KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
Ár: 1500ft , Eladó: missmarple
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Lussi

2018. december 17.

Jól hidratál és könnyen beszívódik, de kipattogott az arcom tőle. Valószínűleg az illatanyag miatt, pedig nagyon szerettem az illatát.

Lussi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

kurtikatalin

2018. december 6.

Egyszerűen csodálatos! Az illata, az állaga, amit tesz az arcommal, imádom! Pedig nehéz eset az arcbőröm, mivel kissé zsíros, problémás, de helyenként száraz vízhiányos. De ez a krém maga a tökély!

kurtikatalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 5.

Megtaláltam száraz bőröm ideális párját, és az illata....
Pár nap alatt éreztem a változást, minden várakozásomnál jobban elpuhítja a bőröm, és az illata...
Rendkivűl gyorsan beszívódik, és az az illat...
Az állaga különleges, könnyen felvihető és kenhető, és ez az illat...
Csak ajánlani tudom, a legjobb hidratáló krém, és az illata egyszerűen meseszerűen csodálatos, ilyen illatot képzelek el a baba angyaloknak, ha szomorkodom csak megszagolom és már nem is szomorkodom

aszepsegbelulrolfakad
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Megtaláltam száraz bőröm ideális párját, és az illata....
Rendkivűl gyorsan beszívódik, és az az illat...
Az állaga különleges, könnyen felvihető és kenhető, és ez az illat...

sandyh

2018. december 3.

Már pár napja használom és az arcom babapopsi sima tőle. Az állaga fura, de tetszik. Az illata szintén. Eddig okés.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 3.

seoul

2018. december 1.

Anyumnak vettem még tavaly, mert jókat hallottam róla. Az illata finom szőlős, hamar beszívódik a bőrbe, de pattanásai lettek tőle. Annyi minden jó dolog van benne állítólag, mint tokaji aszú esszencia, olajok stb. de ez csak egy egyszerű hidratáló krém, semmi extra. Még mindig ott van a polc hátuljában.

seoul
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

dinus85

2018. november 27.

Arckrémek közül számomra a legjobb. Smink alá bármikor mehet, könnyen beszívódik, nem hagy semmilyen felületet maga után, mégis érzem, ahogy a bőröm megnyugszik. Fontos számomra, az állatkísérlet mentesség, és nagyon örülök, hogy kedvező árkategóriában találtam egy ilyen kimagaslóan jó terméket.

dinus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

CameLia

2018. november 26.

Tetszik benne, hogy géles, de még így is zsírosít kicsit. Nem használható mindennap, sem a zsírosodás, sem a bor buké miatt, főleg nem azokon a napokon. Rossznak sem mondanám, mert tápláló és jól hidratál, de nem illik minden bőrtípushoz.

CameLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

dzsungelszem

2018. november 25.

Fincsi illat, hamar beszívódik, tápláló érzés. És megfizethető árkategória! Nagyon szeretem!

dzsungelszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Vala111

2018. november 20.

Régóta szemeztem vele mire megvettem, de sajnos nekem se vált be. Zsíros réteget hagy a bőrömön, pedig nem szoktam vastagon krémezni, valószinű az olajoktól. Nem is szerettem nyáron használni.
Dicséretére legyen mondva, hogy szépek az öszetevők (leszámítva a sok parfümöt), ennél vannak hajmeresztőbb összetevőjű krémek is sokkal drágbban. Illata erős szőlszag ami ízlés kérdése, de szerintem egy arckrémbe felesleges ilyen sok parfümöt rakni. Szerencsére felvitel után nem sokáig érezhető.
Igazából annyira rossznak se nevezném hogy kidobjam ezért most télen szerintem el is használom, de biztos hogy nem veszem újra. Legszívesebben 3,5-öt adnék, de nem lehet, így marad a 3.

Vala111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

twentylessone

2018. november 19.

Anyukám csodaszere imádja, mindig van otthon belőle. Vízhiányos bőre van és elég idős már, neki bejött. Az én rozáceás arcbőrömet enyhén irritálja, fura piros pöttyöket varázsolt az orca részre. Szóval érzékenybőrüek vigyázzanak!
Az illata nagyon kellemes, az állaga szuper és könnyen beszívódik, plusz anyucinak lett egy szuper kréme, ezért 5 csillag.

twentylessone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.