KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

bszcs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Nagyon jó az izzadásgátló hatása, sokáig elég, finom illata van.

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

72 órás védelem? Rajtam már 8 óra után sem érződik a "zöld ragyogás"-illat. :-D Többször nem veszem újra, pláne, hogy nem olcsóbb a drogériás társainál.

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. február 21.

Gyümölcsös-friss grapefruitos az illata. Az ára is nagyon kedvező,a 75 ml kiszerelés 465 Ft. Hosszantartóan érezhető az illata,a kellemetlen izzadságszagnak nyoma sincs.

buba83
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Amióta megjelent és kipróbáltam, imádom! A legjobban teljesítő dezodorom. Bár én nem feltétlenül használom este, lefekvés előtt, ahogy ajánlott, nekem így is tökéletes. Kellemes illata van mindegyiknek és teljesen megbízható.

Ophelia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Ígéretesnek tűnt. Kellemes illatú, kicsit számomra görögdinnyés beütésű. Egész jól állta a sarat végig napközben, aztán este észrevettem, hogy a hónaljamat és környékét konkrétan olyan színűvé "festette", mint amikor perzselik a disznót (komolyan ez a leghitelesebb hasonlat! :D ), nem fájt, nem viszketett, de rémisztő volt, és ennek már 3 napja, de még mindig nem múlt el teljesen... Nem vagyok egy allergiás típus, de ez sokkolt, szóval csak óvatosan vele...

juditka70

Az illata émelygősen édes, Az ára nagyon baráti 595 Ft,de nem kompatibilis az illatvilágommal.

zoldgekko

Még a HerbaHázban találkoztam egy akció keretén belül a termékkel, Coconutoil Cosmetics-es arcápoló olaj mellé adták ezt a deo-t, több illatból lehetett választani, így esett a választás a levendulásra. Ajándék lónak ne nézd a fogát... szól a közmondás, de én annyira elégedetlen vagyok, hogy csak egy csillaggal tudom a terméket jellemezni. Oda vagyok a natúr termékekért, de ez nem egy átgondolt konstrukció. A csomagolásból kifolyik, nem zár rendesen. Sajnos sem izzadásgátló, sem szagsemlegesítő/elnyomó hatása nincs, sőt, úgy érzem hogy nap közben a bacik inkább táplálkoznak ebből az anyagból, és délutánra már "kellemes" avas-poros szaga van nekem és a ruhámnak is, pedig csak irodában végzek ülőmunkát. A többi termékét kedvelem, de a dezodort nem ajánlom!

Update: megpróbálom elhasználni testápoló olajnak, a fűtési szezonban csak nem fog ártani, hamarosan beszámolok az eredményről.

barbimariposa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

a Rexona deok közül ennek és a shower cleannek szeretem a legjobban az illatát :) Olyan tiszta, kellemes illat, egyedül azért kap mínusz 1 csillagot, mert nálam nyáron nem olyan hatékony.

kismacska00
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

UPDATE: sajnos nem tudom kizárólagosan ezt használni, akármennyire is szeretem, ugyanis elég erős viszketést váltott ki – fogalmam sincs, mely összetevője. szomorú vagyok, mert amíg nem csinálta ezt, tökéletes volt, nekem nagyon tetszik az illata.

Ez most a kedvencem! Nekem tetszik, hogy annyira erős az illata, hogy nap végéig kitart :) Nagyjából ezt az egyet tudja, de azt hiszem, ennél többet nem is kell neki tudnia, cserébe nincs semmilyen negatív- vagy mellékhatása. Én teljesen elégedett vagyok vele, kategóriájában szerintem hibátlan.

eszter
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 21.

Én is szívesen használom...nagyon jó az illata(gyermekkori emlékek), nem hagy nyomot a ruhán, kellemes a bőrnek! Több kolléganőmnél láttam ilyet, szóval Ők is használják!Az illata nem férfias, úgyhogy bárki kenegetheti magára. De most már veszek egyet külön magamnak is, mert feltűnően gyorsan fogy, ha ketten használjuk a párommal....!