KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

LPE
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 24.

Már nem emlékszem, hogy hol és miért vettem, mindenesetre alig várom, hogy elfogyjon. Nem szeretem az állagát, az illatát sem. Az izzadást abszolút nem gátolja, így nekem semmit sem ér sajnos.

LPE

Rexona stiftet használok nap, mint nap. Ebből vettem a múltkor egy pumpás verziót, amit nem találtam itt fent a Krémen, ezért itt írok róla. Izzadásgátlásra nekem nem tökéletes, talán azért, mert nem szeretem a lötyit a hónaljamon. De kellemesen frissen tart azért. Ha használom, akkor napi többször felfrissítem. Amolyan áttetsző tejszerű folyadék jön ki a szórófejből. Alkoholmentes, de alumínium van benne. Mivel nem mindig ezt használom, így sokáig kitart. Azért egy extra stresszes napot nem kezdenék vele. Inkább itthon szeretem használni.

LPE

Az egyik női magazinban volt egy pici méretben. Nem emiatt vettem meg az újságot, de gondoltam elhasználom, bár én dezodor nem használok, csak stiftet. Az illata finom, de az izzadást nálam nem gátolja. Bedobtam a táskám aljába, de őszintén nem sokat ér sajnos. Ebben a 35 fokos kánikulában meg főleg. Elfújkodom, mivel nincs is benne sok, hamar elfogy, de inkább otthonra használom. Megvenni biztos, hogy nem fogom.

b5bea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 24.

Az illata nagyon tetszik, viszont nem érzem az izzadásgátló hatását. Felfrissülni jó, de ez az érzet is hamar elmúlik. Számomra kissé csalódás.

Luna1024
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 24.

Nagyon meglepő, de ez a kis 300 Ft-os termék legalább azt a szintet hozta nálam, amit más dezodorok, sőt némelyiket le is körözte... Csak úgy "legyen valami" alapon dobtam be a kosárba, hogy használjak addig is valamit, amíg eljutok a legközelebbi Dm-be/Rossmann-ba venni másikat... Ez azóta megtörtént, de azért ezt a kis cukiságot is használom töretlenül, mert - számomra is meglepő módon - nagyon bevált...
Magát az izzadást csak egy kicsit gátolja, de én nem is várom el különösebben, hogy ne izzadjak, hiszen az izzadás a szervezet természetes reakciója, pláne 40 fokban... Nagyon természetellenes és egészségtelen lenne, ha egyáltalán nem izzadnánk... Az izzadságszag egy teljesen más dolog, azt én se szeretem, és a legmeglepőbb, hogy ez a kis cucc tökéletesen véd ellene, egészen a nap végéig olyan illatom van, mint reggel frissen felkenve! :) Maga az illata durván púderes, kicsit olyan retro, régies illat, ezért nem teljesen az én világom, de nem is kellemetlen, emellett kárpótol a hatása, és nem is annyira erős, hogy zavaró legyen vagy "összevesszen" az aktuális parfümömmel... Összegezve: izzadásgátló funkciója kicsi/enyhe közepes, viszont dezodorként nagyon megállja a helyét, emellett nevetségesen olcsó, nem irritálja a bőrömet és nálam a ruhákon se hagy foltot... Az illatát meg kell szokni, ennyi. Átmeneti és "rendes" dezodornak is megfelel, akár nyárra is - teszteltem a 35 fokban, és jól szuperált, szóval tapasztalatból beszélek... :) Halkan megjegyzem: ilyen időben tavaly a Borotalco és egyéb spéci, felkapott, márkás dezorodok csődött mondtak nálam, pedig azért nem vagyok extrém izzadós típus... Szóval ez a kis termék tökéletesen megállja a helyét köztük.
Én tudom ajánlani. 4 csillag, mert a "barackszínű kupakos" társának sokkal finomabb barackos (és kevésbé púderes) illata van, így azt szívesebben használom, de ez már csak az én személyes preferenciám, hatását tekintve ez a termék is legalább olyan jó. :)

6vilag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 24.

A lányomnak vettem ajándékba, aki kb az 1/3-át elhasználta, aztán visszaadta azzal, hogy rajta nem működik, bebüdösödik estére.
Hát, nálam nincsen ezzel semmi baj, én nem izzadok mellette. A téi hidegben rajtam működött. Az illata kellemes, de azt nem mondom, hogy túl intenzív lenne. Mondjuk úgy, a jellegzetes "nivea tisztaság illat" .
Most nyáron torna után ezt használtam, számomra kellemes meglepetést okozott. A "pure" típusú parfümök illatát érzem.
Jó ez, nem vagyok én büdös.

namneman
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2017. június 24.

Most próbáltam ki és hatalmas csalódás volt. Két nap után rájöttem, hogy semmit nem ér. Ugyanúgy izzadtam, és fél nap alatt minden hatása elmúlt. Visszatértem a Vichyhez.

namneman

Hosszú évekig használtam, majd elhagytam. Azt hittem, hogy egy olcsóbb dezodor is jó. A sötétkék Nivea golyós dezodor valóban jó volt, de csak télen. A jó idő kezdetén vettem egy Borotalcot, kidobott pénz volt. Két nap után rájöttem, hogy olyan, mintha nem használtam volna semmit.

Végül visszatértem a Vichyhez. Imádom. Magát az izzadást is feltűnően csökkenti, az illata tisztaságot sugároz. Kitart 24 órát, pedig nagyon izzadós vagyok.

SchmitterBettina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 23.

Nekem ez a kedvenc dezodorom! Mindig dupla csomagban veszem a második 50% kedvezménnyel ! Az illata szerintem normális, uniszex . Hamar beszívódik , elég egyszer végig húzni nem kell többször. Nem fogja meg a ruhát, és nem ragacsosodik vagy sűrűl be , mint más dezodor. Izzadni persze, hogy izzadok, de minimálisan, ami szerintem normális. Az nem jó, ha el tömítí a pórusokat.

pannababo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 23.

Nagyon finom az illata és nem irritál,de ha nem zuhanyzás után kettő másodperccel viszem fel ,akkor nem hat. Azert szeretem leginkább,mert frissen borotvált bőrt sem irritálja.