KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1389 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használattal a bőr szárazságának, berepedezettségének megelőzésére, védelmére, illetve kezelésére szolgál.

Candy21

2018. november 24.

Nagyon jó kis krém sebekre nagyon kiszáradt bőrre szoktam használni. A pattanásokon is sokat segít.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

LathatatlanOzike

2018. november 24.

Friss tetoválásomat kenegettem vele, nagyon szépen tette a dolgát, gyönyörű lett az eredmény. Az első tetoválásomat a kenőcs verziójával kentem, mert nem tudtam, hogy van belőle krém változat is. Ez sokkal könnyebben kenhető, nem kell vele bajlódni, kevésbé zsíros.
A maradékot az arcomon használom el. Már ott is próbálgattam. Lehúzza a gyulladást, egységesíti az arcbőrt, gyorsan beszívódik. Tényleg kis csodaszer. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

grd39

2018. november 18.

Friss tetoválásra a legjobb! :)

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Friss tetoválásra a legjobb! :)

RyahOneY

2018. november 8.

Eredetileg Neogranormont akartunk venni, csak azt épp nem kaptunk, úgyhogy ezt ajánlották. :) Azóta használjuk ezt is, és igazából semmivel sem rosszabb, mint a másik. Horzsolásokra, kidörzsölődött bőrre szoktuk használni - nekem a combom hajlamos rá, pl. szoknyaviselésnél; utána elég szép kiütéseim vannak... :/ Ettől a krémtől másnapra már el is múlik, nyugtatja, védi a bőrt, szuperül hámosít.
A fent említett társával együtt, mindkettőt bátran ajánlom. :)

RyahOneY
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

A fent említett társával együtt, mindkettőt bátran ajánlom. :)

kovacsrekaa

2018. augusztus 24.

Elvagtam az ujjam az uvegszilankkal, az uj cipo feltorte a sarkam es a honlokomra kijott egy harmadik szem meretu pattanas. Ezekre mind hatasos, nagyon szepen gyogyul minden. En a legkisebb kiszerelesert sokallom az 1400 forintot.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Intim területen használom illetve friss tetoválást kezeltem vele. Szerintem csodaszer.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

annroi

2018. február 21.

Intim területre vettem elsősorban, és nagyon jól bevált. Ezen kívül a karomon volt egy égési sérülés, azt is szépen gyógyította pár nap alatt. Nagyon jól hirdatálta a kiszáradt számat, és a száraz arcbőröm is nagyon puha lett utána. Tényleg szinte bármire jó, univerzális csodaszer.
UP: Mostanában éjszakai krémnek használom, nagyon pici elég belőle és az eredmény csodás, sokkal szebb az arcbőröm. Lett egy pattanásom, nagyon szépen kezelte, lehúzta a gyulladást.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Hujepicha

2017. november 9.

Kézkrémnek használom! Egy csodaszer! Rögtön beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet! A körömágyat is gyönyörűen kordában tartja! Nem olcsó de nekem minden pénzt megér!

Hujepicha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Farkascintia1

(!)
2017. április 7.

Elmúltak a kiütések, a csavaros kupak nem a legkönnyebben kezelhető, nekem kicsit drága, de végülis megéri, ha a hatását nézzuük. Az állaga viszont nekem nem a kedvencem.

Farkascintia1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

MrHannaBela

2017. március 24.

A legjobb krém babaposira,sebre ,ajakra bármire tökéletes.

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

A legjobb krém babaposira,sebre ,ajakra bármire tökéletes.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2