KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naconxypan, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Regeneráló sampon száraz, igénybevett hajra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bocika

2017. szeptember 6.

Az én vékony szálú, száraz, nehezen fésülhető hajam nem szereti ezt a sampont. Igaz, hogy nem a hozzávaló balzsamot használtam mellé, de vizesen nem tudtam kifésülni a hajamat utána. Át is töltöttem a tusfürdős pumpás flakonba, majd elhasználjuk tusfürdőként.

Bocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

dreammiyss

2017. augusztus 30.

A balzsammal együtt szereztem be! Újra is vettem ezt a párost. Nekem kedvemre valóak voltak,viszont hiányoltam belőlük valamit. Az elején oda voltam, hogy natúr termékek, ezért is adtam nekik másodjára is esélyt. A hajam fényesebb, puhább és könnyebben kifésülhető lett.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

kicsinyuszi88

2017. július 11.

Elkezdtem áttérni a természetes kozmetikumokra meg ilyesfélékre, ezért is vettem egy ilyen sampont és a hozzá illő balzsamot. Amúgy vékony szálú a hajam, és leér a derekamig úgyhogy kezdett eléggé megtöredezni a súlya alatt, a korábbi sampon pedig szárítani kezdte a hajam. Ez mondjuk beválik, szeretem az illatát is és puha lesz tőle a hajam, viszont még a balzsam ellenére is összecsomósodik, úgyhogy végül mindig kénytelen vagyok egy másik fajta balzsamot vagy pakolást is még használni, hogy ki lehessen fésülni rendesen a hajam a mosás után. Egyébként jó, bár nem szokott kifejezetten koszos lenni a hajam, inkább csak azért mosom meg hetente, mert olyankor már zsírosodik ha napközben sokat tapogatom. Az összetevők miatt lehet, hogy újra fogom venni, ha nem is pont ezt de egy hasonlót, ha elfogy.

kicsinyuszi88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

SheaEni

2017. február 27.

A legjobb Alverde sampon! Balzsam nélkül is nagyon puha utána a hajam. Sokadik flakonnal használom.

SheaEni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

sissynyussz

2017. február 2.

Kedvenc hajsamponom, imádom! Hosszú ideje ez a legjobb a hajamnak! vékony szálú de sűrű hajam van, száraz, főleg télen. Ez a sampon tökéletesen fényessé, egészségessé teszi.

sissynyussz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Nika25

2016. december 26.

1 flakonnal használtam el, de mivel csodát nem tett és még zsírosított is, nem vettem újra.

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Mesi1st

2016. december 26.

A balzsam párjával együtt használom. Szép, fényes, lett tőle a hajam, amit mások is észrevettek. Viszont nem úgy tisztít, ahogy szeretném. Szarítás után olyan sokszor, mintha zsíros maradt volna a hajam. Három naponta kell a hajmosás tovább nálam nem bírja.

Mesi1st
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

rebbka

2016. december 11.

Most használtam el egy flakonnal: ez a sampon a megtestesült csoda! Kb. 3 hónapja áttértem a natúr hajápolásra, és gyerekek, mintha azóta kicserélték volna a hajam. Itthon kuytulok hajpakolásokat, olívaolajat használok hajvégápolóként, és ezt a sampont. És el kell ájulnom! Ettől a sampontól 5 napig is fényes és rendezett a hajam, nem szárad ki, pedig vastagszálú. Azt tudni kell, hogy a javulás tök fokozatosan ment végbe, eleinte nem volt ilyen szép a hajam, és mikor mosom, valóban érdekes tapintású, de mikor megszárad, puha lesz. Tényleg nagyon jó kis termék, ódákat tudnék róla zengeni. A hajam gyönyörű mióta megváltoztattam a hajápolási rutinom, szemmel látható a különbség. Újravenném, de ki kell próbálnom a mandula- és argánolajos sampont is. Ha az nem hoz ilyen jó eredményt, visszatérek ehhez, ez tuti. :)

rebbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

szilvasitimea

2016. november 8.

Elsőre nagyon furcsa tapintású lett a hajam tőle, amikor még vizes volt..de aztán megszárítottam, és nagyon egészséges kinézete lett a hajamnak. szinte már csak alverdét és alterra-t használok a leszívatott sprőd hajamra, és azóta sokkal szebb lett, és puha.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

ehilda

2016. szeptember 11.

Ez volt az első szilikonmentes samponom. Hosszú vékonyszálú hajam van és már nagyon kínlódtam azzal, hogy hajmosás után kifésüljem. Az első hetek keservesek voltak a kifésültetőség kezelhetőség terén. Most is gubancos a hajam, de mitha egy kicsivel könnyebben menne és úgy vettem észre, hogy jobb lett a hajam szerkezete is. Jól tisztít. Felhigítom vízzel, így könnyebben habzik, mintha csak magában tenném rá.

Update: feljavítom 4 csillagról 5-re. Ezután a sampon után több flakonnal elhasználtam a faith and nature jojoba samponjából meg még más sampont is kipróbáltam, de visszatértem hozzá. A faith and nature sampontól egy idő után már a második nap zsíros lett a hajam, de ennél egyáltalán nem. Még a negyedik napon is elfogadható állapotú a hajam. Azt hiszem ennél fogok hosszútávon maradni. Már több flakonnal ebből is elhasználtam. Ez a legjobb natúr sampon amit próbáltam.

ehilda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.