KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

Rita25
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Nem venném újra...nem sok haszna volt,jó az illata de semmi többet nem nyújtott számomra pedig nem vagyok nagyon izzadós típus.

SchmitterBettina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Nem szerette a gyerekem, durva, száraz, karcolta a hónalj-t. Kb a negyedénél ki kellett dobni.

SchmitterBettina

Én a gyerekemnek vettem, kezd abba a korba lépni, hogy szüksége van rá. Úgy gondoltam ,hogy egyből mentes dezodorral kezdjen, többet kipróbált már. Ez sajnos semmit sem ér, büdös tőle már kb 1 óra után . El használja , de nem veszem újra !

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Imádom a Tarte márkát, így amikor ingyen szállítás keretében rendeltem tőlük, beruháztam rá. Dezodorok tekintetében elég válogatós vagyok, mint sokunk, én is rengeteget kipróbáltam már, igazán tökéleteset nem, csak jót sikerült találni. :)

Nos a Tarte ezen darabja számomra kissé csalódás. a csomagolás nagyon tetszik, a termék illata egyszerűen mesés, imádom! Szuper, hogy nincs benne alumínium és alkohol, de sajnos valószínűleg ennek hatására is, nem igazán tartós és hatásos. Ez a legnagyobb problémám vele. Egy átlagos irodai munkanap végén is úgy érzem, hogy is mondjam, nem vagyok olyan finom illatú... Emellett a stiftes kiszerelés sem annyira nyerő, összefogja a ruhát, ha nem vigyázok. Kissé el is feledkeztem róla, a szekrény hátuljában pihen, de tekintettel a téli időszakra, megpróbálom elhasználni a maradékot. Újravenni biztos nem fogom!

blackrose
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 23.

Kellemes,tipikus Dove illata van. Kifejezetten tartós, sokáig èrzem magamon. Mivel nem vagyok izzadós típus, ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. Bár az illata miatt nem használnám nyáron, de hűvös időben teljesen okè.

Amari
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

A zöldes illatot vettem meg, ez volt az első mentes dezodorom. Azt gondoltam párhónap alatt sikerül majd hozzászokni, de sajnos nem így lett. Büdösebb voltam vele mint nélküle, és hiába próbáltam többet vagy kevesebbet kenni, csak akkor lett jobb, ha semmit nem kentem. Nem mondtam le a mentes dezodorokról, ezért kevertem magamnak egy kis szódabikarbónás testápolós kencét, és az tökéletesen működik. Így már biztos, hogy nem velem volt a baj, és nem kell ahhoz alumínium só, hogy a testszagot megelőzzem.

Ehlena
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 23.

Leginkább annyit ér, mint halottnak a csók. Illata sincs különösebben, és vastagabban is kell kenni, mint más izzadásgátlókat, mert alig jön belőle valami. Nem egy frissítő élmény, pedig egy Rexonától azért többet vártam volna.

agnese82
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 22.

Pár éve próbáltam ki ezt a dezodort és azóta is csak Yves Rocher deót használok, csak néha váltogatom az illatokat. Előtte hiába kentem magam akármilyen dezodorral, mindig büdös izzadságszagom lett ha nagyon megizzadtam. Az Yves Rocher dezodoraitól viszont soha nem kell kényelmetlenül éreznem magam és azon aggódni, hogy vajon mennyire érzik mások is a szagomat. Szuperül végzi a dolgát!

szaboszilvia28
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 22.

Csak azért kap két csillagot mert elvileg alumentes.
Sajnos nem hatékony.

Brigi3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 22.

Nagyon jó és hosszantartó illata van.