KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1500ft , Eladó: missmarple
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

powderwoman

KisTigris

2018. június 18.

Az utlsó volt a boltban, 1 hete használom. Nagyon-nagyon szeretem. A nappali krémektől valamiért gyulladt pattanások jönnek ki, ettől semmi! Az illata mű szőlő, de imádom!

KisTigris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Ancsikaa800

2018. június 16.

A sok pozitív vélemény hatására úgy gondoltam, hogy kipróbálom. A doboz kinyitása után meglepett, hogy a tégely nincs lezárva fóliával, szerintem így nem annyira higiénikus, de ezen túlléptem. Maga a krém nagyon könnyed, levegős, abszolút lágy és géles állagú. Az illata elsőre picit fura, de hamar elillan. A bőrre kenve viszonylag gyorsan beivódik, nem hagy ragacsos utóérzetet, de egy kicsi fénye azért marad. Néhány napos használat után azt mondhatom, hogy szép, egységes, természetes bőrképet ad, nem zsírosít, és a száraz részeket megszünteti az arcomon. Összességében elégedett vagyok, a csomagolás ízléses és csinos, egyedül a zárófólia hiánya miatt vonok le egy csillagot.

Ancsikaa800
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

whitemerci

2018. június 15.

Vissza kellett hogy jöjjek és még 1 csillagot levonjak, mert használhatatlanná vált számomra ez a krém. Az eltúlzott, nagyon tömény, émelyítő illat olyan szintű rosszullétet vált ki nálam, hogy emiatt képtelen vagyok tovább használni. Akik érzékenyek a nagyon tömény illatokra, azoknak nem ajánlom!

2018. június 9.
Körülbelül másfél-két hete bontottam meg a korábban megvásárolt változatomat, aminek a csomagolásán 2018.07.14-ei lejárati dátum szerepel. Amikor letekertem a tégely tetejét, meglepődtem a krém levegős-habos állagán, mert aki készített már valaha tejszínhab alapú mousse-t, az pontosan tudja mit értek ezalatt. Amikor a hűtőből kivesszük a megszilárdult mousse-t és belekanalazunk, akkor pontosan ezt a levegőbuborékokkal teli, lyukacsos, habos állagot láthatjuk. Viszont semmilyen más elváltozást, vagy kellemetlenséget nem tapasztaltam, ezért kipróbáltam, és használom. Selymesen krémes, kellemes állagú (nálam habos mousse :)) krém, amit a biztonság kedvéért a hűtőben tárolok, ezáltal igazán üdítő is a bőrömnek. Rendkívül könnyen elkenhető, nem hagy ragacsos, fényes felületet a bőrön (vékony rétegben felkenve!), gyorsan beszívja, egy picike természetes fénye azért van. Hamar lehet rá sminkelni, nem kell túl sokat várni. A rettenetesen erős, mű szőlő aroma illat engem viszont zavar, mert felkenés után is érezhető még a bőrön, számomra kissé émelyítő. Kapható szőlős üdítő ital is, hát annak van pont ugyanilyen erősen cukros, tömény mű szőlő illata. A kevesebb sokszor több elve alapján én jobban díjaznám, ha nem lenne ennyire eltúlzott illata.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

2018. június 9.

Katarzis

2018. június 15.

Könnyen beszívódik, jól működik a kombinált bőrön. Nem zsírosít, nem szárít. Az illata kissé túlzás, de nem kimondottan zavaró. Ebben az árkategóriában remek választás.

Katarzis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Marmoris

2018. június 14.

Gyorsan beszívódik, az illata hamar elillan, de utána a bőröm még mindig "szomjas" kicsit, szóval szerintem inkább nyárra lesz jó.

Marmoris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

KlaudiaZs

2018. június 14.

Lassan a második tégely végére érek, és nagyon megszerettem. Olcsó, finom szőlős az illata, abszolút újravevős nálam. Könnyű az állaga, hamar beszívódik, a kombinált bőrömre a kombinált verziót használom, és e téren telitalálat. Ahol zsíros a bőröm, ott nem zsírosítja tovább, ahol normál, ott meg tényleg hidratálja. Nem okozott pattanást, nem irritál, viszont télen kicsit kevés volt, ez tuti, de a többi 3 évszakban remekül teljesít. Igazából már betáraztam a 3. tégellyel, szóval 5 csillag.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

madseason

2018. június 8.

Nagyon kellemes aromájú krém, olyan mintha egy frissítő szőlőlét vegyítettek volna egy könnyű, gyorsan felszívódó krémmel. Szeretni kell a szőlő aromát, különben sok lehet az illat, egyébként tökéletes választás, az éjszakai változata is.

madseason
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

SzAgika08

2018. június 4.

Körülbelül egy hónapja használom. Az illata és az állaga fogott meg legjobban emiatt vettem meg. Ez ennyi használat után is még mindig nagyon tetszik. Zsíros bőröm van, a hidratálásával meg vagyok elégedve, pattanásokat eddig nem okozott. Nagyon kevés kell belőle, én esténként szoktam használni. Nem rossz összeségében, az illata nagyon tetszik, de szerintem nem fogom újra vásárolni ha elfogy.

SzAgika08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Timi96

2018. június 4.

Körülbelül fél éve használom már, a téli időszakban kevésnek bizonyult, de a nyári melegben tökéletes. Sajnos a száraz részeknek kevés a hidratálása, de ellentétben az eddig használt arckrémeimmel nem okoz pattanásokat, a hiányosságai pedig szérumokkal pótolható. Összességében megéri az árát, elégedett vagyok vele, az egyik legjobb drogériás arckrém.

Timi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Nicole88

2018. május 27.

Decemberben vettem meg, de 2 hét használat után a fiókban landolt, mivel úgy tűnt, semmire sem jó. Majd miután elmúlt a tél, újra elővettem, adva neki még egy esélyt. Ekkor már tökéletesnek bizonyult, úgyhogy tavasztól őszig tudom majd használni. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, megfelelően hidratálja a bőrömet. Nem pont az én bőrtípusomnak való, mert csak egy problémát kezel, de jelenleg nem vagyok hajlandó lemondani róla. 5*

Nicole88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.