KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. május 25.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

• az innovatív, rugalmas dúsító kefével egy mozdulattal nagy mennyiségű szempillafestéket vihet fel pilláira
  • nem csomósodik - hihetetlen simasággal vonja be szempilláit
  • ruganyos sörtéi szétválasztják a szempillákat
  • csak a szükséges mennyiség kerül fel a szempillákra
  • maximális dúsítás egyetlen lépésben
  • akár 12x dúsabb szempillák csomók nélkül
  • egyedülálló mikroszálakkal, melyek gyorsan és látványosan dúsítják a pillákat
  • hihetetlenül puha és rugalmas szempillák egész nap

Szemész által tesztelt, hipoallergén. Érzékeny szeműek, kontaktlencsét viselők is használhatják

Ár: 1000 , Eladó: hedinke
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Érd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán küldöm
Avon SuperShock Szempillaspirál komplett, 6 termékes szettben, neszeszerrel
Ár: 1990 ft+postaköltség, illetve személyes átvétel esetén (Dorog, Esztergom,Budapest) 1990 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: vegyesen teljesen új és használt, de jó minőségű, még sok használatra elegendő termékek, Helyszín: Dorog, fizetés: személyes átvétel (Dorog, Esztergom, Budapest) vagy előre utalás után postázom.
Mariliisa

2017. január 18.

Szeretem a keféjét és a formuláját is, nem csomósodik a pillákon, a végeredmény pont olyan szolid, ahogy szeretem (ilyen szempontból becsapós a neve), viszont nekem nagyon hamar kiszáradt mindkét alkalommal, amikor megrendeltem.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

ErikaLilien

2017. január 18.

Imádom! Mindíg ezt használtam, míg meg nem jelent a supershochk max! Azóta az a favorit, de mindkettő nagyon tuti!

ErikaLilien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

kovacsfruzsika

2017. január 18.

Fiatalabb koromban, mikor elkezdtem festeni magam, kedvencem volt, de azóta már rájöttem, hogy nem kell egy valamihez ragadzkodni, mert vannak jobb termékek is bőven.

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Enci90

2017. január 17.

Az elején szerettem ezt a terméket, de aztán kipróbáltam sokkal jobb szempillaspirálokat és rájöttem, hogy nem tud semmi extrát. Kifesti a pilláimat, de nem lesz se dúsabb se hosszabb. A keféje meg nagyon vastag mindig kenődik felülre a szemhéjamra festék. Az alsó pillákat is tök nehéz ezzel kifesteni.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

nina22

2017. január 17.

Imádom ezeket a szempillaspirálokat :) nekem tök jól beváltak, olyan szép hosszú és dús pilláim lesznek tőle :)

nina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

tomaievelin

2017. január 16.

Nagyon sokan áradoznak erről a spirálról. Szerintem legalább 3x vásároltam meg, "hátha velem van a baj". Egyszerűen semmi extrát nem ad, és a használatát sem érzem kellemesnek. Egyáltalán nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, pedig nincs nagy elvárásom.

tomaievelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Lilibeauty

Korcsoport: < 18

Nekem nem dúsít és nap végére lepereg darabokban. :(

Lilibeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

Nekem nem dúsít és nap végére lepereg darabokban. :(

hevci

2017. január 16.

Nagy csalódás volt számomra ez a spirál. Egyáltalán nem dúsított, nap végére lepergett. Hétköznapra elmegy, de ettől vannak sokkal jobb termékek ebben az árban.

hevci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

SolyaSz

2017. január 16.

Két éve hűen rendelem újra és újra, nekem nagyon bejött. Próbáltam közben mást is, de azok nem váltak be ennyire. Szépen szétválasztja és dúsítja a pilláimat, nem szárad keményre, nem maszatolódik.

SolyaSz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

mynameisdlizi

2017. január 12.

Szerintem 1 hétig használtam és egyeltalán nem jött be. Dúsítani dúsított, de hogy ennyire összecsomósítja és ragasztja a pillákat...Bazi nagy a szempillaspirál feje is... Ez nem lesz sajna kedvenc :(((

mynameisdlizi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.