KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Tavasz tündér

2018. november 15.

Színre, állagra az Artdeco szemhély alapozójához tudnám hasonlítani. De ez a termék jobban teljesített nálam. Nagyon kedvező az ára. Többször újravettem már. Nekem sokáig elég, mert keveset kell belőle használni. Ha kicsit több kerül fel, ragacsos és nehezebben tudok rajta satírozni. Nekem önmagában is tetszik, bézs színű, kis selyem fénnyel. Legtöbbször csak lepúderezem és egész nap tart, jól fed, nem kenődik. A szemfestékeket szuper tartóssá teszi és intenzívebb színűek általa. Nem irritál. Sajna belenyúlkálós, jobban tetszene tubusban! De csak ajánlani tudom!

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Normajean

2018. november 6.

Az első szemhéjpúder alapozóm, de szerintem itt meg is állok :) Kiemeli a szemhéjpúder színét, és egy nagyon tartós alapot kölcsönöz. Ha reggel nem kutyafuttában, hanem kicsit nagyobb műgonddal sminkelek akkor este hazaérve is vállalható látvány fogad! :D

Normajean
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

bernadettu

2018. november 6.

Azért vettem meg, mert van egy iszonyatosan porzó szemhéjpalettám, ami konkrétan fél órán belül eltűnik a szemhéjról, de nem akartam kidobni. Na ezzel az alappal sokkal tartósabb, 6-8 órát simán kibír. A bőr redőibe nem ült bele a festék. Ár-érték arányban nagyon jól teljesít.
Én csak ritkán sminkelem a szememet, szóval nem vagyok szakértő, ezért inkább olyanoknak ajánlom, akik hasonlóan néha-néha sminkelnek.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Lovemyhair

2018. november 5.

Nagyon jó termék. A szemhéjpúder pigmentáltabb tőle. Soha nem gondoltam, hogy ilyen olcsón, ilyen szuper terméket lehet szerezni. A tégelyben csillámos, de a bőrön alig észrevehető. Mindenkinek ajánlom. Sokáig elég lesz.

Lovemyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Raphael

2018. október 28.

Nagyon szeretem!
Régebben zavart, hogy a szemhélypúderek összegyűlnek a szemhélyráncaimban, meg a szemceruza is elmosódó, ha picit megdörzsölöm a szemem, arról nem is beszélve, hogy elmosódtak a színek.
Ez nem csak fixen tartja a szemsminkem, de a színeket is jobban kihozza.
Egy zavaró tényezője van, hogy ha picivel többet teszek fel a szemhélypúder alá, akkor nehezebben tudom eldolgozni a szemhélyfestéket rajta.

Raphael
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Nagyon szeretem!
Ez nem csak fixen tartja a szemsminkem, de a színeket is jobban kihozza.

rekamer

2018. október 25.

Mostanság kezdtem sminkelgetni magam komolyabban, de nem használtam másmilyen szemhéj primert ezelőtt sem. Régebben vettem már ezt, de beszáradt, mert ki sem nyitottam 9 hónapig :/
Összehasonlítási alapnak az 'alapozó nélkül' állapotot tudnám megjelölni.
Tényleg tartósabb és élénkebb lesz a szemhéjpúder tőle!
Túltolni nem szabad, mert beül a ráncokba. A tégelyben színes, viszont színkorrekciót egyáltalán ne várjunk el tőle, mert alig pigmentált. (összehasonlítva a külföldi beauty bloggerek által használt teljesen fedő társaival) Ecset helyett érdemesebb felvinni ujjal, valamint gyorsabb is.
Viselve 4-6 óra után kezd beülni a ráncokba a festék, viszont képes még órákig megtartani azt az állapotot további romlás nélkül.

Ami nagy plusz pont, hogy nem szárad ki a tégelyben, mire elfogy, ha rendesen használom.

Aki most kezdett sminkelni, annak tökéletes választás ár-érték arányban.

rekamer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Összehasonlítási alapnak az 'alapozó nélkül' állapotot tudnám megjelölni.
Tényleg tartósabb és élénkebb lesz a szemhéjpúder tőle!

Aki most kezdett sminkelni, annak tökéletes választás ár-érték arányban.

dreamstealer

2018. október 5.

A sok jó vélemény miatt vettem meg. Nem vettem észre, hogy sokkal tovább tartana a sminkem, ráadásul kis csillámok vannak benne, amiktől a matt szemhéjpúderek is csillámosnak tűnnek. Legalább olcsó volt, de ennyi pénzt sem ért nekem.

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

aesthete

2018. október 5.

A szemhéjam eléggé olajos, ezért mindenképp szükségét éreztem egy ilyen termék beszerzésére. Azóta se próbáltam ki más márka termékét, így nincs viszonyítási alapom, de ez a szemhéjalapozó jónak tűnik. Tartósabbá teszi a sminket és helyén is tartja, viszont ha nem megfelelő a felvitel, akkor hajlamos beülni a ráncokba.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

goldgirl

2018. október 4.

Az én szemhéjam extra zsíros, szinte azonnal berakódik a smink a ráncokba, ez viszont tényleg nagyon jó. Igaz nem bírja ki a nap végéig, de elég sokáig, a drágábbak még ennyit se csináltak. 4-es fölét kap tőlem.

goldgirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

juliara

2018. október 1.

Brutál tartóssá teszi a szemsminkem, egyszerűen imádom, simán kibír 8 órát. Nagyon jó krémes állagú, annyi a titka, hogy meg kell találni a megfelelő mennyiséget belőle. Már nem is emlékszem, mikor vettem, de még mindig megvan a tégely fele, pedig használom rendszeresen. Ilyen minőségű termék ilyen árban szinte ingyen van.

juliara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.