KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Meloca

2017. szeptember 19.

Az illata finom őszies. Könnyen beszívódik, szépen hidratál, nem nehéz, nem hagy filmes réteget az arcon. Kb egy hónapja használom és azóta a pórusaim is tisztábbnak tűnnek, nem tudom, hogy ez hogy lehetséges, de nem is érdekel, mert imádom! Számomra ez igazi csodaszer!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

nyauka

2017. szeptember 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam. Fantasztikusan szépen beszívódik, semmi nehéz érzés. Puha, könnyed, finom illatú. Eleinte fura volt, de igazából hamar elillan, így nem zavaró szerintem még érzékenyebb orrúaknak sem. Újravevős azt hiszem, mert az egy hét alatt nagyon megkedveltem. Szép hidratált a bőröm, és szívesen kenegetem magam vele, ami aztán pedig nálam nem jellemző.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

kkamilla

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 15.

Bár hihetetlen jó ez az illat, jobban örültem volna ha kihagyják belőle a parfümöt. De így is nagyon jó kis krém, nekem nyáron nappalra kicsit sok volt úgyhogy kicsit félreraktam, hidegebb időben pont tökéletes. Csak az illatanyag miatt vonok le egy csillagot, mivel érzékeny a bőröm. Teljes mértékben megéri az àrát.

kkamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Lolychan

2017. szeptember 13.

A hatalmas nagy IGEN. :) Imádom az illatát, a kolléganőim is erőszeretettel szagolgatták. :D A krém könnyű, hamar beszívódik, kb. 1 perc alatt. Hidratál és puhít, a bőröm nagyon szereti. 5* :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

viszvirag1

2017. szeptember 9.

Egy jó kis hidratáló krém semmi több, az illata miatt különlegesebb maximum ami nem feltétlenül jó mivel elég erős ezért a -1 csillag!

viszvirag1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

zahraa

2017. szeptember 9.

Az illata baromi jo! Nem csak a szolot, valami mast is lehet erezni... a texturaja eleg testes, azt hittem egy konnyebb, gelesebb allagu krem lesz, de hamar beszivja a borom, es eddig nem okozott gondokat, kivancsian varom par het mulva az eredmenyeit. Az osszetevok mesesek...

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

kardamom77

2017. szeptember 9.

Jó ideje leszoktam a drogériás krémek vásárlásáról, krémmániás vélemények késztettek kipróbálásra.Meglepően kedvelhető ez a krém, immáron második tégellyel használom. Könnyű, gyorsan beivódik, érezhetően hidratál. Tudom, hogy nem szerencsés az illatanyag a krémben, szégyen szemre mégis kellemesnek találom. Örvendetes még, hogy igen olcsó.

kardamom77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

0Magika0

2017. szeptember 7.

Mikor megjelent a polcokon az elsők között voltam, aki megvette.
Az állagából adódóan azt hittem, picit jobban hidratál majd, de így is pont megfelelő.
Kb egy éve használom már, eleinte nagyon szépen eltüntette a pattanásokat ( pedig ugye nem erre van kitalálva :D ) de lehet, hogy már megszokta a bőröm, és szünetet kéne tartanom, már nem érzem úgy a hatását.
Ettől függetlenül 5*

0Magika0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Mikor megjelent a polcokon az elsők között voltam, aki megvette.
Ettől függetlenül 5*

SophieHarmon

2017. augusztus 21.

Finom illatú krém, kellemes állaga van, könnyen beszívódik. A bőrömet megfelelően hidratálja, de a nagy próba majd télen lesz :)

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

borb.biaa

2017. augusztus 16.

Ezt a krémet még az őszi Glamour-napokon vettem, azóta már újra is vásároltam. Az állaga tetszik, hidratál, gyorsan felszívódik, nem okozott pattanásokat, és puha lesz tőle az arcom. Egyébként a csomagolása nagyon elegánsra sikerült, meg nem mondanám róla, hogy ez egy 2000 Ft-os hidratáló krém, az illatát pedig imádom, nagyon kellemes szőlőillat. Télre talán kicsit kevés volt a hidratálás, amit nyújtott, de tavaszra-nyárra nagyon jó (lehet, hogy télre a száraz bőrre való változatot fogom megvenni legközelebb).

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.