KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1750 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1750 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Pdori888

2018. április 19.

Megfelelően hidratál, az illata szerintem teljesen jó, nincs az a durva bor illata. :D én alapozó alá is használom, teljesen elégedett vagyok vele. :)

Pdori888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

brzsani

2018. április 19.

Imádom az állagát, mert könnyed, de mégis megfelelően hidratál. Könnyű bele masszírozni a bőrbe. Én az éjszakait használtam, és mindig szuper puhává tette az arcom reggelre. Az illata isteni, bár kicsit sajnálom, hogy tartalmaz parfümöt :/

brzsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Szisszka

2018. április 16.

Nekem kifejezetten tetszik az illata, régi szőlős üdítőre emlékeztet. Picit többet vártam a krémtől, nekem nagyon "vékony", télen egyáltalán nem volt elég, kicsit félre is raktam, nyáron előveszem. A bőrömmel semmit nem csinált, pattanást sem okozott. Nem venném újra de ami még van azt szívesen elhasználom.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

hadri

2018. április 16.

Joy napokon vettem, ez volt az elő helyen a bevásárlólistámon :) Nekem nagyon tetszik az illata, gyerekkoromba volt valamilyen szőlős üdítő, aminek ugyanilyen illata volt. Kombinált bőröm van, jól hidratál, de vigyázni kell vele, mert ha sokat visz fel az ember, akkor pattanásokat okoz.

UPDATE:
Amikor nagyon keveset vittem fel belőle és csak az orcák területére, akkor jó volt. De amikor véletlenül többet vittem fel belőle és az egész arcom területére, akkor borzasztó csúnya lett tőle a bőröm, tele lett az arcom apró dudorokkal. Szóval nálam kuka.

hadri

UPDATE:

3356

2018. április 12.

Jól hidratál, az illatát valóban meg kell szokni :) pattanást nem okoz. Nappali/éjszakainak us bevált

3356
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Nicole97

2018. április 10.

Nagyon próbáltam szeretni, több esélyt is adtam neki, de sajnos nem lettünk jó barátok. Nem igazán hidratál, az illata pedig nagyon mű.

Nicole97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Emike7611

2018. április 7.

Ma vettem és először próbálom ki. Annak ellenére, hogy erősen allergiás vagyok az illóolajokra, parfümökre ma mégis megvettem bár tartalmaz parfum alapanyagot. A korábbi Hélia -D krémekhez képest amelyek szinte egy fullasztó réteget képeztek a bőrfelszínemen ez egy csodálatosan beszívódó isteni tokaji aszús illattal rendelkező krém így tavaszra. Télen erősebb natúr kencét használok de ez most úgy látom tökéletes. Csak azért 4 pont mert parfümöt tartalmaz. Remélem nem jön ki az allergiám. Az árát abszolút megéri. Ha beválik megveszem a ránctalanító párját és éjszakai krémjét is.

Emike7611
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

catlady

2018. április 6.

Sajnos nekem nem jött be. Nagyon finom illata és könnyed állaga van, de az én bőrömet szinte semennyire sem hidratálta, pedig sokáig barátkoztunk, hiába.

catlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

nyauka

2018. április 6.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam. Fantasztikusan szépen beszívódik, semmi nehéz érzés. Puha, könnyed, finom illatú. Eleinte fura volt, de igazából hamar elillan, így nem zavaró szerintem még érzékenyebb orrúaknak sem. Újravevős azt hiszem, mert az egy hét alatt nagyon megkedveltem. Szép hidratált a bőröm, és szívesen kenegetem magam vele, ami aztán pedig nálam nem jellemző. Update: még mindig a kedvenc, pedig hamar ráunok általába a krémekre, de erre még nem sikerült.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

flowing

2018. április 5.

Imádom! Ennyire jó arckrémet még nem találtam, a kombinált bőrömet a száraz részeken táplálja, a T-vonalban hidratálja. Nem tömíti el a pórusokat és isteni az illata is :)
Inkább gél állagú, nagyon könnyű krém, ha valakinek picit szárazabb a bőre, már nem biztos hogy elegendő.

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.