KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

Vogue83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Nagyon régóta ezt a terméket használom. Egyetlen egy gondom van vele, hogy megfogja a ruháimat. Nem értem, hogy miért nincs még belőle olyan változat, ami nem hagy nyomot. Addig továbbra is maradok ennél! Az illatát is nagyon szeretem, a többi változat nekem nem jött be.

Ingrid123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. március 30.

Eleinte jó volt, nem szárította a bőrt, inkább krémezte. Most a melegebb időszakban viszont szerintem édes-kevés: annyi mint egy krém. Puha marad a bőröm, de az izzadást szinte egyáltalán nem gátolja. Ráadásul eléggé nehezen szárad, és ha nem teljesen száraz akkor bizony nyomot hagy a ruhán...

nikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 30.

Nem rossz, nem rossz. Kicsit légfrissítős, de nagyon friss és frissen is tart sokáig.

Iko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Nagy reményekkel vettem meg, mivel a termékcsalád fürdősója, samponja és tusfűrdője hatalmas kedvencem. Na de ez hogy micsoda? Ki talata ki? Milyen célra? Nem müködik, és drága! Ment a kukába. Ha valamire lehetne minusz pontot adni akkor erre adnék.

ssyakaky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

tévedésből vettem, hirtelen kellett egy dezodor, a női dezodorok között volt, ráírva sincs sehova, hogy men, kiprobalni nem szerettem volna a boltban, szoval elegge meglepeteskent ert az illata. citromos fuszeres, bár egy idő után eltunik ez a szúrós pasis illat, es csak cirtomos marad, de az se sokaig. amugy eleg atlagos dezodor, sajnos alkoholos is, viszont alumínium só mentes ami plusz pont. es elég olcsó is.

hdora87

Én is a dm dobozban jutottam hozzá. Nekem sajnos nem vált be, nem gátolja meg az izzadást egyáltalán, és a kellemetlen szagokat sem szünteti meg. Ráadásul a bőrömet is irritálja, este zuhanyozáskor szó szerint fáj ,mikor lemosom a bőrömről. Még később lehet, hogy próbálkozok vele, de valószínű, hogy a kukában fog landolni. Borzalmas.

cirmoska
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 29.

Korábbi véleményemet meg kell változtatnom sajnos. Elejében még jó volt, de most büdösebb vagyok tőle, mint nélküle. Most a Mülleres saját márkás vált be egyelőre.

Linuxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Imádtam használni ezt a deót. Nagyon fincsi rágógumi illata volt, és teljesen rendben volt az izzadásgátló hatása is. Biztosan újra fogom venni.

rosetta5
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 29.

Izzadást tekintve az a tapasztalatom, hogy nem gátolja, hanem szabályozza az izzadás mértékét. Én elég izzadós vagyok, sokat sportolok, viszonylag felpörgetett életet élek, úgyhogy a dezodor kulcsfontosságú. Ami nagyon tetszik benne, hogy remekül megakadályozza a kellemetlen szagok kialakulását. Az illata kellemes, nem hivalkodó, pont annyira levendulás-zsályás, amennyire szeretem. Többször újra szoktam kenni, de sosem hagyott még cserben, úgyhogy tényleg csak javasolni tudom.

Kingus23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 28.

Tetszik az illata(bár kisebb fürdőszobában kicsit fullasztó lehet... :D ) Eddig nem használtam Dove termékeket mert engem szárítottak/érzékeny voltam rájuk,de most kaptam kis neszeszerrel és tusfűrdővel együtt,gondoltam kipróbálom.Semmi problémát nem tapasztaltam eddig,hatékony ruhámat sem fogta meg eddig!