KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények

nemrozsa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 22.

Nem zsíros, könnyű krém, elsőre furcsa naturális illattal, de valóban jót tesz a bőrnek. Elegendően hidratálja és észrevettem, hogy a fényvédőnek köszönhetően a pigmentfoltok sem jönnek ki a nap hatására (ahogy az elmúlt években szokott). A nap második felében már érzem, hogy az arcom egy része feszül és újra kell kenni, emiatt úgy gondolom, egy kicsit lehetne testesebb, de alapvetően elégedett vagyok vele.

nemrozsa

Kb. 3 hete használom, nagyon kellemes krémes állagú, gyengéd a bőrhöz. Micellás vízzel mosom le a sminket, majd utána ezzel törlöm át a bőröm, de még mindig elképesztő sok szennyeződést szed le a bőrömről. Reggel csak ezt a lemosót használom, puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.

KataMayaNagy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Nagyon szépen tisztít, nekem csípett, szépen leszedett mindent, csak az ára, és a kiszerelés, az valahogy lehetne más :) ezért a 4 *

KataMayaNagy

A legjobb Estéé Lauder szempillaspirál, nagyon szeretem. Szépen ível, nincs pókhálós hatás, tartós, nem csomósodik, nem olcsó, de megéri :) 5*

Fifi13
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 22.

Igen, a sminket valóban eltávolítja. DE! Annak ellenére, hogy rá van írva, hogy az erős szem sminket is eltávolítja iszonyatosan csípi a szemet. Gondoltam oké, ez nem baj akkor oda nem használom. Viszont annyira csípte, irritálta a bőrömet is, hogy másnap reggel égési sérülés szerű foltokat okozott a mosolyráncaimnál. És tegyük hozzá egy érzékeny bőrre való termékről van szó!!! Én nem szeretek semmit kidobni, ha már egyszer megvettem, de ezt tuti, hogy nem fogom elhasználni.

katagali92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Én is tesztelésre kaptam ezt a terméket, 2-3 hete használom. És akkor lássuk: az illata nagyon kellemes, természetes rózsás illat. Felkenés után egészen hamar beissza a bőr, ilyen is marad 3-4 órán keresztül, de utána, mintha csak eltűnne a kézről, illetve hagy maga után egy furcsa selymes réteget ami a bőr felszínén marad. Ahogy előttem is írták, nyárra nagyon jó kis termék, de télre ez nekem édes kevés lenne. Tőlem is 3*-ot kap egyenlőre!

RitaL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 22.

Mintám volt belőle, azt használgattam három napig egy utazáson.
Nagyon mély, olyan "kielégítő" gyümölcsös illat. Tökéletesen találó a neve, ez mélylila illat. Habár szilvásnak mondják, nekem inkább feketeribizli, rózsával.
Iszonyat tartós, másnap is érzem a ruhámon, hajamon.
Az első fél órában picit zavaróan "alkoholos" és "tömény", de ez elmúlik.
Én az a fajta vagyok, aki egyszerre csak egy parfümöt használ, amíg az el nem fogy, és vagy újraveszi ugyanazt, vagy vált egy másikra, amit hasonlóan sokáig használ. Nagy esély van rá, hogy ez lesz a következő. Nagyon kellemes, komfortos, ugyanakkor tisztaságérzetet és dögösség-érzést is adó illat, viszont nem túl hivalkodó, nagyon megszerettem.

Lencseee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 22.

Itt csaptam le rá, és milyen jól tettem. Szuper! Igaz csak EL és tarte termékekkel próbáltam, de azokkal hibátlanul megy együtt. Újravevős lesz, mert talán ez a legkönnyebben beszerezhető primer itthon azok közül, amik nekem tetszenek. Ez is, mint minden EL arckence 5 csillag. (Lassan teljesen elrabolják a szívemet:-))

cintuss95

Teljes termékcsaládjával együtt vásároltam meg, már elhasználtam belőle az első falakont és ami a legjobban zavart az az illata. Nekem valamiért túlságosan is zavaró. Viszont tényleg könnyebb a fésülés és úgy alapjáraton szép “képet” ad. 4 csillag az illata miatt :(

Nagyon tartós, gyönyörű színek, jól pigmentált. 5*