KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kispitypang

2018. április 21.

Ez tényleg egy csodaszer! A NXY szemhéjalapozómat váltottam le erre, mert az az istennek se volt hajlandó egyben tartani a szemfestéket a szememen. Ellenben ez az 1/4-anyiba kerülő szemhéjalapozó mindent megoldott.
Érdekes egyébként az állaga, erősen szilikonos. Éppen ezért amikor először használtam, szkeptikus voltam, hogy képes lesz-e megtartani a szemfestéket. Még soha nem volt ilyen állagú szemhéjalapozóm, és nem is szoktak beválni a szilikonos termékek. De ez valamiért működik. Egész nap érintetlen marad a szemfestékem, akár krémes, akár por. Ha nagyon hosszúra nyúlik egy napom, akkor 12-13 óra után azért már kopnak a színek, de ezt nem bánom, mert mélyen ülő, zsíros szemhéjam van, az lenne a csoda, ha egyáltalán nem kopna.

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

ancsika678

2018. március 23.

Ahogy eltelt pár hét, már nem működött ugyanúgy, sajnos. Fél napot se bírt ki...

Pöpec kis termék. Még nem csalódtam benne. Ha van időm, dél körül frissítek kicsit a sminkemen egy kis szemhéjpúderrel. Így egész nap simán bírja. Sportolás kompatibilis! Azt mondtam már, hogy olcsó?

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

erynis

2018. március 19.

Nekem sajnos nem jött be. Számomra túl krémes, gyöngyházfényű krém tulajdonképpen, ami színnel/fedéssel nem rendelkezik (az avonosban szerettem, hogy fed is), és sajnos az én rejtett, olajos szemhéjamra kevés. Tartósabb a szemhéjpúder, mint nélküle, de 3-4 óra múltán beül a ráncokba és ugyanúgy kopik, eltűnik :(. Eddig az avonos jobban teljesít, most megpróbálkozom a Milani alapjával, hátha beválik.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

SchmitzhoferFanni

2018. március 18.

Remekül működik, mindig használom és nem gyűlik össze a szemsminkem a ráncocskákba, nagyon tartóssá teszi a sminket. Abszolút 5*

SchmitzhoferFanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

pattelin

2018. március 12.

Még csak párszor használtam, de eddig nem okozott csalódást! Tartóssá teszi a szemsminket. De ha teljesen natúrt szeretnék, csak szempillaspirállal, akkor is szép színe van! Nem lett tőle érzékeny, az amúgy elég érzékeny szemem! Már csak ezért is 5-ös! ;)

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

LillaM

2018. március 7.

Nekem egyáltalán nem működött.Nem mondom, nehéz eset vagyok olajos és rejtett szemhéjjal, na de akinek nincs ilyen problémája, annak minek szemhéjalap, ugye. 3 óra alatt tűnt el a szemfestékem (illetve ekkor néztem tükörbe, lehet, hogy már előbb). Anno az ArtDeco jobban működött, de az se volt tökéletes, úgyhogy én inkább nem fogom festeni a szemhéjamat, tök fölösleges.

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Alexia

2018. február 20.

Igaz, nem sok viszonyítási alapom van, de nekem bevált ez a termék. Nagyon sokáig elég (amit most használok, az már egy éve megvan, úgy hogy szinte minden nap sminkelek). Ára is nagyon kedvező. Többször újra vásároltam már.

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Vivienlilla

2018. február 8.

Már egy ideje kerestem krémesebb állagú primert az LA Make up Pro primerje stickje helyett, ami ugyan nem rossz, de nem az igazi, nem tapadnak bele valahogy a színek, így lekopnak róla viszonylag hamar. Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a terméket, de sajnos nekem túlságosan is fura, ragacsos az állaga, és ugyan beletapad a smink, de 2-3 óra múlva a szemhéjráncba összegyűlik. Ma viszont gondoltam egy merészet, felvittem ezt, rá a stickeset, majd füstös szem és közel 10 órát kibírt, pedig hóviharba is keveredtem. :)
Önmagában nem vagyok elégedett vele, de így kombóba jó. Lehet egy mattító fixáló púder is segíthet rajta, majd még kísérletezek vele.

Vivienlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Betti92

2018. február 3.

Az itteni jó vélemények miatt vásároltam meg. A sminket a helyén tartotta, viszont lemosásnál azt tapasztaltam, hogy kis piros pöttyök jelentek meg a szemhéjamon... valaki tapasztalt ilyet? Pedig ez volt az egyetlen új termék amit használtam, szóval gondolom nem a többitől lett. Még próbálkozok azért vele, remélem csak egyszeri alkalom volt ez a pöttyösödés, majd updatelek.

Betti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Lolychan

2018. január 21.

Nyáron vettem, de tök mindegy milyen évszak van, akkor is tartja a sminket. :) És még olcsó is. Egyszerűen verhetetlen. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.