KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   15 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 15 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Ár:   15 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 15 800  Ft

Láthatóan csökkenti a pórusok méretét és felveszi a harcot a bőröregedés együttes jelei ellen.

Ár: 15 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
kolbyzs

2017. június 5.

Nagy elvárással kezdtem próbálkozni ezzel a szérummal, de csatlakozva az előttem szólókhoz, nagy változást nem tapasztaltam. Más szérumokkal együtt elhasználom, de nem valószínű, hogy újra veszem. Talán a zsírosságot egy picit csökkentette, de a pórusokat méretét nem, és 3 hónap után más pozitív hatást sem tapasztaltam.

kolbyzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

kiskacsa01

2017. április 21.

Ennyi pénzért többet vártam volna. Kentem hűségesen reggel, este, krémbe, magában, mindenhogy, de semmi. Elhasználtam, mert a lelkiismeret furdalásom lett volna ennyi pénzért a polcon állni hagyni, viszont semmi változást nem vettem észre.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Tunderka

Korcsoport: >54
2017. március 31.

Több mint három hónapja használom, becsületesen, minden nap. Az ég világon semmi nem történt a pórusaimmal, ugyanolyan nagyok és hamar tele lesznek mitesszerrel, amit rendszeresen tisztíttatok már csak azért is, hogy a booster hatása erősebb lehessen. Egyedüli pozitívum, hogy jó az állaga, könnyen keverhető más krémmel és kellemes tapintású lesz tőle a bőr. Ezért nem nullára értékelem. Csak azt nem teljesíti, amire hivatott. Ennyi pénzért total rip off, ahogy az angol mondja.

Tunderka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 31.

sztinke

2017. március 7.

Még mindig hiszek a csodákban és keresem azokat a termékeket, amik tényleg látványosan tudnak javítani a tág pórusok problémáján, ezért próbálkozom vele is. :) Pár hete használom.
Vízszerű, illatmentes termék, könnyen, gyorsan eloszlatható, beszívódik, akár krémmel, akár önmagában használva. Nem zsírosít, nem irritál, nem csíp, viszont napi kétszeri használat mellett nekem picit mintha szárítana, ezért már csak nappalra használok pár cseppet, azt is inkább a tényleg problémás részekre, mert ugye igen borsos az ára sajnos.
Van valamiféle hatása, úgy látom, de inkább csak azonnali jelleggel, szóval nem húz össze semmit, csak valahogy optikailag szebbé és feszesebbé teszi a bőrt ideig-óráig. Azért kíváncsi leszek hosszabb távon a teljes flakon mire képes.
Egyelőre nem mondom, hogy rossz, sőt eddig talán ez nyújtja a leglátványosabb eredményt, de azért ez sem csodaszer.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

LeChou

2017. január 2.

Sajnos csatlakoznom kell az elottem szolohoz. Nekem sem hat semmit ez a booster, hasznaltam mar magaban, es krembe keverve is, de kb mintha vizzel kenegetnem magam, igaz nem teszi csunyabba a boromet, de szebbe sem, ami ennyi penzert azert szomoru. Igaz, nem csunya a borom, de azert vartam volna vmi extrat. Nyilvan elhasznalom amig tart, es remenykedem a csodaban.

LeChou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

nina

2016. december 31.

2016 legjei - szubjektív listám

A legnagyobb csalódás:

Lassan a végére érek, és dacára annak, hogy ez a legimpozánsabb INCI lista, amit valaha láttam, az én bőrömmel nem sok minden pozitív történt. Volt, hogy abbahagytam, volt, hogy használtam rendesen, volt, hogy csak este, volt, h reggel-este. Abszolút semmi változás, maximum szárított kicsit, de úgy, hogy a bőröm felülete közben olajosan fénylett, a ráncokat/vonalakat kiemelte..stb. A legértelmetlenebbül elköltött 17 e. ft-om az évben. :(

Sajnálom, hogy én leszek a partybreaker, de hát én lennék a legboldogabb, ha hasonlóan elragadtatott hangvételell tudnék írni erről a termékről, mint az előttem szólók. Egyébként külföldön is elég megosztó kritikákat olvastam, van aki, esküszik rá, vannak, akiknek nem sokat javított a bőre állapotán. Én mondjuk reméltem, hogy az elégedett többséghez fogok tartozni, és dacára annak, hogy nincs semmiféle mintakiszerelés belőle, rám eléggé nem jellemző módon próba nélkül egyből rendeltem egy üveggel. Ha azt nézzük, hogy az ára postával együtt 17000 ft, egyszerűen leírhatatlan a csalódás. Egyébként nagyon ingadoztam az EL Night Advanced Repair szérum és eközött, amivel alapvetően nagyon elégedett vagyok, és kb hasonló árban vannak. Általában nagyon elégedett vagyok a Paula's termékekkel is, a színezett fényvéfő nélkül én ki sem teszem a lában sehova, szóval nem tűnt nagy rizikónak a dolog. A csoda sajnos részemről elmaradt. Egyébként viszonylag jó állapotban van a bőröm, nem nagyon vannak ráncaim, és elég komolyan veszem az arcápolást, de sokat dolgozom, és a maradék időt sem feltétlenül alvással töltöm, emiatt sokszor tűnik nyúzottnak az arcom. És hát van az a mondás, hogy "sosem lehetsz elég gazdag és elég sovány" valahogy én így vagyok a szép bőrrel is, mindig van hova fokozni, az ígéret meg, hogy csökkenti a pórusok méretét, igazán lelekesítőleg hatott rám. Nos, hát a bőrképemet nekem egyáltalán nem egységesítette semennyire sem. A pórusok méretével semmit sem csinált. Ha nappalra is használom, akkor kifejezetten ront az összképen, nagyon hamar átfénylik az arcom, a pórusokat kiemeli, nincs az az alpozó vagy színezett krém, ami ne csomósodna be tőle, és amúgy is nagyon hervasztó eredményt tud produkálni. Hogy valami jót is mondjak róla, az összetevői pompásak, és hosszútávon biztos meghálálja a bőr, de mivel nekem elég jó szérumaim vannak, én azért vásároltam meg, hogy a bőröm összképén javítson. Erre pedig nem vált be semennyire. Részemről 2 csillag.

nina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

2016 legjei - szubjektív listám

A legnagyobb csalódás:

klaudi0512

2016. október 17.

Én ezt egyszerűen imádom. A csomagolása nagyon igényes és a kis pipettával a használata is könnyű. Nem kell sokat használni, krémmel és anélkül is nagyon jó és szereti a bőröm. Éjszakára szoktam használni és reggelre nagyon szép, kialudt, kisimult, letisztult bőrt eredményez. Lehúzza a gyulladásokat és a hegek helyét is halványítja. A bőrt összehúzza, így szó szerint érzem,hogy a tág pórusonak ágyő. Nem irritál,nem csíp. Én néha 100%-os tisztaságú mandulaolajjal vagy argánolajjal használom és akkor a hatása még csak fokozódik. Ha reggel/nappalra felteszem,akkor magas faktorú fényvédővel használom és ilyenkor nem fényesedik ki du-ra a bőröm. Bár tényleg nem olcsóság,de nekem ez a Paula's Choice termék is nagyon bejött. 5 csillag!

klaudi0512
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

bogarka

2016. október 13.

Bő két hete használom, ideje véleményezni azt hiszem. Ez a "photoshop" szérum. Nem irritál, nem csíp, látszólag semmi, éjszakára kenem fel, cseppenként krém alá/krémmel együtt. Drasztikusan javítja a bőrképet, egységesít, puha, tónusában szebb lesz és lehúzza a pirosságot, foltokat ( nálam nincs rosacea) Picit húzós az ára, na jó, eléggé lélektani határ, de ez attól is függ, meddig tart, eléggé spórolok vele, kíváncsi leszek, még nem fogyott el, sőt... Hasonló árkategóriát nézve, ezerszer inkább ez, mint Clinique, Estée Lauder, és társai...Szerintem tényleg hatásos, igaz felváltva használom retinollal, viszont az önmagában sosem csinált ekkora csodát. Aki olyan szérumot szeretne, aminek van is látszatja, az bátran ruházzon be rá, egyetlen szérum sem volt látványos amit eddig használtam, de ez igen!

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

boczagica

2016. szeptember 18.

Végre itt van. Hallottam külflodon mekkora sikere volt. Nagyon vártam hogy itt is kapható legyen, mivel a niacinamidet szereti a borom. Gyonyorű a csomagolás. Ami tartalmaz egy cseppentős csavaros kupakot is. Kb.2hete használom. Gyonyorű egységes bőrképet produkál. Fantasztikusan jól műkodik. A legelső alkalommal, 2-3 cseppet tettem a Sidmol C-vitaminos gélemhez, ami szintén tartalmaz niacinamidet is. Érdekes módon, így gyorsabban felszívódott maga a gél is, és valahogy mattabbra száradt.Így felvíve, semmilyen problémát nem okozott. Ezen felbúzdúlva másnap onmagában tapicskoltam fel a bőromre. Jól esett neki, de ekkor lettek kis pattik másnapra.-De egyébként nagy aknés csomóim szoktak régebben lenni, aminek a nyomát, a mai napig viselem.-Tartottam kis szünetet. Most ismét krémmel keverve néhány cseppet viszek fel, van hogy csak este,de néha reggel is. Látványosan segíti a bort. Szemmel látható a változás az első alkalommal is. Egyébként a nagy valószínűséggel a c vitamin ami irritálja a bőrom kicsit. Mert korábban a c 21 szérumot sem tudtam használni, mert nagy gyulladt csomóim lettek.Ez most szuper, de ki kell tapasztalni a mennyiséget, és fokozatosan hozzá szoktatni a bőrt.De ha valakinek nem ennyire érzékeny a bőre, nem fog problémát okozni. A folthalványító, és ránctalanító hatásában hosszabb távon bízom. Sajnálom hogy ilyen drága, -nekem legalább is,- de egyébként most akciós éppen. Ennek ellenére, ha tehetem, újra veszem. A bha hámlasztó után, a második legjobb dolog a bőromnek. Plussz Paula színezett fényvédője. Érdemes beruházni rá. Ha lessz továábi változás, jovok véleményezni.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Boerhavia Diffusa Root Extract, Ubiquinone, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Boerhavia Diffusa Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Carnosine
Hidratálók: Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.