KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

writa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Szeretem az illatát, nagyon nőies, érzéki. Jó a dobozában, hogy a kupakján áll, így minden cseppet fel lehet használni, de akupak tekergetéséhez elég nagy erő kell.

writa

Finom az illata, üde, friss. Jó izzadásgátló dezodor, megéri az árát. A kupakja nem a legjobb, nehezen csavarható le és vissza, de a doboz formája ergonómikus, jól simul a kézbe.

reny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

De jó,hogy újra lehet kapni!! Imádtam régen,kb 10-15 éve,még az eredeti dove illata van,és szuperül véd még ebben a nagy melegben is. Remélem már nem vonják ki a forgalomból! Egyik kedvenc dezodorom!

7ot
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 17.

Csak fújkálósnak vettem, nem azért, hogy gátoljon bármit is.
Az illata nagyon jó, de basszus... Engem annyira csíp, pedig pont nem frissen szőrtelenítve használtam. Kipróbáltam más bőrfelületen, ott is ez van. :(

Up: dobok hozzá még csillagot, mert a vége felé elmúlt a csípős dolog és az illatát sem untam meg.

fodornoncsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

(Jöttem lehúzni :()
Nem használtam még ezelőtt soha bio dezodort, és mivel pár hónap után mindegyik dezodor irrtálni kezdi a hónaljamat, gondoltam kipróbálok egy biot. A sok pozitív vélemény hatására rá esett a választásom.
Számomra ez a dezodor maga a pokol! Borotválás után úgy csíp és éget, mint még soha semmi más, nem is merem már utána felkenni, később sem bánik túl finoman a hónaljammal.. Emellé még lassan is szárad, a rossz illatoktól sem véd igazán. Árban sem volt a legkedvezőbb.

Effi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Az örök dezodorom. Néha elkalandozom, de mindig visszatérek hozzá. Nagyon erősen izzadok, ez mégis kordában tudja tartani. Az illata kellemes, a következő zuhanyozáskor is érezhető.

Banszky
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 17.

Izzadásgátlásra nem jó de ezt tudtam is amikor megvettem. Edzésre kerestem (ahol tök mindegy mivel fújom be magam izzadok mint a ló) valami csajosabb,nem éppen edzőtermi illatot. Nem túl tartós sajnos viszont cserébe finom illata van. Így hát valóban nem tud sok mindent. Se izzadságot gátolni,se tartósságot biztosítani...

baba_girl_16
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 17.

Az én férjem nagyon szereti és én is imádom rajta ezt az illatot. A tartóssága is szuper, mert még munka után is érzem rajta.

imcsi

Nem rossz, de nem is igazán jó. Nekem tetszik az illata, de a szagokat nem teljesen szünteti meg és az izzadást sem gátolja. Azt sem szeretem, hogy a normál dezodorokhoz képest körülményes a használata (ujjal felkenni). Mindig felöltözés előtt használom, de kézmosás nélkül utána nem szabad a sötét ruháimhoz nyúlnom, mert olyan fehér ujjlenyomatokat hagy rajtuk, amik csak mosással jönnek ki. Én már visszaálltam vegyszeres dezodorra, amivel nem kenem össze a kezemet és a ruháimat, de ha valaki mindenképp csak természeteset akar használni, akkor azért próbálja ki.

minibear
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 17.

Miután a Nivea golyós dezodorjai nem váltak be és a legtöbb egyéb márkájú termék illata nem tetszett, erre esett a választásom. Egyelőre 5 csillag, mert jó a hatása, az illata kellemes és nem csípi a bőrömet.