KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1000Ft , Eladó: Anduska1989
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Veszprém, fizetés: Banki fizetés, Személyes átvétel, Foxpost, Postacsomag automata, Posta
Ár: 1290+posta , Eladó: Dori14
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: -, fizetés: Fizetés utalással, szállítás postával

powderwoman

Judee

2017. november 21.

Nekem bevált. Könnyen beszívódik, jól hidratál és az illata nagyon kellemes, jobb kedvem lesz tőle. Már a második tégelyt is megvettem.

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

eri4

(!)
2017. november 21.

Nagyon jó krém. Az állaga először furcsa volt, de most már nagyon szeretem. A kissé zselés állag könnyűvé teszi. Jól hidratál. Nekem az illata is tetszik. Újraveszem.

eri4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

derienart

2017. november 18.

Alapból nagyon szeretem az aszút, az illata abszolút megvett, megy érte az öt csillag. Viszont. Nyáron vettem, és egyszerűen bármilyen vékonyan kentem fel, fulladt alatta a bőröm, pedig nem zsíros a bőröm. Mindig úgy éreztem mintha izzadnék alatta, nagyon furcsa volt, nekem annyira nem volt egy könnyű, gyorsan felszívódó krém. Inkább akkor használtam, mikor valami pakolás után húzódott az arcom, akkor megváltás volt, de egyébként nem nyúltam érte. Smink alá nekem elképzelhetetlen. Kiderült, hogy parabén, tartósítószer és színezékallergiám van. A phenoxyethanol miatt mennie kellett, de igazából a fentiek miatt nem bántam, annyira nem jött be.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Linka75

2017. november 17.

..Én imádom ezt a krémet,gyorsan felszívódik,nem hagy zsíros nyomot a bőrön,az illatát külön szeretem.Újra fogom venni ez biztos:)

Linka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Marcipan84

2017. november 17.

Kipróbáltam, hiszen mégiscsak egy "régi jó" magyar márka. A hagyományos illat nekem nem vált be, de mivel "pofátlanul jó" akcióban volt ez a tokajis krém, úgy gondoltam, adok a Helia D-nek neki mégegy esélyt.
Hát, az eredmény semmilyen. Az illata mindenképpen jobb, mint a hagyományos Helia D arckrémnek, viszont a hatásfoka gyakorlatilag semmi. Nincs tőle semmi baja a bőrömnek, de nem is segít a hidegben megjelenő szárazság-foltokon... Pedig nagyon vacilláltam azon, hogy az éjszakai krémet is megveszem. Utólag örülök, hogy nem vettem meg. Úgy tűnik, ezeket a krémeket nem nekem találták ki. Sajnálom, mert az üvegjeik imádnivalóan szépek.

Marcipan84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

dorottya96

2017. november 16.

3 hetet vártam ezzel az értékeléssel. Az Yves Rocher bevált krémem fogyóban van, erről pedig annyi jót hallottam, hogy muszáj volt kipróbálnom. Egyből megvettem emellé az éjszakai krémjét is. Bár ezen nincs tisztázva, hogy nappali lenne és tulajdonképpen nem is igazán az. Az éjszakaira konkrétan jobban illene a nappali kifejezés. Elég furán van megoldva. Na mindegy.

A külseje egyszerűen mesés. Látszik, hogy sokat foglalkoztak azzal, hogy hogyan is kelthetne luxust. Sikerült is elérniük. Bár azt a pénzt amit a dizájnra fektettek jobb lett volna ha a krémre fordítják. Az illata olcsó szőlőlé és egyáltalán nem tokaji aszú. A krém állagával pedig nem tudok megbarátkozni.. mégis milyen állag ez?! Mintha habos géles valamit kennék az arcomra.. egyáltalán nem kellemes a bőrőn. A hidratáltság érzet sincs meg, inkább valami olyasmi mintha szirupos ragacsos szőlőlés cucc lenne az arcomon.

Ami igazán kiverte nálam a biztosítékot az az volt, hogy ezt télre illetve hűvösebb időben nagyon nagyon nem jó használni. Hogy miért? Konkrétan megfújta a szél az arcomat és a bőröm rá pár percre elkezdett HÁMLANI. Soha de soha nem csinált ilyet a bőröm. Annyira csúnya volt az állam, hogy azon gondolkoztam előadás helyett inkább hazamegyek és kezdek a fejemmel valamit. Katasztrófa. Mivel tudom, hogy semmi más nem válthatta ki ezt, ezért azt is tudom, hogy ez a krém a hibás. Már aznap visszatértem a jól bevált krémemhez, ami pikk-pakk rendbe rakta az arcom. És azóta se fordult elő ilyen.

Csalódás volt. Bár tény, hogy az Yves Rocher magasra tette a lécet, pedig árban nem sokkal kerül többe. Nem szoktam ennyire negatív véleményt írni, de ez a krém megérdemli. 2 csillagot a csomagolása miatt kap, mert az tényleg szép.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Pirkko

2017. november 15.

Nagyon szuper ez a krém. Az éjszakait is használom. Picit boros az illata, de viszonylag hamar elmúlik. A csomagolásán nem látszik meg az ára, luxus krémekre jellemző szép tégelye van. Remekül hidratál és feszesít.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

pilluska

2017. november 13.

Nagyon megszerettem ezt a krémet, szuper az ára, tetszik az illata és az állaga is. Télre egy kicsit kevésnek érzem, de tavaszra/nyárra tökéletes volt a kombinált bőrömre. Elég érzékeny a bőröm, de ez egyáltalán nem irritálta, és sminkelni is jó volt rá. Újravevős :)

pilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

tinyblackpaw

2017. november 13.

Krémmániás vélemények miatt vettem meg ezt a krémet és nem bántam meg. Szükségem volt egy alap hidratáló krémre, ennek pedig egészen szépek az összetevői és bizonyára sokáig elég is lesz. Az első dolog ami feltűnt az a szép csomagolás ami bár semmilyen jelentőséggel nem bír a bőrápolás tekintetében, mégiscsak feldobja a pipere szekrény tartalmát és jobb kedvvel használja az ember lánya. A második dolog ami megfogott az a kellemes szőlős-boros illat. Nem túl intenzív, nem túl tolakodó, kifejezetten kellemes és hamar elillan. A krém állaga kicsit sűrű de hamar beszívódik, nem hagy ragacsos/zsíros érzetet maga után, kellőképpen hidratál, kellemes érzés a bőrnek az ára is baráti. Egyetlen hátránya, hogy a tégelyes kiszerelés nem túl higiénikus se nem praktikus. Jobban kedvelem a pumpás esetleg tubusos kiszerelést. Egyébként smink alá (én primerrel együtt használom) is alkalmas.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

dora.banszki

2017. november 13.

Ez A krém! Legalábbis nekem. :) Már harmadjára vesz-e újra. Hozza amit ígér: szuperül hidratál, tényleg gyorsan beszívódik és az illata az valami fantasztikus! Szó szerint a rabja vagyok, ha lenne ilyen parfüm, tuti megvenném! :)

dora.banszki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.