KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

silver

2017. július 24.

Ajándékba kaptam, és elhasználtam majdnem az egész tégellyel, de nem fogom magamtól újravásárolni.
Amikor először megszagoltam, majd' hanyattestem, egyszerűen orrfacsarónak találtam. Néhány hétre meg is feledkeztem róla, aztán mikor másodszor próbálkoztam vele, valamiért teljesen másnak éreztem, egészen kellemesnek tűnt, és így jobban belegondolva azokra a régi Markwins játék szájfényekre emlékeztet az illata.
Eléggé zsíros érzetet hagy a bőrön, ami annyira mondjuk nem baj, mert csak éjszakára használtam. A fő ok, amiért nem fogom újravenni, hogy arra gyanakszom, hozzájárult mitesszerek képződéséhez.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

mizsofia

2017. július 23.

Már jó ideje szemezgettem ezzel a krémmel, aztán mikor nyárra kerestem valami könnyű nappali krémet, az itteni jó vélemények miatt végül erre esett a választásom.Egyáltalán nem bántam meg. Könnyű viselni a kellemes vizes állaga miatt. Gyorsan felszívódik, és jól lehet rá sminkelni. Hidratáló hatása nem olyan hú de kiemelkedő,de pont elég. Az illata pedig valami fantasztikus, és a csomagolása is igényes. Én biztos hogy újraveszem még, mert nagyon megszerettem.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

jkrisztie2

2017. július 23.

Most ezt az arckrémet használom nappalra, mellé a Dr. Organic Csigagél krémet éjszakára. Nyárra pont elég. Hamar beszívódik, nem hagy fura réteget, jól hidratál. Nekem az illata kellemes szőlős , kissé édes. A száraz/extraszáraz bőrre valót is megvettem, azt még nem bontottam ki, éjszakai krémként tervezem bevetni. A csomagolása is elegáns. Ha ránézek a tégelyre, egy szó jut eszembe csak: KRÉMMÁNIA 💜

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

manicruz08

2017. július 21.

Sosem volt még ilyen szuper arckrémem, pedig már használtam jó pár terméket. Az illata kellemes, könnyen eloszlatható, nem kell sok belőle, ezáltal sokáig kitart. Remekül hidratál, szebb és feszesebb bőrt eredményez.

manicruz08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Lynah

2017. július 20.

Gyorsan beszívódik, nem okoz irritációt és pattanásokat sem - ami kijön azt nem tudom kizárólag valamire fogni, így erre sem fogom -
Alapjáraton zsíros a bőröm és ettől a krémtől is fénylik, de nem vártam tőle mattítást.
Inkább azt mondanám rá hogy rendben van, de nem csodaszer, nem tesz olyat amitől kimondottan elájulok :)

Lynah
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Ichigo94

2017. július 13.

Sokkal többet vártam ettől a krémtől az itteni vélemények alapján. Jó az illata, könnyű, vizes az állaga, ami alapján gondoltam pikk pakk felszívódik, hát tévedtem, nekem valahogy sehogy se akarja ezt a krémet a bőröm beszívni pedig nagyon kicsit rakok belőle. Ha előtte bevizezem az arcom és arra rakom fel úgy beszívódik valamennyire, de úgy is kb. fél-1 óra, így sminkelés előtt sem tudom használni. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Ichigo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

audreycoca

2017. július 13.

Nekem nem vált be ez a krém. Az első dolog ami nekem nagyon visszatetsző ebben a krémben, hogy tokaji asszús, de nekem minden alkalommal az illatáról a vörös szőlő jut az eszembe. Nekem ez egy kicsit olyan tudathasadásos dolog, azt hittem, hogy jobban mézesebb krémesebb illata lesz olyan asszús. Mondjuk legyen ez a legnagyobb problémám, viszont fullad tőle a bőröm és a nyakamon sok pici patti lesz tőle. Nem szeretem krém.

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

masnis

2017. július 12.

Bevallom töredelmesen, nem tudok visszaemlékezni olyan hidratáló krémre, amelyből az utolsó cseppeket is elhasználtam volna. Mindig valahogy elmaradt a wow-hatás, az újdonság varázsa elmúlt, és lejártak/lepasszoltam őket. Viszont ezzel a kis krémmel nagyon szépen haladok affelé, ami nálam tényleg nagy szó! Bár kerülhetett volna bele csak feleennyi parfüm, de tulajdonképpen az illata ellen nincs kifogásom, tömény szőlőillat, ami a gyerekkorom szeptembereit idézi. Az összetevői nagyon tetszenek, örülök, hogy ha már hidratálok, akkor azt ilyen jól turbózott krémmel teszem. Nem zsírosít, szépen beszívódik, és a geek and gorgeous cheer up-pal nagyon jó barátok. Szeretem használni, és mivel a hidratálókrém mindig is nagy mumusom volt, már csak ezért is megérte nekem. Sokszor nem értem az egy-egy felkapott terméket övező rajongást, de ez esetben megalapozottnak tartom, az pedig már csak hab a tortán, hogy a szuper belbecs mellé igényes csomagolást is passzintottak, s mindezt észszerű áron. ❤

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

ivettdesztiics

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Eddigi legjobb!! Minden este bekenem az arcom vele, tehát elég rendszeresen használom. Nálam nagyon bevált. Sokkal puhább és egyenletesebb tőle a bőröm. A kombinált bőröm tökéletesen beszívja, és nem zsírosodik tőle, amiért hatalmas pirospont. Ár-érték arányban szerintem ez a legjobb.

ivettdesztiics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Hajni1980

2017. július 11.

Könnyű krém valóban, de az én kombinált bőröm nem cuppantja be olyan hamar. Nem igazán értem, azokat, akik nem szeretik az illatát. Nevében is ott van, hogy mi van benne és az összetevő listában is benne van, kétszer is. Engem egyáltalán nem zavar. Az ára jó, ahhoz képest, hogy vannak benne hasznos dolgok is.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.