KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 1.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki.

A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

ErdelyiDiana

2018. február 21.

Ott kezdeném, hogy egy balea termékről beszélünk. Én személy szerint kedvelem őket de csodát soha nem várok! Sötétbarnáról van házilag szőkésre festve a rövid hajam max 2 havonta blanceholom egyebként csak festem. Megvettem a sampont, balzsamot is ezekkel kezdtem. Fura az illata picit vegyszeres és a balzsam után nem ájlutam el a hajam puhaságától. Aztán törűlközőszáraz hajon jöhetett a spray. Hát az én rövid hajamra pár fújástól már kb csurgott a fejemen úgy hogy sokáig elég lesz☺ pici olajat is raktam utána annak ellenére hogy zsíros alapból a hajam de sokan írták, hogy szárít. Hajszárítózásnál már láttam, hogy olyan a hajam állaga mintha túl sok habot tettem volna a fejemre szóval valóban szárít nekem is rendesen VISZONT és ez a lényeg nekem már most látható a különbség szép napszítta szőkés a hajam 4 hét festés után ezzel a kis cuccal. Valóban használ! Árát mindenképpen megéri. Valószínüleg én is hajmosás előtt fogom inkább használni szóval mint mindent mindenkinek egyénileg kell kitapasztalni, hogy a legjobb. Így is viselhető a hajam de hazavágni nem akarom. A leírtak ellenére 5* mert amit ígér betartja a többi kísérletezgetés, hogy a hajam állapotának mi a legjobb már az én dolgom.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Encssy

2018. január 25.

Én természetes barna hajamon szerettem volna világosítani amire a leírás szerint nem ajánlatos (bár kb az alapján semmilyen hajra nem az). Előtte már más világosító sprayvel a megfelelő színt elértem, de azt már nem lehet kapni, így ezt próbáltam ki a hajtőre. Heti 2x fújtam de alig lett világosabb a hajam, pedig az egész flakont elhasználtam. Először hajmosás után használtam, és valami borzalom volt. Olyan habos lett a fejtövem, mintha besamponoztam volna és zsíros is lett. Akármilyen keveset fújtam ez történt. A szaga is nagyon rossz.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Ginatural

2017. december 27.

Tényleg vigyázni kell vele mert ha hetente használod ( vagy akár többször... 😰) igazán szárít, viszont tényleg világosít és módjával fújva nem ragad a haj tőle. Én havonta egyszer fújom a hajamra és a samponnal együtt szép napszívta a hajam. A flakont tényleg ajánlatos kicserélni!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

dorien1993

2017. december 22.

A samponjat es ezt a termeket egy napon teljesen fuggetlenul egymastol, veletlenul vettem le a polcrol. Hajmosas elott jol befujkaltam vele a hajam es megszaritottam. Szaritas utan szornyen ragacsos es kocos volt a hajam, botranyos. Alapbol fenyes es termeszetes hatasa van, de miutan szaritas utan megmostam a hajam szaraz es fenytelen lett, viszont vilagosabb. Ezt megismeteltem meg egyszer, hatha jobban sul el a dolog, de meg jobban kiszaritotta a hajam, amit alig tudtam kifesulni. Ketszer hasznaltam igy, azota ott all a polcon, valoszinuleg nem teszem tobbszor a hajamra. A samponjat viszont szeretem.

dorien1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

viziadri91

2017. december 20.

szuper kis termék! Természetes szőke hajam a tél folyamán néhány árnyalattal sötétebbé válik, erre kerestem megoldást. Tökéletesen működik, de kicsit másabb árnyalatú lesz, mintha csak a Nap "szívta" volna.

viziadri91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

SunnySide

2017. december 15.

A régi és az új változatot is használtam már. Igaz a szaga kellemetlen, de tűrhető. Igazából nekem természetes szőke hajam van, de néha előbukkannak vörös és barna tincsek úgy néz ki mintha melírezett hajam lenne. Festeni amúgy sem szerettem volna a hajam meg mivel 1 m hosszú már a hajam így sok is lett volna. Eleinte a kamillás világosítást próbáltam, segített is, aztán egyszer bevállaltam hogy kipróbálom ezt hiszen úgyis vastagszálú a hajam és ebből csak a tövére kell tenni. Én teljesen elégedett vagyok vele, vigyázni kell vele mert túl sok használat szárítja a hajat nagyon vagy mű hatást kelt. Az egyetlen amit sajnálok az a peroxid benne, örülnék ha lenne mondjuk egy kamilla/citrom koncentrátumos változat, hogy természetesebb legyen, bár ott a hatás nem lenne ilyen intenzív.
Lényegében túlnyomó részt elégedett vagyok :)

SunnySide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Lényegében túlnyomó részt elégedett vagyok :)

balazskrisztii

2017. december 6.

Imádom, vagy 5 flakonnal elhasználtam már. Nem akartam befesteni a hajamat, de változtatni akartam a színén. Először a citromos-napozós köröket futottam le, ami nem volt elég látványos, aztán rátaláltam erre a csodára. Olyan gyönyörű lett a hajam, hogy el se tudom mondani. Kb 2 hetente fújom be, becsavarom fél-egy-másfél órára, hogy rászáradjon, majd miután lemostam fölrakok egy pakolást is (legtöbbször Garnier). Se töredezett vég, se gyenge szálak, csak szééép szőke hajkorona :) amíg gyártják addig fogom venni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

madzso

2017. november 16.

Sziasztok!
Vásárlás előtt átolvastam az itteni értékeléseket és szerencsére a nagy többség tapasztalatához csatlakozom. A szaga elég kellemetlen, de nem túl erős. Nyilván kicsit szárít is sajnos, de szerintem ez is kibírható. Laikusként én úgy látom, hogy a festésnél mindenképpen kímélőbb. A hatása egyébként nem túl látványos. Lehet, hogy kicsit türelmetlen vagyok...de ahhoz képest, hogy alapból is sötétszőke a hajam, két használat után alig észrevehető a különbség.
A vásárlást azért nem bántam meg, az árát mindenképpen megérte.

madzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Sziasztok!
A vásárlást azért nem bántam meg, az árát mindenképpen megérte.

Anyezz

2017. november 15.

Azért vásároltam, hogy szép lassan lenövesszem a hajam, anélkül, hogy feltűnő lenövésem lenne. Gyárilag szőkésbarna hajam van, amolyan seszínű, évek óta aranyszőkére festem. Szeretnék leállni az állandó hajfestéssel, így most ennek a spraynek a segítségével sikerült "ombrésítani", aztán majd igyekszem úgy fújdosni, hogy meg is maradjon. Hátrányként eddig én is csak annyit tudok mondani, hogy kicsit büdi (a hajon már nem vészes) és szárítja a hajat, így nálam az olajos hajápoló használat után semmiképp sem maradhat el.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

zitu98

2017. november 4.

Teljesen jól helyettesíti a hajfestéket vagy a szőkítő port, viszont eléggé szárit és sárgít, tehát érdemes mellé hamvasitot használni.

zitu98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.