KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berill99, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Micellás víz érzékeny, kombinált és zsíros bőrre

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket, faggyúfelesleget, sminket és távolítja el azokat egyetlen mozdulattal. Eredmény: tökéletesen tiszta és matt arcbőr.

Ár: 900ft , Eladó: lotticsatho
Állapot: A kepen lathato mennyiseg, Helyszín: Budapest, Dunaujvaros, Szeged, fizetés: Szemelyes atvetel

anonymus001

2017. október 19.

Elég régóta használom ezt a terméket, nagyon megvagyok vele elégedve :). Másoknak is ajánlottam már, mivel nekem bevált, és nekik is ugyan úgy használ. Mivel nekem kombinált bőröm van, de valamikor teljesen "normál" így bátran állítom, hogy ez tényleg megfelel ennek a kettő bőrtípusnak:). Ha nagyon klóros a víz, és este arcot mosol még ezen a micellás vízen kívül is,akkor előfordulhat, hogy kiszárad a bőröd (de nekem ez csak a klóros víztől van!) így jó ha van mellé egy arckrémed is, én szintén Garnier-t használok a lila aljút :).
Plusz pontok, hogy azt a sminket is lehozza, ami vízálló, a nagyon erős rúzst is, és lehet,hogy nagyon drágának tűnik valamelyik pénztárcának, de nagyon sokáig kitart (egy éve lesz,hogy használom, ezt a flakont, pedig minden nap festem magam).
Szóval bátran ajánlom!:)

anonymus001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Szóval bátran ajánlom!:)

mbettina

2017. október 15.

Mikor vásároltam, nem vettem észre, hogy ez inkább zsíros bőrre való. Bár elnéztem, meg vagyok elégedve vele, nem szárítja az arcbőröm és tisztítani is tisztít. A sminket is viszonylag könnyen eltávolítja.
De nem biztos, hogy újraveszem.

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

De nem biztos, hogy újraveszem.

MariannKonkoly

2017. október 12.

Hiperérzékeny rosaceas bőrömet kevésbé irritálja mint az olajos verziója, de sajnos a sminket nem nagy eredménnyel távolítja el.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

panelli

2017. augusztus 22.

Szeretem ezt a terméket, pontosan azt adja, amit ígér, egy kivétellel (legalábbis nálam):a szemkörnyéki bőrt úgy kiszárította, hogy ihaj. Erre inkàbb a rózsaszín csomagolàsú alkalmas.

panelli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

edi01

2017. augusztus 21.

Lehet hogy mar ezt kommentaltam de nem vagyok benne biutos. Mindenesetre ez egy szuper termek. Akkor hasznalom mikor egy kevesbe extra naturabb es kevesebb termekbol allo smink lemosast vegzek vagy nem szeretnem az olajos texturájut hasznalni. Nagyon nxugtato kellemes es husito. Mindezen felul sokaig eleg es a boromnek is segit mert ez erzekenyebb borre ajanlott. (Egyebkent a garnier pure termekcsalad segitett teljes mertekben a borom allapotanak regeneralasaban)

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Leander

2017. augusztus 11.

Egy nagyon jó micellás víz. Nem igazán érzek különbséget közte és rózsaszín társa között - mindkettő nagyon jól, nagyon alaposan tisztít, eltávolítja a sminket, frissít.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Ezt és a sárga testvérét is használom. A sminkemet ugyan nem tudom vele teljesen lemosni, csak a sárgával, viszont megnyugtatja a bőrömet és mattít is. Mióta használom, észrevehetően kevesebb pattanásom van.

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

andreaa96

2017. július 17.

Szépen megtisztítja az arcomat, az egyetlen lemosó, ami nekem az évek alatt bevált. Csodát nem kell várni tőle, de a bőrtisztító "rituálém" végéről sosem hagyom el.

andreaa96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Vikic20

2017. július 10.

Észrevehetően kevesebb pattanásom volt, amíg ezt a terméket használtam. Kicsit csípte a szemem, de túléltem. Az érzékeny bőrömre is tökéletes volt. Amint elfogy a rózsaszín, újra fogom venni.

Vikic20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

csemezb

2017. július 4.

Most fogy el a második üveggel, nekem ugyanannyira bejön, mint a rózsaszín társa, mattít, nekem eddig mindenféle sminket leszedett, aminek örültem is :) már a szekrényben a következő üveg, amit Glamour napokon 50% kedvezménnyel vettem.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.