem csak használni. annak oké (bár csodát nem tesz), szépek az összetevői, de nem erre a célra vettem, szóval ha így vesszük, csalódás. plusz az erős, mű citrusos(?) illatától én rosszul vagyok, nem értem, minek kellett ezt erőltetni egy ilyen terméknél.
vannak jobb hajápoló olajak is, amiknél nem kell ennyi kompromisszumot kötni, szóval engem nem nyert meg magának.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

kapeni

2017. november 3.

Nagyon szeretem ezt az olajat, és nálam a pumpája is hibátlanul működik!😁 Vastagszálú, szőkített, göndör hajam van, nedves és száraz hajon is szoktam használni, határozottan jobb kinézetű tőle a hajam. Tényleg csak 2, max 3 pumpálásnyit szabad tenni, mert különben újra hajat kell mosni!!!😦 Én az illatát is szeretem!

kapeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

UnicornsOfLove

2017. október 26.

Olcsó volt és természetes, csak ezért vettem meg. Kezdjük ott, hogy a pumpája az enyémnek sem működik, ezért ráraktam az előző kifogyott hajvégápolóm pumpáját, mert még véletlenül meg volt a flakon. Probléma elhárítva, de azért kicsit zavaró: ha az ember egy pumpás terméket vesz, valószínűleg arra számít, hogy pumpálni is tud majd.
Egy, maximum két pumpálásnyit oszlatok el a nedves hajamon, de többet tényleg öngyilkosság. Ha racionális mennyiség felkenése után kicsit olajosabb érzetet hagy egyébként szárítás után is, később felszívódik. Sajnos ezt száraz hajra alapból nem lehet használni, pedig én úgy szeretem. Amikor már mosás után vagyok három-négy nappal. Kócolódik a vége, akad és sprődebb. Na ezt olyankor gyorsan helyreteszi egy kis olaj. Egyébként a dobozára is rá van írva, hogy nedves hajra, tehát tudtam is róla, de gondoltam kipróbálom. Ha jól adagoljuk, akkor segít egy kis egészségesebb tapintást és kinézetet varázsolni, de semmiképp sem pótolhatatlan. Igazából átlagos.

UPDATE: már használom egy jó ideje és muszáj neki négy csillagot adnom a három helyett! A hajam vékonyszálú és nagyon szöszösödős, olyan "bárányos" kinézete van, de ha ezt teszem a végeire, és mondjuk a fültől lefelé a hosszára, akkor nagyon szépen lesimítja, ápolja, van tömege, szép az esése úgyhogy ez így négyes! Most tervezek kipróbálni egy másik olajat, és majd aztán meglátom, hogy újraveszem-e. Lehet, hogy igen. De ahogy elnézem, ez egy fél örökkévalóságig elég lesz.

UPDATE2: ez az olaj nagyon jó! Nekem az illata is tetszik, és szépen hidratálja a hajszálakat, már kitapasztaltam, az én hajamra hogyan célszerű használni. Nagyon tetszik! Szép példája ez az egész amit itt írogatok annak, hogy hogyan is változhat a véleményünk egy termékről. Ötös!!!

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

masikanna

2017. október 17.

hajmosás előtt pár órával szoktam a hajamra kenni 2-3 nyomásnyit, szép, ápoltabb utána a hajam. (kicsit zavar az illata, nagyrészt illatmentes / nagyon gyenge illatú dolgokat használok, ahhoz képest ennek elég erős az illata.)

masikanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

pono

2017. október 8.

Szerintem is jo ez az olaj, en szaraz hajra szoktam hasznalni (tovekre termeszetesen nem). Illata nekem nem tetszik, de nem izgat kulonosebben. Ket pumpalast szoktam tenni a vallamnal kicsit hosszabb hajamra, ami nagyon szaraz, sprod es sok is van belole. Nekem szarazon beszivja par ora alatt, szoktam siman hasznalni es hajmosas elott is, akkor tobbet teszek pakolasszeruen es utana kimosom. Nedves hajra nem latom sok ertelmet. Valoban kiados, ezert is valo szaraz es sprod hajra, mint ahogy minden olaj... sosem ertem, amikor vekonyszalu/zsirosodo hajuak olajat hasznalnak es panaszkodnak, hogy nehez : ) Persze, hogy az, mert a szaraz hajra csak az hasznal. Szoval szerintem teszi a dolgat, natur es nem is draga. Nekem a pumpaval sem volt gondom.

pono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2017. október 1.

Ma pontosan hogy egy hónapja van meg és alig fogyott. (pedig volt hogy néha én is a kelleténél többet használtam)
Első használat után akartam is jönni lepontozni mivel nekem is olyan lett tőle fontosabb alkalmak előtt a hajam mintha megáztam volna. De adtam neki több esélyt is és milyen jól tettem:) Egyik este hajmosás után a már kifésült de vizes hajamra tettem belőle egy pumpálásnyi mennyiséget meleg vízzel a tenyerembe összedörzsölve. Túl késő volt, így a felvitel után egészen reggelig nem is fésülködtem. Reggelre nagyon jól beszívta az összeset, gondolom mivel így nem tudott az olaj érintkezni a teljes hosszal. Így tökéletes, bár ez csak a hajam alsó 10-15cmét ápolja, a fentebbi területekre másik ápolót használok (lush r&b). Akik lemondtak róla véglegesen azoknak nagyon tudnám ajánlani rá ezt a módszert, ha lett volna időm fésülködni utána, nekem is a kukában végezte volna. Tervezem, hogy beszerzek egy szórófejes flakont, hogy vízzel higítva száraz hajon is működik e.

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 1.

Boriszka

2017. szeptember 28.

Kezdem a rosszal. Sikerült nekem is belenyúlnom, és nem jó pumpásat választanom. Valamint mindössze egy hónapos szavidővel sikerült megvennem. Ezzel együtt vettem egy Alterra mandulás sampont és egy gránátalmás-aloés hidratáló balzsamot, így az együttes hatásról tudok beszámolni. A sampontól először megijedtem, mert olyan érzés volt, mintha nem tisztítana eléggé, vizes hajon sem a balzsamot, sem az olajat nem éreztem elég táplálónak, valószínűleg a szilikon mentes összetétel miatt. De mikor megszáradt a hajam, simán hozta azt az eredményt, sőt még jobbat. Viszont az adagolás miatt levonok egy csillagot.

Boriszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil