KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Dura- plus komplex- szel a védelemért, mely ragyogó erősebb körmöket eredményez.

Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Lemon Sugar
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés előre banki utalással, postával küldöm
Avon Nailwear Pro+ Körömlakk - Romance
Ár: 800 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Mariliisa

2017. január 19.

Több színben is megvan/volt, szeretem ezeket a lakkokat, mert nagyon szépen tudok velük dolgozni, az állaguk és az ecsetük is pont ideális számomra. Nagyon szép árnyalatokban lehet kapni, hosszú ideig nem száradnak be (egy-két több éves is van a fiókomban), vannak közöttük jobban és kevésbé jól fedő színek is (van olyan is, amit fedőlakként használok). Nekem a száradási idővel sem volt problémám. Mivel gyakrabban festem át más színűre a körmöm, minthogy lekophatnának, ezért a tartósságukról nem tudok biztosat mondani.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

nikolett

2017. január 17.

Egyszer-kétszer próbáltam, nekem túl sötétnek bizonyuló színt, így nem éreztem a magaménak. Pár napot kibírt a körmömön, úgyhogy kap egy négyest.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

szviky91

2017. január 16.

Szépen lehet vele dolgozni, jó a szín választék, 3-4 napot simán kibír.

szviky91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Szépen lehet vele dolgozni, jó a szín választék, 3-4 napot simán kibír.

csokibeka

2017. január 13.

Szép színei vannak nagyon és szépen lehet őket felvinni is. Nem csíkoz, tűrhetően szárat, nem csomósodik, sőt a 2-3 éves lakkokkal sincs semmi gond ha felrázom őket. Az én körmeimen semmilyen lakk nem marad meg tartósan sajnos a mosogatástól stb, de ez másnap már kopik a széleken, végeken. Nem pattog stb, csak simán lekopik...

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

tlilla100

2017. január 11.

Ár-érték arányban az egyik legrosszabb körömlakk, amit valaha használtam. Nagyon ócska minőségű, ahhoz képest pedig meglehetősen drága.

tlilla100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

ElisabethStonem

2017. január 9.

A színei szépek viszont nagyon folyékony és gyorsan lepattogzik.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

A színei szépek viszont nagyon folyékony és gyorsan lepattogzik.

timicsoki

2017. január 8.

Egy sötétzöld árnyalat van meg. Egy rétegben nem fed jól, de amúgy is több rétegben szeretem használni a lakkokat. 2 rétegben már teljesen fed. ugyan az a szín mint az üvegcsében. Eléggé folyékony, így könnyű túl sokat felvinni egyszerre. Az ecsete szerintem jól használható. Nálam alig kopik, mosogattam is rendesen, nem használtam fedőlakkot, de napok óta fenn van minimális sérüléssel. A többi színt nem ismerem, de ez bevállt.

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

dandelion

2016. december 28.

Nem megfelelő a fedése, már a felvitelnél éreztem, hogy gondok lesznek, két nap után lepattogott. Nagyon folyékony, és meglehetősn drága.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

kornzsofi

2016. december 27.

Több színben is megvan, nagyon folyékony, ezért én elég "pacsmagolósan" tudok lakkozni vele. Csíkokat hagy maga után, de ha kenek alá alapozó lakkot és ezt pedig két rétegben használom, akkor szép. Fedőlakkal tartós is, nekem egy hetet bír a kezemen, utána mindenképp lemosom,mert akkor már csúnya.

kornzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

egypicipocok

2016. december 14.

Első körömlakkom amit az Avon-tól rendeltem, de miután kipróbáltam, úgy gondoltam az utolsó is. Nem túl tartós, 2-3x át kellett kennem de még akkor se bírta túl sokáig, talán egy két napig. Számomra nagy csalódás volt.

egypicipocok
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.