KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

fannc22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Up2: A postán dolgozó hölgy megkérdezte, mi van rajtam, annyira tetszik neki. Lefotózta a kis parfümömet, mert bizony neki kell ilyen :D Szerintem ennyi dicséretet még nem kaptam parfümre, pedig van egy jó pár.

Up1: 3 napja az enyém végre. Nagyon fincsi, mindenki dicséri. Hugim és barátnőm is gondolkoznak már a megvételén :D

Úgy érzem, hogy megtaláltam az új kedvencemet!! Mindig magamra fújtam, ha parfümériában jártam, volt kis mintám is és egyszerűen beleszerettem. Nekem ez az illat maga a TAVASZ! Gyönyörű virágos-gyümölcsös illat, egyszerűen szagolgatni való...komolyan, akármikor magamra fújtam nem tudtam betelni vele. Nőies, nem hivalkodó és rajtam elég tartósnak bizonyult (8-10 óra)
Nem is haboztam, berendeltem egy 50ml-s kiszerelést és alig várom, hogy végre nálam legyen! Utoljára a Midnight Rose parfit vártam ennyire! :D
5 csillag mindenképp.

BlindedByLipstick
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Szeptemberben vettem meg, még mindig van belőle pár hajmosásra elegendő. Nem szeretem a fahéj illatát, de erőt vettem magamon, és milyen jól tettem! Hajmosás után egyáltalán nem érződik a hajamon, a fürdőszobában is csak addig, amíg meg nem szárad. Megfelelő tárolással kizártnak tartom, hogy szétmálljon, én estére a nyitott dobozában hagyom, reggelre megszárad, csak ilyenkor teszem rá a doboz tetejét. Segített a hajhullásomon, megjelentek az apró babahajak is. Szárítani sem szárította a hajam, számomra csodaszer, újra fogom venni, ha elfogy. :)
UP: Harmadjára vettem újra idén januárban (szerk.: a 3 korong 1,5 évig tart), és van egy olyan érzésem, hogy változott a formula, vagy valamelyik összetevő. Furcsán zselés állagú lesz a legfelső rétege hajmosás után, emiatt beleragad a dobozba, ami eddig nem fordult elő, és szárítani is elkezdte a fejbőrömet és a hajamat. Váltogatni szoktam egy másik samponnal, de most már azon gondolkodom, hogy egy időre szüneteltetem a használatát. Le kell vonnom egy csillagot, sajnos. :/

Soly77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 28.

A paletták palettája nekem... Most voltunk Rómában és a sok látványosság mellett egy Sephorába is volt szerencsém betérni... Első alkalommal csak kiszúrtam ezt a szépséget a polcon de kb fél óra mulva visszamentem érte..
Azóta minden más szemhéjpúderem a fasorba nincs mögötte... ez tényleg natural love....
Nagyon pigmentált éppen csak hozzá kell érni az ecsettel, gyönyörű és nagyon sok féle sminket lehet vele készíteni. Nappalit és alkalmit is!
Sokáig fogom szeretni úgy érzem!

cardinale
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Nagyon szeretem ezt a spirált. A festék krémes,nem csomósodik, nem pereg ,könnyen eltávolítható és nem lett vörös tőle a szemem. Nem drámai, aki szereti a műszempilla hatást ne őt válassza, de nappalra, munkahelyre tökéletes választás. Az amúgy is hosszú és dús pilláim hosszabbak tőle, szépen kiemeli a tekintetet. Remélem nem szárad be idő előtt, mert ahhoz elég drága termék.

szabozsani94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, azt kapom amit ígér és az illata is szuper!

szabozsani94

Évek óta használom, ennél jobbat még nem találtam , bár nem is keresek. :) Szuper!! ;)

szabozsani94

Ez a kedvenc ecsetkészletem, kedvező ár, jó minőség. Kell ennél több ? :) Már évek óta használom, az utóbbi hetekben tapasztaltam némi "hullást", de azt gondolom,hogy ez természetes. Imádom!! :)

Nikoletta8
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 28.

Egyszerűen imádom, én a gepárd mintásat választottam. Amellett, hogy jól mutat az asztalomon irtó könnyen ki tudom vele fésülni a hajam. Az én hajam vékonyszálú, fenékig érő és olyan, hogyha ránézek már összegubancolódik. De hála ennek a fésűnek még nem vágatom le a hajam. Nagyon megkedveltem, szerintem abszolut megéri az árát.

szabozsani94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Szuper illatú, jó az állaga, jól hidratál. :)

szabozsani94

Kedvelem ezt a terméket, jól végzi a dolgát, az ára is szuper, ajánlom!