Legújabb vélemények

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 22.

Egy az egyben a "Breeze of Summer" fürdősó átcsomagolva (az is Tetesept). Ebből a szempontból csak ismételni tudom magam. Rettentően friss, vizes illat, megspékelve némi friss, harapós ciprusillattal. Borzasztóan jól passzol egy meleg nyári estéhez, igazi ellazulás. Minőségre teljesen korrekt, nem irritál, nem szárít, de azért jól esik utána egy testápoló. Mindenképpen kell még szereznem belőle, nagyon jó élmény volt a használata. Azért az nem igazán szimpatikus, hogy ugyanazt átcsomagolják, de ettől függetlenül tetszett nagyon.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 22.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 22.

Most már elhasználom ha megvettem,,,,de az égvilágon semmit nem javított rajtam,Vártam a csodás sugárzó arcot,az enyém úgy látszik nem reagál erre a készítményre.

Tvylvis

Hogy mennyire méregtelenít, azt nem tudom megmondani, viszont nagyon jó élmény volt vele a fürdés. Frissítő, férfi tusfürdő illata van, kifejezetten üdítő élmény volt egy meleg nap végén. Nem szárít, nem irritál, de az én bőrömet nem ápolta, jól esett utána a testápoló. Mivel extra ápolást én egy ilyen típusú fürdőterméktől nem várok, ezért nem is vonok le érte pontot. Azért a zöld társa jobban tetszett, inkább azt veszem újra.

dunaimano
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Ez a szérum kettős érzéseket váltott ki belőlem. A tubus a TO szokásos stílusát kapta, és ez rendben is lenne, de nem tudom hogyan tárolni. Ha áll a tubus, közvetlenül a kinyitása után ömlik belőle az értékes szérum. Fekve sok helyet foglal, és így a közepe táján járva már rázogatni kell, hogy jöjjön belőle. A szérumnak szerintem kifejezetten büdös szaga van. Felkenve kissé fura érzetet ad, nekem 10-20 percet is igénybe vesz, amíg beszívódik. A C-vitamin nem oldott formában van benne, emiatt érezni lehet amikor elkened. Ez mondjuk engem egyáltalán nem zavar. Eleinte kissé csípett, de hamar hozzászokott a bőröm. Sajnos a kombinált bőrömön pattanásokat okozott, főleg a szám felett és a homlokomon. Emiatt max heti egyszer teszem csak az arcomra, de ha elfogy, valószínűleg más C-vitaminos készítménnyel fogok megpróbálkozni. Eleinte gyakrabban használtam, sajnos akkor a napi hámlasztás mellett is pattanásosodtam. Viszont látványosan halványodtak a pirospozsgás orcácskáim (gyermekkorom óta egészséges piros arcszínem van). Az arcomon kívül máshol is használom: mellkasomon, karjaimon, lábamon, fenekemen, ezzel is gyorsabban fogy, az öregedésgátlás és pigmenthalványítás pedig sehol nem árt. A tényleges ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, s tekintettel arra, hogy más termékre fogok váltani, bízom a C-vitamintól várt kollagéntermelő és antioxidáns tulajdonságában.

Veronikaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 22.

Semmi színt nem ad akkor sem, ha teljesen rányomom, pedig nincsenek nagy hézagok a szemöldökömben. Nem szeretem!

Veronikaa

Egy szóval: borzalom. A pilláimat össze ragasztotta és nap végére lepotyogott.

Veronikaa

Rose gold színben van meg nekem és most hogy már majdnem elfogyasztottam, így eléggé megalapozott a véleményem. Egyrészről kedvelem, de mivel nagyon fényes könnyen túlzásba lehet esni. Problémás texturált bőr esetén nem ajánlom. Nagyon üde hatást lehet vele elérni, de valószínűleg újra nem vásárolnám, manapság már csak matt/szatén pirosítókat viselek

felicitas
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 22.

A legkisebb hőfok 130°C és az én vékonyszálú hajamnak nem is kell több 140°C-nál. Összecsukható, így nem borul el, esik le. Korábban Belissima Imetecem volt. Ég és Föld. Szebben vasal, mint az 180°C-on, tehát kíméletesebb. Forgö vezetéke van, és még göndöríteni is lehet vele. Szuper, párom választotta férfiaggyal és nem lőtt mellé.

Update:
Amit korábban írtam mind igaz, csakhogy az elmúlt fél évben már ennek is 180°C kellett. Erre nem telik el két év, és megadja magát a fűtőszál. Grrrrr... Nagyon mérges vagyok.

Veronikaa

Több árnyalatom is meg volt/van, önmagában és alapnak is tökéletes:
On and on bronze: gyönyörű tartós mindennapi szín, 2őtvis elhasznátam

Painted purple: nekem nagyon darabos volt nem szerettem, nem fedett tökéletesen

Pink gold: nekem túl rozsaszin volt tovább adtam rajta

Eternal Gold: a legrosszabb mindközül, száraz használhatatlan

Créme De Nude: nem az igazi, cut-creasehez használom de nem terül szépen

Creamy Beige: nagyon nagyon szerettem kellemes melegebb tónusú matt barna

Permanent taupe: nekem túl hideg árnyalat nem szerettem

Eedina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 22.

Tonerként használom. Korlátlan mennyiséget be tud szívni belőle a bőröm. Néha érződik a hámlasztó hatása (a citromsav tartalma miatt) olyankor apró kis bőrsodrások maradnak az ujjamon. Mivel egy pumpálós permet, ráfújom az arcomra a tisztítást követően majd ujjal kenegetem el a víztiszta folyadékcseppeket. A rétegzős rutin egyik hátránya az, hogy a bőrképjavulás nem tulajdonítható kifejezetten egy alkotóhoz, így ezzel a tonerrel sem tudom egyoldalúan összekapcsolni. Látványos előnyeről vagy a tartó használat hátrányairól beszámolni nem tudok. A bőröm nem száraz és nem is vízhiányos, ezek megőrzésében biztosan szerepet játszott és mindemellett előnye, hogy maga az anyag nagyon könnyen kezelhető. A flankon utazóméret és újrahasznosítható. Szeretném kipróbálni a Tiam by signature egyik tonerét, utána lesz majd összehasonlítási alapom, hogy jó döntés volt e terméket váltani.