KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

szfrances19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 22.

Sok éven keresztül próbáltam megtalálni azt a dezodort, ami mellett minimálisat izzadok, és nem leszek büdös, nos azt hiszem, ez az a dezodor. Már egyszer újravettem mikor leakciózták, 3-4 hónapig kitart. Azért hetente 1-2 nap szünetet érdemes tartani vele, mert egy idő után megszokja a bőr, és a hatékonysága csökken. Ettől független még mindig a legjobb dezodor, amit valaha próbáltam. :)

melissared
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 21.

Elég erőteljes az illata, szinte már túl erős. A hatása nem az igazi, 2-3 órán belül ugy érzem mintha nem is lenne rajtam dezodor.

Brunooka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 21.

Mióta áttértem az Alu-mentes deokra, ez a második fajta amit kipróbálok 2 év alatt. Nehezen szárad, néha átizzadom, de összességében az incije miatt szeretem leginkább.

Brunooka

Az illatát kedvelem, de kicsit kemény az állaga. Néha használ, neha kevésbé, szóval a hatása nem a legeslegjobb az alumínium ellenére. Az incije katasztrófális, szóval egy ideje áttértem az alumínium mentes deokra.

FannerManner
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. október 21.

Semmit sem ér, ráadásul még büdös is...

DeeDee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 21.

Nekem főleg a kellemetlen szagokkal volt problémám. Valóban ezeket megszünteti és az izzadást is mérsékli, bár csont száraz azért nem leszek tőle 4-5 napig, de úgy gondolom az nem is lenne egészséges.
Jár az 5 csillag, mert valóban nagyon hatékony és amire én vettem (szagok) arra tökéletes.

ntapio2
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. október 21.

Nem tetszik az illata és az izzadás gátlása sem a legjobb.

ntapio2

Jó illata van de ennyi. Hatása közepes.

manocska91

ez a kedvenc nivea dezodorom. az illata is tartós, és a hatása is egészen jó, nem szárítja a hónaljam. a 48 órás hatás igencsak erőteljes marketing-fogás, de a 12-18 óra azért még belefér

manocska91

az illata nagyon jó, de azért a sötétebb ruhákon képes foltot hagyni, és ahogy előttem is írták, már velem is előfordult h fura fehér csomókat köpött ki a szórófej :(