KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tothdyna

2018. május 19.

Szívem szerint 4/5-nek mondanám, mert az illatát én nem kifejezetten kedvelem, de mivel semmi más rosszat nem tudok ellene felhozni, botorságnak érezném azzal lerontani az amúgy bevált termék pontszámát. ;)
Talán egy picit segít a puffadáson is, bár ezt nehéz megítélni, számomra épp elég, hogy a szemkörnyékem hidratált és ezáltal simább/ránctalanabb is. A megfelelő (nekem baromi kevés, szerintem nincs egy fél pumpálásnyi se, talán mint egy színes gombostűfej) mennyiség eltalálása után (első pár alkalommal mindig megmaradt a krém fele, de csak megtanultam óvatosan megnyomni a fejet) pár perc alatt annyira beszívódik, hogy ne érezzem a "nehéz" krémréteget magamon, akár már sminkelhetnék is. A szempillaspirált ilyenkor mázolom magamra.

tothdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

yvettke777

2018. május 2.

Imádoooooooom! Végre egy krém, ami eltünteti a puffadt sötét karikáimat reggelente. Évek óta kerestem a megfelelő szemkörnyékápolót. Ma rendeltem meg a 6. tubusom már a termékből :)

yvettke777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Blackxentric

2018. április 27.

Pár hete használom, napi kétszer. Számomra teljesen átlagos. Én könnyen tudom adagolni, kevés is elég belőle. A karikáimmal semmit sem csinált. Nem is szívódik be rendesen, ami nem probléma nekem. Hidratáló hatása számomra nem elég. Elhasználom, de nem veszem újra.
Jó ötlet a pumpás csomagolás, de nem praktikus, mert az üveg alján marad egy csomó krém. Úgy oldottam meg a kiszedését, hogy egy vékony spatulával belenyúlok és azzal szedem ki.
Fogok más terméket venni tőlük, mert kíváncsi vagyok.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Fogok más terméket venni tőlük, mert kíváncsi vagyok.

SMH

2018. április 27.

Krémmánia Boxos szerzemény, egyébként biztos nem vettem volna meg, mert még nem is hallottam a mákáról és még nem igazán használok szemkrémeket (pedig kéne). Az illata nagyon tetszett, tényleg ébresztő jellegű, egészen a felbontásról számított kb 1 hónapig,a mikor teljesen megszűnt az illata. Az állaga kellemes, hamar beszívódik, hidratált volt tőle a szemkörnyékem. Puffadni nem szokott, karikám ritkán van, ráncom nincs, szóval ezekről nem gazán tudok nyilatkozni. Viszont a csomagolás elég borzasztó, engem nem az zavart, hogy sok jött belőle, mert egy kis gyakorlással rá lehetett érezni a technikára, engem az zavar hogy az aljáról egy csomó terméket nem lehetett kivarázsolni mert a pumpa csöve nem ért le és kb 2 heti adag tutira maradt benne.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

zsemii

2018. április 13.

Nekem semmilyen hatása nem volt. Igaz, nem duzzadt a szemkörnyékem, és nincsenek is karikáim.
Másoknak ettől függetlenül ezekre a problémákra beválhat. :)

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Másoknak ettől függetlenül ezekre a problémákra beválhat. :)

gaboka

2018. február 5.

Nagyon nagy reményeket fűztem a termékhez, nyilván a túl-hypeoltság hatására is részben. De nekem teljesen elmaradt a wow-érzés. Az illata valóban nem rossz, de semmi extra hatást nem fedezek fel amikor reggel felkenem. A csomagolása pedig tökre nem praktikus, egy nyomásra nekem sok krém jött ki, és a végére az aljáról csak fülpiszkálóval tudom kiszedni ami még benne maradt. Lehet, hogy már túl rég óta fel van bontva, nem tudom, mondjuk azért elhasználom mert az ára valóban borsos volt (annak ellenére, hogy krémmánián vettem) Pedig nagyon szimpi a márka és a filozófiája is, de egyszerűen ez a termék nekem olyan semmilyen :(

gaboka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

bova

2018. január 31.

Folyton karikás a szemem, ezért kifejezetten erre kerestem valamit. Egyébként a márkára egy videó bloggernél figyeltem fel. A használat hatására nem lettek sokkal kisebbek azok a karikák, de összehúzza a bőrt, frissít kicsit. Illata elég erős, szerintem fura szemkörnyékápoló létére, de nem zavar különösebben. Kicsit drágának találom. :( De persze az összetevők miatt indokolt. Négy.

UPDATE: Átváltok hármasra. Már nem használom a terméket. A használata során nekem jelentős szemszárazság lépett fel. Nagyon érzékeny a szemem, és sajnos, a tünetek után hamarosan szaruhártya-gyulladásom is lett. Nem mondom, hogy Ő volt az oka, de azóta valahogy nem nyúltam utána. :(

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Mona29

2018. január 30.

Mivel én a régi csomagolásút használtam nem igazán fair a véleményem, de azért leírom. ;) Szóval a régi csomagolás borzalmas, jó negyed benne maradt a flakonban, fülpiszkálóval kellett kiszedegetnem. Remélem az új csomagolás jobb, azt még nem próbáltam.
Maga a termék viszont szuper! Igaz karikáim nem igazán vannak, de talán, mintha enyhített volna a szarkalábaimon. Az illata nagyon finom! Annyi gondom volt vele, hogy ha nem figyeltem oda és többet vittem fel a bőrömre, nem volt jó rá sminkelni, sem akkor, sem 3 óra múlva; kukacosodott, morzsolódott. Nem volt guszta látvány, főleg alapozóval. ;)

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

szigabika

2018. január 28.

A régi csomagolással vettem meg, de annyira bevallt a termék, hogy az ujjal újra is vettem. Finoman lehúzza a szemem alatti duzzanatokat reggel. Az plusz pont, hogy magyar termék.

szigabika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Preesty

2018. január 4.

Mivel érzékeny a bőröm, ezért igyekszem natúr kozmetikumokat használni (legalábbis az arcomra). Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a márkára is. Mondjuk az előző csomagolást nem ismerem, amiről itt sokan írnak, de ez a mostani teljesen jól működik, pont jó adagot kapok belőle. Nekem bevált, újra fogom venni.

Preesty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0