KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 1800 Ft , Eladó: TBeszter
Állapot: Majdnem tele van, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Legmegfelelőbb a 4-6-os villamos vonalán lenne).
Ár: 1500 , Eladó: Ttamara
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
mLK235

2017. február 18.

Nagyon meggyőző a televízióban látható reklám, de a haj attól sajnos nem szűletik újjá, nem venném újra!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

TBeszter

2017. február 10.

Az illata nagyon finom. Általában esténként szoktam hidratálni vele a hajam (napközben nem, mert akármilyen kicsit is teszek, túl olajos érzetet ad és egy időre elnehezíti), reggelre szépen beszívódik. Én 1000 forintért vettem és ennyit pont meg is ért nekem, 2500 forintért azt hiszem nem választanám, hanem kipróbálnék valami mást.

TBeszter
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Nymphea

2017. február 10.

Update: Május óta használom, és a flakon kb negyede még mindig megvan.Azóta is imádom, megéri az árát, mert lassan fogy, és más, kifejezetettn hajvégápoló olajokhoz mérve, ebben 3x annyi van. A fürdőszobám legjobban megbecsült terméke lett. A múltkor a barátnőm meg is kérdezte, hogy frissen vágattam-e a hajamat, mert annyira szépek a hajvégek. (Bók volt a javából, kb. fél éve vágattam.)

Használom egy ideje, valahogy a nagy megelégedettség közben mégis elfelejtettem itt is hangot adni a véleményemnek. Korábban sosem használtam ilyen hajápoló termékeket, egyrészt, mert semmi baj nem volt a hajvégeimmel, másrészt tartottam attól, hogy az amúgy is könnyen zsírosodó hajamat elnehezítenék ezek a termékek. Kb egy hónapja viszont már menthetetlen volt a helyzet, a hajam valami olaj után kiáltott, a hajszálaim vége kettévált, tapintásuk sprőd, színük pedig fakó volt. Az itteni vélemények miatt ruháztam be rá, és reméltem, hogy a picit drágácska ára miatt hatni is fog. Szerencsére nem kellett melléfognom, a Rossmannban sokszor le is akciózzák, és ez a csodás illat valami isteni. Olyan, mintha Keleten járna az ember. Az olaj kicsit gélesebb állagú, gyorsan beszívódik, egy fikarsznyit sem nehezíti el a hajvégeket. A finom illat sokáig érződik, a hajvégeimnek pedig új életet adott, szinte el sem hiszem. Must have termék lett, nagyon örülök, hogy rátaláltam, azóta barátnőmnek is ajánlottam. Kényeztetés az érzékeknek, hajnak egyaránt. Lassan fogy(pedig eleinte napi többször is kenekedtem), így az árát is megéri rendesen. Csodaszer, én örök híve vagyok. 5*

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

besty

2017. február 9.

Az én hajam nagyon utál kb mindent...folyamatosan próbálom megtalálni azt a terméket, ami végre jól működik.
Azt hiszem, ez most az a termék, amit használva azt érzem, megvan :)
Nagyon kellemes az illata, könnyen beszívódik és nem nehezíti el a hajam.

besty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Azt hiszem, ez most az a termék, amit használva azt érzem, megvan :)
Nagyon kellemes az illata, könnyen beszívódik és nem nehezíti el a hajam.

rekusss

2017. január 30.

A tökéletes olaj, már nem tudom hányadik flakonnal vettem, de a hajam még mindig nem unja. Sokkal szebbek a hajvégeim, kevésbé töredezik. Mindennap használom a hajvégekre, néha hajmosás előtt pakolásként a teljes hajhosszra.

rekusss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Hopi

2017. január 24.

Meg voltam vele elégedve, a hajvegeimet puhává és fényessé varázsolta. Hamar beszívódott, utána nem ragadt a hajam, az illata pedig... egyszerűen csodás! Egész nap éreztem magamon az illatát, ha másért nem, már csak ezért is megérte.
Az arat sokallom a mennyiséghez képest, ezért a legközelebbi vásárlásig kivárom, hogy akció legyen.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

eperturmix

2017. január 21.

Nem értem komolyan.Itteni vélemények jók,megvettem rögtön,kipróbáltam,szép selymes a hajam,puha és minden.De az illatát nem érzem :((pedig úgy vártam,írták is milyen intenzív,én szinte semmit nem érzek,kis halovány szagocska mikor a kezembe öntöttem,de a hajamon már abszolút semmi.Úgy szeretnék pedig egy hajolajat aminek jó tartós illata van.

Azt hiszem levonok egyet,bár szép a hajmosás utáni közvetlen eredmény,és szeretem az illatát,elfogom használni teljesen de hosszútávú hatása oly kevés..nem védte a hajam a töredezéstől,sőt kénytelen voltam vágatni mert nagyon csúnya lett.Nem szárítja a hajam,nem hinném ő lenne az oka,hogy eldurvult a helyzet,de protektív hatása sincs..
Instant a hatás.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Instant a hatás.

mincson

2017. január 3.

Szinte mindennap használom, picit lassan szívódik be (bár én elég sokat használok belőle egyszerre, nekem így vált be.) Nagyon szép, fényes es puha lett tőle a hajam. Kb féléve vettem, nemsokara el fog fogyni. Nem hiszem, hogy újraveszem, mivel az olcsóbb hajolajak is hasonló hatásúak a hajamon.
Csak az ár miatt 4 csillag. :)

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Csak az ár miatt 4 csillag. :)

Roxuska

2016. december 3.

Eleinte ezt az olajat használtam, amit nagyon szerettem elég sokáig. Úgy éreztem, hogy pont eléggé tudja regenerálni, táplálni a hajamat,m azonban egy idő után már nem tudott elbánni a hajam szárazságával és hiába kentem rá, akármennyit, akármikor és akárhányszor nem történt semmi, így muszáj volt leváltanom. Az illata viszont legalább kellemes.

Roxuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 3.

lovereira

2016. december 3.

Sajnos nem tapasztaltam semmilyen hatását a hajomon, se pozitívat, se negatívat. Elhasználtam, majd kipróbáltam a károsodott hajra való rózsaszín pumpás testvérét, de ugyanezt tapasztal annál is.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.