KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3159 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2011. július 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jellemzők: 6% amphotensid rendszer, Antibakteriális, Nem mitesszerképző, Illatanyagmentes, Szappanmentes, Olajmentes

Előnyök:
Kíméletesen felszámolja a faggyútöbbletet, miközben eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket. Használatát követően az arc tiszta és sima lesz.

RuzsnyomNiki

2018. január 1.

Igen, egy ilyen árkategóriájú, gyógyszertárban beszerezhető arctisztítótól sokat vártam. Hiába tűnt jónak, hogy nem mitesszerképző, illatanyagmentes és szappanmentes, de több probléma is akadt használat során. Egyszerűen nem éreztem azt, hogy ez a termék szépen megtisztítaná az arcom a szennyeződésektől vagy a sminkmaradványoktól. Többször előfordult, hogy a használata után még át kellett tisztítanom az arcom, mert nem távolított el mindent. Ez volt a kisebb probléma. A nagyobb, hogy bár nekem nincs érzékeny bőröm, de kitartó használat mellett a bőröm teljesen meghülyült tőle. Megjelentek nagyon száraz foltok az arcom különböző pontjain, és ezzel egy időben további extra nagy piros dudorok jelentkeztek rajtam. Sokáig nem is gondoltam volna, hogy ezt a sok bajt ez a termék okozza, ezért csak akkor hagytam abba a használatát, mikor elfogyott. Nos, ezt követően nagyjából 3 napon belül rendeződni kezdett az arcom.

RuzsnyomNiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Blackxentric

2017. november 23.

Számomra ez olyan, mint egy egyszerű drogériás arctisztító. Semmivel nem nyújtott többet, pedig sokat vártam tőle.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

knojnoj

2017. július 23.

Nem csodaszer.Előnye, hogy jól tisztít, de nem szárít és nem okoz irritációt. Ár/érték arányban nem a legjobb.
Ennyi pénzért többet várnék.

knojnoj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Ennyi pénzért többet várnék.

Lillie

2017. július 17.

Egyik szívemnek kedves vlogger ezt használja így megvettem... Én csacsi. Az én kis száraz bőröm úgy legyilkolta, hogy ennyire száraz sosem volt. De nem az Ő hibája én voltam csacska, hogy megvettem. De minden szárazbőrűt óva intenék tőle. Kénytelen leszek új gazdát keresni neki. :)

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

baba_girl_16

2017. július 2.

Ettől a terméktől elég sokat vártam, egyrészt mivel itt is többségében csak jókat olvastam róla, meg azért a márkanévben is bíztam. Nagyon lelkes voltam, amikor elkezdtem használni. Sajnos nem történt meg a várva-várt csoda. Engem elég rendesen szárított, még így nyáron is, úgyhogy csak este használtam. Igazából pozitív változást nem vettem észre az arcomon. Nem okozott pattanásokat, nem irritált és használata után nagyon friss és tiszta érzést nyújtott. Viszont ezt megkapom egy olcsóbb terméktől is.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

adrikomaromi

2017. július 1.

Akkor találtam rá, amikor a bőröm nagyon hisztis lett, az elején szkeptikus voltam, de azóta is csak ezt használom a bőrradirjával együtt, ennek már 2éve. Remélem még sokáig a "társam" lesz 😜Árban is megfizethető, ha jó patikát fogunk ki. :)

adrikomaromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

kisvirci

2017. június 19.

Csak egy hete használom, nagyon jó kis termék. Egyáltalán nem szárít, viszont szépen tisztít, szereti a bőröm mert igazán "gyengéd"! Meg vagyok elégedve eddig.Talán mé egy kicsit lehetne is "kraftosabb" :D Az illata picit furcsa, de nem bánom. Inkább legyen ilyen mint valami túlillatosított borzalom. Egy online patikában vásároltam meg és nagyon megérte, ár-érték arányban kiváló volt így!
Up-date: már a második flakonnal használom! Az elején "gyengének" tituláltam, de annyira jót tett a bőrömnek, nagyon-nagyon szépen tisztítja és nem szárít! megérdemli az 5 csillagot.

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

ibizavickii

2017. április 28.

Az első pár napban nagyon elégedett voltam vele, tényleg nagyon alaposan, mélyen tisztít (nem voltam sminkelve), viszont mivel vizes az állaga, nekem baromi gyorsan elfogyott... Illetve ami érdekes volt, hogy a masszívan sminkelt nap után nem szedte le teljesen az alapozót, meg is lepődtem, hogy ez hogy lehet. Jó volt kipróbálni, de nem térek vissza hozzá. Büdzsé függvényében marad a Vichy és a Nivea.

ibizavickii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

DawnMelody

2017. április 10.

Kis flakonos mintát kaptam belőle, kettőt is, már mindkettőt elhasználtam. Alapvetően nem rossz arctisztító, az érzékeny bőrömet nem kezdte ki, nem okozott pattanásokat sem, de...a tisztító hatása szerintem elég gyenge, reeeeengeteg sminkmaradványt ott hagyott, s ugyan nem ártott a bőrömnek, de semmiféle kiemelkedő pozitív hatását sem tapasztaltam. Erre bármelyik olcsóbb arctisztító is képes, így ár-érték arányban szerintem ez nem a legjobb választás.

DawnMelody
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

dorina9487

2017. április 4.

Használat után gyönyörű tiszta a bőröm. Smink lemosás utáni arctisztításra használom. Páromnak zsírosodásra hajlamos a bőre,ezért reggel és este lefekvés előtt is ezt használja és nagyon szépen letisztítja az arcát, és nincs rajtunk egy pattanás se.

dorina9487
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol