KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

lohnerniki15
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 14.

Szörnyű. Legalábbis alapozónak. Nagyon jó a fedése, ezért én korrektornak használom, ha már megvettem. De ha az egész arcomra akarom kenni, akkor olyan mintha ki lennék maszkírozva. Rettentően maszkhatása van, mint egy próbababa arca. Valószínűleg ez az állagából következik, ami nagyon sűrű. Az illata se kellemes.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. november 14.

Igazán kellemes kókuszos illata van és végre egy olyan deo, ami nem csak ígéri, de hat is az izzadás és testszag ellen valamit. Mivel férfi termék magamnak sosem vettem volna meg, a dinka tévéreklámjai se tetszenek, ám a Krémmániás kedves véleményeitek meggyőztek, hogy megér egy próbát. Valóban elégedett vagyok vele. Szeretem és sokáig érzem az illatát. Köszönöm szépen az ajánlást Nektek! :o)

Férfi rokonomnak is vettem, aki köszönte mert szereti az Old Spice termékeket.

FRISSÍTÉS: Mióta használom csak kellemes illatot érzek, meg a dezodor finom kis filmrétegét, ám semmi izzadás. Odavagyok érte. Tényleg "Bizonyíték, nem ígéret". Ezentúl mindig lesz itthon.

FRISSÍTÉS2: Bónusz nekem, hogy a kókuszt tartalmazó és egyéb édeskés gyümis parfümjeimmel is jól harmonizál.

Victoria007
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 14.

Nagyon finom illata van.

Hecate

Egyenlőre nem tudom leszedi-e a fogköveket, mert épp mostanában fogkőeltávolítás után kezdtem használni. Nagyon kellemes a használata. (Nálam a nyálképződést is beindítja picit.) Olyat viszont láttam, hogy fogközéphez tettem és eltűnt a maradék, szóval valamit csinál. Természetesen használom a fogkefét is, csak éppen teszteltem. Az ínyre is kipróbáltam, remekül masszírozza.

FRISSÍTÉS: Pár hónapja használom heti rendszerességgel és elégedett vagyok vele.

FRISSÍTÉS 2: Sajnos kis ideig vizgondok voltak a lakásunkban. Áldás volt, hogy a szájvíz mellett őt is használhattam.

Hecate

Imádom a Naomi Campbell parfümöket. Mindig elvarázsolnak és egyből a szívembe írják magukat, így ők a kedvenceim. Sajnos a leghíresebb, legfinomabb Naomi Campbell parfüm a Naomagic régóta nem kapható, így ezt az utánzatot próbáltam ki. Nos, ha csak kicsit is hasonlít az eredetire megértem, hogy dicsérik, mivel fantasztikusan finom. :) Púderes, üdítő gyümölcs-virág illatélmény. Azonban mindenütt azt olvasom, hogy szinte tökéletesen megegyezik az eredetivel és a nők zöme odavan érte. Velem is jól harmonizál. Tartós, nőies, elegáns, tiszta illat. Semmi agresszív, tolakodó illatdömping. Bárhol használható ahol egy nő jó benyomást szeretne tenni. Irodába, esti partikra, színházba, randira egyaránt megfelel. :o) Az ára meg 1700-2500 forint.... és nagy mennyiségben (100 ml) adják.... a lényeg pedig, hogy sorozatosan begyűjti a férfi bókokat... szóval igazi ajándék :D

Én ezt a leírást találtam róla:

FEJ: bergamott, kardamom, narancs, zöld levelek,
SZÍV: mandula, jázmin, gyöngyvirág,
ALAP: vanília, cédrus, szantálfa, tonkabab, pézsma

FRISSÍTÉS: Édes Istenem! Nem tudom megunni. Érzem, hogy örök kedvenccé vált. :o)

lohnerniki15

Évek óta szinte mindig csak ezt veszem. Nagyon szeretem. Megtaláltam a saját árnyalatom. Nincs maszkhatása, kellemes folyós állaga van, amit sminkszivaccsal gyönyörűen fel lehet vinni, könnyű eloszlatni, nem hagy narancssárga foltokat.

lohnerniki15

Nagyon finom az illata és tartós is. Sajnos az ára miatt nem lesz a mindennapjaim része innentől, de ha akcióban lesz valószínűleg betárazok belőle. Nagyon kíváncsi vagyok a mandulaolajosára pl.

Fairy24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

Szépen, de gyengéden tisztítja a bőrt és eltávolít minden szennyeződést, még a vízálló sminket is leviszi, de nem szárít (sőt, szerintem van egy kicsi hidratáló hatása is). Ár érték arányban is kedvező. A tonikját is használom, mindkettő kedvencem lett.

lohnerniki15

Nagyon jó sampon, a legjobb, amit próbáltam eddig. A nehezen kezelhető, és hamar zsírosodó hajamon már első hajmosás után javulást láttam. Nagyon jó az illata, még órákkal később is érezni a hajamban.

pniki93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 14.

Pontosan fél éve használom :) Először is fontos, hogy ez egy LOTION. Tehát nem krém!!! Tehát akinek száraz bőre van, annak nem lesz elég kizárólag ez. Nekem normál-kombinált. Rétegzős rutinom van, amiből a rendes hidratálókrém hiányzik, mert már felesleges lenne. Elég 1 pumpa az egész arcomra, hamar beszívódik, nem fénylik. Nagyon szép bőrképet eredményez, semmilyen irritáció nincs. Mivel csak reggelente használom, lassan fogy, de még mindig nem untam meg. A csomagolását imádom amiért pumpás és hogy nem üveg! Illetve plusz pont, hogy semmilyen (de tényleg semmilyen) illata nincs és hogy nem pumpálták tele illóolajokkal.
Most olvastam, hogy ez már egy megújult változat. Nem ismertem az előzőt, de én imádom az újat.

És itt van az új összetevőlista a Benton oldaláról:
INGREDIENTS

Aqua (Water), Butylene Glycol, Snail Secretion Filtrate, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate,
Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,
Argania Spinosa Kernel Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil,
Urea, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract,
Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, sh-Oligopeptide-1, Bee Venom,
Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Althaea Rosea Root Extract,
Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Lauric Acid, Myristic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice,
Beta-Glucan, Plantago Asiatica Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract,
Ulmus Campestris (Elm) Bark Extract, Laminaria Digitata Extract, Adenosine, Polysorbate 20, Lecithin

BENTONCOSMETIC