KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

gabriella0809

2018. november 15.

Pattanásokra, sebekre csodaszer.

gabriella0809
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Pattanásokra, sebekre csodaszer.

NDCsilla

2018. október 23.

Önmagában a teafaolaj szuper dolog és biztos, h nagyon sokaknak segít. Nekem nem vált be sajnos (sem ez, sem más márka terméke). Az arcbőröm naaaagyon érzékeny :( A neten kutakodva arra gondoltam, ezzel természetesen kezelhetném a pattanàsokat az arcomon, de nem igy lett, sajnos nekem csak ráerősített a dolgokra. Az én bőröm nem bírja, de ettől függetlenül segítség lehet.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Manci01

2018. október 20.

Korábban már írtam a termékről,az itteni vélemények alapján szereztem be.Illata tényleg nagyon erős de a hatása is!3nap és a legdurvább pattanasaokat is lehúzza (nekem nagyon sok “bőr alatti” puklim van az áll környéken...vagy is már csak volt :D ) ez az első termék ami elbánik velük.Én esténként kb 2-3cseppet csepegtetek egy vattakorongra és teszek még hozzá micellás vizet majd ezzel megtisztítom az arcom arcmosás után.Mindekepp ajánlott hígítani :)
Szoooval csodaszer!❤️

Manci01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Szoooval csodaszer!❤️

kacsa641

2018. augusztus 26.

Na...hát elég érdekes kis termék. Első használatkor a hidratálómba tettem 7 cseppet. Hát azt hittem beszarok úgy marta a bőröm. Azóta 1 cseppet merek csak beletenni és így tökéletes. Nem csíp, hanem kellemesen hűsít. Egyébként az ára a DM-ben 1000 forint nem pedig 800.

kacsa641
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

dodka

2018. augusztus 21.

Helyreállította a bőrőm az első üveg azóta alig vannak pattanásaim szinte úgy nagyobb nincs is már féléve,ajánlom minden pattanásosnak pár nap után nekem már ég és föld volt a különbség pedig aknés volt a bőrőm,teljesen megéri az árát!

dodka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Enne

2018. augusztus 19.

Tegnapelőtt bontottam meg, miután az aromax-os (5 ml-es!) elfogyott. Évek óta azt a fajtát használtam, a levendulaolaja mellett, nem is gondoltam, hogy más márkák is forgalmaznak, vagy legalábbis ennyivel jutányosabb kiszerelésben és áron. Annyi dicséretet kapott itt, hogy beszereztem belőle. Szóval tegnap esküvőre voltam hivatalos és van egy olyan rossz szokása az arcbőrömnek, hogy ilyen-olyan fontos események előtt aranyos kis dudorokat növeszt, akár olyan helyeken is, ahol máskor teljesen tiszta. Így eddig vert seregként vettem tudomásul, hogy szinte minden karácsonykor, szilveszterkor vagy születésnapon... puklis kobolddá változom. Ez a csodakence viszont gyönyörűen leszárította, és csak egy kis lapos seb maradt a helyén, a nyomkodás utózengéje. Azt meg már szépen le tudtam sminkelni. Hát megmentette a napomat! Vattakorongot nedvesítettem be, majd arra cseppentettem két-három cseppet, nem teljesen töményen használtam. Az aromaxos változattal is elégedett voltam egyébként, de mivel nehezen beszerezhető és drága, valamint szörnyen kevés, lehet, hogy ez lesz az új kedvenc. Márkásabb társához képest meglepő az aromája, engem tömény pálinkára emlékeztet. :D

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

gancsklaudia

2018. július 30.

Nagyon jót tesz pattanásos bőrnek ha pár cseppet adunk az éjszakai krémünkhöz. A makacs pattanásokra koncentráltan, átitatott vattakoronggal lehet fellépni, egy két nap alatt szinte el is tünteti a legnagyobb pattikat is.

gancsklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 30.

littlefairy

2018. július 13.

Nagyon jó minőségű, ár-érték arányban a legjobb termék. Műkörömmel együtt eltört a körmöm még régebben, és utána begyulladt és nagyon csúnya sárga lett alatta. A műkörmös ajánlotta a teafa olajat. Több hétig kitartóan csepegtettem és ecseteltem vele naponta többször és maradéktalanul meggyógyította. Nagyon elégedett vagyok. Az illatmentes Jessa intim lemosóba is szeretném majd kipróbálni. Itt az oldalon olvastam az ötletet.

littlefairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

sz10

2018. július 6.

Korábban arclemosóval használtam, most nyár közeledtével inkább krémbe rakom.
Micellás vízbe arclemosóként: vattakorongra öntök a micellás vízből, majd 2-3 cseppet csepegtetek a teafa olajból és azzal törlöm át az arcom a szemkörnyéket kihagyva. Tényleg segít a pattanásokon és friss érzetet ad.
Krémbe: kis krém mennyiséget rakok ki a kezembe, majd 1 csepp teafa olajjal összekeverem és így kenem fel az arcomra. Talán kicsit kevésbé érzem utána krémesnek az arcom illetve hűsíti is.
Alapvetően nekem nagyon tetszik az illata, biztosan újraveszem.

sz10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Korábban arclemosóval használtam, most nyár közeledtével inkább krémbe rakom.
Alapvetően nekem nagyon tetszik az illata, biztosan újraveszem.

Nikolaj

2018. július 2.

Verhetetlen! Kb 2 hónapja használom leginkább az arcomra a pattanások miatt. Arctisztítás után tonikként pár cseppet teszek egy m8cellásvizes vattapamacsra és éjszakára higitatlanul rápötzyintem a patikra. Tiszta, friss érzés és a pattanások hamarabb gyógyulnak. Én csak a teafaolajat érzem ki belőle és számomra nem büdös. Mindenképp úkravevős.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool