KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1055 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: mskillgore92, Módosítva: 2014. április 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Bepanthen kenőcs bőrvédő, bőrgyógyító kenőcs. Hatóanyaga a dexpantenol, mely a bőr sejtjeiben gyorsan pantoténsav nevű vitaminná alakul át. A pantoténsav szerepet játszik mind a bőr felépítésében mind újraképződésében. A hatóanyagot (dexpantenolt) zsíros kenőcs alapanyagban tartalmazza, azonban magas (25%) lanolin (gyapjúviasz)-tartalmának köszönhetően féligáteresztő réteget képez, így biztosítja a légcserét, illetve segíti a vízpára távozását, támogatva a bőr természetes védőszerepét.

A készítmény hatóanyaga: 1 g kenőcs 50,0 mg dexpantenolt tartalmaz.

Egyéb összetevők: sztearil-alkohol, cetil-alkohol, fehér viasz, mandula olaj, "Protegin X", fehér vazelin, folyékony paraffin, gyapjúviasz, tisztított víz.

hamamelis

2018. május 25.

Akkor találkoztam ezzel először, amikor a kétnapos első gyerekem arca piros volt, és a csecsemősnővér adott egy mintát. A minta ezer évig elég volt, a babapofit egy nap alatt rendbe hozta, baromi vékony réteg kell belőle, azóta használtam babapopsira, kiszáradt kézfejre, cserepes szájra, jó, gyógyít, hámosít, szeretem. Talán egy nagyon kicsit jobba is, mint a neogranormont, de a kettő hasonló, ez az állaga miatt jobb, nem szárít, de hatásuk hasonlóan jó.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

evettke7

2018. május 23.

Alap darab a mi háztartásunkban. Mindenféle sebet segít begyógyítani, télen a hidegtől véresre repedezett kezemet 3 nap alatt rendbe tette. Párom ekcémás sebein is sokat segített télen. Sokkal szebben, és gyorsabban gyógyul a bőr ha bekenjük vele :)

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

tabevi

2018. május 17.

A vedono ezt ajanlotta az ekcemas labfejemre, amit rendszeres kenegetes mellett el is mulaszt. Ugyan visszater, ha nem kenem, de szeoen gyogyitgatja :) imadom

tabevi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Kovcskata51

2018. április 23.

A pattanásos, de nagyon száraz arcbőrömre megváltás volt.
Az évek alatt rengeteg krémet, kozmetikumot kipróbáltam, de egyik sem volt olyan hatásos, mint ez.
Durvább pattanásra Akneroxiddal keverve csodaszer.
Önmagában a piros foltokat, hegeket gyönyörűen lehalványította, alig negyed tubus után alig látszanak, pedig évekig megkeserítették az életem.

Kovcskata51
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

A pattanásos, de nagyon száraz arcbőrömre megváltás volt.
Durvább pattanásra Akneroxiddal keverve csodaszer.

Ennie86

2018. március 24.

Én is a tetoválásaimra használtam amikor még gyógyuló félben voltak. Viszont kipróbáltam már hideg által kirepedt kézre. Igaz... nagyon zsíros, de hatásos volt. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

faragoanita

2018. március 24.

Kiváló popsikenőcs! Nem is tudtam, hogy másra is lehet használni, de jó ötleteket olvastam lentebb :).
Popóra nagyon jó. Az ilyen zsíros krémek jöttek be a pelenkázásnál.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Popóra nagyon jó. Az ilyen zsíros krémek jöttek be a pelenkázásnál.

Ygritte

2018. február 10.

Tetoválásaimra használom,nagyon szépen hidratálja,tovább tart a hatása mint a krémnek mivel zsíosabb,ezért ezt szoktam venni.
Most a télem a könyököm nagyon kiszáradt,azt is szépen rendbe tette.

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Most a télem a könyököm nagyon kiszáradt,azt is szépen rendbe tette.

pannababo

2017. december 9.

Lányos terület hmm hmmm sebeire irritációira vettem. Fantasztikis eredmény!!!!! Nincs irritáció sem borotva sem egyebek miatt... nagyon örülök. Pattanásokra is bevált,illetve száraz fáradt bőrre,a szemem környékén sokat fiatalìt,kipihentnek látszom.A körmeimen is rengeteget javít. Illetve a téli nózimat is gyógyítja.

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

mariannabodi

2017. november 3.

Szuper sebgyógyító, és hamar leviszi a durvább gyulladást is.

mariannabodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Szuper sebgyógyító, és hamar leviszi a durvább gyulladást is.

SidneyFox

2017. október 17.

Nagyon jó kis kenőcs! :) Tetoválásaimat csak ezzel ápolom, és nagyon szépen begyógyulnak! :) Ki fogom próbálni kezeimre is, éjszakára, hidratáló kesztyűvel. Szerintem biztos a siker! ;)
5 csillagocska!

SidneyFox
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

5 csillagocska!

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!