KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

Ár: 2200 Ft , Eladó: Tavszel
Állapot: Kb. 10-szer használtam, nagyjából a 3/4-e megvan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Kossuth tér, Deák, Hősök tere, de megegyezés szerint más is lehet. :)
Ár: eladás/csere , Eladó: Creme Brulee
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Székesfehérvár, Budapest

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blackxentric

2017. augusztus 13.

Pár hete használom, napi kétszer. Számomra teljesen átlagos. Én könnyen tudom adagolni, kevés is elég belőle. A karikáimmal semmit sem csinált. Nem is szívódik be rendesen, ami nem probléma nekem. Hidratáló hatása számomra nem elég. Elhasználom, de nem veszem újra.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Evelyn31

2017. augusztus 13.

Még Km-boxból jutottam hozzá,csak eddig elfelejtettem írni róla.:) A karikáim látványosan "szebbek"lettek,néha néha még el is tűntek.:) Teljesen nem tűnik el,de javítani lehet rajta.Könnyen beszívódik.Viszont az adagolása borzasztó.:( Minnél jobban koncentrálok,hogy csak kicsit nyomjak ki belőle annál több jön ki :/ Az illata sem a kedvencem,nekem égetett karamella jut róla eszembe. Egy biztos,jobban bevált mint az Uriage szemkörnyék ápolója.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Skincaremania

2017. július 24.

Krémmánia BB-ból jutottam hozzá, és mennyire megörültem a márkának, ez az első termékem tőlük, viszont nagyon szimpatikus amit képviselnek. Szívesebben támogatok magyar márkát, főleg ha hatékony is. Ez a kis szemkörnyékápoló nem működik rajtam, az istenért sem. Vártam a véleményezéssel is, 1 hónapja használom reggelente. A szemem alatt karikák vannak, az sem olyan durva, puffadtság nincs szerencsére. Semmi hatás nem érzékelhető nálam. A karikáimat nem halványítja, mintha vízzel kenegetném magam, olyan a hatása.. :D Hidratálni hidratál. Olvasgattam a véleményeket, az illata nekem is furi volt az elején, de megkedveltem. Az adagolójával nekem semmi probléma nincs. Mindig annyi jön ki, amennyit szeretnék. Kicsit kell csak megnyomni. Éppen hogy csak. Teljesen sosem nyomtam még le a pumpát, de el tudom képzelni, akkor biztosan sok jönne ki belőle. Összességében csalódott vagyok, mert azt hittem ez tényleg segít. Lehúzni sem szeretném, de az összetevők, és a használhatósága miatt 3*-ot kap. Elhasználom, de nem veszem meg, a következő áldozatom az Ordinary lesz. :)

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

estokani

2017. július 17.

A krém jól teszi a dolgát, nekem a reggeli pufi szemeket láthatóan mérsékli percek alatt. Ráncos a szemkörnyéken még szerencsére nem vagyok, de kenem, hogy minél később legyek. Nagyon jól terülő, szép sűrű, de nem nehéz krém. Irritációt nem okoz, pedig hajlamos könnyezni a szemem. Az illata erősen egyedi, de nekem bejön. Kávéhoz sosem hasonlítanám. A pumpás csomagolás nagyon jó elgondolás, de a kivitelezés rémesen pocsék. Komoly stresszfaktor azt tippelgetni, hogy vajon ma reggel hány családnak elegendő matéria fog landolni a kezemben. Nagyon nehéz belőle a megfelelő mennyiséget kioperálni, mert nagyon kevés kell(ene) belőle. Ráadásul napi használat mellett is képes beszáradni pár mm a lyukba. -Elnézést, de könyörgöm a gyártó b@sszon valamit azzal a flakonnal, mert kritikán aluli. Annyira, hogy nem is tudok miatta max pontot adni. Pedig terméket csomagolás miatt még nem húztam le. Ahogy nézem nem az én flakonom selejt, ez mindenkinek probléma. :(

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

mazloildi

2017. július 11.

Nagyon sok jót olvastam itt róla, gondoltam kipróbálom a sötét karikákra hajlamos szememre. Pár hete használom, eddig a karikákat nem halványította el. Az apró ráncaimra és a bőrfelszín javítására viszont nagyon jó. Szeretem használni, az illatát is egész jól megszoktam.

mazloildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

dandy

2017. július 9.

Lassan elfogy, a hatásával nagyon elégedett vagyok, igaz az illata nem túl kellemes, de nem sokáig érezhető....egyetlen hibája a csomagolás, sok jön ki egyszerre és nem tudom, hogy szedem ki az alján lévő adagot, jó lenne ha újragondolnák ezt, mert ez az egy dolog tart vissza, hogy újra vásároljam. :(

2017. április 30.
Erről a termékről először itt olvastam és egy ideje terveztem is már, hogy megveszem, így nagyon megörültem, hogy ez került be a KM boxba. Majdnem 100 %-s az elégedettségem. A szemkörnyékem nem ráncos szerencsére, inkább karikás és puffadt a kevés alvás miatt. Ezen a problémán nekem segített. Már az első használatkor nagyon látványos volt, tényleg percek alatt enyhített a puffadáson és a karikákon. :) Azóta is használom reggel-este. 2 hibája van, hogy sajnos kicsit zsíros a krém és reggel ezért csak szem alá tudom használni, mert ha fent is bekenem, akkor 1-2 óra múlva a szempillaspirálom fent figyel a szemhéjam felett. :))) A másik, hogy egy pumpálással nagyon sok krém jön ki (nekem 2-3 alkalomra is elegendő lenne), viszont nehéz úgy lenyomni a pumpáját, hogy kisebb mennyiség jöjjön, nem is mindig sikerül.
Az illata nem rossz, mivel imádom a kávét, azt gondoltam, hogy majd ilyen pörkölt kávé illatú lesz, de ennek inkább nyers kávé illata van.
Összességében elégedett vagyok, elképzelhető, hogy újra veszem, ha elfogy.

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

2017. április 30.
Összességében elégedett vagyok, elképzelhető, hogy újra veszem, ha elfogy.

dorab

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Már 1-2 hónapja használom, igaz nem minden nap, de kétnaponta minimum. Drasztikus változást nem vettem észre a karikáimon, én a sötét foltok orvoslására szántam legfőképp. Azért szeretem mert könnyen beszívódik, nem hagy réteget. Smink alá nekem furcsa volt, ahogy felkentem a szememre és rádolgoztam blenderrel az alapozót (Fit Me), egy kis barna foltot hagyott néha.
Igazából szeretem, de azért kap csak négyet mert a karikáimmal még nem sikerült megkűzdenie látványosan:)

dorab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

Cindi

2017. július 5.

Most ezt a szemkrémet használom, nagyon szeretem. Viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy réteget a bőrön. Kevés is elég belőle, az illatát is nagyon szeretem. Lehet, hogy újra fogom venni.

Cindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

varit

2017. július 1.

Bár az adagolója túl sok krémet nyom ki egy pumpálásra, jobb szemkörnyékápoló, mint amiket eddig használtam. Kicsit nehezen szívódik be és nem olcsó, de ha elfogy valószinűleg újtaveszem.

varit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Kremcica

2017. június 23.

Update:
Most hogy fogyóban van nekem is nehéz kinyerni belőle az anyagot. Elég tömény, olajos így reggel azért nem jó, most még meg hogy még meleg is van leizzadom egyből legyen reggel vagy este. A szagát már megszoktam nem lett kedvencem. Volt hogy arcra kentem szépen hidratált, de picit tömény volt. Valamit használ, de nem vagyok annyira oda érte.

Hozzám is a KM box révén került, korábban nem ismertem a márkát. Amikor megláttam először azt hittem hogy ebből is utazó kiszerelést/mintát kaptunk, de nem 10 ml-es a rendes kiszerelés. :) Tetszik hogy a doboza ennyire letisztult, sallangmentes és hogy az üveg kapott egy kis védő sapkát hogy a pumpa nehogy megnyomódjon. Nekem nem is kell egyszerre egy egész pumpalányi egy icipici is elég, így a 10 ml valójában sokáig elég lesz. Barnás színe van és számomra beazonosíthatatlan illattal/szaggal. Nem szeretem a kávét, de a nyers kávébab illatát már igen így a kapcsolatom a kávés termékekkel elég vegyes. Kezdjük azzal hogy nem igazán kávés az illata inkább mogyorós cukros avas valami, számomra kissé kellemetlen. A hatása tetszik, a legtöbb szemkörnyékápoló csak hidratál ennél mintha frissebb is lenne a szemem alatt. Bár az alapvető mimikai ráncokat leszámítva még nincs is nagyon mit simítania (*lekopogom*). Összességében tetszik leszámítva az illatát. Tudom jobb mintha agyonparfümözték volna de így csak úgy tudom használni ha közben nem veszek levegőt. :D

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Update:

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0