KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2349-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2349

Különleges virágok olaja a fenségesen szép haj újjászületéséért.

Ár: 2349, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700 , Eladó: ellla18
Állapot: Pár alkalommal kipróbált,majdnem tele van, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalást követően postázom vagy személyes átvétel

Lina13

2018. október 13.

Szerintem a hajápoló olaj lényege hogy kellően visszahidratálja a száraz hajat. Na ez a termék ezt valahogy nem teljesíti megfelelően az én esetemben. Néha használom csak, amikor úgy érzem ez is megteszi de ha elfogy nem veszem újra.

Lina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

BiankaaMolnar

2018. október 2.

Ha nincs más akkor előveszem, de ha van más, akkor hanyagolom.

BiankaaMolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Ha nincs más akkor előveszem, de ha van más, akkor hanyagolom.

boni04

2018. szeptember 18.

2015.05.13.
Az illata nagyon tetszik, ezért választottam ezt az olajat. A használatát ki kell tapasztalni, el tudja nehezíteni a hajat.. Ami nekem bejött:
- sampon használata után összekeverek 2-3 cseppet a balzsamommal, fent hagyom pár percig és leöblítem
- száraz hajon a kezemre teszek 2-3 cseppet, és mintha kézkrém lenne "bekenem" vele jó alaposan a kezem, és kézzel fésülöm a hajamba (amúgy ezt a fodrászomtól lestem el)

Néha külön-külön, néha együtt használom ezt a két módszert, így nekem nagyon nagyon bejön! Kíváncsiság miatt lehet, hogy legközelebb nem ezt veszem, de még nem tudom..

UPDATE:
NAhát vicces hogy a hőskorban még hogy odavoltam ezért :)
Azóta már túl vagyok pár hajolajon és azt kell hogy mondjam hogy ennek az illatán kívül nem sok előnye van a többihez képest :( Sorry de elveszek pár csillagot.

boni04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

2015.05.13.

UPDATE:
NAhát vicces hogy a hőskorban még hogy odavoltam ezért :)

pixiee

2018. augusztus 25.

Drága, az illata jó és tele van szilikonnal nagyon durván...és ennyi. Nem éri meg az árát, olcsóbb márka is tudja ezt. :(

pixiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

ellla18

2018. augusztus 23.

Nekem sajnos nem igazán vált be,frissen mosott hajamra, szárítás után szoktam tenni ilyen hajápoló olajat a hajvégeimre,de nekem ettől a terméktől zsíros hatású lett a hajam és nem akart beszívódni olyan volt minta meg sem mostam volna a hajamat,és elnehezítette is :/ Tovább adnék rajta jutányos áron ha valakit érdekelne esetleg,mert én nem fogom használni az biztos!

ellla18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Drága, finom illat semmi extra hatás

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Drága, finom illat semmi extra hatás

Agnes09

2018. július 28.

nagyon szeretem, igazi kis csoda festett száraz hajamra. Hajmosás után teszem fel a hajamra. Szépen beszívja, hidratált, puha, selymes tőle a hajam. Nem ragacsos, zsíros hatású, mégsem száraz a hajam.Nagyon sokáig elég egy flakonn csak pár csepp kell belőle, kiadós és tartós. Praktikus pumpás kiszerelésű.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

mehecske95

2018. július 27.

Kettő hete használom, de már most imádom. Ápolt és puha tőle a hajam, az illata is tetszik. :) Csak a póthajamra teszek belőle ezért nem tudom hogy hamarabb zsírosodik tőle a haj vagy sem. A mennyisége valószínűleg hosszú hónapokig elég lesz, és tuti újra veszem majd.

mehecske95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Clementine

2018. július 11.

Annyira de annyira jóó. A parkolással együtt használom és a hajam mintha kicserélték volna. Nekem egyáltalán nem szárít, hanem nagyon puha lesz tőle a hajam. És az illata is iszonyatosan finom. Nedves és száraz hajra is teszem.

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Barbaraaab

2018. július 1.

Kedvenc hajolajam evek ota!!!, a kulseje valtozasa miatt kicsit aggodtam, hogy talan nem ugyan az lesz, de szerencsere ugyan olyan jo. Egesz termejcsaladjat hasznalom, a sampont meg a balzsamot. Együtt imádom őket.

Barbaraaab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol