KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berill99, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Micellás víz érzékeny, kombinált és zsíros bőrre

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket, faggyúfelesleget, sminket és távolítja el azokat egyetlen mozdulattal. Eredmény: tökéletesen tiszta és matt arcbőr.

Ár: 900ft , Eladó: lotticsatho
Állapot: A kepen lathato mennyiseg, Helyszín: Budapest, Dunaujvaros, Szeged, fizetés: Szemelyes atvetel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amarila

2017. december 4.

Az alapozót teljesen jól leszedi. Szememre nem használom, azt nagyon-nagyon régóta vízálló Nivea-val mosom le. Végre valami, ami nem szárítja ki az arcom, amitől nem hámlik. Nem hagy ragacsos, vagy zsíros érzetet. Most azt mondom, hogy sosem fogok mást használni. :)

Amarila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Csiszka

2017. november 26.

Nagyon szeretem. Kb már 4 hónapja még van és még félig van a tartály, pedig mindennap használom, szóval nagyon gazdaságos. Úgy vettem észre nincs már annyi pattanásom, ezért sokan dicsérik az arcomat. Jó illata van, nem csíp, gyorsan leviszi a sminket, festéket... 5*

Csiszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Bogg

2017. november 20.

Egyszerűen szuper, maradéktalanul és kíméletesen tisztít. Párom is dicsérte, hogy milyen szép lett tőle a bőre már másnapra.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

moonshine

2017. november 8.

Rendben van, drágának találom. Szépen lemosta a sminket, tisztitotta az arcom, de különösebb hatást nem láttam. Nem fogom újra vásárolni, egyszer kipróbáltam, de nem látom értelmét.

moonshine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Bogii2000

2017. október 30.

Sajnos nekem nem vált be túlzottan. A sminket nagyjából leszedi de nagyon csípi a szememet és az illata is nagyon rossz.

Bogii2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Bradshaw

2017. október 27.

Várom már hogy elhasználjam, nem veszem újra. A szempilla spirált alig hozza le. Már fájni szokott a szemem a dörzsöléstől. Érzékeny bőrre vettem, de sokat érek vele, ha dörzsölni kell.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

JuditSara

2017. október 24.

Kedvenc micellás vizem. Szerintem a legjobb :) Teszi a dolgát minden szempontból.

JuditSara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

szabrina000

Korcsoport: < 18
2017. október 23.

Szépen lehozza az alapozót és eddig nem okozott pattanásokat, de nálam sajnos nem bír el a szempillaspirállal, csak elmaszatolja(pedig nem vízálló).
Ha elfogy, biztosan nem veszem újra. A rózsaszín és az olajos társa nekem sokkal jobban bevált. :)

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 23.

anonymus001

2017. október 19.

Elég régóta használom ezt a terméket, nagyon megvagyok vele elégedve :). Másoknak is ajánlottam már, mivel nekem bevált, és nekik is ugyan úgy használ. Mivel nekem kombinált bőröm van, de valamikor teljesen "normál" így bátran állítom, hogy ez tényleg megfelel ennek a kettő bőrtípusnak:). Ha nagyon klóros a víz, és este arcot mosol még ezen a micellás vízen kívül is,akkor előfordulhat, hogy kiszárad a bőröd (de nekem ez csak a klóros víztől van!) így jó ha van mellé egy arckrémed is, én szintén Garnier-t használok a lila aljút :).
Plusz pontok, hogy azt a sminket is lehozza, ami vízálló, a nagyon erős rúzst is, és lehet,hogy nagyon drágának tűnik valamelyik pénztárcának, de nagyon sokáig kitart (egy éve lesz,hogy használom, ezt a flakont, pedig minden nap festem magam).
Szóval bátran ajánlom!:)

anonymus001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Szóval bátran ajánlom!:)

mbettina

2017. október 15.

Mikor vásároltam, nem vettem észre, hogy ez inkább zsíros bőrre való. Bár elnéztem, meg vagyok elégedve vele, nem szárítja az arcbőröm és tisztítani is tisztít. A sminket is viszonylag könnyen eltávolítja.
De nem biztos, hogy újraveszem.

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

De nem biztos, hogy újraveszem.