KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

Ár: 2200 Ft , Eladó: Tavszel
Állapot: Kb. 10-szer használtam, nagyjából a 3/4-e megvan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Kossuth tér, Deák, Hősök tere, de megegyezés szerint más is lehet. :)
Krémmánia Kedvencek a -től
Kremcica

Update:
Most hogy fogyóban van nekem is nehéz kinyerni belőle az anyagot. Elég tömény, olajos így reggel azért nem jó, most még meg hogy még meleg is van leizzadom egyből legyen reggel vagy este. A szagát már megszoktam nem lett kedvencem. Volt hogy arcra kentem szépen hidratált, de picit tömény volt. Valamit használ, de nem vagyok annyira oda érte.

Hozzám is a KM box révén került, korábban nem ismertem a márkát. Amikor megláttam először azt hittem hogy ebből is utazó kiszerelést/mintát kaptunk, de nem 10 ml-es a rendes kiszerelés. :) Tetszik hogy a doboza ennyire letisztult, sallangmentes és hogy az üveg kapott egy kis védő sapkát hogy a pumpa nehogy megnyomódjon. Nekem nem is kell egyszerre egy egész pumpalányi egy icipici is elég, így a 10 ml valójában sokáig elég lesz. Barnás színe van és számomra beazonosíthatatlan illattal/szaggal. Nem szeretem a kávét, de a nyers kávébab illatát már igen így a kapcsolatom a kávés termékekkel elég vegyes. Kezdjük azzal hogy nem igazán kávés az illata inkább mogyorós cukros avas valami, számomra kissé kellemetlen. A hatása tetszik, a legtöbb szemkörnyékápoló csak hidratál ennél mintha frissebb is lenne a szemem alatt. Bár az alapvető mimikai ráncokat leszámítva még nincs is nagyon mit simítania (*lekopogom*). Összességében tetszik leszámítva az illatát. Tudom jobb mintha agyonparfümözték volna de így csak úgy tudom használni ha közben nem veszek levegőt. :D

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Update:

lena76

2017. június 23.

Nekem a hatása tetszik. Valóban eltünteti a püffedtséget. Viszont: Nehezen szívódik be, így pont akkor nem használható, mikor az ember lánya el szeretné tüntetni a duzzadt szemét (ugye reggel), a pumpája pedig katasztrófa. Én nem tudok három adagnyinál kevesebbet kinyerni belőle.

lena76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

fokid1

2017. június 23.

Nagyon örültem, amikor megláttam a KM boxban, mert akkor a vizsgaidőszak közeledtével már eléggé a bokámnál jártak a karikáim, de sajnos nem jött be. Először is a pumpája tényleg nem a legpraktikusabb, 3 ujjal operálva, nagyon lassan és óvatosan tudtam csak kinyerni annyit amennyit kellett. Ezt még elnéztem volna, sőt még az avas "illatot" is, mert nekem az jutott róla eszembe, de hatását nem láttam,a smink sem állt másképpen rajta. Az egyik szemem alatt pedig kis piros foltok jelentek meg a használat alatt...most már hetek óta nem használom, de még mindig nem tűntek el, szóval lehet hogy nem ez okozta. A lényeg viszont, hogy a sötét karikás szemeim megvoltak, ez viszont semmit nem javított az állapotán.

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

b0rzi

2017. június 21.

Up: végülis újra se vettem, el se használtam, a végén már nem táskakompatibilis, alig lehet kinyerni belőle az anyagot. Szerencsére már hamarabb beszívódott a megfelelő mennyiség, amit ilyen adagolóval csak cselesen értem el, viszont szinte semmi hatása nem volt, talán kevesebbszer volt püffeteg a szemem, de olyan sötétek voltak a karikáim, mint egy jóvágású mosómedvének.

Az első szemkörnyékápolóm, boxból jutottam hozzá. Nagy kávészerelmesként dörzsölgettem a kezecskéim hogy én milyen jól fogok járni, minden reggel fincsi kávéillat... Hát nem. :D Engem égetett cukorra emlékeztet, bár im hozzászólását olvasva, azt az illatot én is kiérzem. :D
Az adagolótól instant felébrednék reggel (ha a következő okok miatt nem inkább este használnám), ugyanis borzasztóan sokat köp ki nekem. Nagyon kell ügyeskednem, hogy kellő mennyiség jöjjön ki, mert amit nekem egy nyomásra produkál, négyre is nevetve elég lenne. Bár egy idő után nem érzem, hogy valami lenne rajtam, azért tapogatva mégiscsak zsíros, meg se próbálnék rá sminkelni. Így éjszakára használva jó, és bár a sötétséget a szemem alól nem tünteti el (nem is tudom hogy elfogja-e), nem nézek ki úgy mint valami vízihulla, püffeteg táskás szemekkel. Kedvet kaptam hozzá. :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

timeadombi

2017. június 17.

A kiszerelése borzalmas... a pumpa 4x annyi krémet kinyom,mint amennyi kellene ezért letekerem a tetejét és így használom. Az illata is borzalmas. Minden mást szeretek benne. Reggel és este is használom.

timeadombi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

NagyGabriella1108

2017. június 15.

Nagyon kávé nagyon frissítő - de nem a szemem érzi ezt hanem az érzékeim által dolgozik a krém . Kavéimádóként illatától jó kedvre derülök és az se zavar ha nincs frenetikus hatása . Lágy viszont ragad ha mindet féljenek mert túl sok jön ki egy nyomásra . A kinyomott mennyiség fele felesleg . Ha tubusos lenne jobban lehetne bánni a mennyiséggel . Nem veszem újra de amíg tart szeretem és mosolyogva kezdődik a reggel .

NagyGabriella1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

truska

2017. június 8.

Nem rossz, de nem biztos, hogy újraveszem. Nem okoz semmilyen problémát, és igazából a puffadáson és a sötét karikákon is enyhít kicsit, szóval egészen szeretem használni, de azért vannak vele problémák és így már sokallom az árát. Szerintem napraforgóolaj szaga van, de azért ez még elviselhető. Továbbá egyáltalán nem szeretem a pumpáját, túl sok jön ki vele már egy pumpálásra is.

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

mazsoletta

2017. június 8.

Sajnálom..de nálam nagyon nem. Első ránézésre praktikus kiszerelés, valójában viszont a pumpás adagolóból még a legóvatosabb nyomással is annyi krém jön ki, hogy be tudom vele kenni az egész arcom, a dekoltázsom és a kezem..ezek után az adagoló fejében maradt krém beszárad. Az illata engem nem emlékeztet a kávéra, inkább valami natúr, se nem finom, se nem rossz. Az állaga kinyomáskor inkább laza, géles-krémes, felkenés után mégis zsíros érzete hagy. Továbbadtam..

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

instantlia

2017. június 7.

Szerintem simán szalonna szaga van, a másik, hogy a kis pumpájába rendszeresen beleköt a krém, meleg vízzel szoktam megmosni,meg a száraz részt eltávolítani. Egyébként egyáltalán nem rossz, lefekvés előtt szoktam használni. De újra nem venném.

instantlia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

lenip

2017. június 3.

Régóta keresem a számomra ideális szemkörnyék ápoló krémet, mivel a kisebbik fiam miatti éjszakázás rendesen növelte a szemem alatti árkok mélységét és a szemráncaim is megjelentek vagy csak feltűnőbbek lettek. Szóval nagyon megörültem, amikor megláttam a KM boxban, mert már előtte is ki akartam próbálni ezt a krémet. A pumpás kiszerelés nekem tetszik, úgy, hogy nagyon óvatosan nyomok belőle. Az illata/szaga egyáltalán nem emlékeztet a kávéra, hanem hozza a klasszikus shea vajas "avas érzést", de hát ez is natúrkozmetikum, aminek kecsegtetőek az összetevői. Reggelente használom, éjszakára más megy. Összességében véve jól hidratál, de az alapproblémám (sötét karika/pici ráncok) nem oldódott meg, de tudom, hogy a kiadós, tartós alvás sokat segítene a szent ügyemen. :) Jelenleg nem biztos, hogy újravenném, talán később, ha már nem fogok éjszakázni, teszek vele még egy próbát.

lenip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0