KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   parfümériák

Volumennövelő, ultra krémes, nagy keféjű szempillaspirál, mely 12x emeltebb pillákat eredményez, a különleges polimerek és a viasz azonnal hozzátapad a szempillákhoz, ennek köszönhetően a 24 órás tartás garantált.

[VIDEO] L'Oreal, MAC és Lancôme szempillaspirál újdonságokat teszteltünk

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

snowy

2017. november 9.

Eddig is Lancome spirálokat használtam (Hypnose, Doll Eyes), de váltottam erre, mert sokkal hosszabb, sűrűbb pillákat lehet vele elérni és közben icipicit az ára is kedvezőbb. Nálam abszolút befutó, de elég hosszúak is a pilláim, ellenben a rövidebb pillájú barátnőm nem szerette, mivel viszonylag nagy a keféje. Szép telt fekete színe van és nem pereg, a nap végén is tartós.

snowy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Ancsuk

2017. november 8.

Szep pillakat varazsol tobb retegben eleg szembetuno a hatasa csak ido kozben elegge pereg ha az also pillasoromat is kifestem, a szinet imadom igazi korom fekete. Neha csipi a szememet ha veletlen hozzaerek..nem rossz bar ennel egy picit tobbet vartam

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Trixi

2017. október 17.

Az előző véleményekkel szemben én nem kenem vele össze a szemhéjam, és csomók sem képződnek a pilláimon. Nekem egy réteg felkenése után sokkal hosszabbak, kicsit dúsabbak, ámde továbbra is természetesek maradnak a pilláim. Amit hiányolok: 12 x emeltebb NEM lesz, vastagabb sem lesz, és nagyon silány a fekete színe, matt és halvány. Semiképp sem emeli ki a pillákat jelentős mértékben. Nem érzem, hogy bármilyen műszempilla-hatása lenne. Inkább egy kommersz szempillaspirál ez a termék (bár még a drogériásoktól is többet kapunk szerintem), mintsem egy Monsieur BIG nevű, Lancome márkájú, és ennek megfelelően magas árkategóriájú és agyon marketingelt termék. A tartóssága szerintem szintén alulmúlja a várakozást, bár nekem könnyezős-érzékeny szemem van. Sokkal többet vártam tőle, ezért pontozom le.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

hydroponic

2017. augusztus 10.

Több hét használat után mondom: kifestés közben lehetetlen nem összekenni vele a felső szemhéjat (de 1 perccel a felvitel után is feltapad) és a szem alatti részt. Leszedem, oké.
Undorító kis csomók a pillák végén. Leszedem ezt is, oké.
Pár óra után (végig közepesen klimatizált helyiségben, kicsit olajos bőr, kevés izzadás) elkezd a szem alatti bőrre kenődni, pandamaci efekt. Pedig abszolút nem nyúltam hozzá, a sminket mindig csak vattapalácával igazítom). Nem lepereg, hanem lemázolódik a szem alá. 12h után szép szürke 'karikák' a szem alatt.
Ha ezektől eltekintünk (bár nehéz): szépen hosszít, de nem igazán dúsít, sőt, összeragaszt.
Ja és 24h tartósságot ígér, ha jól emlékszem. Hahaha.
7-8e Ft-ért vicc az egész- szerencsére 'csak' ajándékba kaptam.
Az 1500 Ft-os Alverde többet tud (amit amúgy féláron kuponnal vettem).

hydroponic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Undorító kis csomók a pillák végén. Leszedem ezt is, oké.
Ja és 24h tartósságot ígér, ha jól emlékszem. Hahaha.
7-8e Ft-ért vicc az egész- szerencsére 'csak' ajándékba kaptam.
Az 1500 Ft-os Alverde többet tud (amit amúgy féláron kuponnal vettem).

Amy16

2017. augusztus 8.

Érdekes a lenti két vélemény, főleg, hogy nekem pont amiatt a kedvencem, mert nagyon nehezen tudom vele összekenni bármimet. Ma reggel a száguldó vonaton könnyed mozdulatokkal is sikerült felvinnem, hála a nem annyira folyékony állagának, míg más spiráloknál tényleg nagyon kell vigyáznom ezzel. Iszonyatosan dúsít, hosszít, nem ragasztja össze a szempillákat, de ami nekem külön pluszpont, hogy pilláim végén nem lesznek kis csomók, mint sok más spirálnak "köszönhetően". Természetes hatást ad, de közben nagyon kiemel. Kicsit olyan, mint a természetes hatású műszempilla, amiről nem mondod meg, hogy mitől, csak azt, hogy szép.

Amy16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

potyike

2017. július 29.

Minimálisan hosszít, nem dúsít, majdnem másfél hónapja használom, de még mindig nem győzöm leszedni a keféről a felesleget, csomósodik is. Nagyon nehéz kivitelezni, hogy felvitelkor ne kerüljön a festékből a felső szemhéjamra is. Peregni nem pereg. Csalódás, bánom, hogy hagytak rábeszélni, bár én eleve nem szeretem a Lancome spirálokat.

potyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

wishes

2017. július 23.

Bruttttttálisan hosszít, és némiképp dúsít is, viszont minden idegszálammal kell koncentrálnom, hogy ne tapasszon, az alsó pillasoron pedig szinte lehetetlen vele szépen dolgozni :( Nem rossz, nem rossz, csak nem a Lancometól és nem ebben az árkategóriában.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.