KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Change
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Megvettem,mert nagyon beteg voltam és ki volt száradva rettenetesen a szám, és a barátom a Labellokra esküszik.
Nagyon jó illata van,ami inkább emlékeztet a kicsit a frissen nyírt gyepre. :D
A színe nem igazán látszik az ajkaimon, kicsi csillogást biztosít neki..
De ezen kívül semmi, még jobban kiszárította a szám..
Ehhez képest ennyi pénzért jobbat lehet kapni.Jobban hidratál, ha mézzel kenegetem az ajkaim,mint ezzel:D

babee28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Akciósan vettem, de legközelett maradok a Gilette-nél. Sokkal tartósabb, és többszöri használat után dobom el, mint ezt. Nekem nem vált be.

WokeUpLikeThisFlawless
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 30.

Itt sikerült megszereznem egy kedves Krémmániástól miután az összes YouTube sminkest hallottam áradozni róla. Fair árnyalatban van meg ami kicsit világos úgyhogy szerintem beszerzem majd a Light Sand árnyalatot is.
Ez a termék rendkívül koncentrált és pont emiatt nagyon könnyű vele durva túlzásokba esni. Őszintén szólva én hétköznapokra egy pöttyöt, ha alkalomra sminkelek egy egy centis csíknál többet nem teszek a szemem alá és ez bőven elég a karikákra köszönhetően az extra magas fedésnek. Annyit amennyit egy-egy youtuber magára ken szerintem levakolhatnám az egész család arcát. Nyilván én is így indítottam amikor a kezembe került aztán jött a meglepetés és a lemosás mert minden volt csak nem esztétikus a vastag réteg a szemem alatt. Nagyon könnyen eloszlatható egyébként, úgyhogy az apró pötyiből mindenhova jut még a szemhéjamra is.
Beleül-e a ráncokba? Igen, beleül. Pont mint az összes korrektor, csodát senki se várjon de nem annyira durván mint a többi ha helyesen alkalmazzuk. Nekem úgy vált be, hogy az előbb említett mennyiséget felkenem a szemem belső sarka alá (az egyébként óriási applikátorral), eloszlatom nedves Beauty Blenderrel és utána a szivacs tiszta felével még egyszer átmegyek rajta, hogy a felesleges anyagot felszívja és azonnal fixálom púderrel. Ha a bőröm épp száraz kedvében van akkor a púdert kihagyom így is abszolút működőképes. Azt még megemlítem, hogy nyilván előhidratált bőrön a legszebb és ha fontos, hogy tartson akkor a UD Primer Potiont is bevetem a szem alatti ráncocskákra.
Összességében ez egy nagyon koncentrált korrektor aminek köszönhetően nem fog egyhamar elfogyni mivel hiánytalanul elfedi a karikákat már kis mennyiségben is. Tartós, egy napot / estét simán kibír főleg púderrel/szemhéjalappal és nem szárít, nem mászik bele vállalhatatlanul a ráncokba.
Mindenkinek csak ajánlani tudom mert ha kitapasztaljuk a megfelelő mennyiséget ez a legjobb korrektor amit valaha használtam.

babee28

Nagyon könnyű vele dolgozni, pontos vágása pontos végeredményt ad. Az ára is tökéletes, csak ajánlani tudom.

mse02
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Meglepően jó ez a krém, nem hagy fehéres nyomott maga után. Szépen elterül és beépül, számomra semleges illata van.
Jól tudok rá sminkelni, nem kukacosodik.
Drágább krémmel volt már rosszabb tapasztalatom, ezért nekem 5* ez a krém.

lzsoficim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

A micellás víz imádata vitt rá a termék kipróbálására. De jajj, nem kellett volna. Biztos szuper termék, mikor felkenem, érzem a hidratálást, a száraz bőröm nyugtatását, iszonyú kellemes, de másnap reggelre úgy szétcsapja a bőröm..szokásos eltömődött pórusok, nagy piros bumlszlik..Ránéztem az összetevőkre, s bizony a kókusz eredetű összetevő lesz a ludas...azokat nagyon nem kedveli a bőröm..Így nálam kuka(vagy felteszem eladni), pedig a felkenéskor nagyon imádom, olyan megnyugató érzés

nutellaspalacsinta88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Kezdetben nagy volt a szerelem, úgy éreztem végre találtam egy tartós tust, amivel könnyű dolgozni is.
Aztán kb 2 hét mindennapos használat után foszlani kezdett a vége, majd beszáradt :/ Lehet, hogy csak rossz példányt fogtam ki, de elment a kedvem attól, hogy újra kidobjak 1000 Ft-ot.

boghyca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Mennyire hasonlít az anya illatra?

mse02

Mindig kell lennie itthon belőle, szépen kitudom oldani a gubancokat vele. :)
Nem nehezíti el a hajam, ha nem viszem túlzásba.
Szeretem, már többször újra vettem.

Neobio Éjszakai Krém Vegyes Bőrre Bio Sárgabarackolajjal, Hibiszkusszal és Bio Kakaóvajjal

nutellaspalacsinta88

A leírása alapján megtetszett, megvettem... Szörnyű ez az alkoholos szag, pár használat után elment a kedvem attól, hogy az arcomra kenjem. Különösebben nem is csinált semmit az arcbőrömmel, néhány piros pöttyöt leszámítva. Kidobtam szegényt.