KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Shea vajas, kellemesen laza koffeines krém C-vitaminnal, acmella kivonattal, rizs és szőlőmagolajjal, finom, jellegzetes kávé illattal.

Nem túl zsíros, használatkor kellemes, finom, laza krém, jellegzetes kávé illattal. A varázsmogyoró-víznek köszönhetően tónusjavító, enyhén összehúzó hatású, elősegíti a mikrokeringést, enyhíti a szem körüli karikákat. A búzavirágvíz ideális a fáradt, duzzadt, irritált szem ápolására. A koffein közreműködésével feszesítő hatású és csökkenti a szem alatti táskákat. Az acmella bőrfeszesítő, a sheavaj a bársonyos bőrért felelős, a C-vitamin stabil, olajban oldódó változata pedig erőteljes antioxidáns tulajdonságokkal dolgozik bőrünk rugalmasságának és állapotának feljavításáért, a foltosodás megelőzéséért vagy annak csökkentéséért. A rizsolaj és a szőlőmagolaj kitűnően táplál és regenerál, ahol kell.

Nem tartalmaz hozzáadott illatanyagot, sem pedig illóolajat, a szemkörnyék finom, nagyon érzékeny bőrének megóvása érdekében. Mentes minden kőolajszármazéktól, parabénektől és színezéktől.

Kielemeztük a hónap krémjét: Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vicky

2017. október 8.

A termék nekem tényleg csodaszer. Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni, szerintem nincs tolakodó illata, a puffadással elbánik.
Az új csomagolásnak köszönhetően egy tökéletes kincs lett ez a kis "szemkávé".
Nagyon szuperül lehet adagolni a felhasználni kívánt mennyiséget.
Kipróbáltam, hogy 5 napig nem nyúlok hozzá, és nem száradt be az adagolófej, szóval ebben is jót tett neki az új "ruha".
Legkedvesebb szemkörnyékápolóm lett, és nem keresek másikat helyette soha, ez már biztos.

Vicky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Az új csomagolásnak köszönhetően egy tökéletes kincs lett ez a kis "szemkávé".
Nagyon szuperül lehet adagolni a felhasználni kívánt mennyiséget.

eszci

2017. szeptember 21.

A világ legjobb szemkörnyékápolója: gyorsan beszívódik, kellemes illatú és nagyon látványos az eredmény. Kávéimádóknak kötelező :)

eszci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

melange

2017. szeptember 17.

KM dobozban jutottam hozzá, nagyon örültem, hogy kipróbálhattam egy újabb terméket ettől a márkától.
Az összetevői csodásak, és a gyakorlatban is frissíti, feszesíti a szemkörnyéket, a karikáim helyzetén még nem tapasztaltam nagyobb változást, de a hatásával így is elégedett vagyok:)
Viszont amivel nem bírok kibékülni az a szaga, merthogy nem illata van... nem várom egy krémtől sem (főleg nem a natúr vonaltól), hogy csodásan illatozzon, de ez számomra kifejezetten büdös, zsír szaga van:(. A másik gyenge pontja az adagolása, csak nagy mennyiséget lehet kinyerni a pumpálással, akárhogy is küzdök ellene...ha sikerül, akkor a felesleg bent marad az úton és legközelebbre beszárad...
Nagyon vacillálok, mert az utóbbi kettő miatt nem tudom maximálisan élvezni ezt a krémet, nem nyúlok érte szívesen:( de közben a hatása teljesen rendben van..nagy a dilemma... szomorú szívvel ez számomra csak 3-as.

melange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

isabelaniko

2017. szeptember 13.

KM-boxban találkoztam először vele és annyira megszerettem, hogy miután elfogyott vettem belőle egy újabb adaggal.. és azután is ezt fogom választani. Reggel gyönyörűen rendbe teszi a szemem alatti karikákat, nagyon gyorsan beszívódik. Imádom az állagát és az illatát is. Anyukám is kipróbálta többször és neki is nagyon bejött, pedig az ő 60-as karikái igazi kihívás és még nála is nagyon szép javulást eredményez a krém.

isabelaniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Marietta1977

2017. szeptember 12.

Szépségboxban került hozzám a termék. Mivel már nem vagyok valami hamvas, ezért nem is vártam valami sokat tőle.
A szem alatti karikáim, már fiatal korom óta megvannak ezzel sajnos eddig még nem tudott egy krém sem kezdeni semmi érdemlegeset, ez sem.
Elhasználom újra nem venném, de az állaga jó, az illata is egész jó, de nagy hatása nálam nincsen.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Babika20

2017. szeptember 12.

Itt Krémmánián vettem egy kedves lánytól, köszönöm ezúton is. 24 vagyok, a szemem sarkában vannak kis mosolyráncok, de én a megelőzés híve vagyok, évek óta használok kisebb-nagyobb kihagyásokkal szemkörnyékápolót. Sötét karikáim nincsenek, így nekem a hidratálás végett kell.. és hát egy kis kencézés sosem árt :D Illata nem igazán kávés, szerintem csak nyomokban, aki erre számít csalódni fog. Nem az az egész nap szagolnám de nem is rossz. Felvive meg elillan. Jól hidratál és megfelelően be is szívódik. Jó sminkalap. Kis fényvédő lehetne benne de emiatt nem vonok le, azt amúgy is használok. Reggel -este tudom alkalmazni amúgy, de néha lusta vagyok rá. A szemkörnyéket szépen karbantartja. Egyetlen hibája a pumpa..:( irdatlan a mennyiség, 6 másik szemkörnyéket le tudok vele ápolni :D lehet nagy nehézségek árán felet nyomni belőle néha azért.. sokszor összegyűlik a csőben és a megkeményedett krémet pedig legközelebb nyomom ki. Így tuti pazarlok vele de önhibámon kívül. A szavatosság napra pontosan rá van írva, ez tök jó! Én a szekrényben tárolom, ne érje fény..nem tudom ez mennyire befolyásolja amúgy.. külcsínre amúgy szép.:) Ja, és magyar termék nem elszállt áron...hajrá!!

Voltam olyan szerencsés, hogy kihozták az új változatát a lányok, és 10 ember tesztelheti, én vagyok az egyik. A pumpáját újították meg és a csomagolás is újra lett gondolva, de inkább a design része. Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert a beltartalom király! Update ezzel kapcsolatosan hamarosan!!!!

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

adite

2017. szeptember 4.

A legjobb!
Teljes Pazar Cafe szettem volt, majd próbálgattam más PHI termékeket is, de ez a szemkrém a legjobb reggelre! Próbáltam már rengeteg márkát az elmúlt években, mert sokat küzdöttem pufi, fáradt szemekkel, de azt hiszem, itt meg is állok, nem kell tovább keresgélnem :) Köszi, PHI!

adite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

A legjobb!

GNóri

2017. augusztus 30.

Én is nagyon örülök, hogy ez a Phi termék volt a boxban, rá vágytam legjobban:) Egyáltalán nem mondanám büdösnek, az igaz, hogy szokatlan illata van, elég natúr, növényi olajos. Jó zsíros krém, viszont hamar beszívódik, a száraz szemkörnyékemet nagyon jól hidratálja és kisimítja. Nagyon szeretem használni, kellemes krém, nem irritálja a szemem, mint sok más szemkörnyékápoló. Egyedül én is a pumpát kifogásolom, nagyon nehéz kevés mennyiséget nyomni belőle, így elég pocsékolós.

Update: A pumpa néhány hét használat után tönkrement. Először azt hittem, hogy kifogyott a kis üveg, és ezért nem jön belőle több, de belenéztem, és még félig volt krémmel. Így mindig le kell tekernem, és belenyúlkálnom, ami sehogysem túl higiénikus. Ezért sajnos levonok csillagot, mert így a tégely nagyon gagyi.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

O

2017. augusztus 23.

Alig várom, hogy elfogyjon... A pumpás adagoló szörnyű. A leírás jól hangzik, de a hatása átlagos, és laza krémnek sem nevezném. Biztos, hogy nem veszem újra.

O
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

drucsek

2017. augusztus 21.

Jól hidratál, viszon a szemem alatti karikákkal nem tud mit kezdeni. Az illata nekem kifejezetten tetszik. Az állaga talán kicsit vizesebb, de lényegében avval sincs problémám. Többet vártam ettől a krémtôl. Nem rossz, de valahogy mégsem az igazi.

drucsek
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0