KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A következő összetevők tanusított biogazdaságból vannak: olíva olaj, szójabab olaj, shea vaj, méhviazs, körömvirág kivonat és aloe vera.

A krémben található illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Neubauter

2018. május 22.

Sajnos kezkremnek nem eleg, ugyhogy labkremnek kenegetem. A natur illata tetszik.

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Black Fairy

2018. január 12.

Nekem nem vált be...
Fura érzést hagy maga után a bőrön, nem érzem úgy hogy eléggé hidratálna a szagát meg nem bírom elviselni...
Nem extrémen száraz a kezem, de felújítunk és az állandó törmelék, por, a pakolászás, a kinti hideg és fűtés szezon azt hiszem kifogott ezen a krémen...majd tavasszal újra próbálkozom, addig három csillag.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Nekem nem vált be...

FruskaBianka

2018. január 10.

Nekem is az adventi kalendáriumban volt. Nagyon jó kis kézkrém! Inkább éjszakára ajánlom! Engem nap közben picit zavar, hogy bár gyorsan felszívódik,mégis olajos hatást hagy maga után. Az illata is teljesen rendben van. 5* -ot érdemel még akkor is, ha én nappalra mást keresek

FruskaBianka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Helllaa

2017. december 27.

Az Alverde kalendàriumban találkoztam vele, nagyon finom illat és puha bőrt produkál, èn teszek a könyökömre is, így sosem száraz a bőröm.

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

lia0000

2017. december 26.

Legjobb kézkrém! Nagyon jól hidratál, imádom az erőteljes gyógynövényes illatát. A körömágybőröm is szépen rendbehozta! Csodaszer!!

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

erika986

2017. december 18.

Nagyon intenzív az illata. Erősen citrusos és sokáig megmarad. Viszont nagyon jól ápolja a kiszáradt kezet.

erika986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

csvik

2017. december 6.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, tényleg inkább citrusos illata van :) De nagyon jól beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést, szinte csak ezt használom :)

csvik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Bogica92

2017. november 28.

Eléggé zsíros, az illata nekem nem körömviràg, hanem inkàbb valami citrusos zsír féle :D táskàba vettem, nem jó ilyet hasznàlni a buszon ès egyéb ilyen helyeken ahol nincs rà 15 percem hogy beszívódjon. Leoldja a kapszkodókról a koszt. :D Kesztyű alá biztos jobb lesz majd.

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Ascyra

2017. november 9.

A hét végén az összes sminkcuccomat, és piperémet lecseréltem alverdére - a természetesség jegyében. Öregedő bőrnél már nem mindegy mit ken magára az ember. Jelentem, ez a kézkrém konkrétan ledöbbentett: az eddigiekhez képest 1. azonnal felszívódik, csekély régetérzést hagyva maga után (olyat nem találtam, hogy sosem éreztem semmit kencézés után) 2. az illata végre nem olyan, mintha egy liter parfümmel locsoltam volna át a kezeim. 3. Teljesen természetes anyagokból áll. 4. olyan pihe-puha tőle a kezem, mint a selyem! Csak ajánlani tudom. Nevetséges az ára a hatásához képest! (Ami itt el van írva, mert én 599,-Ft-ért vettem)

Update: Nem tudom mi történt: de vagy a bőröm nem tolerája tovább, vagy a termék nem olyan szuper, ahogy elsőre gondoltam, de muszáj updatelnem.
Ragacsos, kellemetlen érzést hagy maga után. Amolyan: ne nyúlj semmihez, míg meg nem szárad - viszont, ő sosem szárad meg. Muszáj lemosnom. Ez az utóbbi időben többször előfordult, úgyhogy én nem veszem többet. Sőt, már az illata sem tetszik :/ 2 csillag, csak az összetevői miatt, amúgy felejtős. Kereshetek másik bio kézkrémet :/

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

cattitude

2017. október 29.

kézkrémkereső mizériám tovább folytatódik, a balea ureás és a himalaya herbals levendulás kréme után őt szereztem be. kifejezetten körömvirágos krémet szerettem volna, volt már régebben körömvirágos krémem (nem ez) és kifejezetten jó emlékeim voltak róla - bár akkor még nem volt ennyire száraz a kezem. ez a krém határozottan jobb a himalaya herbalsnál, ennek is finom az illata (bár inkább citromos szerintem, amit nem annyira értek), hamar beszívódik és egész jól táplál, puhít. az ára is rendben van, de egyelőre mégsem adnék neki 5 csillagot, ahhoz még kenegetem egy kicsit :)

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0