KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 1.

Kategória:   Hajfestékek

Megújult változat

Nem kell kiöblíteni, nem tartalmaz szilikont, peroxidot tartalmaz. A hajat fokozatosan világosítja ki.

A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon, intenzíven szőkített, platinaszőke és fehérszőke hajon, érzékeny, irritált fejbőrön, vékonyszálú/töredezett hajon, vagy kémiai kezelés után. Ne használja frissen szőkített hajon, szőkítés után csak 14 nap elteltével használja, és csak a hajtőre.

Ár: 500 ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 2 fújásnyi hiányzik belőle , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

madzso

2017. november 16.

Sziasztok!
Vásárlás előtt átolvastam az itteni értékeléseket és szerencsére a nagy többség tapasztalatához csatlakozom. A szaga elég kellemetlen, de nem túl erős. Nyilván kicsit szárít is sajnos, de szerintem ez is kibírható. Laikusként én úgy látom, hogy a festésnél mindenképpen kímélőbb. A hatása egyébként nem túl látványos. Lehet, hogy kicsit türelmetlen vagyok...de ahhoz képest, hogy alapból is sötétszőke a hajam, két használat után alig észrevehető a különbség.
A vásárlást azért nem bántam meg, az árát mindenképpen megérte.

madzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Sziasztok!
A vásárlást azért nem bántam meg, az árát mindenképpen megérte.

Anyezz

2017. november 15.

Azért vásároltam, hogy szép lassan lenövesszem a hajam, anélkül, hogy feltűnő lenövésem lenne. Gyárilag szőkésbarna hajam van, amolyan seszínű, évek óta aranyszőkére festem. Szeretnék leállni az állandó hajfestéssel, így most ennek a spraynek a segítségével sikerült "ombrésítani", aztán majd igyekszem úgy fújdosni, hogy meg is maradjon. Hátrányként eddig én is csak annyit tudok mondani, hogy kicsit büdi (a hajon már nem vészes) és szárítja a hajat, így nálam az olajos hajápoló használat után semmiképp sem maradhat el.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

zitu98

2017. november 4.

Teljesen jól helyettesíti a hajfestéket vagy a szőkítő port, viszont eléggé szárit és sárgít, tehát érdemes mellé hamvasitot használni.

zitu98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

gyorsi

2017. október 27.

Újabban csak ez fogja meg a hajam! :D Biztos öregszem... , de egyik hajfesték sem csinál semmi a hajammal. Bezzeg ő! Párszor ráfújok (mondjuk heti egyszer kb. 3-4 hétig egymás után), és már meg is van az eredmény. Nyáron mondjuk kicsit túlzásba estem, és ahogy a nap is kiszívta, "túlszőkültem" és roncsolódott is a hajam helyenként. De nagyon szép, természetes szőke hajszínt lehet vele kihozni egyszerűen. Én csak melírt csinálok, és nagyon jól mutat. Ha nem esik túlzásba az ember, nem is károsít annyira.

gyorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Zsizsik

2017. október 23.

Szerintem kategóriájában a legjobb, teljesen függővé tett! :)
Körülbelül már 4 éve használom.
Eredetileg sötétebb (olyan semmilyen) szőke hajszínem van, ezt szőkítem világosabbra. Nagyon "diszkréten" végzi a munkáját, ezért a lenövés sem olyan feltűnő, mint mondjuk hajfestés esetén. Olyan "ombrés". A hajamban eredetileg vannak egészen sötét tincsek, amiket ugye nem olyan intenzitással szív le a termék, így kialakult egy egészen természetes kinézetű highlight az arcom körül és a haj felső rétegeiben.
Szeretem benne, hogy nem roncsolja a hajamat, nem töredeznek el a végek és nem vékonyodnak el a hajszálak (igaz, nekem erős, vastagszálú hajam van. Nem tudom, mit tesz egy vékonyabb szálszerkezetű hajtípussal).
Mióta bevetem ezt a titkos fegyvert, rengeteg dicséretet kapok a hajszínemre, még fodrászoktól is. :)
Két-három hetente használom, az elején hetente nyúltam utána, a flakon szerint nem is szabad sűrűbben. Nyáron hagyom, hogy a nap végezze a szárítást, télen hajszárítót használok. Általában 1-2 napig hagyom a fejemen, ilyenkor a hajam kontyban hordom - ennek oka, hogy elég erős, "peroxydos" illata van és ragacsos érzést hagy a hajon. A szőkítős napokon ügyelek arra is, hogy kiemelten odafigyeljek a hajápolásra és a megfelelő olajokkal/pakolásokkal kompenzáljam a szőkítés okozta sokkot.
Egy ideig nálunk nem lehetett kapni, így kénytelen voltam más termékeket is kipróbálni. Ezeknek a hatása messze elmarad a Balea-tól, még a drágább verzióké is.

Zsizsik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Szerintem kategóriájában a legjobb, teljesen függővé tett! :)
Körülbelül már 4 éve használom.

dizabella01

2017. október 16.

Három használat után jelentősen világosabb lett a hajam. Még visszajövök, frissíteni.
Kicsit erős a szaga, olyan hidrogén peroxidos.
Az egyetlen gond az, hogy már a tubus felénél járok, de sebaj, nem volt drága, szóval ez egy újabb pluszpont.
Amit nem értek, az hogy miért írja a terméken: "A világosító hajspray nem használható: természetes barna, vörös és sötét színű hajon". Nekem természetes vörös hajam van, és nagyon jól működik, A leírás szerint akkor csak világosbarna hajon alkalmazható? Mert ugye a szőke haj esetén is figyelmeztet.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Kicsit erős a szaga, olyan hidrogén peroxidos.

sarahL

2017. szeptember 25.

Világos barna hajon használom, napszítta, sötétszőkés színt eredményez, nagyon szeretem! :) A régi változattal ellentétben egyáltalán nem roncsolja és szárítja a hajamat (legalábbis látszólag) én csak nagy kihagyásokkal használom, mert nem hiszem, hogy heti használat túl jót tenne.

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

kataa0105

2017. augusztus 22.

Világos barna/sötét szőke hajam van, így gondoltam adok neki egy esélyt, és nagyon bejött. Mar egy alkalom után is világosabb lett jóval a hajam. Az én hajamat nem szaritotta ki(de ez lehet, hogy a rendszeres hajolaj használatának köszönhető). Nekem maximálisan bevált!

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

kataaaa01

2017. augusztus 1.

A barna hajam már 3 használat után látványosan kivilágosította, csak az alsó részén használom amit nagyon szárít nekem, de próbálom orvosolni a helyzetet, de még így is nagyon megéri egy hajfestés árával szemben.

kataaaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Euts

2017. július 10.

Pár alkalommal használtam, a sunkiss jelly kipróbálása után, nekem ugyanúgy bevált. Az én hajamból aranyló sötétebb sárgás árnyalatot hozott ki, a hidegebb árnyalat jobban tetszene de ilyen a hajszínem így nyilván ezt tudja csak világosítani. 2 hetente használom, festetlen sötétszőke hajon. A samponját és balzsamját is használom, hajmosás után nedves hajra fújom, majd napon vagy hajszárítóval megszárítom. Újabban kimosom a felvitel után pár órával, így mintha nem szárítana annyira. Nekem kicsit szárított, pedig balzsamozok és hajvégápolózok szorgosan.

Euts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phytantriol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.