KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

tugabi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 26.

Ez nem az én tinted szpot rollonom. Nehéz vele szépen dolgozni és egy idő utána már nem is akarsz. Akkor más mást veszel ki a táskából, :-(

tugabi

Elég gyorsan fogy, remélem nem lopják a tubusból! Nekem száraza bőröm, kellett egy kis testápoló utána. Kellemes illatú és állagú radír én szeretem. Az ára az érték arányához képest kisit magas, így csak a 3 pont.

tugabi

Száraz bőrömnek csodaát tett. Az egy dolog, hogy ténylegesen nagyon száraz vagyok, de arra van tiszta sheavaj itthon, csak unalmas és nem úgy ápol, ahogyan én szeretem. az INCA az egyik legjobb krémem, amit vettem a a natúr termékek között. Érdekes illata van,zöld és növényes, majd diós édeskés lesz, de addigra már be is szívta. MInt az összes Natics arcápoló sem hagy felesleges réteget a bőröm, tökéletesen hidratál, nagyon jól kezeli a bőrpírokat és na most jön, amit eddig egy natúr krémnek sem sikerült: a szürke arcbőrömet. :-(Sajnos bármit teszek olyan semmilyen. 2-3 hét utána egyértelműen üdvébb és színesebb volt, mindenki körülöttem észre vette. A hydra-N szérummal használom, és a mandulamarcipános illatú krémjükkel felváltva használom. Le a kalappal, volt ebben fejlesztés!

tugabi

Az előző változattal is nagyon meg voltam elégedve, és azt hiszem azt most sikerült túlszárnyalni is. Az illata kellemes friss és édeskés, virágos. Nagyon könnyen el tudom oszlatni arcbőrömön és hamar beszívja, puha, valóban selymes érzetet ad. A kellemes illata nem hivalkodó és hamar elillan. Láthatóan hidratáltabb az arcbőröm, és kevésbe piros, már nem hajlamos kiszáradásra. Kevés elég belőle, egy hydra-N nálam hónapokig kitart, az egyik legjobb hyaluron szérum, amit használtam, és az ára is teljesen megfelelő! Köszönöm, mert nagyon szeretem!

Update: Le a kalappal. Hosszú távon is szépen hidratál és selymes arcbőrt eredményez. Az egyik kedvencem lett, már a felénél rendelek újat, nehogy ne legyen otthon. Mindig üde és friss a bőröm tőle, láthatóan szebb az állaga.

szekesiviki
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 26.

Egy pár napig megfelelő volt, de utána szárítani kezdett, ezt az alkoholnak tudhatom be. Sajnos utána elajándékozós volt sajnos.

szekesiviki

Örök darab, megunhatatlan, ha kevésbé használom mostanában, akkor is megszaglantom, ha elmegyek a polc előtt. Egy csodálatos illat. Nem mai, de még mindig up to date! A Laboratoire Lancome tud valamit. Szeretem.

szekesiviki

Csengőlinka. Bevallom, csak a neve miatt vettem meg, hátha valami csodazöldség, ami varázspálca erejével bír. Sajnos nem, de kellemes viselet. Nem vasalta ki az arcomat de nem is tett vele rosszat. Szépen hidratál és érdekes összetevőket is tartalmaz, de úgy gondolom nem randizunk újra. Van ilcsinél más, amit jobban szeretek.

szekesiviki

Ez valahogy alapszappan a legtöbb natúr cégnél. És valahogy mindegyik szárított eddig, de én rendíthetetlenül költöttem a férjem pénzét (is), hogy feltérképezhessem, hogy vannak a legjobb dolgok - persze csupán a gyerekek érdekében. Itt leálltam. Kellemes illat, jól habzó natúr szappan tömb, se kislányom, se kisfiam nem fintorog, tehát újrarendel, hogy a marakodást kizárjam. A rendeléshez egy mini szappant is kaptunk, most persze azon megy a fáma, hogy az kié legyen, így meg fogom venni a mini szappan csomagot is. A családunk elégedett vele, mindenkinek nagyon bevált!

szekesiviki

Jól habzik, krémes érzetet ad tusolás közben, néha a citromot, néha a vaníliát érzem jobban. Érdemes jól lecsepegtetni, hogy ne ázzon fel. Nem szárít, nekem elég sokáig elegendő volt. Tetszik, hogy csak natúr összetevőket tartalmaz.

szekesiviki

Lassan de biztosan szisztematikusan végigmegyek az egész Natics palettán, merthogy eddig semmiben nem csalódtam. A narancsos tusfürdő után használtam, a leírás szerint nem mostam le, csak leöblítettem. A szemcsék mérete jól el van találva, megfelelően radíroznak és nem bántják az érzékeny bőrömet. Az illata szuper. A kiszerelés sokáig elég. Az első olajos testradír, ahol ténylegesen érzem az olajak minőségét. Eddig mindig valahogy üresek voltak és nem ápolták a bőrömet. Nagyon meg vagyok elégedve!