KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: 500 Ft , Eladó: zagnes89
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 300 Ft , Eladó: Lauu
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető, vagy utalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

agciika

2017. november 13.

Az itteni vélemények miatt szereztem be, nagyon szuper kis cucc, de inkább estékre/alkalmakra feltűnőbb szemsminkek esetén szoktam használni. Még az olcsóbb szemhéjfestékeket is pigmentáltabbá, szebbé teszi, és tényleg nem moccan sehova. A titok, hogy vékonyan kell ujjbeggyel felvinni. Hátránya a túl pici tégely, amiből amint fogyni kezd a tartalma, művészet kinyerni belőle az alapozót....nálam ezért csak 4*.

agciika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

eszterszekely

2017. október 19.

A sok pozitív vélemény miatt vásároltam meg, mert valóban a töredékébe kerül az előzőleg használt Art Deco szemhéjalapozóhoz képest. Ami a javára írható, hogy sokkal krémesebb, nem olyan konzisztens és eddig nem tapasztaltam, hogy kezdene beszáradni, ahogy az előbb említett tette. Viszont! Számomra nem is annyira tartós hatást eredményez. Az Art Deco-n valahogy jobban megtapadt a szemhéjpúder és csak tizenX óra után kezdett el valamelyest begyűrődni. Ennek ellenére ez a termék is határozottan jó és ár-érték arányban magasan veri az Art Deco termékét. Annyival azért az sem nem tud többet mint amennyivel többe kerül.

eszterszekely
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

csillu23

2017. október 18.

Rejtett szemhéjam van, ezért a szemhéjfesték sokszor csúnyán összeáll egy kis idő után. Erre kerestem egy alapot ami segíthetne a problémámon. Nekem nagyon bevált, és ami még jobb az ára is nagyon kedvező.

csillu23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Rekakarolina

2017. szeptember 28.

Szuper szemhélyalap, ár-érték arányban a lehető legjobb. Kicsit nehéz a kis tégelyből kiszedni, de ennyiért még el is lehet nézni neki :)

Rekakarolina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

e.m.e.s.e

2017. szeptember 10.

Valószínűleg még soha eddig nem vásároltam ennél olcsóbb sminkterméket (420 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban). Sokáig hezitáltam, hogy megvegyem-e, nem akartam elhinni, hogy ennyi pénzért beválhat.
Nagyon olajos a szemhéjam, így amióta sminkelek, hozzá vagyok szokva, hogy a szemhéjfestékek csak néhány óráig érzik jól magukat a szemhéjamon. Évekkel ezelőtt próbálkoztam az Artdeco fekete tégelyes szemhéjalapozójával, de sajnos erős allergiás reakciót váltott ki, úgyhogy gyorsan felhagytam a használatával. Azóta sem vásároltam egy ilyen célra szánt terméket sem. Folyamatosan nézegettem ugyan őket, de féltem, hogy az érzékeny szememmel egyáltalán nem fognak kijönni.
Viszont, mint azt már írtam, ez olyan olcsó volt, hogy nem sajnáltam volna kidobni sem, ha nem tetszik. És ugyan az első használat után majdnem a szemetesben végezte, inkább nem adtam fel, és próbáltam eltalálni a megfelelő mennyiséget, valamint a helyes applikációt. Egy hét telt el azóta, s bátran merem állítani, hogy jó úton járok. :) Mikor a felvitelt követő 6-8. órában ellenőriztem a helyzetet, az elmúlt egy hétben csupán két alkalommal nem voltam elégedett. Kifejezetten jó arány, és remélem, hogy lesz még jobb is. :) A tetőpont a tegnap volt: délelőtt 11 órakor sminkeltem, de amikor éjfélkor a tükörbe néztem egy zsúfolt, rohangálós nap után, a rá épített Artdeco szemhéjfesték még mindig a helyén volt! Soha korábban nem reméltem ilyen látványt bő 12 órával sminkelés után. :)
Az INCI-vel sokkal elégedett vagyok, mint az Artdeco szemhéjalapozó esetében, allergiát pedig eddig egyáltalán nem okozott. (Amennyiben később lesz ilyen, frissítek.) A tégelyes kiszerelésért kár, a csillámok viszont nem zavarnak. Nagyon örülök, hogy kockáztattam azt a 400 Ft-ot. :D

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

sackoka

2017. szeptember 7.

Nagyon jó kis termék! Teljesen megéri az árát. Szépen helyén tartja a szemhéjpúdert, bár az elején kellett kísérletezgetni a megfelelő adag megtaláláshoz.

sackoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Ár-érték arányban tökéletes. Tartós, világos. A kis tégelyből nem mindíg könnyű kiszedni, de nagyon jó termék. Hatásra nekem felér az artdeco alapjával.

Dyttka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

bellalabella

2017. augusztus 28.

nagyon ritkan hasznaltam szemhejpudert, de miota megvettem, szinte mindig!!! a rossmannban nezelodtem, mikor egy kedves kremmanias hallotta, hogy mit keresek es arrol lebeszelt, de ezt ajanlotta, meg is vettem es nagyon nem bantam meg!! sot!! nekem az is tetszik, hogy onmagaban is van egy kis fenye. es az ara is tul van a tokeletesen!

bellalabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

zsofc

2017. augusztus 22.

Mások véleménye alapján vettem meg, sokkal tartósabbá teszi a szemhéjpúderem, és az ára is nagyon jó:)

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

szalontai

2017. augusztus 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon jónak találom, délutánig marad a szemhéjpúder még ebben a hőségben is! Köszönöm a sok hasznos véleményt!

szalontai
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.