KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 1800 Ft , Eladó: TBeszter
Állapot: Majdnem tele van, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Legmegfelelőbb a 4-6-os villamos vonalán lenne).
Ár: 1500 , Eladó: Ttamara
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

katica22

2017. október 16.

Az illata nagyon finom, az állaga is, én azért nem barátkoztam meg vele mert nagyon zsíros lett tőle a hajvégem.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

AnikoB

2017. október 16.

Nagyon szeretem, már a harmadik üveggel használom. Puha és jó illatú lesz tőle a hajam. A töredezettséget nyilván nem állítja helyre, de nekem vágás után késlelteti, pedig amúgy nagyon hajlamos rá a hajam, hogy pár hét alatt széttörjön.

AnikoB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

flora880912

2017. október 9.

Jó de nem a legjobb..
A hajam hosszára és a végekre viszem fel 1-2 alkalommal, két hajmosás között általában reggelente. Nyilván nem állitja helyre a sérült szálakat, de hidratálja őket, kellemes tapintású lesz és jó illatú a haj tőle.

flora880912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Jó de nem a legjobb..

BettinaPinter

2017. október 5.

Az itteni vélemények miatt vettem meg.
Sokat vártam tőle,sajnos csalódtam.
Hosszú, göndör, vékonyszálú, száraz hajam van.
Valamivel jobb lett a hajam tapintása, az illata kellemes, de iszonyú hamar zsírosodott tőle a hajam, pedig csak a végekre igyekeztem tenni, valamint nagyon ragacsos lett tőle a hajam.
Sajnos csak 3 csillag így.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Az itteni vélemények miatt vettem meg.
Sokat vártam tőle,sajnos csalódtam.
Hosszú, göndör, vékonyszálú, száraz hajam van.
Sajnos csak 3 csillag így.

Nemesflora

2017. szeptember 22.

2x vásároltam meg ezt a terméket, nagyon szerettem, a hajam szép fényes és egészséges lett tőle, sokáig elég volt pedig heti 2-3 alkalommal biztos, hogy használtam. Csak azért váltottam le, mert szeretek új termékeket kipróbálni. Jelenleg az Aussie hajolaját használom, hatásban hasonlóak, de az Aussienak jobban szeretem a rágógumis illatát.

Nemesflora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

rmercedeszl

2017. szeptember 13.

Mivel a hajam száraz tapintású, így ezt csak ajánlani tudom szintén száraz hajú nők számára.
Nagyon jó, és az illata is hihetetlenül kellemes!

rmercedeszl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nagyon jó, és az illata is hihetetlenül kellemes!

brigi8812

2017. szeptember 8.

Hajmosás után a még nedves hajvégekbe masszírozom be. Nem érzem, hogy elnehezítené a hajamat. Szeretem, már 2 éve ezt használom.

brigi8812
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Frubel

2017. szeptember 6.

Nagy reményekkel vettem meg, hátha csodát tesz a megviselt hajvégeimmel. DE semmilyen változtást nem tapasztaltam sajnos azon kívül hogy elnehezítette a hajam. Remélem másnak jobban beválik.

Frubel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

jkrisztie2

2017. augusztus 25.

A második üvegcsével használom, de az első is kitartott vagy 2 évig. Csak egy pumpálásnyit teszek a már száraz, megmosott hajamra, isteni virágillat, ápolás, és nem száll összevissza a hajam hajmosás után.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

nkmagda

2017. augusztus 12.

Korábban sosem használtam olajat csak max hajvégápolót. De mióta szőkített ombre festésű a hajam hamar kerestem magamnak egyet. Ezt a loreal terméket válsztottam és nem bántam meg. Abszolút nagy kedvenc elmaradhatatlan kelléke a hajápolási rutinomnak. Remélem egyébként ez az a termék ami külföldön Öl magique néven szerepel, bár a csomagolás alapján 100%.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol