KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 23.

Szeretem, jó minőségű, könnyen használható szemceruza. Pont a képen is látható, rózsaszín - szürke verzió van meg és nagyon szeretem. Különösen a rózsaszín volt számomra hiánypótló, mert más márkák rózsaszínje gyakran vagy nagyon kenődik, vagy alig látszik, vagy leginkább mindkettő. Ezzel azonban még ilyen világos színnel is látványos, és határozott vonalat lehet húzni. Nem irritál, sokáig elég. Könnyen lehet, hogy más színben is ki fogom próbálni.

Leander

Szeretem, megbízható alapdarab. Tartós, szép színekben kapható, nem irritál, nem csomósodik össze a szemráncban. Nekem bevált.

Leander

Tökéletes, imádom. Könnyű használni, tartós, nem túl erős, szép a színválaszték. Az Alverde mellett a kedvenc pirosítóm. Abszolút alapdarab.

Leander

Nem kifejezetten rossz, de nehéz szépen, egyenletesen eloszlatni, és kicsit potyogni is hajlamos, amitől aztán csillog az ember egész feje.

lupiusz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 23.

Valami szupergyors tűzoltót kerestem ebédszünetben a Dm-ben, mivel a jól bevált ajakápolómat ügyesen otthon hagytam. Gondoltam Alverde, csak nem árt, na meg ráadásul 249 Ft-ra volt leértékelve, így landolt a kosárban. Hát a napom fénypontja, hogy megvettem ezt a kis csodát! Ilyen árért ilyen finom és diszkrét ápolást... Danke, 5*!

Leander

Nekem nem jött be - túl puha, kenődik, nem tartós és nehéz vele szép vonalat húzni, viszont a hegyező durván szétforgácsolja. Irritációt nem okozott, szép színekben kapható, de mivel használni nem nagy élmény, így nem hiszem, hogy újravenném.

skin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. január 23.

Jesszus,mondtam az első fújás után ez valami cukros lötty. Bár az üvege a csillogó doboza felvillanyozott. Később csokis karamell illat némi vaníliával ötvözve,már kicsit jobb ,de ,,ét és vágygerjesztőnek'' mindenképpen. Rózsa ekkor még semmi nemhogy virágok. Idővel életre kel és akkor jön a bomba és bumm. Olyan csodaszéppé lesz,hogy a szív beleszakad ha ott kell hagynod. Bársonyos ,finom puha ,lehengerlő. Aki kedveli az igazán figyelemfelkeltő illatokat az ne hagyja ki. Extra tartós is kis mennyiségben ajánlott felfújni és így sokáig elég,bár hétköznapra kicsit sok lehet.A vége felé előjön egy pici citrusosság ,de két nap múlva kifejezetten karamellás popcorn. Csak 18 éven felülieknek,mert annyira szexi.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 23.

Ha csak matt lenne a bőr utána, de nem! Rettenetesen kiszárítja a bőrt. Utána a hidratálás elengedhetetlen. Pedig nekem kombinált a bőröm. Ennél sokkal jobb holt tengeri maszkok vannak!

mokojka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 23.

Húú,hát az első ami eszembe jut,hogy iszonyat nehézkesen tudtam csak levakarni a lábkörmömről.Ezáltal valóban tartós,de a körmömet gyengítette, jött le a felső réteg a lakkal együtt. Nem tudom,nálam nem működött megfelelően. A színe csodaszép.fényes, csillogós,nyári,málnaszín,azt imádtam!

mokojka

Nagyon finom illata van, ellenben valóban fabatkát sem ér. Nagyon száraz a kendő, nem is tudom mire fogom elhasználni,kidobni sajnálom