KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A következő összetevők tanusított biogazdaságból vannak: olíva olaj, szójabab olaj, shea vaj, méhviazs, körömvirág kivonat és aloe vera.

A krémben található illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

laszti

2017. június 5.

Első felkenésnél fura, hogy egyszerre vizes és zsíros. A bemasszírozást követően a bőr kisimul, puha lesz. Szeretem, az ár-értéke is megfelelő.

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Sielu

2017. május 27.

A kedvenc kézkrémem. Imádom az illatát, nagyon jól hidratál ugyanakkor nem ragad és könnyen beszívódik. Tökéletes!

Sielu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Yubiri

2017. május 8.

Kedvenc kézkrémem, mind a hatása, mind pedig az illata miatt!
Sokkal ápoltabb tőle a kezem, mióta használom.
A Balea olcsóbb, de ebből elég kevesebb mennyiség!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Kedvenc kézkrémem, mind a hatása, mind pedig az illata miatt!
Sokkal ápoltabb tőle a kezem, mióta használom.
A Balea olcsóbb, de ebből elég kevesebb mennyiség!

RPB

2017. április 21.

Nehéz krém, nem szívódik fel hamar és mélyen, amikor használom olyan, mintha húznám a bőröm, krém nélkül. Tapadós marad utána a kezem. Nem veszem újra

RPB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Echo8228

2017. március 23.

Könnyen felszívódik, de csak rendszeres, napi többszöri használat után látható az eredmény, habár nekem nagyon kiszáradt, szinte ekcémaszerű volt előtte a kézfejem. Azért egy idő után megteszi a hatását, de más kézkrémekhez képest nem egy csodaszer.

Echo8228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Ascyra

2017. március 6.

A hét végén az összes sminkcuccomat, és piperémet lecseréltem alverdére - a természetesség jegyében. Öregedő bőrnél már nem mindegy mit ken magára az ember. Jelentem, ez a kézkrém konkrétan ledöbbentett: az eddigiekhez képest 1. azonnal felszívódik, csekély régetérzést hagyva maga után (olyat nem találtam, hogy sosem éreztem semmit kencézés után) 2. az illata végre nem olyan, mintha egy liter parfümmel locsoltam volna át a kezeim. 3. Teljesen természetes anyagokból áll. 4. olyan pihe-puha tőle a kezem, mint a selyem! Csak ajánlani tudom. Nevetséges az ára a hatásához képest! (Ami itt el van írva, mert én 599,-Ft-ért vettem)

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Kesudio

2017. január 30.

Tudom, hogy körömvirágos, de olyan citromos az illata, legalábbis engem arra emlékeztet és tetszik. Szuperul hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, tetszetős összetevők, kis helyen elfér táskában, mi kell még? Újravevős.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

DianaS

2017. január 3.

Elsőre nagyon nem tetszett az illata, de ahogy elkezdtem rendszeresen használni, már semmi bajom nem volt vele. Intenzíven hidratál, szeretem! :)

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

KataKr

2016. december 4.

Sűrűbb állagú, enyhe illatú, mely illat hamar elillan. Könnyen és gyorsan beszívódik, jól hidratál. Eddig az alverde gránátalmás kézkrémét használtam, amely intenzíven ápolja a száraz bőrt a csomagolás szerint. Viszont ez a kamillás verzió nekem sokkal jobban bevált, úgy érzem ez jobban hidratál.
Sokáig kitart.

KataKr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Sokáig kitart.

llidia

2016. november 8.

Nekem nagyon tetszik az illata, jól hidratál és nagyon gyorsan beszívódik, Ha jól tudom akciósan vettem, de eredeti áron is újravenném!

llidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate