KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3159 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jellemzők: 6% amphotensid rendszer, Antibakteriális, Nem mitesszerképző, Illatanyagmentes, Szappanmentes, Olajmentes

Előnyök:
Kíméletesen felszámolja a faggyútöbbletet, miközben eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket. Használatát követően az arc tiszta és sima lesz.

balintnina

2018. július 22.

Az illata nem túl kellemes de nem is zavaró. Szépen teszi a dolgát. Elég hosszú ideig elég.

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

guki

2018. július 16.

Az elején furcsa volt az enyhe “ragasztó” szag, de hamar megszoktam, pár alkalom után nem is éreztem már. Esti arctisztitó rutinomban használtam, az én bőrömet nem szárította, szépen tisztított, és egy flakonnal kb. fél évig kitartott. Most van itthon másfajta arctisztítóm, de utána könnyen lehet hogy visszatérek. Mindenképpen újravevős!

guki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. június 28.

Nagyon megkedveltem ezt a zselét. Kellemes az állaga, illata és még egyszerű használni is. Nagyon jól mattítja a bőrt és eltávolítja a felesleges zsírosságot. Sajnos az én zsíros bőrömet, nagyon kiszárítja ezért utána mindenképpen kell valami hidratálót használnom. Tuti újraveszem még, mert nagyon hatásos, és kellemes használni.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 28.

vicus11

2018. június 14.

Én elégedett vagyok a termékkel, amíg rendszeresen használtam szépen tette a dolgát, kevesebb pattanásom lett.

vicus11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

debr89

2018. június 7.

Nagy reményekkel vettem meg, de sajnos nekem nem vált be.Illatával és állagával nem volt semmi gond, viszont 2-3 napi használat után hatalmas pattanásaim lettek, ami az Ilcsi fekete szappal tudtam helyrehozni.

debr89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

jollygardener

2018. június 5.

Sokáig használtam pár éve, amíg pattanásos volt a bőröm. Szépen tisztított, a zsírosodást is csökkentette, de szárított is. Isotretinoin kúra után ismét kipróbáltam, de már annyira szárított, hogy le kellett cserélnem. Szerintem akciósan is drága.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

RenataB

2018. március 23.

Nekem az új csomagolású van meg és a 400 ml verzió.
Csak dicsérni tudom. Jó, hogy nincs benne semmi káros összetevő, nincs parfüm illata és jól tisztítja az arcom. Ennél több nem is kellett. Szerintem megéri az árát, sokáig elég.
Abszolút 5 csillag.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nekem az új csomagolású van meg és a 400 ml verzió.
Abszolút 5 csillag.

Boboka89

2018. március 19.

Nem akarom nagyon lepontozni,mert lehet hogy én nem a bőrtìpusomnak megfelelően válaszrottam. Nekem nagyon szárìtotta a bőrömet,az esetleges bőrhibákkal semmit sem csinált.

Boboka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

CeCeDrake

2018. február 18.

Új csomagolással, új névvel vettem meg, viszont az összetevők nem változtak.
Régebben használtam évekig, aztán valahogy feledésbe merült.
Tetszik, hogy parfüm mentes. Igazából végzi a dolgát. Eltávolítja a szennyeződéseket, kíméletes. Ez csak egy arclemosó, csodát nem kell tőle várni. Szárítani nem szárít.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Új csomagolással, új névvel vettem meg, viszont az összetevők nem változtak.
Régebben használtam évekig, aztán valahogy feledésbe merült.

Bubucim

2018. január 27.

Hú, most nézem, hogy még nem is értékeltem, pedig már túl vagyok egy flakonon. Nagyon enyhe arctisztító. Aki drogériásokon nevelkedett, biztosan nehezen szokja meg. Ennek semmi illata, nem hagy használata után ún. tiszta érzetet. Ami nem feltétlenül baj. Nekem bőrdoki ajánlotta, aki azt is elmondta, hogy a pattanásos bőrt nem jó sok kencével kenegetni, hiszen az még inkább irritálja. Lehet, hogy nem mindenkinek felel meg, éppen ezért érdemes lehet szakember segítségét kérni. Ajánlott a leárazásokat figyelni, én akkor szoktam belőle betárazni. :) Nálam jól működött a magas prolaktin szint miatt előbújó pattanásaimra. Persze nem önmagában használtam. Mellé nappalra az Eucerin nappali krémjét, éjszakára Skinorin.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol