KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

KicsiBogyo
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Minden télen szárazzá válik a bőröm és mindig ezt a terméket hadználom. Nagyon segít, akár testápoló nélkül is eltünteti a száraz foltokat. Az egyetlen problémám az illata. Nem valami fonom illatú :(

KicsiBogyo

Imádom ezt a balzsamot!! A samponja mellé használom és fantasztikus. Csodálatos illata van és rendkívül puha lesz tőle a hajam! Tökéletesen elégedett vagyok!

Katulin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Sajnos hidratalas es regeneralas helyett inkabb tovabb szaritja az ajkakat, szamomra nagy csalodas volt tobb la roche posay termekkel egyutt. Negyedennyi penzert jobb termekek is vannak a piacon. Max nyarra tudnam elkepzelni.

KicsiBogyo

Nagyon szeretem ezt a sampont, valóban dúsabbnak látszik a hajam, remek tartása van. 2-3 hónapig elég egy flakon. Ami miatt nem adok 5 csillagot, hogy borzasztóan szárít. A balzsamja nélkül képtelen vagyok használni. Így együtt a kettő igazán borsos áron van.

KicsiBogyo

Már a 2. flakonnal használom és azt kell, hogy mondjam számomra tökéletes. Nagyon gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros a bőröm, az illata pedig fantasztikus. Télen kicsit kevésnek bizonyul, akkor használok mellé hidratáló krémet. Egy flakon nagyon sokáig elég a pumpás kiszerelés miatt :)

Oila
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 20.

Nagyon szép, természetes matt színei vannak, a megfelelő ecsettel könnyen és szépen fel lehet vinni. Nekem az vált be, hogy a világosabb színnel kezdem az orrtő felőli oldalon a színezést, és csak utána váltok a sötétebb színre, illetve szépen eldolgozom a két szín átmeneté. Ez így természetesebb hatású, nem leszek tőle boszorkányos:) Középbarna hajam és világos bőröm van egyébként, világos, és ritkás a természetes szemöldökszínem. Bónusz, hogy a világosabb szín jól használható natúr középtónusként a szemhéjra, míg a sötétebb kontúrozóként is.

Chrissy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 20.

Lehet, hogy az itteni vélemények miatt vártam túl sokat a terméktől, de nem tartom csodaszernek. Cuki a kis pipettás kiszerelése, kevés is elég belőle, ezért a 15ml végül is nem is olyan kis mennyiség. Virágos illata van, elmegy...mondjuk, ha már tesznek bele illatot, akkor kereshettek volna valami jobbat is. Maga az olaj aranysárga színű, kellemes érzetű, elég híg, nem ragad, de olajos érzet marad utána, nekem nem szívódik fel, filmréteget hagy az arcomon, ezért semmiképpen nem használnám nappalra, csak, ha az egy otthon maradós nappal. Ám este se nagyon tudtam vele mit kezdeni, mert rétegezős rutinom van, hámlasztó, szérum, krém meg minden és nem nagyon fért bele a VIP arcrakenős listámba. Mert amúgy olyan semmi extra, de tényleg. Valóban puhítja a bőrt és selymessé teszi, de reggelig sorolhatnám mennyi olyan kence van, ami ugyanerre képes. Viszont mivel szeretem az olajakat és ebben benne van a kedvencem, a vadrózsa is, akartam neki helyet találni. Így végül az esti fürdés után, tévézés közben, nassolás helyett arcmasszázst végzek és ezt a terméket használom hozzá. Jól csúszik és mivel nem szívódik be kis mennyiséggel is nagyon sokáig tudom simítgatni az arcom. A végén micellás vízzel átitatott vattakoronggal törlöm le, ez elég, nem is kell lemosni. Nagyon elégedett vagyok a hatásával így, selymesen puha és kisimult lesz tőle a bőröm. És ezután még a szokásos rutinomat is alkalmazom. Idő hiányában persze (sajnos) nem minden nap tudom elvégezni ezt az esti szertartást a masszázzsal együtt, de amikor csak tehetem megteszem.
Nem tudok rá 5 csillagot adni, mert nem csodaszer, de az illata miatt sem adnék.

Szabinavill
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

A száradást tekintve tényleg nagyon meg vagyok vele elégedve mert tényleg pár perc alatt megszárad. Lakkot csak a lábamon használok mivel a kezemen zselé van. Lábon nagyon tartós azt vettem észre. Legalább 2 rétegben szoktam felvinni mert úgy szebb a színe. Az ecsete szuper jól lehet vele dolgozni.

Kodi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 20.

Mindenkit figyelmeztetnék: hatalmas a feje! :D Púderezésre is szuper, de nekem talán még jobban bevált bronzosításra. Csodálatosan finom, "over all" bronzosítást tudok készíteni, nekem nem tetszik az éles kontúr. Tökéletes! Ha tehetném hatot vennék belőle.. :)

Szabinavill

Nagyon jó sampon. Hátrányként csak annyit tudnék említeni, hogy kicsit gyorsabban zsírosodik a hajam. A balzsamával együtt használom. Mosás után még 2 nap múlva is érzem a hajamon az illatát. Puha, selymes és könnyen kifésülhető a hajam. A balzsamot a hajtövekre nem használom csak a hajam végére talán így több napot kibír.