KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -től
Nashuaaa

2017. február 18.

Anyukámnak vettem meg ajándékba és nagyon szereti. T vonalban zsíros a bőre, helyenként hámló foltokkal, neki jól teszi a dolgát. Elmulasztotta az itt-ott hámló foltokat, nem zsírosít, sőt, megfelelően hidratál. Ár-érték arányban is nagyon jó, és az INCIje is szép

Nashuaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

nikita

2017. február 16.

Remek termék. Jól hidratál, nem fényesedik ki tőle a vegyes bőröm és bár az illatmentes arcápolókat részesítem előnyben, nála ettől eltekintek, mert imádom az aszús illatát.

update
Sajnos hosszabb távon (3 hónap) kicsinálta az arcomat. mély, gyulladt göböket eredményezett a használata. Aajnálom, maradok a szigorúan illatmentes termékeknél.

nikita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

update

Vivivivi

2017. február 15.

Sziasztok! :)

Ma vettem meg nagy hezitálás után, illetve nagyon sok hidratáló krém összetevőjét és azok véleményét összevetve választottam ezt a krémet.
Illata engem csak sima szőlőre emlékeztet és baromi jóó! :D Féltem, hogy büdös lesz mert nem szeretem az illatos krémeket az arcomon, de ez nagyon fini! Viszonylag hamar elillan ez az illat de minimálisan lehet érezni, bár eddig csak a kezemre kentem egy picit. eddig annyit tudok mondani hogy kevés kell belőle, és gyorsan beszívta a bőröm úgy, hogy nem maradt utána ragacsos érzés. Ha ugyan így működik az arcomon és a sminket is elbírja akkor ez csoda szer lesz! Eddig meg vagyok elégedve. Persze ez még nem végleges, ezért a 4 csillag. Holnap próba, arról is írok véleményt, illetve 2-4 hét múlva is, addig biztosra megyek. :)
1799 Ft-ért vettem a Rossmannba.

(Az én bőröm szerintem kombinált. Ugyanis T vonalban hajlamos olajosodni, kifényesedni de közben baromira hámlik is ha kiszárad, olyankor jó nagy cafatokban jön le a bőr :/ Elég undi, főleg ha alapozós. Ez általában télen történik, vagy nyomkodás után. Az almáim inkább szárazak-télen egyébként normál. Nagyon érzékeny a bőröm ezért hajlamos kipirosodásra is- gondolom azért mert iszonyat fehér a bőröm és még picit szeplős is az orrom. :) 14-18 éves koromig pattanásos is volt. Most már (20) szerencsére csak nő-napjaimban bukkannak elő (az állam környékén) vagy sok csoki után persze, de akkor sem vészes :P Szóval ezeket összevetve csak egy sima hidratáló krémet gondoltam smink alá. )

Vivivivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Sziasztok! :)

1799 Ft-ért vettem a Rossmannba.

minor09

2017. február 14.

Még glamur napokon vettem. Nekem nagyon tetszik az illata. Ilyenkor télen kevésnek éreztem, de mikor ősszel vettem, akkor nagyon jónak éreztem. Várom a tavaszt remélem akkor már elég lesz nappalra.

minor09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

silawolf

2017. február 11.

Arckrém keresőben voltam, és itteni vélemények alapján vettem meg ezt a csoda arckrémet. Nagyon jó választás volt! Az ára is kedvező, 1.799 Ft volt a DM-ben. Imádom az illatát, kellemes édeskés szőlőillata van. Az állaga fantasztikusan lágy, már-már habállagú, könnyen felszívódik, pici mennyiség elég belőle, bár az illata miatt néha túlzásba esem. ;) Mivel nem uv szűrős, így reggel mellett este is ezt használom. Simább, egységesebb színű lett az arcom, a pórusaimon is szépen finomított. 1 hét után a férjem is megjegyezte, hogy milyen szép az arcom. Pedig Ő tipikus férfi lévén, csak a drasztikusabb szépészeti változtatásokat szokta rajtam észrevenni. :) Újravevős, barátnőket, rokonokat is meg fogok ajándékozni vele. Gyönyörű, elegáns a csomagolása, egyedüli kisebb probléma, hogy a tetejét néha nehézkes visszazárni. Örülnék, ha tubusos változatban is elérhető lenne, akár uv szűrős formában is, így az egész évemet elkísérné ez a remek, ráadásul hazai termék. Számomra ez a termék, a zárhatósága ellenére is *5-ös!

silawolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

AgathaB

2017. február 6.

Ahogy ősz vége felé jött a hideg, szeles idő, idén is, mint már jó pár éve, nekiálltam a krém keresős szenvedésnek. Az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömre nem használhatok akármit, de hiába próbálgattam az olcsóbbtól a csillagászati árfekvésű krémekig nem találtam olyat, ami tetszett volna...
Egy barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a krémet, ami minden várakozásomat felülmúlta. Csinos csomagolás, nem túl tolakodó, kellemes szőlő illat... Amíg nem kezdtem el használni, fel sem merült bennem, hogy létezhet olyan hidratáló krém, amitől nem csillog az arcom.Szuper állagú, könnyű, gyorsan beszívódik, smink alá is tökéletes. Nagyon kevés elég belőle, 3 hónapja használom, de alig látszik, hogy fogyott volna belőle.

Minden szempontból tökéletesen meg vagyok vele elégedve, a kedvező ár pedig csak hab a tortán.

AgathaB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Vandabudai

2017. február 5.

Pár napja vásároltam, szuper vásár volt. Én az száraz-extraszáraz bőrre valót vettem meg, és mondhatom, amióta használom nincs a bőrömnek szárazság érzete, puha és bársonyos. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle, indokolatlan sokat felvinni, a kevés is bőven elég. Az illata nekem szerelmem, imádom ezt az illatot, mondjuk aki nem kedveli a borokat, mustokat annak nem hiszem hogy tetszene mert szerintem totál must illata van, de nagyon jóóó! Egyszerűen szuper ez a krém, nem tudok mást mondani:)

Vandabudai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

cintialaura

2017. február 5.

Télre már kevés volt, de ha melegedett az idő, nekem megfelelt. Az illata nem zavar, hidratál is és nem hagy réteget az arcomon. Nem okozott problémát, de nem is adott semmi pluszt. Nem csodaszer, csak egy sima hidratáló. Újra nem venném.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

pepuuss

2017. február 4.

csodás az illata és szerintem ez a tökéletes nappali arckrém, hamar felszívódik és smink alá is simán jó. télre valóban lehet, hogy nem a legmegfelelőbb, de tőlem 5*ot kap

pepuuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

doradora8998

2017. január 31.

Engem a Tokaji aszú esszencia csábított a vásárlásra és mikor kifogyott az előző arckrémem, gondoltam teszek egy próbát... jól tettem! Csodás illata, könnyed az állaga és hamar beszívódik. Ici-pici negatívum, ami inkább a bőrömmel függ össze, nem a termék minőségével, hogy nekem télen ez kevés. Viszont tavasszal és ősszel ez lesz a slágertermék nálam! ;-)

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.