KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hennacska, az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Szilokonmentes hajolaj, száraz törékeny hajra. Bio mandula, argán, avokádó, és sárgabarackmag olajjal.

Krémmánia Kedvencek a -től
Nicu

2017. május 10.

Nem törékeny a hajam, csak a vége kissé sprőd a vasalástól. Majdnem derékig érő hajam van, egy pumpálásnyi elég kb. álltól kezdve. Vizes hajra viszem fel. Nagyon puha tőle a hajam, és látszik a változás 2 használat után már. Finom illata van. 800-900 Ft körül vettem leárazás nélkül.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

sziszoka

2017. május 1.

Ez az olaj csodát tesz a hajammal.Nem extra száraz a hajam,csak a vége,picit sprőd,de ez elég,hogy igénytelenül nézzen ki a hajam,ha nem használok olajat.érdemes megfogadni a használati utasítását,hogy nagyon takarékosan kell használni.Én első alkalommal négy pumpálásnyit tettem rá,és mintha a zsírosbödönt a fejemre húztam volna,úgy néztem ki. :-)Vállig érő hajamra simán elég egy pumpálásnyi,tehát nagyon sokáig elég lesz.A hajam sokkal erősebb és kevésbé töredezik.

sziszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

paranoidcat

2017. április 22.

Főképp lustaságom miatt használok szilikonokat - szeretem a gyorssegélyt, amit nyújtanak a kifésülésben, viszont most épp az a la nature korszakom van előtérben.
Szóval, ez a cucc király. Göndör, száraz, rasztásodó, konok hajam van, és nagyon szereti ezt az olajat. Éjszakára használom, néhány cseppet belemasszírozok a hajamba, főleg a kritikus területekre (hajvég, néhány rasztalelkű tincs, stb), egy laza konytba kötöm, és reggelre a hajam együttműködő, puha, és úgy vettem észre, ad egy kis tartást is neki, rendezettebb tőle a lobonc.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

gingerbloo

2017. április 13.

Most épp másikat használok (balea), de ez is nagy kedvenc. Nagyon jó az illata és ápol. Nem zsírosít, olcsó, szóval igazán jó.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

KicsiRebel

2017. március 7.

Nekem nagyon bevált, szerintem egész jó kis olaj. Csak kicsit később tűnt fel, hogy túl sokat nyomtam a hajamra, és olyan volt, mintha legalább 2 hete nem mostam volna hajat. :D Hajmosás előtt szoktam felvinni. Ha kiöblítem, nagyon puha a hajam mosás alatt is. Utána sampon és a hajvégápoló. Nagyon hatásos így, az árát is teljesen megéri. Egy a baj, mintha kissé zsírosítana, de nem biztos, hogy emiatt van. Tetszik az illata is, finom, friss. Lényegében jó termék, elégedett vagyok vele.

KicsiRebel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Bellabellissima

2017. január 8.

Nagyon jo olaj! Nekem bevált, minen hajmosás elött fent van kb 40 percig. Ezt, illetve más olajokat váltogatok. Vigyazat! Szaraz hajra egy pici pumpanyinal tobbet soha ne tegyünk, különbön zsiros lesz a haj, es nem lesz szep!

Bellabellissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Lisana

2016. december 7.

Nagyon vékony szálú a hajam, könnyen törik, ezért is kell valamilyen olajat használnom rá. Ez az olaj sokkal tartalmasabb, mind az Alverde. Az illata és az összetevői is elég hasonlóak, de ebből valamiért 1 pumpálásnyi is sok már nekem. Csak úgy működik, ha vizes tenyérbe nyomok annyira keveset, amennyire lehet, majd eloszlatom a két kezemen, hogy még kevésbé legyen tömény és így teszem a hajvégeimre. A hatása még így is elég zsíros, így utána pár óráig nem szívesen megyek utcára :S
Ha ugyanezt hajmosás után vizes hajon csinálom, akkor működik, de ugye ez csak 2 naponta történik meg. A hajam meg igényelné a mindennapos olajozást :/

Update: sajnos 1,5 hónapos használat utána azt látom, hogy törik a hajam egy kicsit (ez más olajok melletti használatnál nem fordult elő, és éppen vágattam belőle, mielőtt ezt elkezdtem használni). A használata ugye macerás, így nem is tudom minden nap alkalmazni, a minden másnapi használat meg nem elég. Hajpakolásnak elhasználgatom, mert hajpuhításra jó, csak töredezés ellen nem (ami nálam a fő cél lenne :( )
Masszázsolajnak és kéz"krém"nek tökéletes, csak ezekhez egy kicsit drága.

Lisana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Masszázsolajnak és kéz"krém"nek tökéletes, csak ezekhez egy kicsit drága.

llidia

2016. november 8.

Illata nagyon kellemes, sokáig elég és az összetevői is nagyon szépek. Azonban az a baj vele, hogy csak nedves hajon tudom használni és akkor is figyelnem kell arra, hogy ne használjak sokat belőle, mert akkor nem szívódik be és zsírosnak látszik a hajam tőle...
Ettől függetlenül 4 csillag, mert árban nagyon jó !

llidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Ettől függetlenül 4 csillag, mert árban nagyon jó !

Litta

2016. november 4.

Lassan a tubus aljára érek. Elég sokáig kitartott, még tavasz elején vettem valamikor. Mindenképpen dicséretes, hogy szilikonmentes, és van benne argánolaj. AZ illata nagyon kellemes, barackos. Egy ideig használtam mosás előtt hajpakolásként, mostanában már csak mosás után nyomok 1-2 pumpálásnyit a tenyerembe, és eloszlatom a törülközőszáraz hajamon. Aztán sikerült annyira elkevernem valahová, hogy majdnem 2 hónap múlva került csak elő, így addig nem is tudtam használni. Ezalatt semmi változást nem vettem észre a hajamon negatív irányba. Szóval szép - szép, meg jó, hogy natúr, szilikonmentes, fincsi illatú, de ez a 2 hónap rádöbbentett, hogy igazából semmi kiemelkedőt nem csinált a hajammal. Ha elfogy, rendes argánolajra fogom leváltani.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

szilvia.bano

2016. október 27.

Az illata kellemes, az összetevői jók. Sajnos kicsit ragacsos-száraz hajra szoktam használni az hajolajat, a hasmosás és szárít után a hajformázás utolsó lépéseként. Végül nem bántam meg, hogy megvettem, az üvege miatt, az most az utazós hajolajas üvegem. De az Elseve selymes olaj sokkal jobb.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil