KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

sieszter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 26.

Van olyan jó, mint az essence transzparens mattító púdere, csak ennek nem fog darabokra esni magától a doboza. Én ecsettel használom és nem poroz nagyon. Jól mattít, nem fehérít, csak minimálisan. A csokiszaga ne tántorítson el senkit, mert nagyon enyhe és elmúlik. Megszerettem, úgyhogy ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

Szerintem ez a krém semmit nem csinál,még színkorrekciót sem.. Talán hidratál egy picit,de ezt sem érzem biztosnak.

Aqua85
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Nietril:
aqua85kukacgmail.hu

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

Mintát kaptam,valahogy nem jött be. Géles állagú krém,számomra kevés a krém. A bekenés után pár óra elteltével, nagyon száraz lett az arcom tőle. Pedig bíztam benne,hogy jó lesz.

nemethadri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Sosem barnulok le nyáron, ezt megunva elhatároztam, hogy keresek valami nem túl drasztikus önbarnítót. Tökéletes áron ez volt az első amit megtaláltam. Előtte bőrradír, majd a krémezés, és első alkalom után meglátszódik az eredmény. Ne felejtsetek el kezet mosni utána, plusz a hajlatokkal is óvatosan, mert furcsaságok születhetnek :D
Lefekvés előtt használtam. Egy idő után az ágyneműmet elkezdte befogni, és pár nap után jellegzetes önbarnító szaga volt, így sűrűbben kellett mosni :D
Én nagyon elégedett vagyok vele mindennek ellenére, egyedül a fogás miatt adok 4 csillagot:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

Nagyon nagyon jó. Szeretem,és nem vakarózóm utána,de testápolót használok.

nemethadri

Imádom! Nagyon olcsó, nagyon hatékony. Nem töredezik és iszonyatosan selymes a szőkített hajam mióta ezt használom. Ráadásul annyira jó az illata!!!

ClassyAndFabulous
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 26.

Én primernek használom, úgy nagyon beválik. Csak kis mennyiséget kell belőle használni, mert egy örökkévalóság mire beszívódik. A bőröm ugyan átfényesedik, de nem olyan durván, mint nélküle.

ClassyAndFabulous

Felkenésnél nagyon maszatol, de két rétegben, fedőlakkal tökéletes. Egy hétnél tovább bírja, ha az ember vigyáz rá. :)

dalma92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 26.

Hasonlót sem éreztem még, tetszik. Valóban unisex, nagyon különlegesen édes, találó a fodrász-kemikáliás hasonlat :D csak mintát tudtam próbálni az edp-ből, szeretnék egy üvegeset venni, mert ennél az illatnál nagyon azt érzem, hogy fújva erősebb, intenzívebb lenne az illat.