KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Lina1105

2017. július 21.

Olcsó, teszi amit ígér. Szeretem, hogy nem gyűlik vele csíkba a szemfestékem, egészen estig kitart. Valóban van egy kis szaténos csillogása felkenéskor, de egyáltalán nem zavaró, és nem üt át. Egyedül a tégelyes megoldás zavaró, mert eleinte ujjal vittem fel, úgy is tökéletesen működött, de ahogy fogy, egyre rosszabb kibányászni belőle. Szerencsére ecsettel ez is megoldható, úgyhogy összességében jó kis termék, bőven megéri az árát.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

HRenata

2017. július 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de ez az eddigi legrosszabb szemhéjalapom. Fura hogy kissé csillog,fura az állaga és nekem nem túl tartós, csíkokban összegyűlik a szemhèjpúderrel együtt. Igaz, hogy olcsó, de előtte pl a S-he stylezone szemhéjalapját hasznàltam, ami szintén olcsó, de sokkal jobb. Ez kuka.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Summer39

2017. július 17.

Az évszázad találmánya ez az alapozó. Erősen hangsúlyozom a szememet, amiről a festék szépen összegyűrődött a nap végére. De ezzel nyolc óra múlva, 32 fokban is ugyanott találom, olyan állapotban, ahová és ahogy felraktam.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Lilcii

2017. július 17.

Fél évig csak kenegettem, de nem hittem azt,hogy tartósabb tőle a sminkem, csak gondoltam ha már megvettem, ne vésszen kárba az a pár száz forint. Egyik nap véletlenül csak az egyik szemhéjamra kentem, és meglepődve észleltem, hogy a szemhéjalapos szememen legalább 2-szer olyan intenzív a szemhéjpúder, mint az anélkülin. Nap végére a bekent szememen tökéletesen és pigmentáltan megmaradt a smink, a másik, fakó szemhéjamon pedig csomókba rendeződött. Szerintem ennél meggyőzőbb teszt nem is kell! :)

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Destinyh

2017. július 6.

Borzasztó, hogy mennyire összegyűlik a szemhéjpúder a szemhéjamon, erre kerestem egy jó kis szemhéjalapot. Úgy voltam vele, hogy inkább kipróbálok egy olcsóbb alternatívát, mielőtt beruháznék egy drága termékre. Nem igazán vártam tőle sokat, de amikor reggel felkentem, és délután ugyan olyan állapotban volt a szemsminkem nagyon meglepődtem, hogy ennyire jó! Egy napot simán kibír! Nekem tökéletesen megfelel!:)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Dorathea

2017. július 2.

Nekem se volt ezelőtt szemhéjalapom. Korábban a szem alatti korrektoromat vittem fel a szemhéjamra is, egyrészt egy kis erecske miatt, másrészt mert sokszor csak szemceruzát használok, meg némileg jobban tapad bele a szemhéjfesték, mint simán. Pár hónapja vettem már essence must have mono szemhéjpúdert és annak nem volt elég ha alákorrektorozok, így megvettem ezt a szemhéjalapot, és nagyon bevált. hihetetlenül tartós lesz felette a szemhéjpúder! az állaga mondjuk nekem fura, van hogy alig tudok kiszedni belőle valamit, van hogy két szemre elegendőt egyszerre. Mindenesetre nagyon szeretem, és mindenkinek ajánlom.

Dorathea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

cattitude

2017. június 28.

sosem volt még ezelőtt szemhéjalapozóm, szóval nincs sok viszonyítási alapom. szerintem elég jól szuperál, még ebben az izzadós időben sem folyik le a sminkem, nem ül meg a szemhéjam ráncában a festék, sőt, még a csillámos szemhéjpúderek is egészen egybenmaradnak. nekem speciel nem nagyon tetszik a színe meg az, hogy csillámos, egy világosabb, csillámmentes verziónak jobban örülnék.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

mano

2017. június 27.

Nem használtam még más szemhéjalapozót, ezért nincs összehasonlítási alapom. Szépen kiemeli a szemfesték színét, valamivel tartósabbá is teszi. Az állaga fura, viszont az ára kiváló.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Betti22

2017. június 27.

Ez valami szörnyemèny... nem elèg, hogy kissè ragasztó àllaga van, mèg valami csillàmló cucc is van benne amitől lehetetlen normàlisan hasznàlni, pedig azt hittem jó lesz.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Juuice

2017. június 26.

Tök jó! Kicsit hamarabb is száradhatna, hogy elkezdjem a sminkelést, de tartóssbbá teszi a szemhéjpúdereket, szemceruzát, ceillámport. Az áráról nem is beszélve.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.