KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 8490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 8490 Ft

Száraz olaj aranyszemcsékkel

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 8490 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

agneza

2017. július 13.

Nagyon örülök neki,hogy megvettem. Ahogy előttem is írták, könnyed luxus a hétköznapokban. Gyönyörű, apró csillámok vannak benne, az illata nem nyanyás, inkább jellgzetes édeskés, talán a negro cukorkáéra hajaz. Egyébként az Yves Rocher szárazolajának kb uez az illata. Nagyon tetszik a hatása és a csillogása egyaránt.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

leila0803

2017. július 8.

Luxust csempesz a nyari hetkoznapokba. ;)

Apolo hatasa meglepoen jo, a csillamok diszkretek, nem feltunoek, a kezdeti illata kellemes. Viszont idővel ha több órán keresztül rajtam marad, a kezdeti kellemes illat nagyon kellemetlenné válik, ezért 1 csillag levonás, mert nagy parfümmániásként csak a jó illatokat tolerálom.

Update: A szaga (ez rajtam az) valami förmedvény. Sajnos ez így nem több 3 csillagnál.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Luxust csempesz a nyari hetkoznapokba. ;)

stiles

2017. június 4.

Nem saját, unokatesómét próbáltam, de fantasztikus, teljesen odavagyok érte :) Hihetetlen puha lett tôle a hosszú hajam, de nem nehezíti el vagy lapítja le. Bôrön nem kelt zsíros érzetet, finom az illata. Viszont magamnak nem fogom megvenni, ugyanis próbálom kerülni az illatanyagos termékeket.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

wifey

2016. július 13.

Egy ideje nézegettem már, végülis csak beruháztam rá. Az illata nagyszerű, így nyáron parfüm helyett is simán lehetne használni, de én rájöttem, hogy az amúgy nagyon utált YvesRocher vaníliámmal nagyon jól működik együtt. Meglepődtem, mert nem ragadok tőle, a tenyerem sem ragadt, mikor eloszlattam magamon. Egy kis fújás az egész karomra elég, és nagyon szépen csillámlik tőle a bőröm, nem száraz, összességében nagyon ápolt hatást kelt. Arcra is tettem, remélve, hogy a csillámok elég diszkrétek, dehát egyébként is fene bánja, nyár van ;) A hajamon majd hajmosáskor is szeretném kipróbálni, arról majd nyilatkozom.

wifey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

nagypiroska1990

2016. január 27.

50ml-es kiszerelést vettem meg "akciósan" mert a csillámok és a sokoldalú felhasználhatóság miatt már piszkálta egy ideje a csőrömet.Nem tagadom az üvege is hozzátett a fellángoláshoz,de mindezzel együtt sem vagyok elragadtatva.Az üvegén túl pici a lyuk,így elég nehézkes kiimádkozni belőle a cuccost,amivel aztán nem vicceltek,tényleg száraz olaj.A csillámok lehetnének nagyobbak,de még nem volt alkalmam egészséges napfénynél megcsodálni a szikrázást.Arcra,nyakra és dekoltázsra használom.Kellemes,puha bőrt kapok tőle gyors felszívódással,nehézérzet nélkül.Az adagolója ilyen ár mellett igen bosszantó,ezért le kell vonjak 1 csillagot.

nagypiroska1990
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

lauran

2015. május 13.

A csillámos verziót szereztem be nemrég, miután az amolyan testre is alkalmazható highligheterekre, mint amilyen pl. a Dioré, még várnom kell, tekintve, hogy elég szeszélyes az időjárás, és nem lehet még túl lengére venni a ruhatárat. Elégedett vagyok, a diszkrét csillámok pont elegendőek hétköznapra, az illata nem zavaró, és ami fontos, hogy tartós, tehát nem kell ötpercenként újrakenegetnem magam. Nagyon szépen dolgoznak a kis aranyszemek, amikor fényvisszaverésről van szó. Én szoktam keverni kis testápolóval is, így könnyebben oszlatható.

Frissítenem kell a korábbi bejegyzést: a tegnap a Sephora-ban megtaláltam a Sephora márka csillámos verzóját, ami a NUxe-hoz képest félár, dupla adagért, csillámosabb, olajosabb, könnyebben oszlatható, tartós. Illata intenzívebb, de nem zavaró, hamar elillan. Viszont: a Nuxe csodát művelt a hajammal, fényes lett és pihe-puha :) Lehet, hogy tkp. a Nuxe a hajamon landol, a testre meg majd jön a Sephora.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

zsu044

2014. szeptember 16.

Egy-két itteni hozzászólásra alapozva az illatán kicsit meglepődtem. Többen "isteni parfümillatúnak" írták le, így erre számítottam. Engem egy kicsit talán az idősebb hölgyek púderes illatára emlékeztet, de semmiképp sem finom parfümillatra. 2-3 használat után megbarátkoztam az illatával, de azért általában keverek mellé egy kis testápolót, vagy használok mellé parfümöt, hogy ne ez az illat domináljon rajtam, mert ez nem én vagyok.

Ápoló hatását tekintve számomra tökéletes. Valóban "száraz" olaj, ahogy felkenem, már be is szívja a bőröm, semmiféle ragadós, vagy olajos érzetet nem hagy maga után, csak az apró, szikrázó csillámokat! :)

Nagyon szép, szolíd csillámokkal van tele, igazán csak napfényben, vagy lámpafénynél érvényesül, amit nem is bánok, szerintem ennél több/nagyobb szemcsékkel már ízléstelen lenne.

Összességében nyárra egy tökéletes testápoló olaj, a pumpás kiszerelés nagyon praktikus, könnyen adagolhatóvá teszi. Az ára 34 Euro volt.

Elvileg hajra is használható, én még nem próbáltam, de update-elek, ha megtörtént! :)

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 16.

anszan

2014. augusztus 25.

Én egy kicsit ünneprontó leszek. Kb. 2 hónapja használom - igaz nem rendszeresen - ezt az olajat, de sajnos nem tudok érte úgy lelkesedni, amennyire drága volt. Nekem lassan szívódik fel, az illata nem rossz, de semmi különleges. Igaz szépen csillog, főleg barna bőrön, de ha bekenem vele magam, csillog tőlem az egész lakás. Sajnos a hidratáló hatása sem tökéletes, pedig nyár van, nem vészesen száraz a bőröm, de ha bekenem vele magam, akkor is előfordul másnap néhány száraz folt rajtam.

anszan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

j.sule

2014. augusztus 12.

Nekem miniüvegben volt meg a klasszik olaj. Arcra és testre bevált, a hajam nem szerette, zsíros hatásúnak tűnt, pedig keveset használtam. A száraz lábszáram viszont imádta,és tartósan puha maradt.

j.sule
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

sztikke

2014. augusztus 3.

Nekem csak a mini kiszerelés van meg, úgyhogy nem nagyon mertem még használni belőle :) Nekem kicsit más összetételűnek tűnik, mint a nem csillámos verziója, ez kicsit folyósabb, és nem olyan finom az illata sem, mint az eredetijének. Viszont cserébe gyönyörűen csillogok tőle a napfényben :) Volt, hogy buli előtt bekentem vele a dekoltázsomat, szerintem nagyon jól mutatott, nem túlzottan csillog, de a hétköznapokon azért nem merem használni. Arcra és hajra még nem próbáltam, de az itteni vélemények alapján lehet jobban beválik a hajamra, mint a nem csillámos változata.

sztikke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.