KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Banila co.

Ár:   $26-31   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 180 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Ár:   $26-31
Kiszerelés:   100 ml és 180 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szorbet típusú arctisztító. Tökéletesen eltávolítja a sminket, gyengédek a tisztító összetevői, papaya kivonatot tartalmaz. Acerola és gyógynövénykivonatok gondoskodnak az arcról tisztítás után.

Ár: 4000 Ft , Eladó: erynis
Állapot: Új, bontatlan dobozban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilvia92

2017. augusztus 27.

Abszolut megerte! Az olajos lemosokkal mindig az volt a bajom, hogy nehez volt lemosni. Ez meg egy csoda! :) pihe - puha borom lesz tole, tokeletesen tisztit (mondjuk teny, hogy habzo lemosoval mosom le) es nagyon finom illata van. Sokaig eleg. Le nem cserelem! :)

szilvia92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Fashionlover

2017. július 6.

Eredetileg a purity változatát szerettem volna, de csak ez volt Jolsen, de egyáltalán nem bántam meg hogy megrendeltem. Egyszerűen szerelmes vagyok belé. Az illatát imádom, kellemes, szolid nem túl erőteljes. A használata nagyon egyszerű főleg hogy még egy spatulát is mellékeltek amit egy műanyag fedél tetejébe lehet illeszteni a kupakja alá. Az állaga nagyon jó. A kezembe teszek egy mandula nagyságú darabot nem az arcomon kenem el hanem a két tenyerem között és utána masszírozom át vele az arcom. Nekem lehozta a sminket is a szememről. Egyébként én is a kétlépéses lemosást alkalmazom utána egy habzó arctisztítóval is átmosom. A bőröm egyszerűen imádja és nem tudom hogy tudtam eddig létezni nélküle. Egyébként vízzel érintkezve egyből tejes állagú változik és nagyon jól lemosható én már ezután is tisztának érzem a bőröm. Nálam ez abszolút 5*!!!

Fashionlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Bog

2017. június 3.

Szerintem ez csak egy agyon hypolt termék, ennél sokkal jobbak is vannak a piacon! Szerencsére sikerült egy kis kiszerelést megvennem belőle, tutira nem veszem újra! Még a nem vízálló sminkkel sem birkózik meg! A használata körülményes kikanalazgatni a tégelyből! Mennyivel jobb egy pumpás olajos lemosó! Nálam nem vált be!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

mstindigo

2017. január 27.

Én imádom ezt a sminklemosót. A szemsminkemet előtte lemosom, de ha néha elfelejtem, végülis azt is leszedni, de nekem azt vattával kellemesebb. Viszont az alapozót, pirosítót stb.gyönyörűen leoldja. Utána viszont ezt a zsíros cuccot le kell mosni géles lemosóval. Szóval ez nem egy egylépéses lemosó, viszont nagyon hatékony és kíméletes. Csak géles lemosó önmagában nem szedi le alaposan a sminket.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Funnyface

2016. október 17.

Imádom! Sokáig kerülgettem, de a stylekorean-on kedvező az ára. Értem a hype-ot, ami évek óta övezi, és jórészt egyetértek a rajongó táborral.
Tulajdonságai: halvány rózsaszín színű, vaselin állagú termék, ami a száraz bőrön teljesen felolvad, olajos lemosóvá válik. Illata inkább gyümölcsös lehet, talán cseresznyés, de hasonlót még nem éreztem máshol. Csomagolása minőségi, könnyen és kényelmesen használható. Mellécsomagolva adnak hozzá spatulát, amit rá lehet tenni a belső zárófedőre. Krémeknél soha nem használtam, de ennél a terméknél olyan természtesen nyúlok a spatuláért.

Előnye: Hétköznapi sminkeket már csak ezzel mosom le, nem használok külön szemfesték lemosót. A vízálló szempillaspirált is könnyedén eltávolítja. Kellemes érzés arctisztítás közben masszírozni a bőrömet, krémes, olajos érzés. Nem húzza közben a bőrömet, mint néha az etude house real art olaja. Miután feloldottam vele a sminket a bőrömön, megnedvesítem a kezemet, és újra átmasszírozom az arcomat. Csak ezután öblítem le bő vízzel, így könnyebben lemosható. Jobban szeretem, mint az etude house real art arctisztító olaját, krémesebb, olajosabb érzés ez a termék, és ugyan olyan alaposan tisztít. Kb. fél teáskanál mennyiség elegendő nekem. Azt gondoltam gyorsabban fogy majd, de úgy tűnik, három-négy hónapig is elég lehet. Egyáltalán nem szárítja a bőrömet (!) Száraz bőrüeknek kötelező a téli hidegben. Nagyon örülök, hogy télre rendeltem belőle.

Hátrány: az illata nem győzött meg, szerencsére van illatmentes változat is. Valóban olyan érzés, mintha vazelinnel masszíroznám az arcomat. Nincs okom a meglepődésre, az a fő összetevő. Szerencsére megoldották, hogy könnyen lemosható, mint egy jó arctisztító olaj. Viszont marad utána egy film a bőrömön. Ez az ára annak, hogy egyáltalán nem szárít. Utána habzó lemosót is használok, mindig duplán tisztítom az arcomat, terméktől függetlenül. Viszont még a habzó lemosó után sem húzódik a bőröm. Tényleg száraz bőrüeknek ideális. Nekem kombinált bőröm van, tág pórusokkal, rosaceával, de egyik problémát sem mélyíti. Szemembe könnyen belemegy, elhomályosítja a látásomat, de könnyen kimosható. Egyáltalán nem csíp.

Dilemmában vagyok, ugyan már bespájzoltam az EH arctisztító olajából, de egyre jobban tetszik ez a termék. Közben már szemezek egy másik arctisztító balzsammal (csak győzzem elhasználni...) Biztos visszatérek még ehhez is, nem fér hozzá kétség.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

svivko

2016. szeptember 30.

Nem tetszett. Veszettül kellemetlen volt a két réteg (még csak nem is vízálló) spirált simogatni, meg gyömöszölni ezzel a folyékony vazelin állagú cuccal. Az egész arcra egy púpos teáskanálnyi kell, de ugyanakkor nem elég hatékony, és mozgatja balra jobbra a sminket az arcon. Bevallom én ezután lemosom az arcom az eddigi (és all time favourite babydream sensitive fürdetővel ~400Ft) sminklemosómmal, és csak ezután éreztem tisztának a bőröm. Még szerencse, hogy csak egy travel size mintát rendeltem...
Szerintem tökéletes lesz swatchokat, meg alapozó-, és tusmaradvány ledörgölni a kézfejemről. De arcra mEH.... Ráadásul 4-6 eFt-ért amennyiért vesztegetik. (Félő, hogy a 2e ft-os Kínából érező változat már a hamisított, csak Dél-Koreából rendeljetek, ha jót akartok!)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

j.sule

2016. február 1.

A StyleKoreanról rendeltem kb. 1 hónapja. Minden sminket levisz, még a szempillámról a spirált is és az erősebb festést is. Érdekes volt a tapasztalat, hogy száraz arcra, masszírozva kell ezt a szokatlan állagú balzsamot/krémet felkenni. Utána viszont vízzel nagyon könnyen lemosható és szép lesz a bőr. Egyetlen pici hátrány, nálam túl gyorsan fogy, pedig igyekszem takarékoskodni vele. Kipróbálom majd a testvérkéjét is. :)

j.sule
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 1.

turbok.monika

2015. július 24.

KEDVENC sminklemosóm. Könnyedén eltávolítja a legtartósabb sminket is. Most ugyan a Purity változatát használom (kíváncsiságból... remek :)).

turbok.monika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!