KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
HSzandra94

2017. április 29.

I M Á D O M
Komolyan, csupa nagy betűvel. Eddig a garnier hidratálók közül választottam mindig, de ez valami csúcs. Nagyon jó az illata, az állaga is kellemes, gyorsan beszívódik. Nem hagy ragacsos érzetet, s bár a homlokom hajlamos fényleni, nem érzem hogy a krém ezt fokozná. Puha a bőr, ha púderezek, utána nem lesz nagyon száraz (ez eddig jellemző volt).
Nálam nagyon bevált. Az üveg is nagyon tetszik, az arany kupakkal elegáns, még a doboz mintája is tetszik 😃
És hát Tokaj... ❤

HSzandra94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

I M Á D O M
És hát Tokaj... ❤

kneva

2017. április 29.

Itteni jó vélemények hatására vettem meg, nagyon szeretem. Az illata nekem mennyei, mint a szőlős üdítőké. Nagyon kellemes, híg állaga van, este használom zárókrémnek.
A homlokom kifényesedik tőle, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy ha semmit nem kenek az arcomra, akkor is fényes leszek úgy egy órán belül. Mattítani nem mattít, de ezt nem is ígéri. Könnyed állaga nem fokozza a bőr zsírosságát.
Az ára egy vicc, 1800 Ft, ha jól emlékszem. Nagyon elegáns, luxus érzetű az üveg tégely és maga a csomagolás doboza is nagyon szofisztikált, művészi.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Madarka15

2017. április 25.

Nagyon szeretem! Smink alá használom minden reggel.A bőröm imádja, kisimultabb, puhább.

Madarka15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

szandracska

2017. április 24.

Update: lassan elhasználtam már a felét, ezért most már biztosan állítom, hogy ez egy CSODA. Az arcom ennyire gyönyörű sosem volt még, és én úgy veszem észre, hogy a pórusokat is összébb rántotta. Egyszerűen ki van simulva a bőröm, egészséges, nincs karika.... Hihetetlen. IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM.
Az itteni vélemények miatt vettem meg, illetve más Hélia-D termékek is beváltak már nálam.
A bőröm kombinált, este és reggel muszáj vagyok hidratálni, mert a sima csapvíz is kiszárítja, ha úgy van. Elég nehéz olyan krémet találnom, ami nem túl illatos, kellően hidratál, de nem zsírosít, ezért sok termék landolt már a kukában. Ezt a krémet viszont nem adnám semmiért! Nagyon jó könnyű állag, kellemes illat, ami nem tart sokáig, jól hidratál, és kevés is elég belőle. Csak azt bánom, hogy nem előbb találtam rá. Ja és az ára is nagyon kedvező 😊😊

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

szofiaa

2017. április 23.

Régóta szerettem volna venni egy jó hidratálót, de nem találtam egyet sem amelyik tetszett volna, sem a nivea, lorel vagy egyéb híres hidratálók. Aztán elkezdtem nézelődni neten és megtaláltam ezt a csodakrémet, ami minden elvárásomnak tökéletesen megfelel.
Az már csak plusz, hogy nagyon örültem annak, hogy mindezt egy magyar termékben találtam meg. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az illata egyszerűen mesés, a gyerekkoromra emlékeztet, azon belül is egy vizi pók a csoda pókos szőlős üdítőre, így nagyon kellmes emlékeket idéz bennem.
Szépen hidratál, pihe-puha az arcom tőle.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Szépen hidratál, pihe-puha az arcom tőle.

mirella

2017. április 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, könnyű az állaga, könnyű felvinni és gyorsan beszívódik. Este felviszem és reggel már csak BB krémet használok, így most tökéletes, (de úgy érzem, hogy nyárra ez sok lesz, inkább téli időszakban fogom újra elővenni.) Én az illatát is imádom!

mirella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

gardosivi

2017. április 22.

Teljesen beleszerelmesedtem ebbe a hidrataloba. Nekem nagyon tetszik az illata, az állaga könnyed, gyorsan beszivodik és olyan pihe puha lett tőle a borom hogy csak ámulok bámulok. Vegyes boromre tökéletes választás volt, jár neki az 5 csillag!

gardosivi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

villo1

2017. április 22.

Én is glamour napokon szereztem be. Vélemények miatt már szemeztem vele egy ideje. Nekem kombinált a bőröm. Az állam homlokom inkább zsíros a pofikáim orrom száraz. Na én oda kenem ahol száraz. Nagyon kellemes könnyed, gyorsam felszívódik, kimondottan kellemes érzetet ad. Nekem az illatával semmi bajom. Nem használom minden nap csak amikor érzem hogy száradok mint egy múmia. Úgyhogy elég sokáig ki fog tartani. Nagyon elégedett vagyok!

villo1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

bekebe

2017. április 21.

Kedvenc arckrémem! Hidratál, a pórusaimat nem tömíti el és nem lesznek tőle pattanásaim. Az illatát pedig különösen szeretem.

bekebe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

vereille

2017. április 21.

Glamour napokon vettem akciósan, mondjuk alapból sem egy drága krém. Éjszakára használom, nekem nagyon tetszik az illata. Különös hatását nem fedeztem fel, rendesen hidratál, gyorsan felszívódik. Egész jó kis cucc.

vereille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.