KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1389 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használattal a bőr szárazságának, berepedezettségének megelőzésére, védelmére, illetve kezelésére szolgál.

Farkascintia1

(!)
2017. április 7.

Elmúltak a kiütések, a csavaros kupak nem a legkönnyebben kezelhető, nekem kicsit drága, de végülis megéri, ha a hatását nézzuük. Az állaga viszont nekem nem a kedvencem.

Farkascintia1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

MrHannaBela

2017. március 24.

A legjobb krém babaposira,sebre ,ajakra bármire tökéletes.

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

A legjobb krém babaposira,sebre ,ajakra bármire tökéletes.

blackmoonday

2017. március 7.

Nehezen kenhető de teszi a dolgát. Lemosáskor NATURLAND UNGUENTUM HYDROPHILICUM NONIONICUM MOSDÓKENŐCS az egyetlen ami maradéktalanul leszedi. Vízzel keverve a mosakodó kenőcs szépen lemossa. Három pont a kenhetőség és az ára miatt.

blackmoonday
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Kesudio

2016. december 12.

Gyorsan lehúzza a gyulladást, és nyugtatja a bőrt, és a sebgyógyulást is segíti. Örülök, hogy gyártják krém formában is, mert ez nem olyan sűrű és zsíros, mint a kenőcse. Gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy zsíros csillogó felületet maga után. Nem olcsó, de megéri az árát.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

orsikimi

2016. október 30.

Azt hiszem ezen a télen ő lesz a száraz bőröm megmentője. :)
Eddig használtam bőrirritáció esetén, és nagyon gyorsan javított a helyzeten. Ezen kívűl használtam a nagyon durván kiszáradt kezeimen, azt is rendbe tette. Sőt, borotválás után is szépen megnyugtatja a bőrt.
Szerintem ha ez van, nem is nagyon kellenek más krémek, legalábbis számomra. 5*

orsikimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Azt hiszem ezen a télen ő lesz a száraz bőröm megmentője. :)
Szerintem ha ez van, nem is nagyon kellenek más krémek, legalábbis számomra. 5*

Hettita

2016. október 10.

Kiskoromban évekig babapopsikenőcsként ismertem, most már tetoválást is gyógyító, bőrfelületet nyugtató krémként. ;)

Hettita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

LauraDorina

2016. február 5.

Szépen gyógyítja a tetoválást, egyetlen hibája, hogy naaaagyon zsíros és sűrű, nehéz eloszlatni, a bőröm felszívja csak a síros réteg ott marad. Amúgy imádom.

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 5.

Pöti

2016. január 10.

Kentem babapopsira, sebre, aztán a hátamra a tetoválás után. Nagyon szépen felgyorsította a gyógyulást, nem egészen 1 hétig kenegettem és gyönyörűen gyógyult a sebem... :) Nagyon könnyű eloszlatni. Véletlen a kenőcsöt vettem elsőre, na azzal megkínlódtam, vinnyogtam, amikor kenték a sebemet, de a krémmel ilyen probléma nem volt.. :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

aalexaa

2015. december 6.

Még anno a tetoválásomat kenegettem vele, akkor még a kenőcs verzióval, a második alkalom után viszont már ezzel. Sokkal könnyebb az állaga, én ezt jobban szeretem, a friss tetováláson könnyebb eloszlatni, nem kell dörzsölni. Később a gyógyuló piercingeimre is ezt ajánlották a szalonban, arra is bevált. De mégsem ezek miatt lett nélkülözhetetlen számomra. Korábban mindig csúnyán kipattogott és kisebesedett a szám felett bajuszgyantázás után. Bárhogy próbáltam, mindig napokig csúnya volt gyantázás után. Aztán egyszer gondoltam egyet és bekentem ezzel gyantázás után, majd másnap reggel is. Egy picike kiütés se jött elő! Azóta elengedhetetlen tartozéka a gyantázásnak:)

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

CrazyKid

2014. november 21.

Nem tudom pontosan melyik Bepanthennel kente be az arcom a barátnőm, azt hiszem ez volt az, mert azt mondta direkt sebekre van. Volt egy durva esésem és a szemem alatt, felett, körül elég nagy és fájdalmas sebeim lettek, ugye pont ott a legérzékenyebb a bőr. Este bekente vele, pár órára rá éreztem, hogy jobban fáj, begennyesedett, de valószínűleg csak tisztult. Másnapra le is esett a sebek 95%-a és vállalható fejjel mehettem ki az utcára. Csodát művelt, nélküle lehet 1 hétig vastag vakolattal kellett volna járkálnom.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 21.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2