KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 2349, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: TBeszter
Állapot: Majdnem tele van, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Legmegfelelőbb a 4-6-os villamos vonalán lenne).
Ár: 1500 , Eladó: Ttamara
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Leonie

2017. november 24.

Nagyon sokáig elég és tényleg táplálja a hajat a szilikon miatt.Hosszutavon egyáltalán nem jó a használata . jobban szeretem a 100% ban természetes olajat.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Normankaa

2017. november 17.

Imádom! Nagyon jót tesz a hajamnak. Sokkal könnyebb tőle kifésülni és a szálak nem állnak össze-vissza :D Az illata nem a kedvencem, de ez legyen a legnagyobb probléma. :)

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Ludmillla

2017. november 4.

Számomra ez maga a folyékony csoda! Bátran ajánlottam barátnőmnek is, aki minden nap vasalja a haját, emiatt a hajvégei töredezettek és sérültek. Azóta ő sem használ mást. Miután megmostam a hajam, még vizesen 3-4 pumpányit rákenek a végére. Sokkal fényesebb és szebb lesz tőle a hajam. Másnap, illetve harmadnap indulás előt 1 pumpanyit is el szoktam oszlatni a hajvégeken, hogy picit hidratáljam. Ajánlom mindenkinek, főleg a következő hónapokra. :)

Ludmillla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

katica22

2017. október 16.

Az illata nagyon finom, az állaga is, én azért nem barátkoztam meg vele mert nagyon zsíros lett tőle a hajvégem.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

AnikoB

2017. október 16.

Nagyon szeretem, már a harmadik üveggel használom. Puha és jó illatú lesz tőle a hajam. A töredezettséget nyilván nem állítja helyre, de nekem vágás után késlelteti, pedig amúgy nagyon hajlamos rá a hajam, hogy pár hét alatt széttörjön.

AnikoB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

flora880912

2017. október 9.

Jó de nem a legjobb..
A hajam hosszára és a végekre viszem fel 1-2 alkalommal, két hajmosás között általában reggelente. Nyilván nem állitja helyre a sérült szálakat, de hidratálja őket, kellemes tapintású lesz és jó illatú a haj tőle.

flora880912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Jó de nem a legjobb..

BettinaPinter

2017. október 5.

Az itteni vélemények miatt vettem meg.
Sokat vártam tőle,sajnos csalódtam.
Hosszú, göndör, vékonyszálú, száraz hajam van.
Valamivel jobb lett a hajam tapintása, az illata kellemes, de iszonyú hamar zsírosodott tőle a hajam, pedig csak a végekre igyekeztem tenni, valamint nagyon ragacsos lett tőle a hajam.
Sajnos csak 3 csillag így.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Az itteni vélemények miatt vettem meg.
Sokat vártam tőle,sajnos csalódtam.
Hosszú, göndör, vékonyszálú, száraz hajam van.
Sajnos csak 3 csillag így.

Nemesflora

2017. szeptember 22.

2x vásároltam meg ezt a terméket, nagyon szerettem, a hajam szép fényes és egészséges lett tőle, sokáig elég volt pedig heti 2-3 alkalommal biztos, hogy használtam. Csak azért váltottam le, mert szeretek új termékeket kipróbálni. Jelenleg az Aussie hajolaját használom, hatásban hasonlóak, de az Aussienak jobban szeretem a rágógumis illatát.

Nemesflora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

rmercedeszl

2017. szeptember 13.

Mivel a hajam száraz tapintású, így ezt csak ajánlani tudom szintén száraz hajú nők számára.
Nagyon jó, és az illata is hihetetlenül kellemes!

rmercedeszl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nagyon jó, és az illata is hihetetlenül kellemes!

brigi8812

2017. szeptember 8.

Hajmosás után a még nedves hajvégekbe masszírozom be. Nem érzem, hogy elnehezítené a hajamat. Szeretem, már 2 éve ezt használom.

brigi8812
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol