KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 1800 Ft , Eladó: TBeszter
Állapot: Majdnem tele van, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Legmegfelelőbb a 4-6-os villamos vonalán lenne).
Ár: 1500 , Eladó: Ttamara
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

nkmagda

2017. augusztus 12.

Korábban sosem használtam olajat csak max hajvégápolót. De mióta szőkített ombre festésű a hajam hamar kerestem magamnak egyet. Ezt a loreal terméket válsztottam és nem bántam meg. Abszolút nagy kedvenc elmaradhatatlan kelléke a hajápolási rutinomnak. Remélem egyébként ez az a termék ami külföldön Öl magique néven szerepel, bár a csomagolás alapján 100%.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

tsolya

Korcsoport: < 18
2017. július 27.

Egy pumpa elég a hajvégeimre. A tetejére nem teszem rá, mert van egy olyan érzésem, hogy zsírossá tenné. Mióta ezt használom nem törik olyan hamar a hajam, és nem is annyira száraz. Heti két hajmosás mellett egyszer használom és tökéletesen szolgálja a célt, amire van. Plusz pont, hogy a kezem is nagyon puha miután felviszem a hajamra.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 27.

Bernini

2017. július 10.

Kevés kell belőle és csak a végekre teszem, hogy ne zsírosítsa a hajam, A célnak megfelel. Kuponnal jó vétel volt.

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

vikremmaia

2017. július 3.

Hajmosás illetve szárítás után használom,fényt ad a hajnak,de csodát nem művel.Lehetséges,hogy újra fogom venni,tetszik az illata és önmagában jó termék.

vikremmaia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

KisManka

2017. július 3.

Az egyik kedvenc olajom. Nagyon jól hidratálja a hajam elnehezítés nélkül.

KisManka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Az egyik kedvenc olajom. Nagyon jól hidratálja a hajam elnehezítés nélkül.

gogtina

2017. június 28.

Nagyon jó virág illata van, ami a hajon is megmarad hosszabb ideig. Amikor használtam szinte egyáltalán nem tört a hajam, bár szerintem ebben nem csak ő volt a ludas. Egyetlen csillagot az ára miatt vonok le, mert nem tud többet pl. a helia d olajánál.

gogtina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

fruzsinacsillamolnar

2017. június 16.

Müllerben keresgéltem éppen egy tömény, inkább szilikonos állagú hajvégápoló után amikor megláttam ezt a terméket leakciózva. Bár ez egy híg olaj, (mégsem lásd update), ránéztem gyorsan itt az értékelésére és rögtön meggyőzött. Amióta használom már többen is megdicsérték a hajam, azt gondolták fodrásznál voltam :) csodásan csillog és egészséges(nek hat) tőle, nagyon szeretem!

Update: összekevertem a festett hajra valóval, azt nagyon szerettem, de elfogyott és ezt vettem helyette. Egyelőre egy fokkal kevésbé jön be, nem olajos hanem szilikonos és nem lesz tőle olyan fényes a hajam, ezért csak 4 csillag jár.

fruzsinacsillamolnar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Dominika28

2017. június 16.

Az egyik kedvenc hajolajam az illata nagyon finom a hajamat szépen ápolja és puhává varázsolja elég belőle egy kevés is a dereékig erő hajamra. Nekem kb. 8hónapig tart ki haj mosás után szoktam használni a hajam közepére és a végeire ,amit hiányolok az ,hogy pár éve még üvegben lehetett kapni ma már csak műanyagban. Nekem jobban tetszett a régi csomagolása ,de ezért nem vonok le csillagot mivel ngyon szépen ápolja a hajamat!

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

RRRrrr

2017. június 4.

Az eddig legjobban bevált hajolaj, amit csak használtam. Majdnem egy teljes évig elegendő, és az illata is nagyon kellemes. Általában csak a hajvégeimen alkalmazom amíg még vizes. Élettel telivé és ápolttá varázsolja a hajamat, nem nehezíti el, és szépen beszívódik, egy nagyon kevés is elegendő. Próbáltam másokat is de sosem értem el ilyen szép eredményt velük, ezért maximálisan ajánlom.

Első sorban száraz töredezett típusú hajon működik ez szerintem, és fontos hogy egy-két pumpánál többet ne alkalmazzunk, mert a hatás visszafelé is elsülhet, és "üde", zsírtól csöpögő hajat is kreálhatunk vele... :D

RRRrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Leonie

2017. május 30.

Nagyon sokáig elég és tényleg táplálja a hajat.Viszont mivel jobban szeretem a 100% ban természetes olajat,ezért csak 4 csillag.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.