KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 1800 Ft , Eladó: TBeszter
Állapot: Majdnem tele van, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Legmegfelelőbb a 4-6-os villamos vonalán lenne).
Ár: 1500 , Eladó: Ttamara
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Lexi90

2017. április 23.

Nem tudok vele mit kezdeni, csak koszos zsíros érzetet kelt. Be nem szívódik, megkeményedve összeálltak a tincsek. Ha már azt írja, hajmosás előtt is használható, elhasználom hajmosás előtt egy órára felkenve. Kidobni azért nem szeretném.

Lexi90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

eni2

2017. április 19.

Finom az illata és nagyon puha a hajam tőle.

eni2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Finom az illata és nagyon puha a hajam tőle.

senskin

2017. április 15.

Próbáltam megszeretni a haj -olajakat, mint írtam is a Gliss Kur-nál:

..... de sok értelmét nem találom. Már próbáltam sokszor többféleképpen, pakolástól kezdve a hajvég-ápolásig is használni. Vizesen, szárazan. Nem jött be, nagyon szálkás, és lelapult a hajam tőle. Sokkal jobb, ha hajmosás előtt valami olajos ápoló hajpakolást vagy balzsamot kenek fel, majd mosom és utána újra balzsam. De sajnos az olaj, nekem kiszárította a hajam, feleslegesnek tartom a hajápolásban. Pedig többször újravettem, míg arra a döntésre jutottam, azon a pénzen inkább vagy a házi praktika marad, vagy a balzsamok.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Próbáltam megszeretni a haj -olajakat, mint írtam is a Gliss Kur-nál:

Tundi6973

2017. március 28.

Nem is olyan rég volt ilyenem jó az illata és ad egy kis fényt a hajnak de talán ennyi :) Nem rossz de van jobb olcsóbban

Tundi6973
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

belila

2017. március 21.

Csalódás. Habár gyorsan beszívódik, de rémes szaga van, és nagyon gyorsan elmúlik a hatása - kevés ideig puha tőle a hajam, aztán volt-nincs.

belila
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

lampsfangirl

2017. március 19.

Jó kis hajolaj. Pihe puha lesz tőle a hajam vége és az illata is nagyon finom. :)

lampsfangirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

angi00

2017. március 18.

Ez az egyik kedvenc hajolajom. Viszonylag sűrűn vasalom a hajam szóval szinte kötelező valamivel ápolnom a hajvégem. Szeretem mert nem nehezedik el tőle a hajam, és zsros hatást sem kelt. Könnyen beszívódik, és szupercsillogást ad egész napra:)

angi00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

mLK235

2017. február 18.

Nagyon meggyőző a televízióban látható reklám, de a haj attól sajnos nem szűletik újjá, nem venném újra!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

TBeszter

2017. február 10.

Az illata nagyon finom. Általában esténként szoktam hidratálni vele a hajam (napközben nem, mert akármilyen kicsit is teszek, túl olajos érzetet ad és egy időre elnehezíti), reggelre szépen beszívódik. Én 1000 forintért vettem és ennyit pont meg is ért nekem, 2500 forintért azt hiszem nem választanám, hanem kipróbálnék valami mást.

TBeszter
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Nymphea

2017. február 10.

Update: Május óta használom, és a flakon kb negyede még mindig megvan.Azóta is imádom, megéri az árát, mert lassan fogy, és más, kifejezetettn hajvégápoló olajokhoz mérve, ebben 3x annyi van. A fürdőszobám legjobban megbecsült terméke lett. A múltkor a barátnőm meg is kérdezte, hogy frissen vágattam-e a hajamat, mert annyira szépek a hajvégek. (Bók volt a javából, kb. fél éve vágattam.)

Használom egy ideje, valahogy a nagy megelégedettség közben mégis elfelejtettem itt is hangot adni a véleményemnek. Korábban sosem használtam ilyen hajápoló termékeket, egyrészt, mert semmi baj nem volt a hajvégeimmel, másrészt tartottam attól, hogy az amúgy is könnyen zsírosodó hajamat elnehezítenék ezek a termékek. Kb egy hónapja viszont már menthetetlen volt a helyzet, a hajam valami olaj után kiáltott, a hajszálaim vége kettévált, tapintásuk sprőd, színük pedig fakó volt. Az itteni vélemények miatt ruháztam be rá, és reméltem, hogy a picit drágácska ára miatt hatni is fog. Szerencsére nem kellett melléfognom, a Rossmannban sokszor le is akciózzák, és ez a csodás illat valami isteni. Olyan, mintha Keleten járna az ember. Az olaj kicsit gélesebb állagú, gyorsan beszívódik, egy fikarsznyit sem nehezíti el a hajvégeket. A finom illat sokáig érződik, a hajvégeimnek pedig új életet adott, szinte el sem hiszem. Must have termék lett, nagyon örülök, hogy rátaláltam, azóta barátnőmnek is ajánlottam. Kényeztetés az érzékeknek, hajnak egyaránt. Lassan fogy(pedig eleinte napi többször is kenekedtem), így az árát is megéri rendesen. Csodaszer, én örök híve vagyok. 5*

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.