KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1055 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: mskillgore92, Módosítva: 2014. április 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Bepanthen kenőcs bőrvédő, bőrgyógyító kenőcs. Hatóanyaga a dexpantenol, mely a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át. A pantoténsav szerepet játszik mind a bőr felépítésében mind újraképződésében. A hatóanyagot (dexpantenolt) zsíros kenőcs alapanyagban tartalmazza, azonban magas (25%) lanolin (gyapjúviasz)-tartalmának köszönhetően féligáteresztő réteget képez, így biztosítja a légcserét, illetve segíti a vízpára távozását, támogatva a bőr természetes védőszerepét.

A készítmény hatóanyaga: 1 g kenőcs 50,0 mg dexpantenolt tartalmaz.

Egyéb összetevők: sztearil-alkohol, cetil-alkohol, fehér viasz, mandula olaj, "Protegin X", fehér vazelin, folyékony paraffin, gyapjúviasz, tisztított víz.

SidneyFox

2017. október 17.

Nagyon jó kis kenőcs! :) Tetoválásaimat csak ezzel ápolom, és nagyon szépen begyógyulnak! :) Ki fogom próbálni kezeimre is, éjszakára, hidratáló kesztyűvel. Szerintem biztos a siker! ;)
5 csillagocska!

SidneyFox
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

5 csillagocska!

PumpkinAddams

2017. október 17.

A világ legjobb krémje. Tetőtől talpig mindenre használható. Kicserepesedett szájra, száraz kézfejbőrre, könyökre használom. Mindenkinek csak ajánlani tudom. És ami a legjobb, hogy nem kell állandóan kenni vele a bőrt, mert hosszabb időre helyrehozza..

PumpkinAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Alverya

2017. október 12.

Tetoválásra és a kiszáradt könyökömre használom, ezekre csodaszer.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Tetoválásra és a kiszáradt könyökömre használom, ezekre csodaszer.

felicitas

2017. augusztus 22.

Egyelőre popsikrémnek használjuk, mert lánykám fenekén fogzáskor ez segített. A számomra elég durva összetételű Sudoc-t nem akartam venni, így más alternatívát kerestem. Nem bánta kislányom popsija. Ja, igen. Epilálás után is jól teljesített, még az epilálás napján vállalható volt a lábam.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

writa

2017. augusztus 14.

A gyógyulófélben lévő sebekre szoktam rakni, hogy szépen gyógyuljanak, ne maradjon meg a helye. Eldurvult pattanásokra is jó.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

lettanaa

2017. május 23.

Pattanásaimra használom, 1 nap alatt leviszi a gyulladást és 2.nap után be is gyógyítja, még heg sem marad utána.😍 persze ezt csak végszükség esetén alkalmazom, de csodaszer!

lettanaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Bolci

2017. március 20.

Nagyon szeretem,mindig van itthon. Tetoválásra és sérülésekre és ekcémára is használom. Zsíros, sűrű állagának köszönhetően kiválóan hidratálja az irritált bőrt és nem hagyja kiszáradni, mint a hasonló termékek.

Bolci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

kismacko777

2017. március 20.

Egész jó! Megvagyok elégedve ,àrtani nem àrt de azért vigyàzni vele,mert kicsit porus tömitő ,tehàt nem kell naponta hasznàlni !

kismacko777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Edina1015

2017. március 6.

Első tetoválásomhoz szereztem be, a lelkemre kötötték, csak ezt használjam rá. Viszonyítási alapom nincs, de százszázalék elégedett vagyok vele. Nyilván jó szakembert is választottam, a krém pedig segítette a gyors és szép gyógyulást.
A fele megmaradt, elkezdtem este az ajkaimat kenni vele, reggelre szuperpuhává varázsolja.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Mofi

2017. február 26.

A hidegtől kiszáradt a bőröm plusz valamitől allergiás is lettem és fájt feszült a bőröm. Ez a krém pár nap alatt teljesen rendbehozta. Azóta is használom a számra, orromra vagy éppen ahol száraznak ítélem.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!