KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Das Gesunde Plus

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vali95

2018. február 19.

Nagyon hasznos! Pattanásokra kiváló, de fertőtlenítésre is jó, akár sebre vagy épp a takarításhoz. Van olyan jó, mint a gyógyszertári drágább változata.

Vali95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

nandy.25

2018. február 14.

Csodaszer.En "csak" a megjeleno pattanasokra vettem 17evnyi fogamzasgatlo szedes abbahagyasa utan,egyenlore csak arra hasznalom a termeket hogy higitatlanul bekenegessem a pattikat.El nem tunteti oket, de valoban nem lesznek voros gyulladtak,jol leszaritja az olaj tehat szuperul teszi a dolgat.En speciel imadom az illatat,nagyon friss,mentolos,gyogynovenyes tisztasag illatu.

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

biabari

2018. február 12.

Àr èrtèk arànyban az egyik legjobb illóolaj, renszeresen vàsàrolom.

biabari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Àr èrtèk arànyban az egyik legjobb illóolaj, renszeresen vàsàrolom.

Titvog

2018. február 9.

Csodaszer, multifunkcionális, és természetes.
Sok dologra használtam eddig, természetesen higítva desztillált vízzel, nem túl tömény lenne szerintem anélkül. Használom pattanásra, seb összehúzásra, szájban keletkezett fertőzésekre, lábvízbe, és megfázáskor inhalálásra is. Megszámlálhatatlan használati módja van, és mindig nagyon sokat segített ha bármi nyavalyája volt a családnak. :)

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Csodaszer, multifunkcionális, és természetes.

RarityRose

2018. február 4.

Az itenni vélemények miatt vettem meg, kerestem egy jó teafaolajat mert nekem ez az egyetlen csodaszer a pattanásokra. Rengeteg mindent kirpóbáltam már, de nekem pattikra csak a teafaolaj vállt be! Azert 4* mert iszonyú az illata. Minimális mértékben vonzó, de ha az egesz arcomra kenek akkor elviselhetetlen.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Dea

2018. február 2.

Update: Már nem használom gyakran, emiatt nem vennék újra.

A csomagolás azt írja csak hígítva szabad használni, de úgy lényegében bármilyen kozmetikumba mehet. Én elsősorban arctiszíttóba és tusfürdőbe használom :) Tusfürdőbe a rovarcsípések miatt, arctisztítóba pedig a pattanások miatt. Én imádom a teafaolaj illatát, ezért bármibe szívesen beleteszem ^^

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Update: Már nem használom gyakran, emiatt nem vennék újra.

Erika729

2018. január 31.

Számtalanszor újra vettük már. Én és a párom is használjuk egyaránt. Az éppen aktuális arcrtonikomhoz szoktam kettőt cseppenteni belőle. Szépen lehúzza a gyulladásokat. Párom pedig a samponjahoz használja. Illatra nem a legkellemesebb, de hatásra tökéletes!

Erika729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Lolychan

2018. január 21.

UPDATE: Még mindig nagy a szerelem, legjobb. :)

Teljes elégedettség. Samponomba, tusfürdőmbe és tonikomba is csepegtettem párat és azt kell mondjam, hogy remek. Szinte már nem is korpásodik a hajam, igaz, nem rég óta használom így, de remélem idővel a hajmosásokat is ki tudom tolni vele. Tusfürdőbe remekül szárítja a hátamon lévő pattanásokat, tonikban szintén, csak ott az arcomat. Szárít az igaz, hajnál érdemes balzsamot és hajvégápolót használni, testre pedig a megfelelő hidratáló készítményt. 2 hete használom kb. még lesz up. :) Megelőlegezem az 5*-ot. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

UPDATE: Még mindig nagy a szerelem, legjobb. :)

ReiraShiver

2018. január 2.

Minden este használom, sok mindenre, nagyon bevált, egyik alap dolog nálam a fürdőszobában. :D

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Femme

2017. december 28.

Pattanásokra és takarításra (spriccolóba víz + 10 csepp = csillogó, fertőtlenített lakás )használom. Nélkülözhetetlen dolog itthon :)

Femme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Illatanyagok: D-Limonene, Linalool