KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3159 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2011. július 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jellemzők: 6% amphotensid rendszer, Antibakteriális, Nem mitesszerképző, Illatanyagmentes, Szappanmentes, Olajmentes

Előnyök:
Kíméletesen felszámolja a faggyútöbbletet, miközben eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket. Használatát követően az arc tiszta és sima lesz.

knojnoj

2017. július 23.

Nem csodaszer.Előnye, hogy jól tisztít, de nem szárít és nem okoz irritációt. Ár/érték arányban nem a legjobb.
Ennyi pénzért többet várnék.

knojnoj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Ennyi pénzért többet várnék.

Lillie

2017. július 17.

Egyik szívemnek kedves vlogger ezt használja így megvettem... Én csacsi. Az én kis száraz bőröm úgy legyilkolta, hogy ennyire száraz sosem volt. De nem az Ő hibája én voltam csacska, hogy megvettem. De minden szárazbőrűt óva intenék tőle. Kénytelen leszek új gazdát keresni neki. :)

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

baba_girl_16

2017. július 2.

Ettől a terméktől elég sokat vártam, egyrészt mivel itt is többségében csak jókat olvastam róla, meg azért a márkanévben is bíztam. Nagyon lelkes voltam, amikor elkezdtem használni. Sajnos nem történt meg a várva-várt csoda. Engem elég rendesen szárított, még így nyáron is, úgyhogy csak este használtam. Igazából pozitív változást nem vettem észre az arcomon. Nem okozott pattanásokat, nem irritált és használata után nagyon friss és tiszta érzést nyújtott. Viszont ezt megkapom egy olcsóbb terméktől is.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

adrikomaromi

2017. július 1.

Akkor találtam rá, amikor a bőröm nagyon hisztis lett, az elején szkeptikus voltam, de azóta is csak ezt használom a bőrradirjával együtt, ennek már 2éve. Remélem még sokáig a "társam" lesz 😜Árban is megfizethető, ha jó patikát fogunk ki. :)

adrikomaromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

kisvirci

2017. június 19.

Csak egy hete használom, nagyon jó kis termék. Egyáltalán nem szárít, viszont szépen tisztít, szereti a bőröm mert igazán "gyengéd"! Meg vagyok elégedve eddig.Talán mé egy kicsit lehetne is "kraftosabb" :D Az illata picit furcsa, de nem bánom. Inkább legyen ilyen mint valami túlillatosított borzalom. Egy online patikában vásároltam meg és nagyon megérte, ár-érték arányban kiváló volt így!
Up-date: már a második flakonnal használom! Az elején "gyengének" tituláltam, de annyira jót tett a bőrömnek, nagyon-nagyon szépen tisztítja és nem szárít! megérdemli az 5 csillagot.

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

ibizavickii

2017. április 28.

Az első pár napban nagyon elégedett voltam vele, tényleg nagyon alaposan, mélyen tisztít (nem voltam sminkelve), viszont mivel vizes az állaga, nekem baromi gyorsan elfogyott... Illetve ami érdekes volt, hogy a masszívan sminkelt nap után nem szedte le teljesen az alapozót, meg is lepődtem, hogy ez hogy lehet. Jó volt kipróbálni, de nem térek vissza hozzá. Büdzsé függvényében marad a Vichy és a Nivea.

ibizavickii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

DawnMelody

2017. április 10.

Kis flakonos mintát kaptam belőle, kettőt is, már mindkettőt elhasználtam. Alapvetően nem rossz arctisztító, az érzékeny bőrömet nem kezdte ki, nem okozott pattanásokat sem, de...a tisztító hatása szerintem elég gyenge, reeeeengeteg sminkmaradványt ott hagyott, s ugyan nem ártott a bőrömnek, de semmiféle kiemelkedő pozitív hatását sem tapasztaltam. Erre bármelyik olcsóbb arctisztító is képes, így ár-érték arányban szerintem ez nem a legjobb választás.

DawnMelody
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

dorina9487

2017. április 4.

Használat után gyönyörű tiszta a bőröm. Smink lemosás utáni arctisztításra használom. Páromnak zsírosodásra hajlamos a bőre,ezért reggel és este lefekvés előtt is ezt használja és nagyon szépen letisztítja az arcát, és nincs rajtunk egy pattanás se.

dorina9487
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

chrissie94

2017. március 14.

Imádom! Pár hónapja rengeteg kis apró fehér mitesszer jött ki rajtam, de ezzel nagyon szépen kordában tudom őket tartani:) Az árát bőven megéri, főleg hogy mindennapos használat mellett, egy bő fél évig simán kitart egy flakon.

chrissie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

anitazs

2017. február 18.

Kb. két hónapja használom a zsíros / kombinált bőrömre, teljesen elégedett vagyok vele. Annyi az észrevételem, hogy talán nekem télre már-már sok is, de ezt zsírosabb hidratáló krémmel kompenzálom. Nyárra viszont tökéletes lesz. A bőröm érezhetően tiszta és friss a használata után.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol