KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

berdojulcska
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Leírhatatlan milyen boldog vagyok attól hogy mosástól mosásig olyan csodás illatú a hajam.Nem lesz olyan tőle a hajam mint a reklámokban de egyik sampontól sem. 24 évesen már rájöttem nem létezik olyan h tökéletes sampon amivel nem kell csak hetente mosni hajat meg olyan lesz tőle mint a reklámokba.. Sokáig riogtam én is attól hogy az összetevőkben parfüm van de nem bánom, lehet külön kapni hajparfümöt mas azt használja nekem meg ez a sampon megadja. Megvettem a hozzávaló sprayt is úgy hogy olyan önbizalmat ad hogy ilyen jóillatú a hajam hogy számomra ez a "tökéletes". Ott állsz a boltba a több száz sampon előtt és sose tudja az ember melyiket választja hát én nekem többé nem lesz ilyen problémám mert tudom hogy ez biztos ott lesz a fürdőszobába.. Könnyen zsírosodik a hajam úgy hogy általában először egy tisztító sampont használok de a második samponozást mindig ezzel végzem. Nem lesz zsírosabb tőlle nem lesz szárazabb de olyan illata lesz amit nehéz lekörözni :)

Nicu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

A kéket vettem meg féláron. Sajnos eléggé gyenge a fedése, így 3 réteg kell, és nehezen szárad. 2 napot bírt a körmömön.

Milva07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. szeptember 21.

Nem volt a megszokott Fit For Sport illat a boltban, ezért erre esett a választásom. Kellemes, nem tolakodó illat, nem hagy nyomot és egész nap tartó hatása van. Tökéletes választás volt. Ár/érték: 5 csillag, ki fogom a többi illatot is próbálni, mert nekem nem kell jobb. Nem is tudna jobb lenni, az igaz..:)

Rencsi93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Olaszországban tértem be délután egy kis luxusparfümériába, hallottam sok jót erről az isteni francia parfüm márkáról. Köztük próbáltam a vad körtés illatot, első fújáskor valóban fejjegyként erős ehető gyümölcsös fűszeres körte illata van illetve nem írja, de én frissen kaszált füvet is éreztem benne :D (?), már-már tolakodó és erős az első kifújáskor valóban, nagyon különleges illat, kértem belőle egy kevéske mintát,így elmentem a kis üzletből, kíváncsi voltam meddig marad meg rajtam,s hogy változik rajtam majd az illat. Végig illatozott -ez nálam olyan ritka....- gyengéden és nem tolakodóan, nagyon imádtam megnyugtató illat volt,mert finom púderes ,nagyon kevés vaníiliás, fehér musc, teljesen finom letisztult illat vált belőle és egyáltalán nem volt már gyümölcsös-körtés. Aznap este még zuhanyoztam,és zuhany után is éreztem a csuklómon. Kölcsönösen szeretik egymást e parfüm és a bőröm. Megfogom venni, és bátran adok rá 5 csillagot.

blancanieves
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 21.

Nagyon domináns, nagyon édes, nagyon Armani. Imádom! Ezt kérem szülinapomra.:)))

blancanieves

Mai nap szagoltam a Müllerben, és elsőre a gondolatom az volt; na ez nem illik bele a Gucci világába. Tovább szagolgattam, és egyre jobban megfogott, magamra fújtam. Fél óra elteltével előjött egy nagyon érdekes, nőies de semmiképpen sem lágy illat. Erőteljes, egyáltalán nem trendi, de imádom! Tartóságga 10/10, fürdés után is érződik. Nagyon megosztó parfüm az biztos, szerintem ez az illat egy 30-as, 40-es nőnek állna jól leginkább.

melwin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 21.

Lágyabb verziója a Molecule 01-nek, Talán ezért nem is annyira tartós. De hasonlóan kellemes. Szerencsére az én bőrömmel egyezik, de annyira nem szerettünk egymásba, hogy vásároljak egy egész üveget.

zsoltisanta

Életem legjobb befektetése! Intenzív fekete, vízálló, tartós és gyönyörűen lehet vele dolgozni. Csak ajánlani tudom.

UPDATE:
Amennyire szerettem, mist annyira utálom.
Elkezdett a festék vizesedni, lehetetlen vele dolgozni, rendszeresen felfolyik a szemnek az osszes kis mikroráncába, egyszerűen nem lehet vele vonalat húzni, egy kezemen nem tudnám megszámolni hányszor tette tönkre a sminkeimet.

melwin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 21.

Borzalmas. Valamilyen zöld bokorra emlékeztet az illata, amit utálok. Azt hiszem régen szúnyogriasztónak használták, de ha meggebedek se jut eszembe a neve. Amilyen szép a Molecules 01 meg a Escentric 01 ez nagyon rosszul sikerült.

Zsuszie84
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

A honlapjukon olvasható figyelemeztető szöveg után (kifejezetten tapasztalt, rendszeres hámlasztóknak ajánlják) bevallom, kissé félve próbáltam ki, de így utólag azt mondom, kár volt izgulni. Az én hámlasztási előéletem eddig csak abból állt, hogy G&G Cheer Upját (ami 6%mandulasav + BHA) pacskoltam az arcomra minden este. De gondoltam, mivel az semmilyen problémát nem okozott (a hatásáról részletesebben az ő oldalukon), kipróbálok egy kicsit durvább cuccot is.
Na hát kinézetre ez tuti durvább! Felkenve olyan vagyok, mint egy viking shieldmaiden (sorozatfanok előnyben), akinek vérrel van összekenve az arca, elég mókás látvány. Az első fél percben egy picit csíp (inkább csak jólesően bizserget, egyáltalán nem fájdalmas vagy zavaró), de utána mintha rajtam se lenne. 10 perc után pedig nagyon kis finom, puha bőrt hagy maga után. Semmi kipirosodás, semmi irritáció.
Nyilván nem fog egyből tökéletes babapopsi simaságú arcot varázsolni, de rendszeres használat mellett (és egy jól kialakított arcápolási rutinnal) szép összképet ad. Újravevős termék!