KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

Gyorsan felszívódó krém-géles textúra, értékes természetes tápanyagok és vitaminok, 24 órás hidratálás!

A készítményben található tokaji aszú eszencia* főleg cukrokat és aminosavakat tartalmaz, amelyek gazdagon táplálják, selymessé és üdévé  teszik a bőrt. A készítményben található további értékes, természetes összetevők kiegészítik a tokaji aszú eszencia és kivonat jótékony hatását. A szőlőmagolaj képes regenerálni a szövetekben lévő kollagént, használatával megelőzhető a bőr korai öregedése, a sheavaj, körömvirág- és napraforgóolaj, a B5 provitamin és az E-vitamin hidratálják, táplálják és antioxidáns hatásukkal védik a bőrt, elősegítik a regenerációját és megújulását.

*A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém

Ár: 1890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
keresem: Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
Ár: cserére , Eladó: xszemyx
Állapot: új, megszagolt, 2x megszagolt, 1-2x próbált, Helyszín: --, fizetés: --
andika85223

2017. január 16.

Használtam régebben is a Helia-d termékeit. Ez legalább magyar! De mostanában mindenből a természetesebb összetevőket keresem. Úgyis annyi mérget megeszünk amit viszont nem tudunk kivédeni sajnos! Megláttam ezt a terméket a polcon és örültem hogy végre egy okos fejlesztés ami nincs telis-tele méreggel! Isteni! Illatra, állagra szuper krém! A bőröm puha selymes lett. Inkább nappali krémként tudom elképzelni, a könnyed állaga miatt. Éjszakára viszont a száraz bőrre való változat lenne ideális számomra. Örülök hogy ismét a helia-d mellett voksoltam nem bántam meg! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Megéri az árát!

andika85223
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

gioia

2017. január 13.

Jó állagú, zselés krém, hamar beszívódik. Amióta ezt használom, semmilyen irritációt nem okozott, kellemes tapintású, nem zsírosodik túl, nem szárad ki sehol az arcbőröm. Kicsit erős illata van, azt meg kell hagyni, de nem zavaró egyelőre.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

ssyakaky

2017. január 13.

a csomagolasa gyönyörű, az állaga és az illatta nagyon kellemes, hamar beszivodik, viszont az én bőrömet nem hidratálja eléggé, télen szerintem kevés a tudása. talán tavasszal újra próbálkozok vele.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

hdia

2017. január 13.

Finom az illata, nem okozott pattanásokat, gyönyörű a kiszerelése :)

hdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Finom az illata, nem okozott pattanásokat, gyönyörű a kiszerelése :)

paraizsdori

2017. január 8.

Egyszerűen imádom! Nagyon jó állagú krém! Az illata fantasztikus, és az én bőrömmel csodát tett! Ár-érték aránya tökéletes!
Csak ajánlani tudom a Helia-D termékeket!

paraizsdori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Csak ajánlani tudom a Helia-D termékeket!

zalla

2017. január 8.

Régóta gondolkozik azon, hogy írjak-e véleményt, mert rosszatnem tudok, a jókat pedig elmondták előttem...
Én sajnos elég nehéz eset vagyok, mert nem bírok meg magamon olyan krémet amiről azt érzem, hogy nem szívódik fel teljesen, emiatt elég sok krém használatát idő előtt feladtam. Ezt a krémet viszont annyira szerettem, hogy lassan 2 hónapja minden este ezt használom. Nem tesz csodát, de az állaga miatt könnyen beszívódik, hidratálja a jelenleg normál bőröm, az illata hamar elillan.
Egyedül a tégelyt tartom kissé prooblémàsnak.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Egyedül a tégelyt tartom kissé prooblémàsnak.

besztib

2017. január 5.

Szuper az illata, gyönyörű a csomagolás ès 2 nap alatt helyretette az egyébként száraz arcboromet

besztib
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

generalnagy

2017. január 5.

Elsőre a gyönyörű csomagolást vettem észre, tényleg nagyon szép, igényes a doboz és a tégely is, könnyű belenyúlni és kiszedni a krémet. Az illata tényleg eléggé boros, nekem inkább mazsolás, ezt nehezen szokom meg. Maga a krém nagyon könnyű állagú, gyorsan felszívódik, jól hidratál, egyszóval teszi a dolgát. Ár-érték aránya tökéletes. Én megszerettem, de az illata miatt valószínűleg nem fogom újra venni.

UPDATE: Le kell vonnom még 2 csillagot, mert az arcomon több helyen is pattanásos lettem tőle, ilyen még nem fordult elő velem, az én bőröm általában sok mindent kibír....úgy látszik ezt nem. Így most nem tudom mi lesz a sorsa, talán később újra próbálkozok vele.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Lanie

2017. január 4.

Jelenleg ő az alap nappali krém a szekrényem külön kitüntetett kis szegletében. Én mint szőlőgazdálkodás mellett felnőtt nő különösen szeretem az illatát, édeskés gazdag krém ami hamar beszívódik és valljuk be, az árával meg aztán pláne semmi gond nincs, egy szavam sem lehet erre a krémre, remek vétel volt.

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

paranoidcat

2017. január 2.

Mindig befürdök ezekkel a Helia-D krémekkel... Valahogy nem vagyunk kompatibilisek egymással. A hidratáló képessége nekem télre, és akneroxid mellé kevés, az illata kellemes - engem nem zavar - viszont az, hogy pattanásokat hoz elő, az eléggé... Hármas, mert amúgy tavaszra tök jó lenne.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.