KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -től
matekinga

2017. március 23.

UP: Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az első hétben kb. minden rendben volt, aztán csak tovább zsírosodott tőle a homlokom. Nagyon sajnálom, mert isteni illata van és amúgy egy jó kis krém. Az arcom szárazabb részeire kenem csak most már, oda tökéletes.

Nagyon jó kis hidratáló, imádom az illatát is. Teszi a dolgát, nem zsírosodik tőle a bőröm és száraz sem marad.

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

manyokata

2017. március 20.

Szeretem-szeretem, nagyon könnyű lágy krém, azonnal beszívódik. Nekem nagyon tetszik az illata. Szépen hidratálja a bőröm.

manyokata
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

SimonKrisztike

2017. március 16.

Egy szò; THE BEST!
AZ első tökèletes krém szàmomra.Könnyű; jòl hidratàl ès ha begyullad a bőröm 1 nap ès megnyugszik.Rengeteg nagyon dràga krèmet probàltam. ...de sajnos vagy inkàbb - mègsem 😁messze lekörözi azokat. Pedig nagyon tartottam tőlle de az itteni vèlemènyek meggyőztek. Kiprobàltam ès mèg győztött.

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Egy szò; THE BEST!

2017. március 14.

Ez a kedvenc nappali arckrémem. Az illata valami csodás, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön és szépen lehet rá sminkelni. Semmiféle problémát nem okozott, a bőröm kimondottan szereti, az ennél nehezebb krémeket nem tudnám magamra kenni nappalra, max. éjszakára. A hidratáló képességével is meg vagyok elégedve, megy neki az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

chrissie94

2017. március 14.

Nem zsírosít, pillanatok alatt beszívódik, én a hidratálásával is meg vagyok elégedve. Tökéletes nappali arckrém.

chrissie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

holdsuti

2017. március 13.

Az illata szuper, viszont sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményt. Felkenés után csípte a bőrömet és kiütések jelentek meg tőle :(

holdsuti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Audreylicious

2017. március 13.

Télen kezdtem el használni, de hozta, amit ígér. Meglepően könnyed állagú, nagyon selymesen kenhető kis krém. Az illata valóban borra hajaz, de elillan pár perc múlva. Nekem Garnier Pure BB krém alatt is tökéletesen működött!

Audreylicious
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Asteria

2017. március 12.

Nekem eddig ő az új kedvencem, nem jön ki tőle több pattanás az arcomra, nem zsírosít és gyorsan felszívódik. Reggel és este használom és szerintem tökéletesen végzi a dolgát, az arcom nagyon puha és mintha üdébb kinézete is lenne tőle a bőrömnek. Kb 2 hónapja használom és még mindig jócskán van a tégelyében, annak ellenére hogy én kétszer is használom egy nap, mert nem kell belőle sok az arcomra. Nekem az illata is kellemes és az árát még a baráti kategóriába tudom sorolni. Nekem eddig ez a tökéletes hidratálókrém :)

Asteria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

tgerika74

2017. március 10.

Nem csodaszer, de nem rossz. Gyorsan fogy, mivel könnyen beszívódik, a zsírosodást nem nagyon csökkenti, de nem is fokozza, nem fénylik. Remek az illata, jól hidratál, de a ráncokkal nem kezd semmit, igaz, nem is ígérte.😉 Nekem már lehet, hogy több kell.😛

tgerika74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

fagas

2017. március 10.

Én ma "végeztem ki" az elsőt ebből a krémből, de már most bizton állítom, hogy nem az utolsót!:-) A telet szinte csak ezzel a krémmel húztam ki, és nagyon elégedett vagyok/voltam a teljesítményével. Mostanra kezdett kicsit "sok" lenni, úgyhogy jól időzített a kifogyással is.:-) Az én bőröm gyorsan beszívta, könnyen lehetett oszlatni, így gazdaságosság szempontjából is igencsak megérte a vételárát. Az illata nekem kicsit tömény volt, de a párom pl. imádta.:-) Szóval, végtelenül örülök, hogy egy magyar termék ilyen klasszul sikerült, az ára sem vészes, - akciósan meg pláne kihagyhatatlan! - egyedül a helyes kis tégelyével gyűlt meg nap, mint nap a bajom, valahogy nem igazán passzolt a tető rá, néha igazi küzdelem alakult ki közöttünk. Ezt leszámítva 5*-ot adok, mert meggyőzött, minden fillért megért, ajánlom jó szívvel mindenkinek!:-)

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.