KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 2349, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: TBeszter
Állapot: Majdnem tele van, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Legmegfelelőbb a 4-6-os villamos vonalán lenne).
Ár: 1500 , Eladó: Ttamara
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

bernihernesz

2018. február 21.

szuper!! 1-2 csepp elég belőle egy használathoz :)

bernihernesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

szuper!! 1-2 csepp elég belőle egy használathoz :)

dodrka

2018. február 20.

Száraz hajvégekre kiváló, a mennyiségre kell vigyázni :)

dodrka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Száraz hajvégekre kiváló, a mennyiségre kell vigyázni :)

lejla6

2018. február 18.

Kipróbáltam, de kicsit minta ragacsos zsíros hajvégeket eredményezett volna haj mosás után. Pár használat után abbahagytam a hadznalatát. Ami plusz volt az a könyebb fésülhetőség

lejla6
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

vivii95

2018. február 16.

Semmi extra, többet vártam. Első alkalommal még bizalomerjesztő volt az illata is ( ami egyébként jó) és széppé, puhává tette a hajam. Második alkalomnál már nem ezt tapasztaltam, puha se volt , sőt inkább száraznak és csomósnak mondanám.. Utána még próbálkoztam vele, de aztán rájöttem, hogy ez nem nekem való.. Nekem nem vált be..

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

sparksy

Korcsoport: < 18
2018. január 2.

Iszeni illat, isteni hatás, megéri kipróbálni. A száraz, kócos hajamon sokat segít. Nem tudom mit kéne mondanom róla egyszerűen csodaszer.

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 2.

RarityRose

2018. január 1.

Ez az eddigi legjobb olaj amit használtam,megéri az á
rát

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Ez az eddigi legjobb olaj amit használtam,megéri az á
rát

ZsokaN

2017. december 28.

Nem szívja magába a hajam, olajos marad a felülete.

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Nem szívja magába a hajam, olajos marad a felülete.

valamijoonev

2017. december 28.

Szerintem nem nagy szam. Furdes utan szoktam fujni a hajamra. Konnyebb tole fesulni, de nem erzem hogy nagyon hidratalna vagy barmit is tenne vele ezen kivul:)

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Leonie

2017. november 24.

Nagyon sokáig elég és tényleg táplálja a hajat a szilikon miatt.Hosszutavon egyáltalán nem jó a használata . jobban szeretem a 100% ban természetes olajat.

Leonie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Normankaa

2017. november 17.

Imádom! Nagyon jót tesz a hajamnak. Sokkal könnyebb tőle kifésülni és a szálak nem állnak össze-vissza :D Az illata nem a kedvencem, de ez legyen a legnagyobb probléma. :)

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol