KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Erős védelem. Érzékeny bőrre,különleges sejtvédelemmel. Vízálló.

UVA-UVB szűrő komplex: mogasan tolerált, válogatott szűrők.

Oktokrilén, parabén és alkoholmentes. Hipoallergén. (parfüm van benne!)

Ár: 3000 Ft , Eladó: Marianna23
Állapot: Pàrszor hasznàlt, Helyszín: Szeghalom, fizetés: Fizetès banki utalàssal,postàval küldöm .
Ár: 3000 Ft , Eladó: Ildee35
Állapot: Pár alkalommal volt próbálva!, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalást követően postázom postán maradóként vagy foxposttal küldöm! Budapesten megegyezés szerint személyesen is át tudom adni, ezesetben az ár 2500 Ft.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kislulu

2018. április 17.

Kedvencem! Újraveszem,mikor elfogy. Nincs pattanás utána. Hatásos!

kislulu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Kedvencem! Újraveszem,mikor elfogy. Nincs pattanás utána. Hatásos!

nooeemii

2018. március 13.

A sötét színezettet használom és nagyon szeretem. Nekem szépen beszívja a bőröm, az alapozó sem muszáj, ezért kényelmes.

nooeemii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

jomosono

2017. december 22.

Hát Nekem annyira nem jött be,vastag,lassan szívodik be,mondjuk ami pozitív volt lehetett rá sminkelni,nem csomosodott meg alatta,ezért a 4 csillag.....

jomosono
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

FruzsinaR

2017. augusztus 26.

Bicikliturákon és kirándulásokon használtam a nyáron, jól véd az UV sugaraktól szinte egész nap. De az tény, hogy nagyon fénylik tőle a bőröm, sminkelni egyáltalán nem lehet rá. Nem kényelmes az arcomon, olyan mintha nem tudna beszívódni. Irritációt nem okozm, ezért elhasználom, de tuti nem veszem újra.

FruzsinaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

aranybarack

2017. augusztus 3.

A sötét és a világos változatát is használtam. Szerettem, hogy mint egy bb krém, egyenletessé teszi a bőrtónust, de nem mattít, hanem inkább selymesen csillog. Tényleg dob a megjelenésen. De a fényvédő hatásával nem vagyok teljesen elégedett, újra kell kenni olykor, viszont mivel porszerű réteget hagy maga után, ez főleg a sötét szín esetén csak arcmosás (sminklemosás) után ad szép eredményt.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

jituszka

2017. július 24.

Sajnos nagyon nem vált be. Borzasztóan zsíros, egyáltalán nem lehet rá sminkelni, teljesen fénylik tőle az arcom. Plusz negatívum, hogy teljesen belekötött a sminkecsetembe, amivel az alapozót vittem fel rá, és alig tudtam beőlel kimosni. Még az 1 csillag is túl sok.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Amit szeretek benne, hogy könnyű eloszlatni a bőrön, kellemes illata van, jól hidratál, és nem lesz tőle pattanás az arcomon. Az egyetlen hibája, hogy kissé zsíros érzetet ad.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

i.napcsi

2017. február 23.

Száraz börre tökéletes,az illata semleges enyhe púder illat(nem kaptam illatmentest és azonnal kellett valami)
teljesen láthatatlan a bőrön ettől zseniálisAz elöttem irónak üzenem hogy nem alcohol denát van benne,nézzen utána!!!
Azonkívül ajánlanám mindenkinek akinek bármi krém túl sűrű és nem lehet felkenni,vagy nedves börre,nedves kézzek kenje fel vagy elötte füjja be a termálvizével és azonnal masszirozzátok el az arcotokon igy jobban felszívódik az összes krém!
minden nap használom majd hosszútávú hatásásról párhét múlva ujra irok!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

minden nap használom majd hosszútávú hatásásról párhét múlva ujra irok!!

Aquariusgirl

2016. október 13.

Nah, én jól megjártam ezzel a krémmel. Elolvastam itt a leírást és boldogan megvettem a színezett verziót, merthogy 'aszongya': nincs benne alkohol........ami nekem csípni szokta a szemem. Hazavittem, kipróbáltam.....imádtam az egészet, az illatát, az állagát, hogy valóban hidratálta a bőröm, nem ragadt, puha lett a pofim, a fedése is megfelelt, még órák múlva sem volt szárazon olajban tocsogós a fejem. Na, mondom megvan a főnyeremény.....De sajnos nincs, mert elkezdte irritálni a szemem. És tuti, h ő a hibás, mert ha nem kenem, nincs a kellemetlen érzés. És akkor elolvastam az összetevőket és ott van közöttük az alkohol. Uh léci javítsátok ki a listát, mert bizony van benne csúnya alkohol. Ne járjon más is így. hogy ennyire véd a naptól, azt sajnos én tuti nem fogom tesztelni

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 13.

heyitseszter

2016. szeptember 11.

Létezik ennek a sárga csomagolású terméknek egy illatmentes verziója, és én azt vettem meg abban a hitben, hogy a tavaly megszeretett narancssárga arcra való illatmentes fényvédő újracsomagolt változata. Állagban ez egy nagyon nehéz krém, nekem nagyon nehéz eldolgozni, sminkelni talán egyszer próbáltam. Viszont az lehet az előnye, hogy a nagyon nagy melegben jobban a helyén marad, bár nehéz elképzelnem, hogy több réteget újra tudnék kenni belőle az arcomra. Egyébként is nyáron kombinált, zsírosabb a bőröm, így nem a legideálisabb formula. Ami az állagát tekintve még nekem a legnagyobb bajom, hogy borzasztóan csípi a szememet sajnos, így nem tudom használni. A narancssárga kiszerelésű illatmentes változat viszont nagyon jó!

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Trehalose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.