KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Samponok

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó rozmaring és hamamelisz kivonatot tartalmazó receptúra frissítő és élénkítő hatású. A sör erősíti a haj szerkezetét, a bio zsálya -kivonat megelőzi a korpaképződést. A  földközi-tengeri só stimulálja a fejbőrt és serkenti a vérellátottságát. Mindennapos használatra alkalmas.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket, szilikont valamint állati eredetű összetevőket.

Moncheechee

2016. október 2.

Valaki korábban említette, hogy mosáskor olyan "csikorgó" érzésű a haj tőle, ez igaz is. Nem habzik túlzottan, kicsit többet használok belőle, mint más samponokból. A hatás viszont szuper. 3 hete használom, és észrevehetően erősödött a hajam. Szerintem nincs olyan sampon, amitől az extra vékony szálú "babahaj" hajzuhataggá válik, ez csak reklámfogás. Az, hogy életerőt kölcsönöz a hajnak 100%-ban igaz!

Moncheechee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

DianaS

2016. június 17.

Páromnak nagyon bevált, szereti az Alverde termékeket is, már a második flakonnal használja, tervezem, hogy én is kipróbálom. :)

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

DorinaBalog

2016. május 31.

Régóta ki szerettem volna próbálni. Egy flakonnal használtam el belőle, a végén már nehezen ment. Sajnos nem lettünk barátok. Csikorgós érzést hagyott maga után, igen. Tisztított rendesen, állaga megfelelően sűrű. Az illata először tetszett, de később hányingerem lett tőle. Nem adott semmi pluszt sajnos.

DorinaBalog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

Szandus

2016. március 30.

annyira szerettem volna szeretni, de sajnos korpásodott tőle a fejbőröm
az illata meg az összetevői tetszenek és iszonyat jól tisztít, olyan csikorgós végeredményt hagy maga után

Szandus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

annyira szerettem volna szeretni, de sajnos korpásodott tőle a fejbőröm

BlindedByLipstick

2016. március 22.

Jó az illata, az állaga, az ára sem vészes, de iszonyatosan korpásít és viszket tőle a fejbőröm. Viszont a hajam csak minimális mennyiségben hullott, ennyi pozitívuma van. Ma érkezett meg az új samponkorongom, visszaváltok arra, ezt pedig Apa majd elhasználja. Kár érte. :(

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 22.

csokilany

2016. február 20.

Az eddig legjobb samponom, és miatta most már egy ideje le is álltam a kísérletezéssel. Nem viszket tőle a fejbőröm, csak természetes mértékben tapasztalok hajhullást (néhány szál hajmosás után vagy fésülködéskor), nem csíp, nem irritál, viszont alaposan tisztít, a legjobban frissítő sampon, amihez eddig szerencsém volt. Enyhén szárít, de én mindenképpen használok egyébként is balzsamot, így ez nem zavar. Ritkábban kell hajat mosnom, tovább tart a friss hatása, nem zsírosodik be olyan gyorsan a hajam, mint más samponoknál. Az összetevői is nagyon tetszenek. Nem a legolcsóbb sampon, de ilyen hatásért nem sajnálom rá azt a 700-800 Ft-ot. Mindenkinek ajánlom, férfiaknak-nőknek egyaránt, mert csak enyhe gyógynövényillata van, semmi pasis :D

csokilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

bodni

2016. február 8.

Sok sampont kipróbáltam már a korpásodás ellenitől a hajhullás csökkentőig.Nem nagyon váltak be.De több mini termék kéne a samponokból mert sokszor pár hajmosás után sem lesz jobb eredmény hiába"ígérik" azt a terméken.és nem szívesen dobok ki egy majdnem tele flakont és pénzben sem mindegy.Ennek a samponnak adtam egy esélyt már korábban 1-2 flakon erejéig,végül is egy erős közepes lett nálam, majdnem négy csillag de mégsem.Az illata jó, habzik de nem túlságosan.A szememet csípi, és szokott viszketni a fejbőröm ha nem is mindig utána de nem múlt el.Egy kis balzsamot biztos elviselne még a hajam mosás után, de nem zavar.
Összegzésként nem rossz de nem tökéletes (nekem) de nincs most időm és kedvem kísérletezgetni sampon ügyben.

bodni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

renszalai

2016. február 7.

Abszolút kedvenc. Megszüntette a makacs korpámat is, amit anno csak a Nizorallal tudtam elérni, de szerettem volna egy szilikon mentes természetes sampont találni,ami nem kerül több ezer forintba, így találtam ezt. Jó az illata (nőként is tetszik,nem tipikus férfias illat,inkább natúr), jól habzik, puha, hidratált és tiszta lesz tőle a hajam. Több Alverdés sampont is próbáltam,de nálam a többi meg se közelítette ezt.

renszalai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Diana82

2015. október 5.

Egy időben használtam, meg voltam vele elégedve, az illata nem domináns így nők is bátran használhatják. Jól tisztít, nem zsírosít, nem irritál.

Diana82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

Realgirl

2015. május 27.

Nagyon jó sampon, sok natúr sampon nem vált be számomra, mert nehezen tudtam kimosni a hosszú hajamból és szárítás után zsíros hatást hagyott maga után, viszont ez a sampon szépen kimosható, amikor ezt használtam mindig megjegyezték, hogy szép, egészséges, csillogó a hajam.

Realgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Zinc PCA

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.