KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naconxypan, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Regeneráló sampon száraz, igénybevett hajra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

2018. május 23.

Szeretem az illatát és az állagát és azt hogy természetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Szeretem az illatát és az állagát és azt hogy természetes!

juditd

2018. március 21.

Ár/érték arányban a legjobb.

juditd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Ár/érték arányban a legjobb.

Colormonkey

2018. március 20.

Sűrű, vastag szálú, és sajnos nagyon száraz hajam van. Illetve amióta ezt használom (hetente kétszer), sokkal tápláltabb. Most használtam el egy flakonnal, balzsammal együtt, és imádom. Puha és fényes a hajam.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Schmetterling

2018. március 17.

A sok szilikonos csodák után választottam őt. Az első pár hét alatt elég csomós volt a hajam, de ahogy a szilikon "kikopott", máris rendbe jött ez is. Sűrű, vastag szálú, szőkített hajam van, ami most fényes és puha <3

Schmetterling
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

vjudit

2018. március 5.

A festett hajra való Alverde sampont gyűlöltem, nem is nagyon akartam tovább kísérletezni a többivel. De szerencsére ennek az avokádósnak adtam egy esélyt.
Imádom azt, amit a hajammal tesz!
A balzsamjával együtt használom.
Egyetlen hátránya, hogy elég nehezen tudom kifésülni a hajamat tőle, de gyönyörű, fényes, puha és illatos. Határozottan lassabban zsírosodik!

vjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Imádom azt, amit a hajammal tesz!
A balzsamjával együtt használom.

Krisztinaia

2017. november 19.

Húhú, nagyon megszerettem.
Főleg visszagondolva rá, egy másik sampon után.
Első pár használatnál furcsa volt hogy nem habzik úgy, és a kimosás is nehézkesebb volt (főleg a fülgyulladásomnak köszönhetően, egy csepp víz sem érhette, szóval vicces kis tánc volt vele a hajmosás pár hétig :D ).
Átlagosan ~2 hét alatt 5x mosok hajat, viszont ez a sampon csökkentette, átlagosan 2 hét alatt 3 mosás is elegendő volt.

Mosás közben valóban olyan "csuszkurálós", nyikorgós, matt érzés volt, és amíg meg nem tanultam használni, tiszta gubanc volt használat után a hajam, szenvedés a fésülködés.

Első pár alkalommal a bénaságomnak köszönhetően pazaroltam, hiányzott a habzó érzés.
~ a flakon felénél jártam, mikor minden szuper lett. Kevés is elég volt a termékből, nem volt gubancos a hajam és kevésbé is zsírosodott.

Regenerálást, extra ápolást nem tapasztaltam, de ettől függetlenül szuper kis sampon volt.
Holnap újra is veszem, már nem bírom másikkal, komolyan hiányzik. :D

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Húhú, nagyon megszerettem.
Főleg visszagondolva rá, egy másik sampon után.

Holnap újra is veszem, már nem bírom másikkal, komolyan hiányzik. :D

fairynorah

2017. október 24.

A hajam szépen csillog a használata után, hidratáltabbnak is tűnik, bár nem tudom 100%-ban ennek a samponnak a javára írni, mert rengeteg hajápolási lépés követi a tényleges hajmosásom. Szóval alapvetően tetszene, de már a hajmosás napján viszket a fejem, és érzem is,hogy nem teljesen tiszta a fejbőröm...Ugyanúgy, mint a másik alverdés samponomnál. Legközelebb kénytelen leszek más márkát választani, nálam nem újravevős.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Bocika

2017. szeptember 6.

Az én vékony szálú, száraz, nehezen fésülhető hajam nem szereti ezt a sampont. Igaz, hogy nem a hozzávaló balzsamot használtam mellé, de vizesen nem tudtam kifésülni a hajamat utána. Át is töltöttem a tusfürdős pumpás flakonba, majd elhasználjuk tusfürdőként.

Bocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

dreammiyss

2017. augusztus 30.

A balzsammal együtt szereztem be! Újra is vettem ezt a párost. Nekem kedvemre valóak voltak,viszont hiányoltam belőlük valamit. Az elején oda voltam, hogy natúr termékek, ezért is adtam nekik másodjára is esélyt. A hajam fényesebb, puhább és könnyebben kifésülhető lett.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

kicsinyuszi88

2017. július 11.

Elkezdtem áttérni a természetes kozmetikumokra meg ilyesfélékre, ezért is vettem egy ilyen sampont és a hozzá illő balzsamot. Amúgy vékony szálú a hajam, és leér a derekamig úgyhogy kezdett eléggé megtöredezni a súlya alatt, a korábbi sampon pedig szárítani kezdte a hajam. Ez mondjuk beválik, szeretem az illatát is és puha lesz tőle a hajam, viszont még a balzsam ellenére is összecsomósodik, úgyhogy végül mindig kénytelen vagyok egy másik fajta balzsamot vagy pakolást is még használni, hogy ki lehessen fésülni rendesen a hajam a mosás után. Egyébként jó, bár nem szokott kifejezetten koszos lenni a hajam, inkább csak azért mosom meg hetente, mert olyankor már zsírosodik ha napközben sokat tapogatom. Az összetevők miatt lehet, hogy újra fogom venni, ha nem is pont ezt de egy hasonlót, ha elfogy.

kicsinyuszi88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.