KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babé

Ár:   11 779 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. november 18.

Ár:   11 779 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatóanyagok a krémben: 4% niacinamide, 3% kokum vaj, 2% amino sav complex, 2% squalane, 2% sterols, 0.5% bisabolol, 0.25% E vitamin

smb

2015. december 1.

Száraz, pattanásos bőrre próbáltam évekkel ezelőtt, de azon túl, hogy semmi hatását nem tapasztaltam, nagyon ragacsosnak éreztem és az édes illata is zavart, különösen nyáron kellemetlen volt (persze, kinek mi). Pedig az állaga nagyon ígéretes.

smb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

arwena

2015. november 1.

Használtam, de nem fogyott el. Sok hatását nem tapasztaltam, viszont nem volt kellemes használni, így nem is igazán szerettem meg. Nekem az illata sem túl kellemes, viszont túl erős.

arwena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Vica75

2015. május 5.

Nagyon szeretem, egyelőre az ára sem tántorít el, mert végre viszonylag rendben van a bőröm, bp nélkül is.Kellemes állagú és illatú könnyed krém, higiénikus adagolóban...remélem nem fog benne maradni egy csepp sem. Estére Triacneal, nappalra ez és általában heti 3-4-szer még az is összejön, hogy beiktatok egy délutáni Nuxe-os ápolást, heti aha-t.
Ha valaki kacérkodik azzal, hogy vegyen egy akn stop krémet, érdemes jól körbenézni, mert óriási különbségek vannak az árak tekintetében.
Herbaline: 12ezer, egészségbolt 7.200.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

Herbaline: 12ezer, egészségbolt 7.200.

Villango

2015. május 5.

UP: nagyon nagyon szeretem, de az Uriage szortimentjében találtam egy hasonló problémára való krémet, az is nyugtat meg helyreállít, zsíros bőrre való, tehát elvileg nem okoz pattit, így ha elfogy ő, akkor megpróbálkozom azzal a másikkal. Árban pont a fele ennek a kencének.

Apolka ajánlására vettem meg, cirka 8 ezer ft volt, ami valami brutál. A hatóanyag ami miatt a "kell" kategóriába került, az a niacinamide. 4%-os mennyiségben.
Használgatom már egy hónapja, nekem nagyon bejött megmondom őszintén. Viszont csak mint hidratáló, a pattanások ellen semmit nem tett. Na de neki nem is kellett, erre vannak durvább kencéim. :)
Nagyon nagyon jó hidratáló. Vagyis bocsánat, attól sokkal több. Regenerál, helyrehoz, puhít.
Amikor elfogyott nem vettem meg újra, mert nagyon drágának találtam. na ez most is így van, de mivel nem találtam meg méltó utódját, újra fogom venni a közeljövőben.
Nekem nem szabad kísérleteznem, mert a legtöbb hidratálótót kipattogok, ez is az egyik oka annak, hogy vissza kell térnem hozzá.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

WorkingClassGirl

2015. április 17.

Imádom ezt a krémet, szuperül hidratál, tényleg nyugtatja a bőrömet, a legjobb valaha használt hidratálóm.. álom jó lehetne számomra.
A beszerezhetősége (vagy féltucat patikát jártam végig, mire találtam egyet, aminek legalább a beszállítója tartja) és az ára miatt nem adom meg az 5 csillagot, és nem is veszem most majd újra. Helyette megpróbálok egy jó alapkrémet felturbózni itthon bisabolollal és B3-al, hogy ugyanilyen koncentrációba tartalmazza őket, biztos nem lesz ugyanolyan, de ha nem lesz túl nagy hatáskülönbség, később se veszem újra.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

marshmallow

2012. augusztus 13.

3 hete használom a krémet, Apolka blogbejegyezései alapján nagyon kíváncsi voltam rá és remekül vizsgázott. :)
Elsőre furcsa volt a szaga és az állaga, de mindkettőt megszerettem mostanra. Az állaga sokkal vékonyabb, kevésbé krémesebb mint a korábban használt hidratálóimé, nem is nagyon hittem el hogy rendesen hidratálni fog. Kicsit bizsereg a bőrön a felkenés után, ez kifejezetten jól esik, érzem ahogy "dolgozik" a bőrömön.
A várakozások ellenére nagyon jól hidratál, reggelre sokkal feszesebb, kisimultabb a bőröm - a korábbi hidratálóimnál egyáltalán nem vettem észre ilyesmit - azokon a részeken is ahol kicsit tágabbak a pórusok. Egységesebb, szebb a bőrképem, pedig hegeim vannak bőven.
Nagyon tetszik a gyulladáscsökkentő hatása is, a hatalmas piros pattanásokat reggelre megszelídíti. El nem múlnak tőle (mástól sem) viszont sokkal nyugodtabb a bőröm, kevésbé piros, jobb érzés napközben is.
5-ösre vizsgázott. Eddig éjszakára használtam csak, lehet hogy kipróbálom nappalra is fényvédő alá.

marshmallow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

guccigirl

2012. március 13.

Nagyon jó kis krém, de mivel nem problémás a bőröm, az érdemi hatásáról nem tudok nyilatkozni. Egyébként jól hidratál. Az illata nekem elég furcsa, én inkább kellemetlennek mondanám, de nem elviselhetetlen, és egyébként is ízlés dolga. A kiszerelése higiénikus és takarékos, viszont nekem elég egyenletlenül jön belőle a krém, néha hiába pumpálgatom, semmi nem jön, máskor meg összevissza fröcsköl.

guccigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

summer88

2012. február 9.

A Babé Stop Akn Bőregyensúlyt helyreállító hidratáló krém pH 5-öt használja valaki? Arról mi a véleményetek? Mert ugye a Babé Stop Akn Hidratáló krém irritált bőrre ph 5,5 akné elleni kezelés mellé ajánlott (tehát zsírosabb krém). Én csak a "sima" variánsára lennék kíváncsi! Megéri az árát, mert elég drága?

summer88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

evolet

2012. február 2.

1 hónapja használom rendszeresen éjszakára, és nagyon szeretem, az illata eleinte szokatlan volt

kb félóráig eléggé zsíros érzetet hagy, de aztán ez megszűnik, és reggel valahogy kiegyensúlyozottabb a bőröm színe és felszíne

evolet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

Ancsi78

2011. november 25.

Kicsit többet vártam ettől a krémtől. Nagyon zsíros marad utána a bőröm, így nekem nappalra semmiképpen nem jó. Néha éjszakára használom. Egyébként jól hidratál és nyugtatja a bőrt, bár nekem néha kicsit csíp. Az állaga tetszik, könnyű eloszlatni, nem sok kel belőle. Kicsit zavar, hogy elég erős az illata. Nem hiszem, hogy újravenném.

Ancsi78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Dimethiconol, Sodium PCA, Sorbitol, Alanine
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Squalane eo 1 0

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Alanine a I h

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!