KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   parfümériák

Volumennövelő, ultra krémes, nagy keféjű szempillaspirál, mely 12x emeltebb pillákat eredményez, a különleges polimerek és a viasz azonnal hozzátapad a szempillákhoz, ennek köszönhetően a 24 órás tartás garantált.

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Claudia08

2018. június 17.

Egy ismerős ajánlotta, és nekem bevált. A szempillaspirál az egyetlen smink amit minden nap használok, és bár alapvetően sem rövidek a pilláim, ettől igazán brutálisan hosszúak lesznek. Szeretem, hogy nem ragasztja össze a pilláimat, nem csomósodik és nem kenődik el a felső szemhéjamra. A mérete is szimpatikus, éppen elfér a pici neszesszeremben :)

Claudia08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

petruszanna

2018. május 25.

Először kipróbáltam egy ismerősöm által, akkor olyanok lettek a pilláim mint a műszempillák. Megvásároltam,de azóta egyszer sem sikerült olyan szépekre kifestenem a pilláim. Nem csapódik le, nem kenődik el, de amit eddig használtam 2700 Ft-ért ezerszer jobb.

petruszanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

banita4

2018. április 12.

Szép ívelt és hosszú pillákat csinál, más is megdicsérte, ellenben kicsit pereg és kenődik. Nem rossz spirál de használtam már jobbat a Lancometól.

banita4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Pupi1984

2018. április 11.

Nálam nem működik! Sajnálom a közel 9000 Ft-ot, amit kiadtam érte! 3 rétegben látványos pillákat varázsol, de ezt fél óra alatt érem el, mert borzalmasan sok festéket vesz fel a kefe és póklábasít! Én még ilyet nem pipáltam Lancome spiráloknál! Nekem ugyan nem pereg és nem kenődik, de azért na! Ennyi pénzért ne kelljen már szutykolódnom ennyit egy spirállal! Ahogy a főnököm mondani szokta: "fiam, a lófa...nak is van vége! Pont! Ha utánam dobják elfogadom, de pénzt kiadni érte soha többet!

Pupi1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Guffyyy

2018. március 27.

Karácsonyra kaptam ajándékba, de biztosan újra fogom vásárolni magamnak. Nekem szerencsére alapból is elég hosszú szempilláim vannak, de ezt használva fantasztikus hatást tudok elérni vele. Szinte minden héten megkérdezi vki, hogy hol csináltattam a pilláim, és alig akarják elhinni, hogy csak egy szuper spirált használok. Nekem nap végére kicsit fel szokott kenődni a felső szemhéjamra, de ezt egy mozdulattal le tudom törölni száraz ujjal is, számomra nem zavaró. Nagyon szép fekete színe van, nem csípi a szemem, könnyen használható a keféje. Az ára elég húzós, de 3 hónapnyi használat óta sem tapasztalom még, hogy csomósodna, ezért egyelőre úgy tűnik, hogy nagyon megéri az árát.

Guffyyy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

kisvirci

2018. február 22.

Ajándékba kaptam, ezért kedves a számomra, szépen lehet használni, nekem nem vesz fel sok festéket, nem irritál és igazán szép pillákat tudok vele csinálni, DE: borzalmasan "folyik/kenődik", nem bírja a nap felét sem végig, mindig a szemem alatt köt ki. TARTÓSSÁG=NULLA.... Még jó, hogy nem adtam ki érte pénzt.....

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

csigverus

2017. december 29.

Pár hónapja bontottam ki, nekem nagyon sok festeket vesz fel a kefeje, meg ennyi ido utan is. Maga a kefe kialakitasa nekem tetszik es ezt a tipusut szeretem de faj az ember szive hogy eleg sok festeket le kell húzni rola. Sajnos igy nem eri meg az arat, pedig alapjban veve szep suru es ivelt pillakat csinal. Vegyesek az erzelmek.

csigverus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

deodata96

2017. december 19.

Hát tele volt vele az internet meg a női magazinok, gondoltam miért ne... Azóta se tudom eldönteni, hogy ez most jó nekem, van ezt más termék is tudja. Szeretem a Lancome termékeket, de ezzel most nem tudom mi van.

deodata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

snowy

2017. november 9.

Eddig is Lancome spirálokat használtam (Hypnose, Doll Eyes), de váltottam erre, mert sokkal hosszabb, sűrűbb pillákat lehet vele elérni és közben icipicit az ára is kedvezőbb. Nálam abszolút befutó, de elég hosszúak is a pilláim, ellenben a rövidebb pillájú barátnőm nem szerette, mivel viszonylag nagy a keféje. Szép telt fekete színe van és nem pereg, a nap végén is tartós.

snowy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Ancsuk

2017. november 8.

Szep pillakat varazsol tobb retegben eleg szembetuno a hatasa csak ido kozben elegge pereg ha az also pillasoromat is kifestem, a szinet imadom igazi korom fekete. Neha csipi a szememet ha veletlen hozzaerek..nem rossz bar ennel egy picit tobbet vartam

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.