KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 1800 Ft , Eladó: TBeszter
Állapot: Majdnem tele van, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Legmegfelelőbb a 4-6-os villamos vonalán lenne).
Ár: 1500 , Eladó: Ttamara
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
mincson

2017. január 3.

Szinte mindennap használom, picit lassan szívódik be (bár én elég sokat használok belőle egyszerre, nekem így vált be.) Nagyon szép, fényes es puha lett tőle a hajam. Kb féléve vettem, nemsokara el fog fogyni. Nem hiszem, hogy újraveszem, mivel az olcsóbb hajolajak is hasonló hatásúak a hajamon.
Csak az ár miatt 4 csillag. :)

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Csak az ár miatt 4 csillag. :)

Roxuska

2016. december 3.

Eleinte ezt az olajat használtam, amit nagyon szerettem elég sokáig. Úgy éreztem, hogy pont eléggé tudja regenerálni, táplálni a hajamat,m azonban egy idő után már nem tudott elbánni a hajam szárazságával és hiába kentem rá, akármennyit, akármikor és akárhányszor nem történt semmi, így muszáj volt leváltanom. Az illata viszont legalább kellemes.

Roxuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 3.

lovereira

2016. december 3.

Sajnos nem tapasztaltam semmilyen hatását a hajomon, se pozitívat, se negatívat. Elhasználtam, majd kipróbáltam a károsodott hajra való rózsaszín pumpás testvérét, de ugyanezt tapasztal annál is.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

tunderelefant

2016. november 16.

Kb kétszer próbáltam, nem volt rossz. Annak ellenére, hogy nagyon féltem tőle, hogy a frissen mosott hajamat összeolajozza és a végeit elnehezíti és összetapasztja kifejezetten pozitív csalódás volt! Beitta a hajam és olyan volt, mintha nem is lett volna rajta olaj. Az illata nagyon tetszik, hosszabb távon nem próbáltam még. Cak azért 4*, mert lassan száradt tőle a hajam vége.

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

kalavirag

2016. november 3.

Nagy kedvencem ez a termék, szépen ápolja a hajamat, amint kifogy újra veszem.

kalavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Nagy kedvencem ez a termék, szépen ápolja a hajamat, amint kifogy újra veszem.

zsanka97

2016. október 30.

Én hajmosás után , a már megszárított hajamra szoktam használni. Nekem bevált, nagyon jó az illata és valóban puhává "varázsolta" a hajvégeimet.
Eredeti árán nem biztos, hogy megvenném, de Glamour-napokon 50 % kedvezménnyel nagyon megérte!!

zsanka97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

AnnamariaGigi

2016. október 25.

Nekem túl sok mindent nem csinált a hajammal, nedvesen a végére használtam, de a Dove hasonló olaja ezerszer jobban bejött.

AnnamariaGigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

QueenB

2016. október 18.

Bocsi, de én nagyon nem szerettem :( Nekem túl nehéz volt, sűrűnek tűnt az állaga, elnehezítette a hajszálaimat és nem igazán javított rajta semmit. Egyáltalán nem vált be, el is adtam, mert csak a polcomon pislogott. Ha hajolaj akkor csak és kizárólag a Mythic Oil, legalábbis nálam....

QueenB
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

eperturmix

2016. október 16.

Nem értem komolyan.Itteni vélemények jók,megvettem rögtön,kipróbáltam,szép selymes a hajam,puha és minden.De az illatát nem érzem :((pedig úgy vártam,írták is milyen intenzív,én szinte semmit nem érzek,kis halovány szagocska mikor a kezembe öntöttem,de a hajamon már abszolút semmi.Úgy szeretnék pedig egy hajolajat aminek jó tartós illata van.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

fruzsinacsillamolnar

2016. október 16.

Müllerben keresgéltem éppen egy tömény, inkább szilikonos állagú hajvégápoló után amikor megláttam ezt a terméket leakciózva. Bár ez egy híg olaj, ránéztem gyorsan itt az értékelésére és rögtön meggyőzött. Amióta használom már többen is megdicsérték a hajam, azt gondolták fodrásznál voltam :) csodásan csillog és egészséges(nek hat) tőle, nagyon szeretem!

fruzsinacsillamolnar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.