KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1500ft , Eladó: missmarple
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Ragacsos, kicsit erdekes az illata, es irritaciot okoz ...

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Ragacsos, kicsit erdekes az illata, es irritaciot okoz ...

Oceancruise

2018. augusztus 16.

Szörnyű. :( Ragacsos, büdös, kipirosodik és ég tőle a bőröm. Pénzkidobás a javából.

Oceancruise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

csodás illat(=tele van parfümmel :( ), hidratálás, de ennyi. semmi plusz, semmi hűdehajha. inkább beruházok high end termékekre, drogériás cuccokból elég volt részemről.

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Meadow

2018. augusztus 11.

Gyorsan felszívódik, jó az állaga, de sajnos nekem nagyon nem vált be. Tele lettem apró pattanásokkal.

Meadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

orsolyap

2018. augusztus 9.

Rendszeresen nem tudom használni, csak éjszakai krémet, ez a nappali verzió zsírosít. Egyébként kellemes az illata, de újra nem veszem. Sűrű az állaga, erősen zsíros a kombinált bőrömnek..Testápolónak, kézkézkrémnek (kozmetikus tanácsára) még elmegy. 2/3 ha értékelni kell, de az illata miatt kap 3-t.

orsolyap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

kalen

2018. augusztus 7.

Segítsetek, valamit változtattak rajta? Régen nekem is egy törtfehér színű, könnyed állagú krém volt, amit nemrég vettem pedig egy fehérebb, sűrűbb krém. Nekem ez a formula már nem bejövős, túl sok, főleg ebben a melegben. A csomagolása is változott, régebben minőségibb hatású volt, mind a kis címke, mind pedig a teteje...

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

sarria

2018. augusztus 7.

Nem is tudom, nagyon izgalmasan hangzott ez a koncepció, be is dőltem a Tokaji aszús marketing szövegnek. Tetszik ugyan a textúrája, a könnyed habkrém állag és az is pozitív, hogy könnyen beszívódik, de sajnos fél óra múlva már semmilyen hatást nem érzékelek. Nem hidratál rendesen, és az illata...nem is tudom, olyan gagyi, olcsó szaga van - nem akarok megbántani ezzel a véleményemmel senkit -. Hosszú távon történő hatását még próbálnom kell, de egyenlőre nem vagyok érte oda.
A másik pedig, az esztétikai kérdés: a papír doboz nagyon dekoratív, de maga a tégely a ráragasztott fehér cetlivel...elég hervasztó

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Caitlin1222

2018. augusztus 3.

Nagyon szerettem az illatát, tökéletesen hidratál, még pattanásos sem lettem tőle, pedig az arcbőröm hamar zsírosodik. Hamar felszívódik, szokatlan de kellemes "desszertbor" illata van.

Caitlin1222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

Nagyon szeretem, végre valami, amit szeret a bőröm és nem irritálja. Ez szerintem az egyetlen krém eddig, ami még télre is bevált, hónapok óta használom, nem cserélném le:)

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

spitzmuller

2018. július 30.

Imádom!! Nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön, minden reggel ezt használom! Az illatát is szeretem, nagyon ajánlom ezt az arckrémet! :))

spitzmuller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.