KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 2349, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700 , Eladó: ellla18
Állapot: Pár alkalommal kipróbált,majdnem tele van, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalást követően postázom vagy személyes átvétel

Zara1

2018. december 4.

Én az újabbik változatát a Elvital Öl Magique Coco-t használom . Németországban lett vásárolva itthon nem láttam még, elöző olajához képest ez sokkal jobban szeretem. Nem neheziti el a hajam illata szuper és nagyon sokáig érződik . Szép fényt ad , egyáltalán nem kelt zsíros hatást. Töredezéseken természetesen nem fog segíteni azon csak az olló tud :) Csodát semmilyen olajtól vagy egyéb kencétől ne várjunk
Számomra örök újravevős.

Zara1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Számomra örök újravevős.

bkata33

2018. november 19.

Nemrég kezdtem el használni ezt a terméket. Szép selymes tőle a hajam. Az illata is kellemes.

bkata33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

sara22

2018. november 19.

Már egy éve használom minden hajmosás után, sokkal puhább lesz tőle a hajam és az alja is kevésbé törik. Nagyon kevés is elég belőle, nem zsirosítja a hajam, nálam újravevős.

sara22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Zizi90

2018. november 16.

Nagyon finom illata van. Könnyű felvinni a hajra. Az eredménnyel is meg vagyok elégedve. Fényes és ápoltnak tűnnek a hajvégek.

Zizi90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Bereibi

2018. november 13.

Az illata isteni! Szépen ápolja a száraz hajvégeket. Sok hajam van, de egy kiszerelés legalább egy évig elég! Mindenképp újra fogom vásárolni.

Bereibi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

balazskrisztii

2018. október 29.

Nem sok Elseve terméket használtam életemben, nem is tudom miért. Az illata isteni, a hatása nem olyan extra. Lehet próbálkozom a balzsamba keveréssel, pakolással. A hajam szép, vágásra szorul, kíváncsi vagyok, milyen lesz fodrász után használni. Glamour napos félárú kuponnal nem nagy kockázat megvenni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

balogheditke

2018. október 23.

Nem zsírosodik töle a hajam és tényleg tápláló hatással van.

balogheditke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Nem zsírosodik töle a hajam és tényleg tápláló hatással van.

Risella

2018. október 21.

Volt egy idő, amikor elképesztően töredezett volt a hajvégeim, úgyhogy megvettem ezt a terméket. Azóta is csak ezt ajánlom mindenkinek, csodálatos az illata, puha és selymes lett a hajam!

Risella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Lina13

2018. október 13.

Szerintem a hajápoló olaj lényege hogy kellően visszahidratálja a száraz hajat. Na ez a termék ezt valahogy nem teljesíti megfelelően az én esetemben. Néha használom csak, amikor úgy érzem ez is megteszi de ha elfogy nem veszem újra.

Lina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

BiankaaMolnar

2018. október 2.

Ha nincs más akkor előveszem, de ha van más, akkor hanyagolom.

BiankaaMolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Ha nincs más akkor előveszem, de ha van más, akkor hanyagolom.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol