KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1000Ft , Eladó: Anduska1989
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Veszprém, fizetés: Banki fizetés, Személyes átvétel, Foxpost, Postacsomag automata, Posta
Ár: 1290+posta , Eladó: Dori14
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: -, fizetés: Fizetés utalással, szállítás postával

Eszti94

2018. február 24.

Az itteni jó vélemények alapján vásároltam meg ezt a hidratálót, mert sajnos még mindig nem találtam tökéleteset. Viszont ez a krém sem lett az Igazi. Este próbáltam ki, aztán reggelre tele lett az arcom pattanásokkal. Gondoltam valami allergén tartamút ettem előző nap, ezért kapott még egy esélyt, de sajnos csak még rosszabb lett, úgyhogy biztosan a krém miatt volt. :( Sajnálom, mert árban is rendben van és nekem az illata is tetszett, csak ezért járhat neki az 1 csillag.

Eszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

zonga

2018. február 24.

Pár napja használom, eddig tetszik. Ránézésre sokkal sűrűbbnek tűnt, de tényleg könnyed, géles formulája van, könnyű felkenni, jól felszívódik. Nem zsíros, de eléggé hidratál. Nagyon kevés elég belőle, így valószínűleg sokáig elég lesz. Majd meglátjuk, hosszabb távon mit tesz az arcommal. Tetszetős a csomagolása.
Két problémám van: az egyik, hogy nem tudom a tetejét rendesen visszacsavarni- bár ez lehet, hogy épp egy gyári hiba következménye, és csak az enyémmel van ilyen gond (ez nem is zavar annyira). Viszont hiányolom az UV-szűrőt. Mivel van külön éjszakai változata is, a nappaliba mindenképpen kéne fényvédelem.
UPDATE:
Csodaszernek semmiképp nem mondanám. Jól hidratál, de ilyet más krém is tud, semmi extrát nem tett a bőrömmel. Tehát könnyed, kellemes krém, jól beszívódik, de ennyit más krém is tud. Hidratálni is hidratál, de különösebb ránctalanító hatást nem vettem észre. És a fényvédő nálam elvárás egy nappali krémnél. Szóval nem rossz krém, de azért semmi különleges.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

UPDATE:

audrey84

2018. február 24.

Kicsit vegyes érzésekkel vettem meg ezt a krémet! Tokaji aszú? Nem lesz ragacsos? Nem szerencsére! :) Az érzékeny, könnyen kiszáradó bőrömet szépen hidratálja! Tudok rá sminkelni, szuper téli krém, remélem nyáron is be fog válni!

audrey84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

LiviaEvelyn

2018. február 23.

Jó kis krém hamar beszívódik de semmi extrát nem tud.

LiviaEvelyn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Jó kis krém hamar beszívódik de semmi extrát nem tud.

Moony

2018. február 23.

Az egyetlen olyan krém, ami tényleg hamar beszívódik, és nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet, emiatt egyből lehet rá sminkelni is.Egész nap hidratál, télen-nyáron használom. A hatásáért, illatáért és csomagolásáért is teljesen odavagyok. Régi magyar termék, szép összetevőkkel, teszi a dolgát. Mi kell még :)

Moony
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

MaryFuture

2018. február 22.

Fantasztikus arckrém, a leírtaknak teljesen megfelel. Az arcbőr selymes lesz tőle. Nem fényesíti a bőrt.

MaryFuture
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

honeyblonde

2018. február 21.

Akinek komolyabb problémákat okoz a száraz bőr, annak nem ajánlom ezt a krémet, inkább azok számára lehet hatásos, akiknek a bőre enyhe hidratálást igényel. Gyorsan beszívódik, nagyon kellemes az illata, nem hagy maga után ragacsos, zsíros érzetet, és smink alá is tökéletes.

honeyblonde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Bakka

2018. február 20.

Gyorsan beszívódik és az illata is kellemes. Kár, hogy nincs benne fényvédő.

Bakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Gyorsan beszívódik és az illata is kellemes. Kár, hogy nincs benne fényvédő.

Ayran

2018. február 19.

Könnyű, jó állagú krém, az illata is finom, de én semmi különösebb változást nem tapasztaltam a bőrömön. (bár az is tény, hogy nincs rossz állapotban)

Ayran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

georginasz

2018. február 19.

Nagyon jó krém. Használata után nem hagy zsíros érzetet, az illata nagyon tetszik és tényleg hidratáltabb lesz tőle a bőröm. Megéri az árát! Csak ajánlani tudom!😉

georginasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.