KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

geldorina

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Jó termék. Tartósabbá teszi a szemsminket, de az illata nem a legkellemesebb.

geldorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Jó termék. Tartósabbá teszi a szemsminket, de az illata nem a legkellemesebb.

trixie22

2018. július 13.

Nem rég vásároltam, de eddig tökéletesen működik. Reggel megcsináltam a sminkem, 30 fok minimum volt aznap, és még az esti bulin is hibátlan volt a szemhéjpúder. Mindenkinek ajánlom. :)

trixie22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

tsolya

2018. július 12.

Szuper kis termék, sokkal tartósabbá teszi a szemsminkemet. Összességében amíg nem használtam alapot, délutánra már alig maradt valami a szemsminkemből, és ami maradt is összecsoportosult egy helyre. Ez a kis csoda meghosszabbítja a sminkem élettartamát. Kimondottan tetszik az állaga. Néha szemhéjpúder nélkül is feldobom. Az ára abszolút baráti és nagyon kedvező.
UPDATE: Hihetetlen, de még jobban megszerettem. Hibátlan termék. Valamelyik este, nem vagyok büszke a történetre, de bekerültem egy szaunába és utána ugrott be, hogy basszus nem mostam le előtte a szememet. 20 perccel később a 90 fok után félve néztem tükörbe, de érintetlen maradt. Nem gondolom, hogy ezek után kísérletezni fogok más alapokkal, hiszen tökéletes. Az ára pedig verhetetlen.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

exhocmomento

2018. július 10.

Nagyon bevált, szuperül a helyén tartja a szemhéjpúdert és annak színét is élénkebbé teszi! Ár-érték arányban tökéletes.

exhocmomento
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

MiniMaus7

2018. július 9.

Legjobb!! Én mindig is szenvedtem a zsíros szemhéjammal, sose mertem buliba erős szemfestést feltenni, mert reggelre katasztrófa volt. Mindig irigyeltem a barátnőmet aki gyönyörű sminkeket kreál magának csak alapozót alátéve és reggelre meg se moccant. Valamit tennem kellett, így hát keresgéltem, és először az artdeconak a szemhéjalapját vettem meg bár kicsit a 3000 Ft-ot soknak tartottam. Egész jól bevált, a hátránya, hogy nekem a felénél beszáradt és használhatatlan lett. Utána próbálkoztam olcsóbb verziókkal mint az eccence stb. de azok nem váltak így be. Aztán gondoltam kipróbálom ezt, hasonló volt a textúrája a színe, mint az artdecosnak és végül ugyanúgy működött csak éppenséggel 500 Ft-ért.

MiniMaus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

angyalka1225

2018. június 8.

Épp most vakartam le kb. az összes sminket a szememről ennek köszönhetően, pedig késő estig kellett volna bírnia és nincs nálam tartalék. :-/ Első 1-2 használatnál volt olyan érzésem, mintha tartósabbá tette volna az egyébként mindig elmászó sminkemet, de utána már nem, ráadásul én is tapasztaltam, amit előttem leírtak, hogy összecsomósodik. Ilyenkor úgy érzem, mintha nyomnák le a szemhéjamat. A legújabb felfedezésem pedig ez, hogy ha valahogy belemászik a szemembe, nagyon elkezd viszketni tőle. :( Reméltem, hogy valamelyik másik kencém a ludas, de nem, mert most úgy jött elő, hogy minden más a szokásos volt rajtam, kivéve ezt. Csak azért adok neki 2 csillagot, mert eddig amik irritálták a szememet, azok már első használatnál és azoktól patakokban folyt a könnyem, szóval van rosszabb is.
Ez volt a 3. szemhéjalap, amiről ódákat zengtek, nekem viszont nem vált be, szóval ha esetleg majd egyszer egy ilyet megdicsérek, az tényleg csodaszer lesz. :)

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Destinyh

2018. június 3.

Update1: Nem tudom, hogy mi történt, de nekem egyáltalán nem használ már. Nemrég vettem újra, de szörnyű. Nagyon durván összegyűlik/csomósodik a szemhéjamon...

Borzasztó, hogy mennyire összegyűlik a szemhéjpúder a szemhéjamon, erre kerestem egy jó kis szemhéjalapot. Úgy voltam vele, hogy inkább kipróbálok egy olcsóbb alternatívát, mielőtt beruháznék egy drága termékre. Nem igazán vártam tőle sokat, de amikor reggel felkentem, és délután ugyan olyan állapotban volt a szemsminkem nagyon meglepődtem, hogy ennyire jó! Egy napot simán kibír! Nekem tökéletesen megfelel!:)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

donett0629

2018. május 29.

Szuper termék, ha ezt használom, jóval tartósabb a szemsminkem. A sminkem így még este lemosáskor is ugyanúgy néz ki, ahogy reggel felkentem. Ajánlom! :)

donett0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

tyukanyo

2018. május 28.

Imádom. Még a a 30 fokban is bírta a szemsinkem tegnap, pedig elég olajos a szemhéjam. A szemem alá is szoktam belőle rakni, így az a korrektor amit ki akartam dobni, mert összegyűlik, kopik, nagyon szuperül fentmarad.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Larkasztikus

2018. május 18.

Imádom! Tökéletesen fennmarad, sokkal de sokkal tartósabb, mint bármelyik másik alap. Mikor az állagát megláttam, és először felkentem akkor én is kicsit meglepődtem, illetve meg voltam győződve, hogy még pénzkidobás. De tévedtem! Nekem egyetlen bajom, hogy aztán mikor helyezem rá a szemfestéket akkor az ecsetemet van amikor befogja (fura mód nem mindig), és így amikor a következő színért nyúlnék, akkor a palettában lesz olyan a szín. Ezért nem vonok le egy csillagot sem, mert lehet túl sokat helyezek fel olykor, azért lehet. Kipróbálásra mindenkinek ajánlom, én még nem csalódtam benne.

Larkasztikus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.