KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Érdekes mert sosem voltam dove rajongó, de a dezodorok nagyon beváltak: ez főleg! Nagyon jól teszi a dolgát és sokáig elég. Ár-érték arányban szuper!

ritanemeth
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Nagyon régóta meg szerettem volna venni végül ajándékba kaptam 2 db-ot is. Elkezdtem használni és kicsit csalódott vagyok mert nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Reggel használom és az tény és való, hogy nincs folt a ruhámon viszont estére a kellemes illata elszáll és érzem az izzadság szagát. Hozzáteszem, hogy az izzadós emberek táborát erősítem és valószínűleg én vártam csodát a terméktől de nekem szerintem már volt jobb izzadásgátlóm is. Elhasználom mind a kettőt de nem biztos, hogy meg fogom vásárolni.

bogarka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Szuper dezodor!Azt hittem gyorsan fog fogyni , de nem! Ket hete hasznalom es kb a negyede fogyott. Nalunk eleg hideg van igy nagyon kemeny, de turheto a hasznalata. Az illata nekem nem rossz felkenve pedig nem is erezni. Reggel tefa szappanos lemosast kovetoen kenem fel, es nap kozben alverde fujossal kiegeszitem. Mozgok is, nem csak ulok,es nem teljesit rosszabbul mint alus tarsai. Szuuuuuuuper!Igazi kendvenc lett remelem nyaron is mukodni fog.

UPDATE: Már a 3. tégellyel veszem, viszont mostanra sajna nem bírom a szódabikarbónát, ami benne van, és néha nap közben érzem ahogy karistol is. Ha meg nem kenek fel eleget, akkor nem működik, plusz még meg is büdösödik rajtam. Soft&gentle alumentes deoval kombinálom, és iyg beválik, illetve otthonülős napokra, ha nem vagyok túl aktív, önmagában is. :) Végülis nem rossz, de nem bírom a szódabikarbónát :(

UPDATE 2: Vagy megszoktam a szódabikarbónát, vagy kevesebbet tesznek már bele, de nem irritál úgy mint az elején. Borotválás után, persze tilos felkenni, mert akkor igen, de egyébként semmi bajom tőle. Önmagában továbbra is fura szagom lesz tőle pár óra után, és néhány felsőmre ráragad az izzadsággal keveredett krémdezodor, ami főleg a fehér/fényes/selymes/erősen műszálas anyagokon fura tud lenni, így fontosabb eseményekre maradok az alus deónál, de egyébként sokszor ezért nyúlok, és már kb 6-7 tégely fogyott el. :) A zsályásat is próbáltam de nekem ez hatásosabb és az illata is jobban bejön :)

PetraM93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Pár hónapja egyik nap barátnőm volt meghívva hozzánk és mikor betoppant mondta félig kifulladva, hogy nagyon sietett, mert nem akart késni, én meg csak azt szaglásztam, hogy milyen finom kókuszos parfümje van mire mondta, hogy ez a dezodora lesz inkább. :D És mikor mondta, hogy Old Spice, na, gondoltuk anyuval egye fene kipróbáljuk. És bevált! Az illata isteni, a szagokat nagyon jól semlegesíti, sokáig elég lesz. Így télen az izzadást is mérsékeli, majd nyáron meglátjuk, hogy teljesít. :)

ditke838
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Nincs bajom az illatával, nem vagyok extrém izzadós típus, így nekem pont megfelel a hatása. Viszont túl folyékony, hozzáérintem a hónaljamhoz, és kézzel kell beütögetnem, különben sose szívódik fel. Nem vagyok profi deo-kból, így ennyit tudok hozzátenni.

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 18.

Klasszikus nivea illat. Izzadásgátló hatása egész jó. Kifújáskor fullasztó hatása van.

barbigirl21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 18.

Nekem egyelőre nagyon bevált! Pedig megijedtem a véleményektől. Az utóbbi években többfélét próbáltam, régebben a Rexona volt a tökéletes, aztán valahogy az sem segített. Akkor tértem át egy alus Niveára, ami szuper volt, imádtam. De mikor kifogyott, megint jött egy "alumentes kattanás", és próba, szerencse alapon ezt vettem le a polcról. Először nem tudtam, mire emlékeztet az illata, csak azt vettem észre, hogy nagyon jó érzést kelt bennem. Aztán, amikor olvastam a hozzászólásokban, hogy férfidezodorra hajaz kicsit, rájöttem, hogy a párom első Old Spice - ának az illatára hasonlít, ezért tetszik ennyire :DD Számomra friss és megnyugtató illat, és még este is érzem magamon... ez maga a csoda. Remélem, így is marad :)

Update: sajnos nekem is gyengébben teljesített az első pár hét használat után :( 3 csillag...

juditkovacs92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Izzadós típus vagyok sajnos, rengeteg mindent kipróbáltam a legdrágább termékektől a gyógyszertári kencékig. Ő volt a nyerő.

Mandolin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Nekem katasztrófa! Hihetetlenül izzadok mellette! Soha többet nem veszem újra!

tobelka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 18.

Nem hiszem el, hogy rátaláltam erre a csodára! Rengeteg dezodort kipróbáltam már a Biothermtől a Vichin át a Clinique - n keresztül, Rexona, Dove stb. az ilyen olyan házi készítésű dezodorokról nem is beszélve és nekem semmi sem használt! Vagy az izzadás maradt meg vagy a szaggal nem bírkóztak meg. De ez a pár száz forintos krém deo hihetetlen! Esténként használom és egész nap nincs izzadás nincs szag persze reggel fürdés után más deot fújok, de akkor sem tűnik el a hatása. Két hét használat után bátran ajánlom. Nekem bevállt.