KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

Kingácska0807
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Ennyi pénzért tényleg tökéletes. Nagyon kellemes az illata,végzi is a dolgát normálisan. Nagy pozitívum az még,hogy állatkísérlet mentes. Nem fogom lecserélni.

Kingácska0807

Abszolút öt csillagos.Használat előtt érdemes jól felrázni. Nagyon finom illata van. Elnyomja a kellemetlen szagokat. Meglepően tartós is. Nem hiszem,hogy le fogom cserélni, mert nagyon jó árban van, és kísérlet mentes is.

90210
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 16.

Többször újravettem már, most már az anyukám is ezt használja. :) Nagyon megbízható, jól teljesít, még táncpróbákon és érettségi időszakban is remekelt! :)
Egyedül az zavar, hogy tartalmaz alumíniumot, de hiába próbálok más, mentes dezodorokat, mindig visszatérek ehhez.

Pofike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Az illata elmegy, izzadásgátló hatása elenyésző.

daisydream
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 16.

Olyan dezodort kerestem, ami alkohol és alumíniumsó mentes. Hosszas keresgélés után,erre esett a választás. Együtt használom a Balea alumíniummentes pumás dezodorával. Először ez kerül a bőrömre, és rá a pumpás. Így együtt kiválóan működnek. A roll-on illata kellemes, zabtejes, és este is érződik, semmi kellemetlen szag, egy hosszú stresszes nap után sem. Télre tökéletesnek bizonyul, meglátjuk mi lesz nyáron, ha tapasztalnék változást, updatelek.

csikosmatyas
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 16.

Aki vágyik az érzésre próbálja ki a Replay Signature for Her illatát. Igazi katarzis volt az érzés amikor rátaláltam. A sárga limara volt a tinikorom etalonja. Minden eszembe jutott egy pillanat alatt. Rózsaszín gumis farmer, együtteses póló, magasszaru puma cipő, piros papiros rizses.csoki, c.c. catch frizura. 😊

msbetty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 15.

Finom az illata, és nekem megfelelő az izzadásgátló hatása is. Többször újra vettem már. Ár/érték arányban is nagyon jó választás.

nellory816
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. december 14.

Hónapok óta ezt használom, és nem is hiszem, hogy nagyon váltanék a közeljövőben, mert nagyon szeretem. Mindent csinál amit egy dezodortól várnál. A kéket és a rózsaszínt használom váltogatva. Egy reggeli fújás estig kitart.

beatrix126
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. december 14.

Nekem nagyon bevált, az egyetlen mostanában, ami működik. Kellemes az illata, nem túl erős, alumínium mentes, már többször újravettem.

Gulysedit
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. december 14.

Már rengeteg alumentes dezodort kipróbáltam már és ennek borzasztóan rossz az illata, a legnagyobb problémám mégis inkább az vele hogy állandóan nedves tőle a hónaljam felkenem és még órák múlva is nedves nagyon zavaró!