KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

gaboka

2018. február 5.

Nagyon nagy reményeket fűztem a termékhez, nyilván a túl-hypeoltság hatására is részben. De nekem teljesen elmaradt a wow-érzés. Az illata valóban nem rossz, de semmi extra hatást nem fedezek fel amikor reggel felkenem. A csomagolása pedig tökre nem praktikus, egy nyomásra nekem sok krém jött ki, és a végére az aljáról csak fülpiszkálóval tudom kiszedni ami még benne maradt. Lehet, hogy már túl rég óta fel van bontva, nem tudom, mondjuk azért elhasználom mert az ára valóban borsos volt (annak ellenére, hogy krémmánián vettem) Pedig nagyon szimpi a márka és a filozófiája is, de egyszerűen ez a termék nekem olyan semmilyen :(

gaboka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

bova

2018. január 31.

Folyton karikás a szemem, ezért kifejezetten erre kerestem valamit. Egyébként a márkára egy videó bloggernél figyeltem fel. A használat hatására nem lettek sokkal kisebbek azok a karikák, de összehúzza a bőrt, frissít kicsit. Illata elég erős, szerintem fura szemkörnyékápoló létére, de nem zavar különösebben. Kicsit drágának találom. :( De persze az összetevők miatt indokolt. Négy.

UPDATE: Átváltok hármasra. Már nem használom a terméket. A használata során nekem jelentős szemszárazság lépett fel. Nagyon érzékeny a szemem, és sajnos, a tünetek után hamarosan szaruhártya-gyulladásom is lett. Nem mondom, hogy Ő volt az oka, de azóta valahogy nem nyúltam utána. :(

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Mona29

2018. január 30.

Mivel én a régi csomagolásút használtam nem igazán fair a véleményem, de azért leírom. ;) Szóval a régi csomagolás borzalmas, jó negyed benne maradt a flakonban, fülpiszkálóval kellett kiszedegetnem. Remélem az új csomagolás jobb, azt még nem próbáltam.
Maga a termék viszont szuper! Igaz karikáim nem igazán vannak, de talán, mintha enyhített volna a szarkalábaimon. Az illata nagyon finom! Annyi gondom volt vele, hogy ha nem figyeltem oda és többet vittem fel a bőrömre, nem volt jó rá sminkelni, sem akkor, sem 3 óra múlva; kukacosodott, morzsolódott. Nem volt guszta látvány, főleg alapozóval. ;)

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

szigabika

2018. január 28.

A régi csomagolással vettem meg, de annyira bevallt a termék, hogy az ujjal újra is vettem. Finoman lehúzza a szemem alatti duzzanatokat reggel. Az plusz pont, hogy magyar termék.

szigabika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Preesty

2018. január 4.

Mivel érzékeny a bőröm, ezért igyekszem natúr kozmetikumokat használni (legalábbis az arcomra). Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a márkára is. Mondjuk az előző csomagolást nem ismerem, amiről itt sokan írnak, de ez a mostani teljesen jól működik, pont jó adagot kapok belőle. Nekem bevált, újra fogom venni.

Preesty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

burdokk

2018. január 4.

Azért szeretem ezt a márkát, mert figyelnek a vásárlók igényeire. Nagyon örülök az új csomagolásnak, mert így egy csepp sem marad az üvegben :) Csillagos ötös kívül-belül is.

burdokk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

foxgirl

2017. december 29.

KM box-ban volt, de nagyon örültem ennek a terméknek. Az én fekete karikáimra nagyon jó hatással volt, szépen felfrissítette a tekintetem reggelenként. A régi csomagolásból én sem tudtam rendesen kipumpálni az alját a kencének, így mindig ki kellett onnan halásznom. Az illatát kifejezetten szerettem, de amúgy is kávérajongó vagyok :-)

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

BlackMagicWoman

2017. december 28.

Emiatt a termék miatt regisztráltam be a KrémMánia oldalra. Csak nem értem, miér ez a kép van a termékről, hisz teljesen másképp néz ki.
A lényeg, hogy el vagyok ájulva ettől a krémtől. Mondjuk én alapból nem is használok mást csak natúr kozmetikumokat. :)
Gondolom a csomagolásra írt negatív vélemények erre a régi üvegre vonatkoztak, mert a mostaniból tökéletesen kijön a krém, lehet kicsiket is adagolni és 1,5 hónapig biztosan elég egy flakonka. Az én bőröm nagyon hálás ezért a krémért, hidratál és a kis rancaimat látványosan tompította. Bár én a karikák miatt vettem meg, na azokat konkrétan eltünteti, mintha nem is lettek volna. Nekem ez a krém egy szerelem lett és csak ajánlani tudom. Natúr illata pedig mennyien finom :)

BlackMagicWoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

tinati

2017. december 28.

Update: végre kipróbáltam az új csomagolásban is ezt a Phi-t. Szuper döntés volt a készitőktől, hogy csomagolást váltottak. Azt nem értem, hogy itt miért nem lehet az új csomagolását is látni ennek a kis csodának. :/

Nap mint nap használom ezt a kis csodát és azt kell, hogy mondjam, nekem nagyon bevált. Nagyon szeretem, hogy igazán natúr illata van. Érezni benne a szőlőmagolajat és a sheavajat. Nagyon vékony a szemem körül a bőröm és azonnal meglátszik rajta, ha nem alszom eleget. De ez a kis krém szuper jól regenerálja a bőröm. Meg is bolondulnék, ha parfümmel vagy más illoólajjal lenne dúsitva, hisz azok pont ártanának a legjobban. Nem vagyunk egyformák, nem szeretheti mindenki, én csak azt tudom, hogy én imádom és nekem nagyon de nagyon bevált. :)))

tinati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Mse

2017. december 28.

Elnézném neki a csomagolást, de a belbecs nem éri meg nekem. Semmilyen hatása sincs.

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0