KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

e.m.e.s.e

2017. szeptember 10.

Valószínűleg még soha eddig nem vásároltam ennél olcsóbb sminkterméket (420 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban). Sokáig hezitáltam, hogy megvegyem-e, nem akartam elhinni, hogy ennyi pénzért beválhat.
Nagyon olajos a szemhéjam, így amióta sminkelek, hozzá vagyok szokva, hogy a szemhéjfestékek csak néhány óráig érzik jól magukat a szemhéjamon. Évekkel ezelőtt próbálkoztam az Artdeco fekete tégelyes szemhéjalapozójával, de sajnos erős allergiás reakciót váltott ki, úgyhogy gyorsan felhagytam a használatával. Azóta sem vásároltam egy ilyen célra szánt terméket sem. Folyamatosan nézegettem ugyan őket, de féltem, hogy az érzékeny szememmel egyáltalán nem fognak kijönni.
Viszont, mint azt már írtam, ez olyan olcsó volt, hogy nem sajnáltam volna kidobni sem, ha nem tetszik. És ugyan az első használat után majdnem a szemetesben végezte, inkább nem adtam fel, és próbáltam eltalálni a megfelelő mennyiséget, valamint a helyes applikációt. Egy hét telt el azóta, s bátran merem állítani, hogy jó úton járok. :) Mikor a felvitelt követő 6-8. órában ellenőriztem a helyzetet, az elmúlt egy hétben csupán két alkalommal nem voltam elégedett. Kifejezetten jó arány, és remélem, hogy lesz még jobb is. :) A tetőpont a tegnap volt: délelőtt 11 órakor sminkeltem, de amikor éjfélkor a tükörbe néztem egy zsúfolt, rohangálós nap után, a rá épített Artdeco szemhéjfesték még mindig a helyén volt! Soha korábban nem reméltem ilyen látványt bő 12 órával sminkelés után. :)
Az INCI-vel sokkal elégedett vagyok, mint az Artdeco szemhéjalapozó esetében, allergiát pedig eddig egyáltalán nem okozott. (Amennyiben később lesz ilyen, frissítek.) A tégelyes kiszerelésért kár, a csillámok viszont nem zavarnak. Nagyon örülök, hogy kockáztattam azt a 400 Ft-ot. :D

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

sackoka

2017. szeptember 7.

Nagyon jó kis termék! Teljesen megéri az árát. Szépen helyén tartja a szemhéjpúdert, bár az elején kellett kísérletezgetni a megfelelő adag megtaláláshoz.

sackoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Ár-érték arányban tökéletes. Tartós, világos. A kis tégelyből nem mindíg könnyű kiszedni, de nagyon jó termék. Hatásra nekem felér az artdeco alapjával.

Dyttka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

bellalabella

2017. augusztus 28.

nagyon ritkan hasznaltam szemhejpudert, de miota megvettem, szinte mindig!!! a rossmannban nezelodtem, mikor egy kedves kremmanias hallotta, hogy mit keresek es arrol lebeszelt, de ezt ajanlotta, meg is vettem es nagyon nem bantam meg!! sot!! nekem az is tetszik, hogy onmagaban is van egy kis fenye. es az ara is tul van a tokeletesen!

bellalabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

zsofc

2017. augusztus 22.

Mások véleménye alapján vettem meg, sokkal tartósabbá teszi a szemhéjpúderem, és az ára is nagyon jó:)

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

szalontai

2017. augusztus 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon jónak találom, délutánig marad a szemhéjpúder még ebben a hőségben is! Köszönöm a sok hasznos véleményt!

szalontai
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Mofi

2017. augusztus 13.

Tegnap esküvőm voltam és 12 órán át volt rajtam a sminkem. Nem használtam túl minőségi palettákat és a szemhéjam is eléggé zsírosodik, de a szemhéjpúder mégsem mozdult el, nem ült bele ennek a cuccnak köszönhetően!

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Lina1105

2017. július 21.

Olcsó, teszi amit ígér. Szeretem, hogy nem gyűlik vele csíkba a szemfestékem, egészen estig kitart. Valóban van egy kis szaténos csillogása felkenéskor, de egyáltalán nem zavaró, és nem üt át. Egyedül a tégelyes megoldás zavaró, mert eleinte ujjal vittem fel, úgy is tökéletesen működött, de ahogy fogy, egyre rosszabb kibányászni belőle. Szerencsére ecsettel ez is megoldható, úgyhogy összességében jó kis termék, bőven megéri az árát.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

HRenata

2017. július 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de ez az eddigi legrosszabb szemhéjalapom. Fura hogy kissé csillog,fura az állaga és nekem nem túl tartós, csíkokban összegyűlik a szemhèjpúderrel együtt. Igaz, hogy olcsó, de előtte pl a S-he stylezone szemhéjalapját hasznàltam, ami szintén olcsó, de sokkal jobb. Ez kuka.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Summer39

2017. július 17.

Az évszázad találmánya ez az alapozó. Erősen hangsúlyozom a szememet, amiről a festék szépen összegyűrődött a nap végére. De ezzel nyolc óra múlva, 32 fokban is ugyanott találom, olyan állapotban, ahová és ahogy felraktam.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.