KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berill99, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Micellás víz érzékeny, kombinált és zsíros bőrre

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket, faggyúfelesleget, sminket és távolítja el azokat egyetlen mozdulattal. Eredmény: tökéletesen tiszta és matt arcbőr.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Amíg pattanásokkal küzdöttem, ez a termék váltotta fel a rózsaszín kupakos és kétfázisú tesóit. Matt lett tőle a bőröm és a pattanásaimat is kezelte. Nem tudom, hogy egy extrém pattis bőrön hogyan viselkedne, de nekem bevált. Kipróbálásra mindenképpen jó.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Lampatartokezfej

2018. július 16.

Teljesen matt lesz a bőr, jól eltávolítja a sminket

Lampatartokezfej
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Teljesen matt lesz a bőr, jól eltávolítja a sminket

Lorigil

2018. június 26.

Jól lemossa a sminket, nem irritál, nem szárítja a bőrömet. Újravettem. :) 5*
Szerk: most az új flakon annyira csípi a szemem sminklemosás közben, hogy két csillagot is le vonnom.🙁

Lorigil
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Jól lemossa a sminket, nem irritál, nem szárítja a bőrömet. Újravettem. :) 5*

Cdorcci

2018. június 25.

A rózsaszínnel kezdtem, váltottam az olajos vízre,és ennél kötöttem ki,ami nagyon nem bánok.
A rózsaszíntől nekem kicsit ragacsos volt a bőröm,az olajostól még télen is úgy csillogott a fejem,hogy az űrből is lehetett látni (pedig durván száraz volt a bőröm), így megpróbáltam ezt minden mindegy alapon.
nagyon bevált,nem szárítja a bőrömet az alkohol,könnyne leszedi a sminket,szépen tisztít.

Cdorcci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

mpetra95

2018. június 12.

A rózsaszínt használtam először, aztán áttértem az argánolajosra, végül kikötöttem ennél. Szeretem a rózsaszínt is, de ez jobban bevált. Gyorsan lehozza a sminket, nem kell órákig maszatolni vele :)

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Trutex

2018. május 30.

Nekem a rózsaszín jobban bevált, mintha ez egy kicsit kevésbé lenne effektív, de ezt is szeretem, szépen mattít.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 30.

FlorArim

2018. május 29.

Már a sokadik üveggel veszem újra. A többi Garnier Micellás vizet is kipróbáltam, de nekem ez vált be a legjobban.

FlorArim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

wildrose

2018. május 17.

Sminklemosásra használtam, arra elég jól bevált, szépen letisztította, amit le kellett, nem csípett és nem szárított vagy irritált. Szemre nem próbáltam, arra más terméket használok. Ami zavar, hogy bár illatmentes termék, az alkoholt kissé érezni lehet benne. Igazából már az is zavar, hogy egyáltalán alkohol van benne. Ha valamiért, hát ezért nem lett kedvenc.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Julii

2018. május 15.

A rózsaszín verzióját használom 2 éve, de mivel kifosztották a Rossmannt és csak ezt találtam, gondoltam megpróbálom. Ekcémára hajlamos az arcom bár ritka, hogy bármely kozmetikumtól elöbukkanna, ettöl sikerült 2 használat után. Brutálisan mattít ami egyébként elöny egy nagyon zsíros arcbörnek, de a szem környéken megjelenö ekcémás kis foltok miatt inkább elajándékoztam... ha ez a probléma nem állna fenn, valószínüleg jó kis termék lenne...

Julii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

zsizi

2018. május 6.

Már használtam a rózsaszínt, az olajosat és most ez is el fog fogyni. Mivel egyikkel sem voltam eddig megelégedve, utolsó esélyként vettem kuponnal egy zöldet is, hátha az majd jobb lesz, mint ezek. Nem tisztít rendesen, utána pedig ragacsos, kellemetlen érzést hagy a bőrömön, mindig le kell mosnom, mert itózatosan zavar. Továbbra sem értem, ezek miért vízként vannak feltüntetve, amikor mindegyik úgy habzik, mint valami szappan. Ahogy kilötykölöm a vattára és összenyomom habzani kezd, a Holika Holikás arctisztító szivacson 3 cm-es rétegben felpúposodott a habja. Nem igazán értem...

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.