KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hennacska, az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Szilokonmentes hajolaj, száraz törékeny hajra. Bio mandula, argán, avokádó, és sárgabarackmag olajjal.

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2018. március 20.

Ma pontosan hogy egy hónapja van meg és alig fogyott. (pedig volt hogy néha én is a kelleténél többet használtam)
Első használat után akartam is jönni lepontozni mivel nekem is olyan lett tőle fontosabb alkalmak előtt a hajam mintha megáztam volna. De adtam neki több esélyt is és milyen jól tettem:) Egyik este hajmosás után a már kifésült de vizes hajamra tettem belőle egy pumpálásnyi mennyiséget meleg vízzel a tenyerembe összedörzsölve. Túl késő volt, így a felvitel után egészen reggelig nem is fésülködtem. Reggelre nagyon jól beszívta az összeset, gondolom mivel így nem tudott az olaj érintkezni a teljes hosszal. Így tökéletes, bár ez csak a hajam alsó 10-15cmét ápolja, a fentebbi területekre másik ápolót használok (lush r&b). Akik lemondtak róla véglegesen azoknak nagyon tudnám ajánlani rá ezt a módszert, ha lett volna időm fésülködni utána, nekem is a kukában végezte volna. Tervezem, hogy beszerzek egy szórófejes flakont, hogy vízzel higítva száraz hajon is működik e.

update:
Sajnos a kukában végezte, rá kellett jönnöm hogy nem ez fogja egyben tartani a festett hajamat. Abban a pillanatban amikor felkerül kifésülhető, puha hajat eredményez de hosszútávon a kémiailag kezelt hajjal már nem csinál semmit. Ez nem is várható el tőle mivel natúrkozmetikum, a természetes hajú barátnőmnek bevált. :)

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 20.

update:

Lorya

2018. március 15.

A gránátalmás sampon-balzsam mellett ez is ott van a kedvencek között. Hajmosás után nedves hajon egy keveset oszlatok el a végeken, száradás végére teljesen felissza a hajam, nem zsírosít. A hajmosás előtt is ebből rakok fel több mennyiséget hajpakolásként, mert ezt egy samponozással még simán ki tudom mosni, ellenben a kókuszolajjal és az olivaolajjal. Eddig kétszer vettem újra, a pumpája mindig hibátlan volt. Nekem nagyon sokáig elég ez a mennyiség, előbb jár le mielőtt elfogyna (azután sincs még semmi baja sokáig). Ja és heti kétszer mosok hajat. :)

Lorya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Macska27

2018. február 13.

Szépek az összetevői és szilikonmentes, ezért vásároltam meg. Közeli lejáratú terméket vettem le a polcról, nem figyeltem erre oda... A hajam festett, formázás miatt száraz és vékonyszálú, emiatt plusz táplálásra van szüksége. (Kb. havi kétszer vasalom, viszont heti 3-4x beszárítom.) Egy pumpányi elnehezítette a hajam, emiatt csak 2-3 cseppet oszlatok el a hajvégeken hajmosás után, hajszárítás előtt. Száraz hajon nekem nem szívódik be, igaz a tájékoztatón ez megtalálható, de hajtott a kíváncsiság. Időnként hajmosás előtti éjszaka nagyobb mennyiséget oszlatok el a hajvégeken és a száraz részeken az olajból. Ha összehasonlítom a kókuszolajos éjjeli hajápolással, ez sajnos a nyomába sem ér. A barackos illata tetszik, hajszárítás után még sokáig finoman érezhető a hajvégeken. Elhasználom, de nem az a "nem tudok élni nélküle" termék.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

RarityRose

2018. január 20.

elég sűrű anyag, nem kell belőle túl sokat használni. Nagyon gyorsan fogy, megfog mindent ezert vigyazni kell vele. Az illata nem rossz..

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Tatus

2018. január 14.

Nagyon szerettem, három flakont is elfogyasztottam.Hosszú, erős szálú göndör hajam van, mindig szép fényes a hossza de a hajvégeim sajnos szárazak. Ragaszkodom a szilikonmentességhez és ez volt első amit találtam évek óta hajvégápoló kategóriában ( az alverdét leszámítva, de hát köszi a második összetevő az alkohol, ha már száraz hajvégekre használnám nyilván nem fogok rá alkoholosat tenni) A héten akartam újra venni, sorra jártam a rossmannokat és sehol sem leltem,nem hittem el, hogy ennyire népszerű lenne. Majd a negyedik helyen már csak megkérdeztem egy eladót a dologról, és szomorúan kellett hallanom, hogy kivonták! :( Azóta bújom a netet, de a Lush méreg drága hajvégápolóján kívűl semmi szilikonmenteset nem találtam.Ha esetleg tudna valaki valami alternatívát ajánlani kérem ne tartsa magában!

Tatus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

wildrose

2017. november 29.

Az illata pont olyan, mint általában a natúr kozmetikumoké: nem rossz, de én nem szeretem. Meglehetősen sűrű állagú, ennek megfelelően óvatosan kell adagolni. Hatása jó, de nem kiemelkedő. Az adagolópumpája kezdettől nem működött, ez mindenképp levon a használati értékéből, különösen, hogy ezzel másoknak is gondja akadt.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

ildyy

2017. november 26.

Hát igen, aki be tudja tartani a kevesebb néha több elvet, annak mindenképpen nagy segítség lesz ez az olaj. Göndör, vékony szálú hajam van, akár szárazon, akár vizesen hajmosás után viszem fel a végekre, ha sikerül belőni a jó mennyiséget, nagyon szépen rendezi a hajat, de ha csak egy picit is többet kenek, már zsíros hatású lesz, és csak a mosás segíthet. Az illata isteni, könnyű használni, bár már vettem olyat belőle, aminek a pumpája használhatatlan volt. Más natúr hajolajhoz viszonyítva számomra ez a nyerő, bár az öt csillagot nálam még nem éri el.

ildyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Nicu

2017. november 5.

Nem törékeny a hajam, csak a vége kissé sprőd a vasalástól. Majdnem derékig érő hajam van, egy pumpálásnyi elég kb. álltól kezdve. Vizes hajra viszem fel.
Vigyázni kell vele, mert zsíros hatást kelt, ha keveset viszek fel, alig hat. Hajmosás előtt használom már csak. Finom illata van. 800-900 Ft körül vettem leárazás nélkül, de ha elfogy, nem veszem újra.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

pont

2017. november 5.

az biztos, hogy vigyázni kell vele, mert nagyon könnyen elnehezíti és zsíros hatásúvá teszi a hajat (pedig az én hajam dús, vastagszálú, el se merem képzelni, mit tesz a vékonyka, gyengébb hajjal). úgyhogy én ezért inkább hajmosás előtti pakolásként merem csak használni. annak oké (bár csodát nem tesz), szépek az összetevői, de nem erre a célra vettem, szóval ha így vesszük, csalódás. plusz az erős, mű citrusos(?) illatától én rosszul vagyok, nem értem, minek kellett ezt erőltetni egy ilyen terméknél.
vannak jobb hajápoló olajak is, amiknél nem kell ennyi kompromisszumot kötni, szóval engem nem nyert meg magának.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

kapeni

2017. november 3.

Nagyon szeretem ezt az olajat, és nálam a pumpája is hibátlanul működik!😁 Vastagszálú, szőkített, göndör hajam van, nedves és száraz hajon is szoktam használni, határozottan jobb kinézetű tőle a hajam. Tényleg csak 2, max 3 pumpálásnyit szabad tenni, mert különben újra hajat kell mosni!!!😦 Én az illatát is szeretem!

kapeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil