KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

PiciCic

2017. november 30.

KM Beauty Box által jutottam hozzá. Az "illata" nekem nagyon nem tetszik,nem is tudom mihez hasonlítani,de nem kávéillatú.
Hatása nálam abszolút semmi,kis ráncokon a szemem alatt semmit sem segített.

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Hatása nálam abszolút semmi,kis ráncokon a szemem alatt semmit sem segített.

zuzsoki

2017. november 27.

Gyorsan fogy...smink alá rendben van, de az én táskás szemeimen semmi változás nincs. Én 3990 Ft-ért vettem, ennyit nem ért meg. Ami tetszik benne hogy natúr, de csak ezért tudok csillagot adni.

zuzsoki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

narancsfavirág

2017. november 21.

Nekem rizstejes kávéra emlékeztetett az illata (csak, hogy legyen egy ilyen is :)). A szemkörnyékem nagyon száraz, és nagyjából jól hidratált, smink alá is jó volt, de azért estére már kicsit kevésnek éreztem. A karikákon meglepően enyhített, utoljára középiskola előtt volt hasonló a szemem alatti terület, pedig nem vártam tőle ilyesmit. Viszont nagyon gyorsan elfogyott (3 hét alatt), úgyhogy nem vettem újra.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Lolychan

2017. november 21.

Imádok minden kávés dolgot (meg magát a kávét is :D ) és gondoltam ezzel sem lőhetek nagyon mellé. Hát de. Kávé illat nem igazán érezhető, a pumpás kiszerelés borzalmas, egy csomó terméket lök ki magából, tiszta pazarlás (én mondjuk egy ismerős tanácsára letekertem a kupakot és a végével kentem egy keveset a szemem alá). Volt, hogy kipirosodott tőle a szemkörnyékem és még drága is. Elhasználtam, de nagyon nem újra vevős.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Emiii

2017. november 21.

Km boxos szerzemény. Becsülettel elhasználtam, holott már az elején sem kedveltem. Tömény búzacsíraolaj szaga van (kávé?! hol?), így meg is lepődtem, hogy nincs az összetevők között. Sűrű, barnás, zsíros krém, de hát ez kell a szemnek, hajrá. Nem irritált, de nem nagyon akarta beinni a bőröm még akkor sem, ha tényleg csak egy pöttynyit nyomtam fel. Az adagolójával nekem nem volt bajom, egy-két használat után már rutinosan kezeltem, viszont amikor már a végét járta a krém és nem köpködött ki semmit, akkor ki akartam dobni, de még lecsavartam a tetejét, hátha fültisztító pálcával kihalászhatok még belőle valamit. Na ekkor jött a meglepetés, hogy még jó sok cucc van benne. Egy ideig még így használtam, aztán meguntam, hogy csavarok, merítek, kenek és az aljával együtt ment a kukába.
Ahhoz képest, hogy 10 ml szerintem szörnyen túl van árazva.

Emiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Ahhoz képest, hogy 10 ml szerintem szörnyen túl van árazva.

Yummy

2017. november 19.

Km boxban volt. Sajna semmi hatást nem vettem észre. Az illata kicsit kávés, bár egy idő után már zavart.Táska, puffadtság, sötét karika, minden maradt utána is. Talán hidratált. A csomagolás rémálom. Sokat nyom ki, és sok benne is maradt az üvegben. Bár az összetevők szépek és elhasználtam, de ennyi volt.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Titvog

2017. november 15.

Nagyon szerettem volna ha beválik, de nekem annyira nem vált a kedvencemmé. A hidratálása nagyon jó, hamar beszívódik, kellemes puha lesz tőle a bőröm, de sajnos a koffein hatását sehogy sem vettem észre magamon... magyarán a karikáim maradtak, nem halványultak. Az illatát szeretem, kellemes natúr, és persze kávéra emlékeztető.
A csomagolását utálom... Nagyon sokat nyom ki a pumpa, és szerintem a fele a krémnek a pumpában fog maradni ha kiürül, amit persze nem lehet majd kinyomni. Így én mindig kinyitom, és a csőről szedem le a megfelelő mennyiséget. Így használom már lassan fél éve.
Nem fogom megvenni újra, sajnos nem lett az igazi. :(

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Nem fogom megvenni újra, sajnos nem lett az igazi. :(

Kittic

2017. november 10.

Nagyon jól hidratál. Most, hogy elfogyott észrevettem, hogy nélküle nem olyan feszes és sima a szemkörnyékem. A szem alatti karikákon halványított valamennyit. Jól tudtam rásminkelni, szerettem az illatát is. Az egyetlen negatívuma, a pumpás kiszerelés. Szerintem újraveszem.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Betti81

2017. november 7.

Kellemes állagú, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni. Azért csak négy csillag mert más termékek nekem jobban beváltak.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

csokibeka

2017. november 6.

Szerettem használni, fél pumpálásnyi elég egy alkalomra, három hónap alatt épp elfogyott. A sötét karikákon nem segített - ez nálam genetika, de nagyon jól hidratált. Sminkelni is lehet rá, ha megvárom, míg beszívódik, ami nálam kb 5 perc. Újra nem veszem, még keresem az "igazit" :)

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0