KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

Fannitazia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 20.

A Biobaza tusfürdők közül a legfinomabb és legtisztább illatú, és valahogy a leginkább ezt szerette a bőröm.
Újra fogom vásárolni.

kmisi94
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 20.

Annak ellenére, hogy 6 os skálán 4-es erősségű én elégedett vagyok vele, ha nem kap túl nagy fizikai behatást pl erőteljes szél és nem piszkálja az ember akkor akár egész nap jó tartást biztosít, az állaga nagyon kellemes nem ragadós tapadós, nem nyálkás, remek illata van. Ennyi pénzért nem csodaszer de kezdésképp mindenképp egy szuper termék, ez jól sikerült a taft-nak. Nekem borzasztó erős és sűrű hajam van és nagy nehezen extra adag hajlakkal de meg tud vele küzdeni.

gangix
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 20.

Illatban, bőrfeszesítő hatásban nálam két ponttal elmarad gránátalmás testvérétől (szintén Berber Beauty termék). Ettől függetlenül hatékonyan puhítja, bársonyossá teszi akár a leégett bőrt is.

gangix

Intenzív gyümölcsillatú, nagyon jó feszesítő hatású olaj arcra, testre. Hamar beszívódik.
Egy a baj: kis kiszerelés, és nagyon hamar elfogy.

Fannitazia

Nagyon egyszerű, gyógynövényes illata van, de az igényes fajta, nem a gagyi. A kiszereléséből fakadóan sokáig elég. Tusfürdőnek jobb, mint samponnak. Habfürdőnek szerintem nem elég jó. A bőröm szereti, nem szárít, kellemes érzetet hagy használata után.

Fannitazia

Nagyon szeretem a hűsítő, bizsergető hatását, ahogy megmozgatja a vérkeringésemet, szinte azonnal érezhető, pár perc múlva abba marad. Az illata fűszeres-ananászos, nekem bevált. Egy nyeremény játékon nyertem, de meg is venném. Testmozgás nélkül nem biztos, h elég hatékony, de vele mindenképpen, rendszeres használat mellett.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 20.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 20.

Csodás, üde illatú, közepesen testes állagú testápoló, gyorsan és maradéktalanul szívódik fel és szépen táplálja a bőrt.

Fannitazia

Abszolút kedvenc, minden ajakápolót ver. Újravevős örök szerelem. Sokáig elég, könnyed, nem ragad, minden cseppje beivódik, viszonylag hamar. Összetevői szuperek.

Fannitazia

Nem nagy szám szerintem. Valamennyi szennyeződést eltávolít, de a micellás víz ezerszer hatékonyabb, így viszont nincs létjogosultsága számomra a rutinomban. Nem csípi, nem irritálja sem a szemeimet, sem az arcomat, ebbőla szempontból jó, de funkcióját, amire hivatott, szerintem nem tölti be.

Barby831
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 20.

nagyon jó termék!! ajánlani tudom mindenkinek. ennyire alaposan még egyik márkájú hidegyanta sem szedett ki. jó választás.és az ára is kedvező.
és a törlőkendőket sem spórolták ki szerencsére..a 16darab gyantacsíkhoz 4et kapunk. szuper!!!