KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: 1500ft , Eladó: missmarple
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Vicus

2018. október 18.

Szép a tégelye, bár jobban szeretem a műanyag tégelyes cuccokat, utazás szempontjából praktikusabb. (De még jobb a tubusos kiszerelés, higiénikusabb is.) Hidratáló hatásával meg vagyok elégedve, így nyárra pont elég, viszont az illatával nem tudok kibékülni :) Egynek elment, de szerintem visszatérek a jól bevált hialuronsavas hidratálómhoz ősszel.
Update: nagyon megszerettem, eddigi legjobb drogériás krémem, csak az illatával nem vagyok kibékülve továbbra sem.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

zuzmara2018

2018. október 13.

Az ára miatt úgy gondoltam, hogy biztos lesz valamilyen panaszom rá. Pozitív csalódás volt, amikor kipróbáltam. Az állaga szuper. Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata tetszik, számomra nem zavaró. Biztos újra veszem, mert azóta már más krémeket is kipróbáltam és eddig ez vált be a legjobban.

zuzmara2018
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

nuenue

2018. október 12.

Imádom ezt a krémet is, csakúgy, mint az éjszakai változatát! Ők ketten együtt az én kincseim! Pedig nem volt ez mindig így, mert egy jó ideje már a gondolatától is futkosott a hátamon a hideg, hogy hamarosan eljön az az idő, mikor koromból adódóan napi rendszerességgel kell majd használnom ezeket az eddig direkt mellőzött dolgokat, mint a kenceficék. Aztán számomra is érthetetlen módon az első használat után tovaillant ez a félelmem, mert szinte azonnal beleszerettem! Csodás illat, könnyed, levegős állag, remek hidratálás, sima, selymes hatás, semmi irritáció - kell ennél több? Semmilyen más termékre le nem cserélném! Mindent elárul róla ha azt írom, hogy már beszereztem az újabb adagokat.

nuenue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

Annath

2018. október 12.

Szerettem ezt a krémet, jó érzés volt felkenni, éreztem, ahogy szinten belecuppan az arcomban, sminkelés alá is tökély volt, nem okoz pattanásokat, gyulladt göböket, szépen rendben tartotta az arcom. Ha nem lennék kíváncsi kísérletezős, akkor újravevős

Annath
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Linali

2018. október 11.

Jó kis krém, bár nekem kicsit erős az illata. Emlékeztek milyen illata volt régen a fanta szőlőnek? Na nekem ez pont olyan, mingig az jut róla az eszembe.:-)

Linali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

kkkrk

2018. október 10.

Az első krém volt, amitől nem pattogtam ki, nem zsírosodott és fénylett a bőröm nettó 10 perc után, nem fulladt be. Imádtam!
Bár váltottam teljesen bio termékekre, de ha valaha visszatérek, akkor csak ehhez fogok nyúlni!

kkkrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Zdenka

2018. október 10.

Miután egy valag pénzt kidobtam egy Clinique arckrémre (dramatically different moisturizing cream), ami nem vált be, megfogadtam, hogy valami olyanhoz fogok nyúlni, ami megfizethetőbb árkategóriában mozog arra az esetre, ha ismét behúznának a csőbe. Meg amúgy is; a drágább sajnos nem mindig jobb, mint kiderült.
Második kiszerelés végénél járok, ennyire bevált. Az első kiadáshoz képest változott a design (az első szerintem elegánsabb volt) és az állag is kicsit "habosabb", de a hatása változatlanul megmaradt. Úgy hidratál, ahogy kell: beszívja a bőr, ezért nem hagy kellemetlen ragacsos és fénylő érzést. Télre is elégnek bizonyult, de nyáron sem éreztem soknak. Nálam sminkalapnak is megállta a helyét és az illatanyag ellenére hosszútávon sem irritálta a bőröm. Kényelmi bónusz, hogy szinte minden üzletben elérhető, nem kell külön drogériába mászkálni érte. :)

Zdenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

mercixoxo

2018. október 9.

Nagyon jó kis termék! Lassan elfogy az első tégely, de biztos újra veszem, mert nekem bevált. Kellemesen hidratál, nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik. Ha pattanásom van, nem teszi még rosszabbá, sőt, úgy látom
javít rajta. A szaga valakinek zavaró lehet, nekem kifejezetten tetszik.

mercixoxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

javít rajta. A szaga valakinek zavaró lehet, nekem kifejezetten tetszik.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. október 7.

Minden sminkelés előtt ezt használom, meg vagyok vele elégedve, már a második tégellyel fogyasztom.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 7.

Gyalogkakukk

2018. október 4.

Illata, állaga tetszik. Felkenés után hamar beszívja a bőr és a szőlőlé felhő is viszonylag gyorsan elillan. Vizes bőrre, vagy nedves kézzel felvinni nem ajánlom. Nekem legalábbis nehéz volt így eloszlatni. Még csak néhány hete használom, de problémát (pl. pattanást) eddig nem okozott. A téli, hidegebb időszakban lehet, hogy kevés lesz, mert most is sokszor úgy érzem, nem hidratál kellőképpen. Szeretném szeretni, de nem fogom újravenni, mert már rövid idő alatt némi olajos réteg alakul ki a bőröm felszínén, valamint ennek ellenére is van némi húzódó érzés az arcomon. Kár érte, mert szimpatikus kis krém lenne az összetevők, aroma, textúra tekintetében, továbbá az én érzékeny bőrömet nem irritálja egyáltalán. Hiába normál/kombinált bőrre kínálják, lehet hogy a zsíros bőrűek jobban kedvelnék.

Gyalogkakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.