KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

illeskitti

2018. május 21.

Többféle teafaolajat kipróbáltam, de ez a termék visz mindent!!!

illeskitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Többféle teafaolajat kipróbáltam, de ez a termék visz mindent!!!

Timea22

2018. május 1.

Pattanasra, lab vizbe, mosogepbe, felmoso vizbe hasznalom. Szuperul fertotlenit alap darab itthon :)

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

szilvasitimea

2018. április 25.

Pattanásokra vettem. Amikor látom, vagy érzem hogy jönni fog, ezzel szoktam ecsetelni, van h napjában többször.
Elég jól bevált, azonban nem szabad túlzásba esni, mert brutál mód tud szárítani.

Én hígítás nélkül viszem fel, direkt a bőrömre. Nem irritál, nem csíp, csak néha szárít.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Mese89

2018. március 11.

Egyaltalan nem valt be, sot.. Gondoltam kiprobalom, mert kedvezobb az ara, de szamomra irtozatosan budos es hatastalan. Visszatertem az Aromaxhoz. Eddig semelyik mas marka nem tudta uberelni. Foleg pattanasok kezelesere hasznalom, ecsetelve es tonikkent. Ettol a sajatmarkastol csak megrosszabb lett a helyzet, igy most visszavaltottam Aromaxra, ami 2 nap alatt teljesen rendbehozta a boromet.

Mese89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 11.

crazy724

2018. február 28.

Az ára kedvező, és elég sokáig elég. Multifunkciós darab. Csak higitva használom, (a csomagolás szerint is csak igy szabad használni) általában az aktuális samponomba csöpögtetek belőle, segit a zsirosodáson, és igy ki tudom tolni a két hajmosás közti időt. A felmosóvizbe is teszek belőle, szuperul fertőtlenit és az illatát is szeretem. Vizzel higitva légfirissitőnek ill. tisztitónak is használom, és az arcitsztitómat is ezzel turbózom fel.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

vivko89

2018. február 22.

Körülbelül két nap alatt rendbe tette a pattanásaim. Higítatlanul az ujjammal szoktam felvinni. Vagy nedves arctisztító korongra pár cseppet. Az illata nem a legkellemesebb, de elviselhető pláne a hatás miatt ;) az ára is megfizethető.

vivko89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

nandy.25

2018. február 21.

Csodaszer!!!! En "csak" a megjeleno pattanasokra vettem 17 evnyi fogamzasgatlo szedes abbahagyasa utan (a fórumokon olyanokat olvastam hogy akinek a szedés előtt is problémás volt a bőre, most újra vállalhatatlanul csúnya lesz újra :( ) egyenlore csak arra hasznalom a termeket hogy higitatlanul (!!!) bekenegessem a pattikat az ujjbegyemről indítva, nem vattás fülpálcikával mert az úgy nem gazdaságos.El nem tunteti a pattikat, de valoban nem lesznek voros gyulladtak,istenien leszaritja az olaj tehat szuperul teszi a dolgat!!! Az arcbőröm lekopogom, neki köszönhetően "gyönyörű" .....En speciel imadom az illatat,nagyon friss,mentolos,gyogynovenyes tisztasag illatu. 5*

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Bettii98

2018. február 19.

Nagyon rossz. Az ég világon semmit nem használ. Ja de annyit,hogy a pattanások még vörösebbek lesznek tőle.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Vali95

2018. február 19.

Nagyon hasznos! Pattanásokra kiváló, de fertőtlenítésre is jó, akár sebre vagy épp a takarításhoz. Van olyan jó, mint a gyógyszertári drágább változata.

Vali95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

biabari

2018. február 12.

Àr èrtèk arànyban az egyik legjobb illóolaj, renszeresen vàsàrolom.

biabari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Àr èrtèk arànyban az egyik legjobb illóolaj, renszeresen vàsàrolom.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool