KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

marysidehouse95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 14.

Eddig ez az egyik kedvencem. Per pillanat használom. Jól dezodorál, és nem fogja össze ruháimat fehérre, ráadásul az illata brutálisan jó.
Ezt nagy eséllyel újra fogom vásárolni a jövőben.

marysidehouse95

Hugom használja, múltkor kölcsön kértem. Az illata tetszik, de összefogja a fekete ruhát.

marysidehouse95

Nem fogja össze fehérre a ruhákat, és jól gátolja az izzadást, de az illata nem jött be.

marysidehouse95

Nagyon sokáig ezt használtam. Szerettem az illatát ennek is, csak már meguntam. Nem fogja össze fehérre a ruhákat, és jól gátolja az izzadást.
Ajánlom mindenkinek.

marysidehouse95

Nagyon sokáig ezt használtam. Szerettem az illatát, csak már meguntam. Nem fogja össze fehérre a ruhákat, és jól gátolja az izzadást.
Az ára is viszonylag kedvező.

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. november 13.

Bomba biztos hatás, pici kompakt méret, finom illat. Főleg nyáron utzáshoz szeretem ezt a deot, beszerzése viszont körülményes csak a müllerbe találtam. Összetevők miatt nem adok kevesebb csillagot mivel tapasztalatom szerint csúnyácska "hozzávalók" nélkül nem túl hatékony az izzadság gátlás.

balogheszterke14
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Szuper. Ez vált be a legjobban. Kellemes az illata. Nagyon szeretem.

Bereibi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Szeretem a nivea deokat, de ezek a stiftes változatok sajnos nagy csalódást okoztak. Kb semmi hatása...

asszembocicsoki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. november 13.

Szőrtelenítés után borzasztóan csíp és gyulladt göböket okozott. Nem vagyok izzadós, de szagok ellen sem volt túl hatékony.. Az illata finom, friss.

coffeeandme
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. november 13.

Nagyon finom kólás illata van:) Mivel alumentes én nem is vártam, hogy úgy hasson, mint egy alumíniumos deo, bár megjegyzem nekem a nap végére azok sem tökéletesek. Akkor használom ezt, ha hidegebb idő van vagy ha otthon vagyok, így teljesen jól működik. Ha elfogy azért nem ezt veszem újra egyelőre, mert kíváncsi vagyok a márka másik deojára, az uborkás aloés változatra.