KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lolychan

2018. január 21.

Nyáron vettem, de tök mindegy milyen évszak van, akkor is tartja a sminket. :) És még olcsó is. Egyszerűen verhetetlen. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

gioia

2018. január 20.

Könnyű felvinni és kiadós termék. Egész jól megtartja a szemhéjporokat!

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Könnyű felvinni és kiadós termék. Egész jól megtartja a szemhéjporokat!

Kremcica

2018. január 18.

Szuper termék olcsón. Eddig csak az Art decos alapot használtam, de az drága is és borzasztó az incije. Ez legalább annyit tud és még az összetevői is szépek. Kicsit kemény, de jól kenhető én is ecsettel viszem fel. Picit csillámos, de nekem nem tűnt fel hogy a matt szín fényesedne tőle. A pigmentek pedig csodásan beleragadnak, a smink lemosásig tartós. Nem irritál.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

takacseszti1985

2018. január 10.

Nagyon jó kis termék, dögmelegben is helyén tartja a szemsminket! Az Artdecora emlékeztet állagban, kicsit ragacsos, így jobban beletapad a púder. Mindig tartok itthon.

takacseszti1985
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Orsikaa

2018. január 8.

Az itteni vélemények alapján adtam egy esélyt ennek az cuccnak, és amikor kipróbáltam, szinte hihetetlen volt az eredmény. Van egy nem túl pigmentált (kicsit béna) szemhéjpúderpalettám, amit nem igazán szoktam használni, mert alig látszik a szemhéjamon; ezzel a palettával teszteltem a szemhéjalapozót, és kb. csodát tett a színekkel :) Egész élénk, tartós, egyenletes sminket ehet vele készíteni. Nagyon tud!

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

RCC

2018. január 8.

Nagyon jól használ, simán fennmarad miatta az összes szemfestékem. Elsőre kicsit tartottam tőle, érdekes állaga volt, de működik. A kiszerelés nem a legjobb, nem szeretek belenyúlni, úgyhogy egy mini spatulát használok hozzá. Sokáig elég, ahogy néztem gyakran van akcióba, de teljes áron is nagyon olcsó.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

langviktoria

2017. december 27.

Ajándék ezért az árért, vízben, dörzsölve sem jön le a szemhéjpúder ezzel az alappal. Egyértelműen 5*

langviktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

ilorincz

2017. december 25.

Azt tudja amit iger. Olcson de jol. Ha felviszem es nem teszek ra szemhejfesteket akkor is van egy kedves fenye,
Vanis nincsis szemhej festes.

ilorincz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 25.

Vanis nincsis szemhej festes.

Ralynna

2017. december 22.

Abszolút tökéletes. Nagyon kevés kell belőle, én ujjheggyel szoktam felvinni. Könnyen eloszlik a szemhéjamon, nem érzem nehéznek, nem ragacsos. Rögtön lehet rá sminkelni, egységes felületet ad és a tartóssága... 12 óra után érintetlenül mosom le a szemsminkjeimet. Teljesen mindegy, hogy maga a szemhéjpúder milyen márkájú, ez mindent tart, mint a beton. De komolyan, még nem találkoztam olyan szemhéjpúderrel amit nem tartott volna egész nap. Mindegy, hogy drága, olcsó, krémes állagú vagy porol, ezt felkenem alá és minden tökéletes.

Ralynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

cs3ng31214

2017. december 11.

Szuperszónikus! A szalagavatós sminkem alá tettem és az egész estet halványodás nélkül kibírta. Nem pergett le a szemem alá a festék és még a színét is felerősítette.
Tényleg csak jót tudok mondani és bátor szívvel ajánlom mert ennyi pénzért-> ajándék!

cs3ng31214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.