KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

zolabori
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 21.

Annyi jót irtak róla, hogy ki kellett próbálnom. Télen rendben működött, se folt, se szag. Most viszont a nagy melegben ugyan nem izzad a hónaljam, viszont mókus szag az van :/ olyan fura szag, mintha a deó romlana meg a meleg miatt.. és sárga foltot hagy a világos pólóimon.
Egyet értek azokkal akik azt írják, váltogatni kell az izzadásgátlókat, mert tényleg hozzá lehet szokni!

random
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 21.

Majdnem mindig nyomot hagy a ruhámon, de szerencsére azt vizes kézzel el tudom tüntetni. Az illata jó, a hatása is megfelelő (kánikula, tűző nap, gyaloglás - eddig ok, de mindez túrahátizsák-kal azért kifogott rajta). Egyébként reggeltől estig hat. Pedig nem fújok sokat.

d.krisztina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. július 21.

Évekkel ezelőtt használtam a krémdeót és elégedett voltam, leszámítva azt, hogy sorra dobhattam ki a ruháimat, mert tönkretette őket. Most megláttam ezt, gondoltam megveszem, arra az esetre, ha kell egy kis extra védelem, és ez talán "ruhabarát". Nos, izzadást nálam nem gátol, hatalmas paca van a ruháimon, és végtelenül büdös lettem tőle, el sem hiszem! Azt már meg se vártam, hogy a ruhával mit kezd, mert semmit sem ér, az se segít ezen már ha nem fogná meg őket. Teljes pénzkidobás, fene egy meg. Csalódott, sőt, dühös vagyok. :(

d.krisztina

Látom, ide még senki sem véleményezett csak más fajtákhoz. Nekem ez az illat van, és bár izzadós vagyok, nagyon is, de ez, a maga alumentessége ellenére kiváló! Kifújáskor várni kell vele, alaposan benedvesíti a hónaljat, kell egy perc amíg elpárolog, mert elpárolog simán. Ha nagyon sietnék akkor legyezem, pikk-pakk száraz lesz. Utána viszont semmi foltot nem hagy, még izzadás ellen is véd, és az illata kellemes. Viszont erős... nagyon, de nagyon erős. Emellett parfümöt használni képtelenség, csíkhúzós illata van. Ennek tudatában vegyétek. Durva, éjszakára használós alus terméket cseréltem erre, és bizony nem rosszabb, sőt! Alkoholt ellenzők figyelem, alkoholt tartalmaz.

Fannitazia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Számomra ez a vált be a legjobban a Nivea fújós deok közül.

d.krisztina

Sajnos hasonló tapasztalatom van, mint az előttem szóló Rékának. Gyorsan szárad, kellemes az illat, azon kívül meg hatalmas foltok (tudom, hogy alumentes) és bizony szag is, pedig legalább ez utóbbit szeretném elkerülni ha már használok valamit.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. július 21.

Nem nagy szám, erősen izzadósoknak nem biztos, hogy beválik. A szagközömbösítő hatása sem az igazi, a fújós változatával együtt sem hozta a kívánt hatást ebben a 35 fokban. Ma kétszer is a tetejébe fújtam a sprayt, és együtt sem dolgoztak hibátlanul. Elmegy, de még keresem a csodadeót.

Téli frissítés: Beállt a hideg idő, és végre működik! Már a másodikat vettem meg ebben a szezonban. Reggel felkenem, amíg sminkelek, hagyom megszáradni, indulás előtt egy kicsit rá a fújósból, és ha nem történik semmi extra megerőltető vagy stresszes dolog velem, akkor estig semmi büdiség, semmi foltos hónalj. Nyárra keresek majd valami valódi csodát, de most ez nagyon jól üzemel. Visszaadok egy csillagot neki.

Nyári frissítés: Úgy látszik megszokta a hónaljam, de a legutóbbi példányom cserbenhagyott. Olyan büdös lettem a használata ellenére, hogy oldalamhoz szorított karral, a kertek alatt oldalogtam haza. Betettem a hűtőbe, télen előveszem.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 21.

Nyáron a világos ruháimhoz csak ezzel szoktam befújni magamat. Tartós, nem hagy foltot és elnyomja a kellemetlen szagokat. Tartósságát olyan 10-12 órára mondanám. Utána mindenképp újra kell fújni. Illatára nem értem, hogy miért írják, hogy nincs illata, meg semleges. Én érzek rajta illatot, ahogy kifújom. Kellemes, kicsit tisztaságillat. Funkcióját teljesíti, nekem más nem is számít. Egy problémám van vele, hogy van benne alumínium. Remélem az Oriflame is követi a trendet és hamarosan piacra fogja dobni az új alumentes dezodorokat. Bízok benne! Ettől függetlenül megadom neki az 5 csillagot, mert jó termék!

Doz02
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. július 21.

Háát...
Az illata púderes, ez nagyon tetszik. Fizikai munkát végzek, így izzadás is van.
Garnier terméket cseréltem le, akció alkalmával jól bevásároltam(Glamour napok), most fogyott el.
Nem hagy foltot a ruhán, nem győzött meg, így visszatérek a Garnier termékéhez. Nem éreztem igazán frissnek magam, és az izzadság szagot is éreztem magamon.

Messy2214
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. július 21.

Téli illatosításnak jó lesz,de így nyáron nem elég. Nem vagyok izzadós meg büdösödős fajta,de a nap folyamán megváltozik az illata valami fura szaggá. Amúgy jó illata van,tetszik.