KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 2349, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Luca28

2018. június 17.

Sokáig elég, puhává tette a hajam, de nagyobb változást nem vettem észre.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Sokáig elég, puhává tette a hajam, de nagyobb változást nem vettem észre.

noemikanyo

2018. május 26.

Kicsi a flakon, de nagyon sokáig elég. Száraz, töredezett a hajvégem, nagyon szépen ápolja. Télen a szeles, nagy hidegben kicsit kevésnek éreztem.

noemikanyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Ttimii

2018. április 12.

Én azon kívül nem érzek változást, hogy puha lesz a hajam tőle ideig, óráig :/

Ttimii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Én azon kívül nem érzek változást, hogy puha lesz a hajam tőle ideig, óráig :/

jkrisztie2

2018. március 22.

A második üvegcsével használom, de az első is kitartott vagy 2 évig. Csak egy pumpálásnyit teszek a már száraz, megmosott hajamra, isteni virágillat, ápolás, és nem száll összevissza a hajam hajmosás után.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

mancs

2018. március 19.

Extra száraz, göndör hajam van, visít a plusz ápolásért. Ezt az olajat sokadszorra veszem újra. Nem ragad, nem nehezíti el a hajat, illata gyengéd, kellemes nem tolakodó. Vizes és száraz hajra egyaránt használom.

mancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

XYZ10

2018. március 17.

Nagyon régóta csak ezt használom és veszem újra. Az illata nagyon kellemes, nem nehezíti el a hajamat. A mennyiséggel azért vigyázni kell.

XYZ10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

bernihernesz

2018. február 21.

szuper!! 1-2 csepp elég belőle egy használathoz :)

bernihernesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

szuper!! 1-2 csepp elég belőle egy használathoz :)

dodrka

2018. február 20.

Száraz hajvégekre kiváló, a mennyiségre kell vigyázni :)

dodrka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Száraz hajvégekre kiváló, a mennyiségre kell vigyázni :)

lejla6

2018. február 18.

Kipróbáltam, de kicsit minta ragacsos zsíros hajvégeket eredményezett volna haj mosás után. Pár használat után abbahagytam a hadznalatát. Ami plusz volt az a könyebb fésülhetőség

lejla6
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

vivii95

2018. február 16.

Semmi extra, többet vártam. Első alkalommal még bizalomerjesztő volt az illata is ( ami egyébként jó) és széppé, puhává tette a hajam. Második alkalomnál már nem ezt tapasztaltam, puha se volt , sőt inkább száraznak és csomósnak mondanám.. Utána még próbálkoztam vele, de aztán rájöttem, hogy ez nem nekem való.. Nekem nem vált be..

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol