KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

Krémmánia Kedvencek a -től
Mati

2017. május 21.

Reggelente elég puffadt a szemem, küzdök vele rendesen. 2 hete használom és úgy tűnik szépen lohasztja a reggeli táskákat, yuppiii. Hogy a karikákkal mit csinál, arról nem tudok véleményt mondani, mert szerencsére az nincs. :-) Szuper az állaga, illata, egész nap hidratál. Marad táskalakó.

Update: nagyon sokáig elég volt, mert nagyon kevés kell belőle, tényleg csak egy leheletnyi. Én az illatát is megszerettem, natúr, nem mű, az én érzékeny bőrömnek tökéletes. A végén picit nehézkesen jön ki az üveg aljáról, ütögetni-rázogatni kell. Újra fogom venni!

Mati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

petruszanna

2017. május 21.

Imadom :) mar az elso heten lattam a hatasat. ( megjegyeznem, hogy nem rancos a szemem kornyeke). Frissebb, udebb, hidrataltabb a szemkornyekem. Egy dolog nem tetszik az az illata, ami szerintem nem kave illat( mert azt imadnam), hanem full menzas kaja szagunak erzem utana magam, de szerencsere par perc utan elillan. Megszoktam

petruszanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

zsu044

2017. május 20.

Nevéhez híven ez egy PAZAR szemkörnyékápoló! Tökéletes az INCI, amit kiemelnék, mert különösen imádok szemkörnyéken, az a Squalane, az Acmella, a C-vitamin, és a Caffeine. Ezek az összetevők csodát művelnek a bőrömmel, és persze a többi összetevő is gondoskodik az egész napi táplálásról, amire a szemem körüli bőrnek extra szüksége van. A termékcsalád tonikját és arckrémjét is használom, hidratált, ruganyos arcbőrt biztosítanak egész napra. Estére kevésbé megviselt a szemem körüli bőr, mióta ezt használom. Illata nem az a tipikus kávéillat, azt a termékcsaládból a kávés bőrradír adja, mennyei tömény kávé. (próbáljátok ki, isteni!!!) A Pazar Cafe termékcsalád többi tagja inkább "tejeskávé" illatú, nem gondoltam, hogy különválasztanám a tejeskávé illatot a presszókávé illatától, és mégis! :)) Szóval kellemesen natúr illatú termék. Csomagolását most is imádom, mint minden Phi termékét: egyszerű, letisztult, igényes. A pumpás kiszerelés praktikus és higiénikus, ha meg egy picit több cucc jön, eloszlatom az ajak körüli apró ráncokon, és az orr-ajak barázdán! ;) Az ár-érték arány kiváló, igényes magyar termék. Egyértelműen 5 csillag!

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

mse02

2017. május 18.

Nekem elsőre zserbó illata volt :D
Az adagoló botrányos, a krém nehéz és zsíros, nálam nem mutatkozott semmi pozitív hatása.
Tovább nem is húznám ezt a rétest, előttem már mindent leírtak róla.
Semmiképp sem venném újra, nálam 1*

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Nekem elsőre zserbó illata volt :D
Tovább nem is húznám ezt a rétest, előttem már mindent leírtak róla.
Semmiképp sem venném újra, nálam 1*

kockasfulu

2017. május 17.

KM Boxból jutottam hozzá. Nagyon megörültem neki, vonzó a csomagolása, le a kalappal a csomagolást kiötlők előtt (esztétikai és marketing szempontból is). A kávé nagy kedvencem, így vártam az illatát. számomra kellemes inger, ugyanakkor valóban kell egy kis fantázia a kettő összekötéséhez.

Még nem próbáltam szemkörnyékápolót, nemrég vettem észre, hogy eljött az ideje ennek is, így összehasonlítási alapom nem nagyon van. A szubjektív érzés kellemes, a vérkeringésem a fedett bőrterületeken valóban elindul. Viszont nekem nagyon intenzív krémnek tűnik, nem tudok könnyen rásminkelni. Az adagoló valóban túltolja a bizniszt, nem könnyű beosztani.

Maga a márka felkeltette a figyelmem, bár ezt a terméküket elhasználás után nem fogom újravásárolni, viszont más termeiket még biztosan ki fogom próbálni.

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

zsazsi86

2017. május 17.

Imádom!!!! Körülbelül ősszel találtam a Phi-re! Azt hiszem nemsokkal azután hogy megnyílt a webshopjuk! Nézegettem, szemezgettem, olvasgattam róluk, a termékekről, de mivel nagyon újak voltak, nemsokminent találtam. Valahogy megragadtak a kávés termékeik, ugyanis nagy kávéimádó vagyok, mindent szeretek ami kávés. Gondoltam teszek egy próbát, és megrendeltem az egész kávés családot (szemkrém,tonik, arckrém, akkor még csak ezek voltak asszem :D ) Megkaptam a csomagom, azonnal kinyitottam,megszaglásztam és szerelembe estem :) ♥ aztán elkezdtem használni, és a mai napig azt érzem hogy ez nekem KELL! Ez a szemkörnyékápoló valami isteni! Meg is írtam a PHI Csajoknak, akik annyira kedvesek, aranyosak, mindenben segítenek, szinte azonnal válaszolnak az e-mail-re! Szóval már ez is egy plusz..legalábbis nálam. Azóta nem hagyom kifogyni, mindig kell legyen utánpótlás!! Karikásak a szemeim, szerintem ez genetikai nálam....meg kicsit puffadtak is ébredés után, de ezzel ha reggel bekenem, szerintem egy fél óra múlva mintha kicseréltek volna :D és ez nem vicc!!!! Egész napra hidratál! kellemes, pont jó az állaga. A kiszerelése, csomagolása nem túl jó, mert a végét már elég nehéz kinyerni, de ezen úgy tudom dolgoznak hogy megoldás legyen rá! Szóval én csak ajánlani tudom, sok naturkozmetikai márkát próbáltam már a hazaiak közül, de nekem ŐK váltak be a legjobban! És valószínű hogy maradok is náluk állandó vásárló, szépen fejlődnek, újdonságokkal állnak elő amik szintén szuperek! Jópár termékem van már tőlük, ami nem csak kávés :) és mindet imádom! Most a legújabb kávés testradír...óhh csajok olyan lesz a bőrötök mint a babapopsi :) aztán a kávés testápoló ♥
Fuhh lehet túlzásnak érzik sokan majd ezt a véleményt, de tényleg így gondolom! Ezt tapasztalom! Magyarországon nincs olyan márka ami felvehetné a Phi-vel a versenyt! Ezt merem állítani, és nem, nem fizettek le hogy ilyet írjak :DD Szóval csajok próbáljátok bátran! Tényleg azt nyújtja amit ígér! FOREVER PHI ♥♥♥

zsazsi86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

e.m.e.s.e

2017. május 16.

Miután rátaláltam a Phi márkára, jöttem a Krémmániára tájékozódni, vajon a rendkívül szimpatikus koncepció, összetevők és csomagolás mögött milyen minőségű termékek állnak. Már akkor is erről a szemkörnyékápolóról olvashattam a legtöbb értékelést, a Krémmánia Beauty Boxnak köszönhetően pedig a visszajelzések megsokszorozódtak.
Szerettem volna beszerezni a terméket, de a személyes átvétel elég macerás számomra (nagyon ritkán járok Óbudán), a Beauty Boxról pedig lemaradtam. Szerencsére több eladó példány is került fel az oldalra, úgyhogy végül egy kedves lánytól megszerezhettem. :)
A kapcsolatunk nem tartott sokáig, egy héttel később én is túladtam rajta.
A történethez hozzátartozik, hogy lassan 30 éves létemre még sosem használtam szemkörnyékápolót. A ránctalanítás funkcióját egyelőre az örökölt gének végzik el (még mindig gyakran fordul velem elő, hogy csak a személyi igazolványom felmutatásával tudok alkoholt vásárolni). Azonban, tekintettel arra, hogy a szemeim gyakran táskásak, mindig mozgatta a fantázimat, hogy találjak egy könnyen beszívódó, frissítő szemkörnyékápolót, amit reggelente használhatok. Így jutottam el oda, hogy sóvárogjak ez után a termék után, ugyanis nemcsak a márka volt szimpatikus, hanem a terméknek még a nevében is benne van, amit kerestem. :)
Ugyan már az első használat után megállapítottam, hogy nem kötünk életre szóló barátságot, nem adtam fel, még 3-4 alkalommal próbálkoztam vele, hátha.
Sajnos azonban a helyzet nem változott:
- a pumpa alkalmatlan arra, hogy csak egy apró pöttyöt adagoljak az ujjamra, a felesleges krémet a kezeimen kentem el, hogy ne vesszen kárba,
- hiába próbálkoztam több technikával, a krém sosem szívódott be, ez már önmagában használhatatlanná tette számomra a terméket,
- mivel a krémet egyáltalán nem szívta be a bőröm, nem éreztem semmilyen ébresztő, frissítő hatást, csak egy jó zsíros réteg állt a szemeim alatt.
Őszinte sajnálattal tapasztaltam a fent leírtakat, mert szerettem volna szeretni. A továbbiakban azonban maradok a hideg vizes arcmosásnál, amivel garantált az ébredés. :)

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

A kapcsolatunk nem tartott sokáig, egy héttel később én is túladtam rajta.
Sajnos azonban a helyzet nem változott:

Loona

2017. május 15.

Nekem is KM boxból van - azaz volt, mert tovább is adtam, sajnos ezt én így nem tudom használni... :( Pedig szimpatikus volt, nagyon kíváncsi voltam rá, és ha nem lett volna épp használatban szemkörnyékápolóm, rögtön ki is próbáltam volna - így viszont szépen félretettem, alig várva, hogy a mostani krémem elfogyjon.
Szerencsém, hogy Black Fairy írta, hogy csak szeptemberig jó a szavatossága (az enyémnek is eddig volt), mert különben rám romlott volna, mire előkerül - friss, új krémről lévén szó nem is gondoltam arra, hogy ilyen kevés ideig áll el, meg se néztem a szavatossági időt. Nem tudom, hogy alapból ilyen rövid szavatosságú ez a krém, vagy csak a dobozban levők voltak azok, de ha ez általánosan jellemző erre a krémre, akkor sajnos ha bevált volna, se vásároltam volna újra. Én ugyanis egy 15 milis szemkörnyékápolót egy év alatt sem használok el, ha valami ennél rövidebb ideig áll csak el, azzal csak pénzt dobok ki az ablakon (meg a terméket elfogyás előtt a kukába, ami egy 3000 Ft/10 ml-es terméknél azért kellemetlen... Nem szoktam nagyon komolyan venni a termékekre írt szavatossági időt, ha semmi nem utal romlásra, de szemcuccnál azért óvatosabb vagyok, és nem használom szavatosság után még hosszú hónapokig a terméket)... szóval ha működött volna a krém, akkor se fogyott volna el szeptemberig.

De sajnos nem működött. Néhány alkalommal tudtam csak használni, aztán feladtam... az illata szerintem is kellemetlen, és még felkenés után 10-15 perccel is meg-megcsapott, ami elég zavaró volt számomra, nem szeretem az ilyesmit arcon. Az adagolója nehezen használható, a második reggel királynőnek éreztem magam, amiért tudtam pont megfelelő menyiséget nyomni, a harmadik reggel meg már megint feleslegesen sokat köpött ki, a maradékot kenhettem máshova... Ezekkel viszont még meg tudtam volna szerintem békélni, azzal viszont, hogy minden használat után enyhén könnyezett tőle a szemem, már kevésbé. A legzavaróbb, és tényleges válóok pedig az volt, hogy hiába masszírozgattam az instrukcióknak megfelelően fél percig, vagy akár tovább, egyszerűen soha nem ivódott be teljesen, hagyott egy nem múló, zsíros réteget, ami ólomnehézségű szemhéjakat eredményezett: fél óra után olyan érzésem volt, mintha egy nehéz és hosszú nap után, holtfáradtan majd leragadna a szemem, és erőt kéne kifejtenem ahhoz, hogy nyitva tartsam; pár óra elteltével pedig elkezdett belefolyni a szemembe. És én nem szoktam szemet sminkelni, bele se akarok gondolni, akkor hogy szuperált volna... Talán esti rutin részeként ez kevésbé lenne zavaró, de mivel az összetevői elsősorban azonnali "ébresztést" produkálók, estére szerintem nem lenne sok értelme használni.

Két csillagra felhúzom a pontszámot a szimpatikus márka és koncepció miatt, de a krém maga nálam sajnos egyes.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

lildiko

2017. május 14.

KM Boxban jutottam hozzá én is, ez volt az egyik, aminek nagyon nagyon örültem, bíztam benne, hogy megtalálom végre a tökéletes szemkörnyékápolót. Hát sajnos nem lett így. Nekem egyébként nem büdös, viszont a kávétól igencsak messze áll. Bár a hatása szerintem nem rossz, kicsit felébreszti a szemem, mondjuk azt, hogy a karikáimmal is valamicskét csinál, de több dolog is zavar benne. Egyrészt a már sokak által leírt adagolója, na az valami borzasztó: egyrészt majdnem hogy erőlködnöm kell, hogy kijöjjön belőle valami, másrészt viszont ha már jön, akkor jön egy fél liter, ami baromira nem gazdaságos. Másrészt én ezt egyértelműen reggeli ápolónak használom, mivel ugye kávé, ébresztő stb stb... Nem szoktam a kiadagolt krém felét sem felkenni, de még így sem szívódik be rendesen, mire sminkelnék, és ha nem takarítgatom le nagyjából előtte, akkor katasztrofálisan néz ki rajta a korrektor.
Nagyon szerettem volna szeretni, mert szépek az összetevői, ráadásul magyar és nagyon tetszik a márka egész szemlélete, de sajnos nem fogunk többet találkozni. Valószínűleg akkor sem venném meg, ha beszívódna rendesen, mert ezzel az adagolóval simán pocsékba megy a cucc fele, így viszont drágának találom, egyébként nem lenne vészes... Sajnálom. :(

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Myrtle

2017. május 14.

Sajnos nem tudok jót írni róla. Az illatát sokan büdösnek titulálták, szerintem sem kellemes, de elviselhető lenne (engem a kicsit állott tejeskávéra emlékeztet), viszont a krém egy használat után irritációt okozott, könnyezett és bedagadt tőle a szemem. Lemostam alaposan, de még órákig viszketett és vörös maradt a szemem környéke. Valószínűleg a koffein volt a bűnös. Használok/használtam más koffein tartalmú szemkörnyék ápolót is, azzal nem volt ilyen problémám, elképzelhető, hogy kevesebb volt benne. A szép összetevői miatt kap +1 csillagot, de sajnos elváltak az útjaink.

Myrtle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0