KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

dorci993
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 17.

Azta! Ilyen undorító ízű fogkrémmel még nem találkoztam. Összesen 3x próbálkoztam,mindnek kis híján a vacsi kitálalása lett a vége. Odaadtam a mamámnak,gondoltam, neki jobb a tűrőképessége, de meggyanúsított h ezzel a fogkrémmel az életére akarok törni. Förtelmes, legyen akármilyen hatékony is,soha többet !

DianeD
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 17.

Nagyon nehéz az arcbőrömhöz ennyire passzoló alapozót találnom, ezzel végre célba értem. Az egyik barátnőm ajánlására vettem meg, és nem bántam meg. Nagyon jó a fedése, csak 8-9 óra viselés után kezd el fényleni a T zónám, szóval elég tartós is. Száraz bőrön nagyon feltűnő, kicsit vastagabb réteggel pedig nem is érdemes. Az én arcomon legalább is borzasztóan nézett ki, amikor felvittem egy vékonyabb, második réteget a pattanásaimra. Ja, igen, még egy valami, gyorsan szárad, szóval érdemes gyorsan dolgozni vele, szivaccsal elég szép eredményt lehet vele elérni. Ennyiért pedig főnyeremény.

jkrisztie2
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 17.

Az én bőrömnek nagyon bevált ez a krém, főleg így télen. Még ősszel vettem, azóta vannak jó tapasztalataim vele, nyáron még nem próbáltam. Illata mennyei, nem nehéz, jól beszívódó, hatásos kis kence. Most felváltva használom Alverde vadrózsás arcápoló olajával.

Nikolaj
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 17.

Nagyon sokat hallottam már erről a Catrice korrektorról, viszont először a folyékony társát szereztem be. De ami késik nem múlik alapon ő is a kosaramban landolt. Inkább bőrhibákra használom. A pattanásokat, hegeket és a pirosságot olyan szinten tudja eltüntetni, hogy az hihetetlen.
De mostanában elkezdtem a szemem alá is használni első korrektor rétegnek és utána a catrice camoflage folyékony korrektor. Így a két réteg kellőképpen el tudja fedni az alváshiány okozta karikát. Nagyon tartós és kevés kell belőle. A 010-es Ivory árnyalatban van meg, nagyon szép és jó a fedése.
Hosszan tartó, nem kopik, elég sűrű az állaga, amely kézmelegre olvad. Így a legegyszerűbb a használata. Tiszta ecsettel vagy spatulával szoktam kivenni egy kis adagot, amit rákenek az ujjamra, így nem szaporodnak el a bacik a tégelyben.

artdeco
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 17.

Begyulladtak tőle a miteszereim. Pont. Akár mennyire volt is jó összetevőkkel tele, a végén testápolásra használtam. Kár! Pedig de jó árban volt.

timity
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 17.

Egy egyszerű egyszínű Gél lakkot totálisan fel tud dobni! Szépen csillog, megfelelően a ragacsos rétegbe dörzsölve, még egybefüggőbb tükörfényű felületet lehet kapni. Egyszerűen szuper, a felesleget könnyen le lehet söpörni egy finom sörtéjű kefével.

DianeD

Az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Már több, mint a felét elhasználtam, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha kétszer átmegyek vele az arcomon, mindent sikerül vele leszednem, még a szemsminket is sikerül úgy leszednem, hogy ne maradjanak óriási mosómedve szemeim, mint más, eddig próbált sminklemosóknál. Tetszik, hogy puha marad utána a bőröm, bár néha, amikor kicsit nehezebb napjai vannak az arcbőrömnek, és könnyebben zsírosodik, rögtön letisztítom utána az arcom.

Nikolaj

Maga a tökély! Az árnyalatok tökéletesen, hosszan tartóak, egyáltalán nem poroznak. Nagyon olcsó és kifogástalan a kis tégely/tároló. Kis helyen elfér, rengeteg a benne található termék. Egy 12 órás műszakot simán kibír igazítás, elkenődés, kopás nélkül!! A porok rendkívül pigmentáltak, alig kell belemártani az ecsetet. Egy kivetnivalóm van vele, az pedig a szemöldök csipesz. Olyan kis béna szegény, de emiatt nem vonok le pontot. A formája tökéletes pedig, de kicsi és a körmeim meg hosszúak. Végül is ha nem lenne más, biztos ezzel is meg tudnám oldani. Összességében ez az eddigi legjobb szemöldökformázó, amivel találkoztam. Igazán megéri az árát.

DianeD

Csodát nem művelt a hajammal, de határozottan jobb, mint előtte. Nem szöszös, fényesebbnek és egészségesebbnek néz ki, bár néha száraz marad a hajam utána, de ez már lehet más hibája is, nem feltétlenül a hővédőé.

timity

Sajnos amire kitalálták arra nem való.. Ezután nem tapadnak az anyagok, maximum fertőtlenítőként használható. Többször próbálkoztam vele, de az eredmény lehangoló. Mindenképpen bufferolni kell alá, és még úgy sem tartós...