KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1389 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katicalány, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használattal a bőr szárazságának, berepedezettségének megelőzésére, védelmére, illetve kezelésére szolgál.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annroi

2018. február 21.

Intim területre vettem elsősorban, és nagyon jól bevált. Ezen kívül a karomon volt egy égési sérülés, azt is szépen gyógyította pár nap alatt. Nagyon jól hirdatálta a kiszáradt számat, és a száraz arcbőröm is nagyon puha lett utána. Tényleg szinte bármire jó, univerzális csodaszer.
UP: Mostanában éjszakai krémnek használom, nagyon pici elég belőle és az eredmény csodás, sokkal szebb az arcbőröm. Lett egy pattanásom, nagyon szépen kezelte, lehúzta a gyulladást.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Hujepicha

2017. november 9.

Kézkrémnek használom! Egy csodaszer! Rögtön beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet! A körömágyat is gyönyörűen kordában tartja! Nem olcsó de nekem minden pénzt megér!

Hujepicha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Farkascintia1

(!)
2017. április 7.

Elmúltak a kiütések, a csavaros kupak nem a legkönnyebben kezelhető, nekem kicsit drága, de végülis megéri, ha a hatását nézzuük. Az állaga viszont nekem nem a kedvencem.

Farkascintia1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

MrHannaBela

2017. március 24.

A legjobb krém babaposira,sebre ,ajakra bármire tökéletes.

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

A legjobb krém babaposira,sebre ,ajakra bármire tökéletes.

blackmoonday

2017. március 7.

Nehezen kenhető de teszi a dolgát. Lemosáskor NATURLAND UNGUENTUM HYDROPHILICUM NONIONICUM MOSDÓKENŐCS az egyetlen ami maradéktalanul leszedi. Vízzel keverve a mosakodó kenőcs szépen lemossa. Három pont a kenhetőség és az ára miatt.

blackmoonday
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Kesudio

2016. december 12.

Gyorsan lehúzza a gyulladást, és nyugtatja a bőrt, és a sebgyógyulást is segíti. Örülök, hogy gyártják krém formában is, mert ez nem olyan sűrű és zsíros, mint a kenőcse. Gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy zsíros csillogó felületet maga után. Nem olcsó, de megéri az árát.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

orsikimi

2016. október 30.

Azt hiszem ezen a télen ő lesz a száraz bőröm megmentője. :)
Eddig használtam bőrirritáció esetén, és nagyon gyorsan javított a helyzeten. Ezen kívűl használtam a nagyon durván kiszáradt kezeimen, azt is rendbe tette. Sőt, borotválás után is szépen megnyugtatja a bőrt.
Szerintem ha ez van, nem is nagyon kellenek más krémek, legalábbis számomra. 5*

orsikimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Azt hiszem ezen a télen ő lesz a száraz bőröm megmentője. :)
Szerintem ha ez van, nem is nagyon kellenek más krémek, legalábbis számomra. 5*

Hettita

2016. október 10.

Kiskoromban évekig babapopsikenőcsként ismertem, most már tetoválást is gyógyító, bőrfelületet nyugtató krémként. ;)

Hettita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

LauraDorina

2016. február 5.

Szépen gyógyítja a tetoválást, egyetlen hibája, hogy naaaagyon zsíros és sűrű, nehéz eloszlatni, a bőröm felszívja csak a síros réteg ott marad. Amúgy imádom.

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 5.

Pöti

2016. január 10.

Kentem babapopsira, sebre, aztán a hátamra a tetoválás után. Nagyon szépen felgyorsította a gyógyulást, nem egészen 1 hétig kenegettem és gyönyörűen gyógyult a sebem... :) Nagyon könnyű eloszlatni. Véletlen a kenőcsöt vettem elsőre, na azzal megkínlódtam, vinnyogtam, amikor kenték a sebemet, de a krémmel ilyen probléma nem volt.. :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2