KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Fe0ve0

2019. január 18.

Én az olcsobb arkategorias sminkeket ezek miatt a gyongyszemek miatt imádom. Kb ingyen dobálják az ember után.:D nem ül be a mélyítővonalba, a szemhéjpúder tartós és intenzív lesz. Komolyan az osszes szemhéjpúderemmel működik. Csak arra kell figyelni, hogy vékony rétegben kenjük fel, első ránézésre olyan mintha kevés termék lenne benne. Az enyem nem elfogyott, hanem ki kellett dobnom olyan régi volt, pedig minden szemsminkemhez ezt használtam. :D egyszóval szeretem, imádom.:)

Fe0ve0
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

kkinga07

2019. január 13.

Rejtett szemhéjan van, szóval nekem egy kötelező kellék. Csodásan fixálja a port is, de még a szemceruza sem kenődik el, ha használom. Ennyi pénzért csodaszer :)

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

tsolya

2019. január 13.

Ez az első szemhéjalapom, az itteni rengeteg pozitív vélemény miatt döntöttem úgy, hogy megveszem. Nagyon örülök, hogy így döntöttem. Általában reggel 7 körül csinálom meg a szemsminkem, és este 6-ig tökéletesen tartja magát. Nem csak tartósabb a sminkem, hanem a színek is pigmentáltabbak, ha erre viszem fel. A tégelyes megoldás kicsit megnehezíti a használatot, de úgy gondolom, hogy a végeredmény teljesen elfeledteti velem ezt az apró hibát. Ár-értékben verhetetlen. Nem rég vettem meg a második tégelyemet, úgy érzem, hogy nem kísérletezek más alapokkal.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Kremcica

2019. január 9.

2019. január 09.
1 éve használom (a címkéje szerint 2 évig szavatos) és észrevehetően megváltozott a szaga és darabosság vált. Nehéz elkenni, gyakran beleül az apró ráncokba. Ráadásul túl vagyok a tégely felén, ez a belenyúlós dolog borzasztó. Minden alkalommal alá megy a körmömnek. :( Próbáltam egy kisebb ecsettel kivenni, de úgy meg az eloszlatása botrányos. Idő előtti kuka lesz belőle. Összvéleményem hogy jó, főleg az árához képest de ennél sokkal jobb primerek is vannak.

2018. január 18.
Szuper termék olcsón. Eddig csak az Art decos alapot használtam, de az drága is és borzasztó az incije. Ez legalább annyit tud és még az összetevői is szépek. Kicsit kemény, de jól kenhető én is ecsettel viszem fel. Picit csillámos, de nekem nem tűnt fel hogy a matt szín fényesedne tőle. A pigmentek pedig csodásan beleragadnak, a smink lemosásig tartós. Nem irritál.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

2019. január 09.

2018. január 18.

hógolyó

2019. január 9.

Borzalom...csúszik róla a smink. Szétfolyik. Semeddig nem tart. Pont mint az artdeco. Csak ez fillérekért van. 0 csllag

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Lovemyhair

2019. január 2.

Nagyon jó termék. A szemhéjpúder pigmentáltabb tőle. Soha nem gondoltam, hogy ilyen olcsón, ilyen szuper terméket lehet szerezni. A tégelyben csillámos, de a bőrön alig észrevehető. Nem csomosodik össze a szemhéjpúder rajta és egy hajnalig tartó buli végén is szépen fennmaradt. Mindenkinek ajánlom. Sokáig elég lesz.
Update: Egy ideje már használom, valami történt vele. Sajnos le kell húzzak egy csillagot, nagyon csomós lett.

Lovemyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

VSzandika

2018. december 20.

Hosszú évekig kerestem azt a terméket amitől nem csomósodik össze a szemhéjpúderem. Megtaláltam!
Hónapok óta használom minden nap, kb. a fele fogyott el. Reggel felteszem és este is gyönyörűen fest a szemsminkem.
Ez minden lánynak kötelező darab. :)

VSzandika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Ez minden lánynak kötelező darab. :)

simbenz

2018. december 8.

Nagyon szeretem, nálam alap-darab. Ezt megelőzően egy avonos szemhéj-púder alappal próbálkoztam, az borzasztó volt. Ez a második kísérletem, de le is cövekeltem Nála, minden pénzt megér, pláne azt a pár száz forintot, amit kérnek érte. Sokáig elég, lassan egy éve használom, és még mindig elég.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

georginasz

2018. november 18.

Ez az első szemhéjpúder alapozóm, de biztosan ennél fogok maradni, mivel nagyon jó az állaga, és egyáltalán nem látszódik, ha felviszem a szemhéjamra. Szépen megtartja a szemhéjpúdert egy átbulizott éjszaka után is. Nagyon sokáig kitart, mivel nagyon kevés is elég belőle.

georginasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Színre, állagra az Artdeco szemhély alapozójához tudnám hasonlítani. De ez a termék jobban teljesített nálam. Nagyon kedvező az ára. Többször újravettem már. Nekem sokáig elég, mert keveset kell belőle használni. Ha kicsit több kerül fel, ragacsos és nehezebben tudok rajta satírozni. Nekem önmagában is tetszik, bézs színű, kis selyem fénnyel. Legtöbbször csak lepúderezem és egész nap tart, jól fed, nem kenődik. A szemfestékeket szuper tartóssá teszi és intenzívebb színűek általa. Nem irritál. Sajna belenyúlkálós, jobban tetszene tubusban! De csak ajánlani tudom!

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.