KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

DNBasser
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

1. Hatásos.
2. Illatmentes.
3. Nem hagy nyomot, foltot a ruhán.
4. Szuper, megfizethető áron
Nagyon korrekt kis deo, mindenképp társ marad! :-)

DNBasser

Aki 4-5 *****-ot adott a Slow Age krémre, azt gondolom, erre is azt fog. Együtt a kettő még csodásabb.:-) 4 csillagot csak az ára miatt adtam, elég húzós...

nkltt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Az én bőröm igényli az erősebb radírozást, ezért már régóta nem is kísérletezek bolti cuccokkal. Ami nekem bevállt: egy fél decis pohárban mindig van a fürdőszoba polcon , így arctisztítás után csak hozzá kell érni nedves ujjal, és annyi tapad amennyire pont szükségem van. Teljes testre ritkábban használom mióta kaptam egy testradírozó gépet, de kevertem kávézacc és oliva olaj kombinációval is.

nkltt

Karácsonyi csomagban kaptam, de nagyon nehezen tudtam elhasználni. Szeretem a vanília illatot, de nekem van egy utóillata ami nem jön be. A hidratálása átlagos.

Cirné
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Nagyon klassz, hogy nem csillámlik, csak fénylik, mondhatni, természetes fényt ad. De pár órán belül lekopik. Ettől függetlenül, még nem találtam finomabb szerkezetű highlightert. Van egy recept az interneten, ami segít otthon elkészíteni ugyanazokból az összetevőkből, még nem próbáltam, de lehet, hogy érdemes...

LauuKovacs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Még régebben vettem, használtam kb. 2x-3x és a színe tetszett, csak valahogy nem száradt meg rendesen és csúszós ragacsos érzés volt. Az illata nagyon tetszett, a tartóssága pedig nem tudom mitől múlt de mindig másképp maradt fenn de szárította az ajkaim. Kidobtam és nem vettem újra.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 24.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 24.

Maga a megtestesult CSODA ❤️

agnes0makeupfan
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Nagyon-nagyon bevált. Szuperül leszedi a sminkem és kellemes érzést hagy maga után. A Garnier micellás lemosójáról (zöld-átlátszó) váltottam, mert az nem szedte le a sminkemet sajnos. Ez viszont szuperül működik, nem is szárít.

agnes0makeupfan

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Nagyon-nagyon jó borotvagél! Korábban Gillette Venus-t használtam, de mióta rábukkantam a Müllerben erre, inkább ezt veszem. Árban olcsóbb, minőségben számomra jobb. Nagyon finom tisztaságillata van, nem erős, az állaga tökéletes, szépen rajta marad a bőrön, nem csúszik le, irritációt egyáltalán nem okozott, sőt, szerintem jól ápol is. Csillagos ötös!