KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 1800 Ft , Eladó: TBeszter
Állapot: Majdnem tele van, néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Legmegfelelőbb a 4-6-os villamos vonalán lenne).
Ár: 1500 , Eladó: Ttamara
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
fruzsinacsillamolnar

2017. június 16.

Müllerben keresgéltem éppen egy tömény, inkább szilikonos állagú hajvégápoló után amikor megláttam ezt a terméket leakciózva. Bár ez egy híg olaj, (mégsem lásd update), ránéztem gyorsan itt az értékelésére és rögtön meggyőzött. Amióta használom már többen is megdicsérték a hajam, azt gondolták fodrásznál voltam :) csodásan csillog és egészséges(nek hat) tőle, nagyon szeretem!

Update: összekevertem a festett hajra valóval, azt nagyon szerettem, de elfogyott és ezt vettem helyette. Egyelőre egy fokkal kevésbé jön be, nem olajos hanem szilikonos és nem lesz tőle olyan fényes a hajam, ezért csak 4 csillag jár.

fruzsinacsillamolnar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Dominika28

2017. június 16.

Az egyik kedvenc hajolajam az illata nagyon finom a hajamat szépen ápolja és puhává varázsolja elég belőle egy kevés is a dereékig erő hajamra. Nekem kb. 8hónapig tart ki haj mosás után szoktam használni a hajam közepére és a végeire ,amit hiányolok az ,hogy pár éve még üvegben lehetett kapni ma már csak műanyagban. Nekem jobban tetszett a régi csomagolása ,de ezért nem vonok le csillagot mivel ngyon szépen ápolja a hajamat!

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

RRRrrr

2017. június 4.

Az eddig legjobban bevált hajolaj, amit csak használtam. Majdnem egy teljes évig elegendő, és az illata is nagyon kellemes. Általában csak a hajvégeimen alkalmazom amíg még vizes. Élettel telivé és ápolttá varázsolja a hajamat, nem nehezíti el, és szépen beszívódik, egy nagyon kevés is elegendő. Próbáltam másokat is de sosem értem el ilyen szép eredményt velük, ezért maximálisan ajánlom.

Első sorban száraz töredezett típusú hajon működik ez szerintem, és fontos hogy egy-két pumpánál többet ne alkalmazzunk, mert a hatás visszafelé is elsülhet, és "üde", zsírtól csöpögő hajat is kreálhatunk vele... :D

RRRrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Leonie

2017. május 30.

Nagyon sokáig elég és tényleg táplálja a hajat.Viszont mivel jobban szeretem a 100% ban természetes olajat,ezért csak 4 csillag.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

GoldTree

2017. május 17.

Egyáltalán nem jó. Semmi hatása, és a férjem szerint büdös olajszagú a hajam tőle, úgyhogy a végét ki is dobtam.

GoldTree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Gyevocska

2017. május 14.

Nem tisztem ekézni a márkás, ám gagyi hajápolókat, de zsigerből érzem, hogy muszáj leírnom a véleményemet.
Anno, 4-5 éve, sikeresen elégették a hajamat, ami ennek megfelelően borzalmas állapotba került. Már majdnem a hátam közepéig ért, és nem volt szívem levágatni. Tehát kellett valami kence, amivel legalább elfogadható állapotba hozhatom. Többek között így került kezembe ez az üvegcse.
Én először mosás-szárítás után próbáltam a végekre, ami eleinte jónak is tűnt, de másnapra ragacsossá váltak a tincsek. Próbáltam mosás előtt, pakolásnak, de a hajam lelapult, ennek ellenére száraz maradt. Jah! A szilikon nem csodaszer. Lesimítja a töredezéseket, de nem ápol, nem hoz helyre. Kb. 3/4-éig próbálkoztam. Nem volt szívem kidobni, hisz igen borsos ára volt. Utána ajánlották a sima amla olajat, ami fényévekkel jobb volt, és töredékébe került. Ezt viszont elhasználtam bőrtáskám kenegetésére. Na, arra viszont tényleg drága.
Azóta nem veszek ilyen "csodákat".

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Azóta nem veszek ilyen "csodákat".

Lexi90

2017. április 23.

Nem tudok vele mit kezdeni, csak koszos zsíros érzetet kelt. Be nem szívódik, megkeményedve összeálltak a tincsek. Ha már azt írja, hajmosás előtt is használható, elhasználom hajmosás előtt egy órára felkenve. Kidobni azért nem szeretném.

Lexi90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

eni2

2017. április 19.

Finom az illata és nagyon puha a hajam tőle.

eni2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Finom az illata és nagyon puha a hajam tőle.

senskin

2017. április 15.

Próbáltam megszeretni a haj -olajakat, mint írtam is a Gliss Kur-nál:

..... de sok értelmét nem találom. Már próbáltam sokszor többféleképpen, pakolástól kezdve a hajvég-ápolásig is használni. Vizesen, szárazan. Nem jött be, nagyon szálkás, és lelapult a hajam tőle. Sokkal jobb, ha hajmosás előtt valami olajos ápoló hajpakolást vagy balzsamot kenek fel, majd mosom és utána újra balzsam. De sajnos az olaj, nekem kiszárította a hajam, feleslegesnek tartom a hajápolásban. Pedig többször újravettem, míg arra a döntésre jutottam, azon a pénzen inkább vagy a házi praktika marad, vagy a balzsamok.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Próbáltam megszeretni a haj -olajakat, mint írtam is a Gliss Kur-nál:

Tundi6973

2017. március 28.

Nem is olyan rég volt ilyenem jó az illata és ad egy kis fényt a hajnak de talán ennyi :) Nem rossz de van jobb olcsóbban

Tundi6973
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.