Das Gesunde Plus

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Jucuus

2019. február 1.

Mióta nem szolizok, illetve szedem a Dm sajátmárkás hajvitaminját, sajnos egyre több a pattanás az arcomon, illetve a hátamon is. 😅 Muszáj voltam valami szer után nézni, mert már nagyon zavartak a kis csúfságok. Eszembe jutott, hogy mi lenne, ha nem egyből a bőrgyógyászhoz rohannék, hanem inkább a teafaolajat próbálnám ki? Milyen jól is tettem. :D Régóta gondolkodtam, hogy veszek, de valahogy mégse tettem meg. Napközben, illetve este is bekentem a pattanásokat, és tényleg nagyon hatásos, szépen szárítja őket, már sokkal szebb a bőröm így, hála ennek a kis cuccnak! Nekem az illata is bejön, kámforos-mentolos beütése van. Az ára sem vészes, 950 Ft-ba fájt, és úgy gondolom hogy elég sok ideig elég lesz! Mindenképp jó vétel volt.

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Olivliv

2019. január 12.

Nagyon szeretem a teafaolajat, főleg a pattanások szárítására alkalmazom, és eddig a lényegesen drágább Aromax-os teafaolajat használtam, ami nagyon bevált. Viszont ez mérföldekkel olcsóbb a kiszereléséhez képest, úgyhogy gondoltam, megpróbálkozok ezzel, hátha ugyan olyan jó, és még pénzt is megtakarítok vele. Számomra nem vált be annyira, mint az aromaxos, bár ez is tette a dolgát, de mintha kisebb koncentrációjú lenne benne a teafa, nem olyan hatékony, mint a drágábbik társa. Az ok, amiért csak 3 csillagot kap tőlem, az a szaga. Valami borzalmas, és tudom, hogy ez csak személyes preferencia kérdése, mégsem tudom ezt elhasználni, nagyon nagy kár volt bele az illatanyag. Olyan tömény, papóm féle házi barackpálinka szaga van, hogy egyenesen rosszul vagyok tőle és felkenés után hosszú, kínkeserves percekig érzem még az arcomon a szagát. Lehet maga a termék hatásos és nagyon örülök, hogy ilyen sokaknak bejött, de én nem fogom újra venni és nem is tudom mihez fogok kezdeni a maradékkal.

Olivliv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Verena

2019. január 9.

Pattanások leszárítására használom. Még nem találtam ennél hatékonyabb megoldást :) az egyedüli negatívuma, hogy nagyon szárítja a bőrt, illetve nekem néha kicsit ki is marja. De néha ezt muszáj bevállalni a tiszta arcbőrért :) Pozitívum, hogy nagy mennyiséget kapunk jó áron.

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Bkini

2018. december 26.

Tökéletese leszárítja a pattanásokat! Az illata és a hatása is teljesen ugyanolyan, mint a gyógyszertárakban kapható ugyanekkora kiszerelésű, 3.000Ft-os teafaolajoknak. Simán fülpiszkálóra cseppentve és az arclemosómba cseppentve is használom, sokáig elég. Elengedhetetlen számomra!

Bkini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

kisskata12

2018. december 13.

Nemrég próbáltam kii egy hidratálót ami totál tönkretette a bőröm bár elég drága volt :D gondoltam a drágább jobb... hát nem hittem volna hogy egy 900 ft-os cucc fogja helyrehozni az arcomat. A krém után tele lettem pattanással de közben húzódott is a bőröm,száraz volt, hihetetlen csunya voltam :D aztan megvettem ezt (tegnap, amikor még tele voltam pattanással). A pattanásokra töményen tettem egy fültisztítóval, máshová meg vízzel hígítva. Ma felkeltem ÚRISTEN.... Amivel egy hete szenvedtem 1 éjszaka alatt rendbetette!!!! És a bőröm szárazságának is annyi, pattanásoknak is vége, nem bírok betelni vele. Bár az összetevőknek utánaolvasva holnap megveszem az aromaxosat inkább, abban csak a teafa olaj van :)

kisskata12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

lovecreams

2018. november 28.

Célzottan pattanásokra használom hígitatlanul. Halványít, eltüntet, lehúz minden csúfságot!
Emellett fürdővízbe is szoktam önteni, egy megfázásos időszakban vagy szimplán egy hosszú nap után..isteni!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

gabriella0809

2018. november 15.

Pattanásokra, sebekre csodaszer.

gabriella0809
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Pattanásokra, sebekre csodaszer.

NDCsilla

2018. október 23.

Önmagában a teafaolaj szuper dolog és biztos, h nagyon sokaknak segít. Nekem nem vált be sajnos (sem ez, sem más márka terméke). Az arcbőröm naaaagyon érzékeny :( A neten kutakodva arra gondoltam, ezzel természetesen kezelhetném a pattanàsokat az arcomon, de nem igy lett, sajnos nekem csak ráerősített a dolgokra. Az én bőröm nem bírja, de ettől függetlenül segítség lehet.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Manci01

2018. október 20.

Korábban már írtam a termékről,az itteni vélemények alapján szereztem be.Illata tényleg nagyon erős de a hatása is!3nap és a legdurvább pattanasaokat is lehúzza (nekem nagyon sok “bőr alatti” puklim van az áll környéken...vagy is már csak volt :D ) ez az első termék ami elbánik velük.Én esténként kb 2-3cseppet csepegtetek egy vattakorongra és teszek még hozzá micellás vizet majd ezzel megtisztítom az arcom arcmosás után.Mindekepp ajánlott hígítani :)
Szoooval csodaszer!❤️

Manci01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Szoooval csodaszer!❤️

kacsa641

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 26.

Na...hát elég érdekes kis termék. Első használatkor a hidratálómba tettem 7 cseppet. Hát azt hittem beszarok úgy marta a bőröm. Azóta 1 cseppet merek csak beletenni és így tökéletes. Nem csíp, hanem kellemesen hűsít. Egyébként az ára a DM-ben 1000 forint nem pedig 800.

kacsa641
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool