RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

javi

2018. szeptember 24.

Hát nem is tudom. Jobbra számítottam a vélemények alapján. Tényleg később olajosodik tőle a szemhéjam és kevésbé csíkozódik a festék, de ezzel se tart 8 órát a szemhéjpúderem (p2) annyit meg mégiscsak kéne bírnia. A szemceruzára viszont úgy veszem észre, jó hatással van. Még kísérletezgetek vele, addig 3*.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

El kell találni a megfelelő mennyiséget, de nagyon szeretem szépen tartja a sminket. Ami plusz pont az ára mellett, hogy nem szárad ki az Artdecossal szemben. Újravásároltam!

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

dreamstealer

2018. szeptember 21.

A sok jó vélemény miatt vettem meg. Nekem nem tartja egész nap helyén a szemsminkem, de azért érezhetően tovább bírja ezzel a szemhéjalapozóval, mint nélküle. 5-6 óra után azért kezdett elmászkálni a szemhéjpúderem, viszont ezért az árért kifejezetten jó termék.

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Gabica55

2018. szeptember 13.

Ez a legjobb szemhéjalapozó!!! Ezzel késő estig a szemhéjamon marad a smink, nem maszatolódik, nem kopik le a festék, egyszerűen imádom :) Az ára pedig tökéletes.. Jár a 5* :)

Gabica55
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

tyukanyo

2018. szeptember 7.

Imádom. Rejtett olajos szemhéjam van, és egész nap a helyén marad a szemsmink ha ezt használom.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Colette221

2018. szeptember 6.

Töröltem a több mint két éves - nem túl jó - véleményemet róla. Tusvonallal nem szerettem használni, de mióta elhagytam azt és csak szemhéjpúdereket használok, TÖKÉLETES.
Vigyázni kell, hogy hogy viszi fel az ember, mert csomósodásra hajlamos. Meg kell találni a megfelelő technikát. Én úgy szoktam, hogy a szemhéjamra előtte felviszek egy kis korrektort, majd csak utána teszem fel ezt. Miután feltettem, várok egy kicsit, (addig megcsinálom a szemöldököm) és utána jöhet a szemhéjpúder. Az ecsettel a púdert sosem húzom a mozgó szemhéjamon, hanem tapogatom, így egyenletesebb lesz rajta és nem mászik el ez a kis primer.. A szín tartós és sokkal élénkebb. Ennyi pénzért abszolút megéri.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

avealena

2018. szeptember 6.

A szemhéjaim nagyon olajosak, és eddig akármilyen sminket csináltam, szinte elegendő volt fél óra, hogy máris elpárologjon a szemem nagy részéről, ami nagyon idegesítő ezért szinte már soha nem is csinálok semmilyen szem sminket, mert feladtam. Ez a kis cucc viszont lehet hogy megváltoztatja ezt a helyzetet. Le volt árazva a boltban, bár az ára amúgy sem vészes úgyhogy mindenképp megvettem volna. Nagyon meglepődtem hogy milyen kicsi a termék, de annyit hallottam róla hogy úgy voltam vele, muszáj kipróbálnom. Az állaga igazán nem tetszik, és nehéz kiszedni a kis tartájából, ujjal semmiképp sem lehet mert a körmöm alá bemegy a fele, ecsettel se egyszerű kiszedni. Először aggódtam, mert az állaga miatt nagyon kétségbe voltam esve, de aztán kellemesen csalódtam. Megcsináltam a sminket tesztelésképp, majd kb 4-5 órán keresztül magamon hagytam, és mikor a tükörbe néztem nap végén, érintetlennek tűnt minden. Lehet másnak nem tűnik soknak 4 óra, de nekem az első egy órában le szokott jönni az egész, ezért nagyon örültem. Mintha soha nem is lett volna olajos, pici szemhéjam ami nagy csíkokban szívja fel a terméket. Hihetetlenül meglepődtem. Nem tudom hogy tart ez ki a nagy nyári melegben, de biztos akkor is tesztelni fogom.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Szilviams0118

2018. augusztus 29.

tényleg elengedhetetlen szemhéjfestékek alá, csodaszer!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

tényleg elengedhetetlen szemhéjfestékek alá, csodaszer!

bugeyes

2018. augusztus 27.

Őszintén nem igazán használok ilyen termékeket, mert akárhányat vettem eddig, mindig kihasználatlanul végezték a kis kozmetikai táskámban. Ezt egy barátnőm hagyományozta rám, aki nem igazán sminkel, gondoltam kipróbálom, baj nem lehet. Sajnos ez a darab is ritkán kerül a kezem ügyébe, de ha szemhéjpúdert használok, már tudatosan nyúlok érte. Igaziból nagy csodát nem vártam tőle, az viszont meglepett, hogy nem egy high end termékről van szó, mégis jó valamire. Nem igazán tetszik az állaga, de szépen terül rajta a szemhéjpúder, kicsit megnöveli a színek intenzitását és a tartósságot is, azonban ugyanúgy begyűlik egy idő után a szemhéjfesték felül a kis szemhéjráncba. Kihasználatlansága miatt nem venném újra, de nem egy rossz termék alapvetően, csak az én mindennapi rutinomhoz nincsen rá túl nagy szükségem. Az is lehet azonban, hogy nekem egy applikátoros változat jobban kézre állna...

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Pikvuo

2018. augusztus 15.

Már egy ideje használom. Nem akartam elhinni, hogy ebben a melegben is ott marad a szemhéjamon a festék. Nagyon meglepett. Tetszik az állaga és nagyon olcsó. Sokáig ki fog tartani, de utána is szívesen újravenném.

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.