KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

klau810614
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 23.

Nagyon finom édes gyümölcs koktél😍 Olyan illata van mint amikor felbontod a Haribo Tropicalfrutti gumicukit😁 Első illatolasra szerelem ,végre megvan a nyári illatom ☺️

hopihe11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 23.

A vízálló verziót vettem meg. Kb. két óra múltán a szemem alatt volt az összes festék. Visszavittem. Szörnyű.

hopihe11

Gyakorlatilag alig látszik, viszont kínkeserves lemosni. Nekem meleg vízzel nem jött le, lemosóval sem sikerült eltávolítani maradéktalanul. Reggel pedig tele volt kis fekete festékdarabkakkal a szemem körül.

e.m.e.s.e
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Rendkívül szimpatikusnak tartom az Artdeco mágneses beauty box rendszerét. Egyrészt sokkal kevesebb műanyag jut a szemétbe, másrészt lehetőség van tetszőleges kombinációjú palettákat összeállítani, így kisebb a valószínűsége annak, hogy a nem kedvelt szín a készletben maradjon felhasználatlanul.
A koncepció tehát csillagos ötös, de a "longwear" jelző előtt értetlenül állok. Egyáltalán nem tartósabb, mint a márka klasszikus szemhéjpúderei. A 289-es színnel rendelkezem, nagyon szeretem, ecsettel könnyen fel tudom vinni, nem porzik, de a zsíros szemhéjamon estére egészen más külsőt ölt, mint felvitelkor. Nem használok szemhéjalapozót, tehát biztosan az én hibám, mert avval működne, de én mégsem értem: a "longwear" nem önmagában kellene, hogy tartós legyen?
A közeljövőben tervezek időt szánni arra, hogy találjak egy jó szemhéjalapozót (a márka fekete színű tégelyes alapja irritálta a szememet), biztos vagyok benne, hogy utána a szemhéjpúder elégedett tulajdonosa leszek. :)

Aylawitch

Az illata mennyei! Hűsítő, frissítő citrusos illat, ami főleg ilyenkor nyáron felfrissít! Kár, hogy az illata szinte azonnal elillan és sajnos szárítja is a bőrömet. Ami nekem nagyon nem tetszik még benne az az, hogy a flakonból nehezen tudom kipréselni mivel vastag a fala, a tusfürdő pedig kocsonyás állagú.
Újravásárolni biztosan nem fogom, de az illata miatt nagyon szeretem!

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. június 23.

Imádat van! A legjobb dolog, ami a számmal történt az elmúlt fél évben.. Ugyanis teljesen kikészítette a sok ajándékba kapott béna ajakápoló, amikhez mind nagy reményeket fűztem, de csak rontottak a helyzeten. Ő jól ápol, nem kell fél óránként kenegetnem, csak hogy ne jöjjön le darabokban a szám. Az illata isteni finom szilvás, a csomagolás is messze a leghigiénikusabb, nyugodtan be lehet dobni a táskába is. Mindemellett hatalmas mennyiség, egy ideg le is van rendezve az ajakápló téma. ;)

NagyLilla
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Mindig ez van itthon, meg a mézes :) mindkettő nagyon jó, én ezt jobban szeretem. használat után picit ragacsos tapintású, így van hogy én arcot mosok utána, de ha nem akkor is 1 -2 percen belül megszárad :)

SzAdri90
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Szeretem az illatát és azt hogy nagyon jól habzik. Most hogy itt a málna szezon, pláne imádom az illatát. :) Felfrissit ebben a melegben.

Jdit04
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

A lilás árnyalat van meg belőle. Meglepően halvány, viszont nagyon csillogó. Hétköznapokra maximum a szemzugba viszem fel, de szerintem nyáron jól kihasználható darab lesz. Plusz pont, hogy nagyon könnyű vele dolgozni.

pannababo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

1200 ft-ért vettem, mert akciós volt és kuponom is volt a ROSSMANNban, ez egy csodaszer, ennyi pénzért baráti, mind a sminkeltávolítást, mind a bőrtisztítást megoldja. Remek, ha lehetne szátzcsillagot kapna! Nagyon tetszett ,hogy nem tapadt a bőröm tőle.