KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Lerika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 19.

Ilyen tusfürdővel még soha nem találkoztam! A kezemről egyben lecsúszik, egyáltalán nem habzik, olyan érzés mintha egy elkenhetetlen krémmel kenegetném magam! Az illata kellemes, de nem tartós. Értem én, hogy természetes, meg habzóanyagoktól mentes, de hogy semennyire se habozzon egy tusfürdő, az egy picit fura. Nekem hiányzik egy kis hab a kellemes tusoláshoz. Viszont nem szárít! Az hiszem ez az egyetlen előnye!

kissagi19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 19.

Kiárusításon vettem karácsony után a 030 árnyalatot. Sötétlilás, magasan pigmentált, nagyon krémes. Hamar kopik. Egynek elmegy.

kissagi19

240 Galactic Mauve árnyalatot használom. Nagyon hasonlít az ajkaim színéhez.
Áttetszően fed, az illata csodás. Nem szárítja az ajkaim. Beszédet jol birja, egyenletesen kopik. Evést-ivást nem bírja, de könnyű újrakenni. Nagyon szeretem.

sarahL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 19.

Tényleg szuper a színe, és tartós is. Sajnos nekem mindegyik ceruza ritkítja a szemöldökömet, úgyhogy már nem merem használni. Az biztos, hogy a catrice es essence ceruzái mellett a lovely-s szedte ki a legkevesebb szőrszálat, de használatonként 2-3 szálat mindig a ceruza végén találtam. Akinek erős a szemöldöke és nem tapasztalt ilyesmit, annak nagyon beválhat.

Sztellaaaaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 19.

Kiválóan teszi a dolgát.
Mivel már a nappali változatát kipróbáltam és nagyon bevált, ezért értelemszerűen kíváncsi lettem az éjszakai verziójára is.
Mondanom sem kell; nem csalódtam! Nagyon szép összetevői vannak egy kivételével de emiatt nem fogok pontot levonni, tetszik a könnyed állaga, és nem utolsó sorban a hatása. Ugyan úgy selymessé varázsolja a bőrömet, mint a nappali változata. :)
Biztos hogy újra fogom venni, remélem hosszú távon is ilyen jól fog szuperálni.

Lilu003
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 19.

Ebből a sorozatból a Dahlia Divin Le Nectar-t használom, de azt vettem észre egyre ritkábban nyúlok érte. Ez nem a parfüm hibája, egyszerűen nem én vagyok a célközönség, nem igazán tudok vele azonosulni. Ez a változat nem sokban tér el, az alap ugyanaz,csak talán nem annyira intenzív, mint a Nectar. Nőies, kifinomult illat, 20-30-as korosztálynak szerintem még érnie kell ehhez az illathoz. Természetesen nekem is. :) Ettől függetlenül nagyon kellemes, valószínűleg később visszatérek hozzá.

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 19.

Nyáron páromnál a semmiből előjött a korpásodás és vele együtt a viszketés, valamint pattanások a fejbőrön, bár nem tudom, azok is attól voltak-e, mint a többi tünet. Mindenesetre vagy háromféle korpásodásra való sampont (drogériás és gyógyszertáras fajtát) kipróbáltunk, egyik sem volt túl hatékony, de kb két hónapja rátaláltunk erre és ez minden problémát megszüntetett. Kicsit mintha gyorsabban zsírosodna tőle a haja, mint azelőtt, de ennyi belefér.

Zsu1003
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2019. január 19.

Életem eddigi legjobb alapozója. A színt segítettek kiválasztani a drogériában, így tényleg passzol a bőrömhöz. Könnyed, jól fed, szépen egységesíti a bőrt, nincs maszkos hatása, jól építhető. Olyan érzés, mintha semmit nem viselnék az arcomon, még nyáron sem zavaró. Nekem nem ül a ráncokba, tartós pedig egész nap viselem. Nem szárít, bár én mindig hidratálok előtte. Megérdemli az öt pontot.

Lerika

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Pumpásban, nagy kiszerelésben van meg. Praktikus a csomagolás, könnyű használni. Kevés kell belőle egy használatkor, sokáig elég egy 390 ml-es flakon. Nem húzódik utána a bőröm, nem szárít, kellemes a használata, enyhén habzik. Tuti, hogy újra vevős termék!

katagali92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 19.

Én imádom ezt a palettát! Valószínű, hogy nem mindegy milyen sminkalapot használunk előtte, mert nekem 12 órát is kibír simán. Ahogy előttem is mondták, porzik, azonban meglepően pigmentáltak a színek és gyönyörűen el lehet dolgozni, nem lesz foltos a végeredmény. Amikor megvettem, egy olyan palettát kerestem, amivel széles skálájú átmeneti színeket kapok, ezzel meg is kaptam! :)