KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -től
Gabriella888

2017. június 18.

Nyárra sajnos ez is túl soknak tűnik. Az őszi-téli időszakban jó volt, viszont most nyáron 15 perc után nagyon durván zsírossá válik tőle a homlokom, de annyira, mintha vizes lenne. Éjszakai krémnek használom, nappalinak pedig egy olajmentes hidratálót választottam. Ősszel még lehet, hogy visszatérek rá nappalra is.
Az illata nagyon kellemes, lefekvés előtt nagyon jól esik érezni, valamint az is nagyon jó pont, hogy nem okoz pattanásokat, mivel nálam mostanában ez nagyon gyakori, hogy egy krémet, kozmetikumot nem visel el a bőröm, és gyulladt pattanásaim lesznek utána.

Gabriella888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Andiii1003

2017. június 17.

Valószínű az én bőröm pont kiszűrte azt az apró allergént ami benne van. Sose történt még ilyen velem. A krém 1. használata után észrevettem hogy a szemem alatt borzalmasan kiszáradt a bőr és piros lett. Elég gyanús lett, így 2 hétre hanyagoltam. Rendbe jött az arcom, majd tegnapelőtt este újra elővettem. Bekentem. Nem sokkal később iszonyatosan elkezdett húzódni a szemem alatt, majd kb. fél óra elteltével bedagadt a szemem környéke, vérvörös foltokban pompázott, valamint kiütések jelentek meg a nyakamon. Ennek fényében én biztosan nem fogom többet használni. Egyetlen arckrémnél sem volt még ilyen reakció.

Andiii1003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

HontiAgi

2017. június 14.

Elcsábított a nagy felhajtás és beneveztem rá, nem kellett volna. Még van az alap krémemből (LRP effaclar) így még csak kétszer-háromszor kentem fel, próba képpen, viszont így határozottan érzem, hogy nem szereti a bőrömet. Az első használatnál még nem volt semmi gyanús, az illata nagyon finom gyümölcsös, második alkalommal azonban sajnos egy kis folton belobbant tőle a bőröm az orrom mellett. Azóta is vörös, bármivel kenem. A harmadik használat tegnap volt, ma úgy keltem, hogy az állam amúgyis kritikus fele csúnyán kipattogzott. Szerintem felteszem eladásra, még majdnem tele van, és többet nem leszek hűtlen az effaclarhoz.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Vivi1990

2017. június 12.

Az illata fantasztikus. Jól hidratál, hamar beszívódik. Az ára is rendben van.

Vivi1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Az illata fantasztikus. Jól hidratál, hamar beszívódik. Az ára is rendben van.

mariannee

2017. június 11.

Normál-kombinált változatát vettem meg. Könnyed habos formula. Jól hidratál jó ilattal rendelkezik. Smink alá tökéletes,jó érték -ár arány. Nyárra kis könnyű hidratáló. Hamar felszívódik nem hagy zsíros érzetet.

mariannee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Ladybugx

2017. június 6.

Remek kis nappali krém és az illata is tetszik. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet vagy filmréteget, csak a puha matt bőr marad :)
Ha lenne benne fényvédő egész nyáron ezt használnám, de sajnos így átkerül éjszakai krémnek hiszen így már kevés nyárra.

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

belava

2017. június 6.

Sajnos nekem nem jött be. Zsírosítja a bőröm.

belava
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Sajnos nekem nem jött be. Zsírosítja a bőröm.

Lizzie Brown

2017. június 6.

Kellemes kis állagú krém, az ára is baráti.
Viszont már az első használat után is csúnya pörsenéses lett az arcom - az összetevőket vizslatva minden bizonnyal a parfüm lehet a ludas. Mindenesetre, számomra használhatatlanná vált, anyukámnak ajándékoztam, aki elvan vele, neki be is jön ez a szőlőléillat.

(nem véletlenül lett kitalálva a parfüm, amit ha szeretnél, magadra fújsz, pompázni fogsz az illatoktól, de az arckrémbe minek?? Oké, hogy ezzel több embert nyernek, mert sokan szeretik magukra kenni a tömény illatos krémeket, de annál többet veszítenek el azért, mert a parfüm irritációt vált ki. Komolyan nem értem.)

Lizzie Brown
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Kellemes kis állagú krém, az ára is baráti.

enna93

2017. június 6.

Nagyon nagy fenntartásokkal vettem meg ezt a terméket, de az INCI-je, illetve vélemények végül meggyőztek és nem bántam meg!
Az textúrája nagyon jó, és az illata is nagyon eltalált, nem túl erős, amely az arcbőrön szerintem nagyon fontos! Néhány pillanat alatt felszívódik és nagyon kevés is elég belőle. Szépen hidratál és az arcbőr "kinézete" is határozottan szebb lesz tőle ( kis mattító hatás!). Meg vagyok vele elégedve, ár- érték arányban is teljesen rendben van!
Ha nagyon hibát szeretnék keresni, akkor az a tégely kupakja lenne, amelyet nagy nehézségek árán tudom csak visszacsavarni...a menete nem nagyon szereti az üveget!

enna93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

tramit

2017. június 5.

Először véletlenül a száraz bőrre való társát vettem meg, azt is szerettem, de ez most még jobb. Már használom jó pár hete, és a hatás látványos. A bőröm száraz foltjait jól kezeli, és a zsírosabb részeken sem fényesedik ki. Csodásan lehet rá sminkelni.
Eleinte nehezen szoktam meg az illatát, mindig a bor szárító hatására asszociáltam belőle, de megszoktam. Nagyon kellemes, könnyű, habos textúrája van.
Szóval imádom! :) Nagyon jóban van a bőrömmel, és nagyon hálás vagyok a Krémmániának, hogy rátaláltam,

tramit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.