KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A következő összetevők tanusított biogazdaságból vannak: olíva olaj, szójabab olaj, shea vaj, méhviazs, körömvirág kivonat és aloe vera.

A krémben található illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ascyra

2017. november 9.

A hét végén az összes sminkcuccomat, és piperémet lecseréltem alverdére - a természetesség jegyében. Öregedő bőrnél már nem mindegy mit ken magára az ember. Jelentem, ez a kézkrém konkrétan ledöbbentett: az eddigiekhez képest 1. azonnal felszívódik, csekély régetérzést hagyva maga után (olyat nem találtam, hogy sosem éreztem semmit kencézés után) 2. az illata végre nem olyan, mintha egy liter parfümmel locsoltam volna át a kezeim. 3. Teljesen természetes anyagokból áll. 4. olyan pihe-puha tőle a kezem, mint a selyem! Csak ajánlani tudom. Nevetséges az ára a hatásához képest! (Ami itt el van írva, mert én 599,-Ft-ért vettem)

Update: Nem tudom mi történt: de vagy a bőröm nem tolerája tovább, vagy a termék nem olyan szuper, ahogy elsőre gondoltam, de muszáj updatelnem.
Ragacsos, kellemetlen érzést hagy maga után. Amolyan: ne nyúlj semmihez, míg meg nem szárad - viszont, ő sosem szárad meg. Muszáj lemosnom. Ez az utóbbi időben többször előfordult, úgyhogy én nem veszem többet. Sőt, már az illata sem tetszik :/ 2 csillag, csak az összetevői miatt, amúgy felejtős. Kereshetek másik bio kézkrémet :/

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

cattitude

2017. október 29.

kézkrémkereső mizériám tovább folytatódik, a balea ureás és a himalaya herbals levendulás kréme után őt szereztem be. kifejezetten körömvirágos krémet szerettem volna, volt már régebben körömvirágos krémem (nem ez) és kifejezetten jó emlékeim voltak róla - bár akkor még nem volt ennyire száraz a kezem. ez a krém határozottan jobb a himalaya herbalsnál, ennek is finom az illata (bár inkább citromos szerintem, amit nem annyira értek), hamar beszívódik és egész jól táplál, puhít. az ára is rendben van, de egyelőre mégsem adnék neki 5 csillagot, ahhoz még kenegetem egy kicsit :)

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

labellodelaluna

2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem, kellemes az illata és hamar beszívódik. Kirepedezett, erősen kiszáradt kézre kb. 2 napig kell használnom, hogy jelentős javulást érjek el vele.

labellodelaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Milva07

2017. augusztus 14.

Gyorsan kellett kézkrémet vennem, és rémlett, hogy itt jó véleményeket olvastam erről az Alverde termékről /is/ . Jelentem, még egy hódolót tudhat magáénak ez a pompás kis termék. Rengeteg kézkrémez használok el, munkám miatt naponta többször, ill. óránként többször kenem, de bevált: borsónyi elég belőle, hamar beszívódik és nem kell arra figyelnem, nehogy összefogdossak valamit a ragacsos-zsíros kezemmel. Eddig a Balea kamillás volt a nyerő, meg a szintén baleás urea, de most ezek kicsit parkolópályára kerültek. Nekem az illata kifejezetten tetszik, összetevők és ár/érték arány szerint pedig nem kell ennél jobb! :)

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

laszti

2017. június 5.

Első felkenésnél fura, hogy egyszerre vizes és zsíros. A bemasszírozást követően a bőr kisimul, puha lesz. Szeretem, az ár-értéke is megfelelő.

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Sielu

2017. május 27.

A kedvenc kézkrémem. Imádom az illatát, nagyon jól hidratál ugyanakkor nem ragad és könnyen beszívódik. Tökéletes!

Sielu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Yubiri

2017. május 8.

Kedvenc kézkrémem, mind a hatása, mind pedig az illata miatt!
Sokkal ápoltabb tőle a kezem, mióta használom.
A Balea olcsóbb, de ebből elég kevesebb mennyiség!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Kedvenc kézkrémem, mind a hatása, mind pedig az illata miatt!
Sokkal ápoltabb tőle a kezem, mióta használom.
A Balea olcsóbb, de ebből elég kevesebb mennyiség!

RPB

2017. április 21.

Nehéz krém, nem szívódik fel hamar és mélyen, amikor használom olyan, mintha húznám a bőröm, krém nélkül. Tapadós marad utána a kezem. Nem veszem újra

RPB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Echo8228

2017. március 23.

Könnyen felszívódik, de csak rendszeres, napi többszöri használat után látható az eredmény, habár nekem nagyon kiszáradt, szinte ekcémaszerű volt előtte a kézfejem. Azért egy idő után megteszi a hatását, de más kézkrémekhez képest nem egy csodaszer.

Echo8228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Kesudio

2017. január 30.

Tudom, hogy körömvirágos, de olyan citromos az illata, legalábbis engem arra emlékeztet és tetszik. Szuperul hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, tetszetős összetevők, kis helyen elfér táskában, mi kell még? Újravevős.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate