KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

Bubucim
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 20.

Bár az illata finom, meg olasz márka, szóval az ember elvárná, hogy kellemesen lágy is legyen a finom illat mellé, NEM az.Szó szerint karcolta, amikor használtam. Többször is próbáltam, és mindig ez volt. Nagyon nem érte meg. Visszatértem a Dove.ra, amit megváltás volt ezután használni.

evettke7
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 20.

Tényleg nem hagy nyomot a ruhákon, egész korrekt izzadásgátló, az illata is kellemes. Már többször vettem újra. Nekem viszonylag hamar el szokott fogyni, de én hajlamos vagyok túltolni a mennyiséget. Picit nehezen szárad.

aidanne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 20.

Mar reg kineztem magamnak, mivel a Lush fele aromaco szamomra a dezodorok atyauristene! Gondoltam, ha lesz egy termek ami csak egy picit is hasonlit az aromaco teljesitmenyehez, akkor mar boldog ember vagyok!
Mielott elmentem megvenni, megneztem az itteni velemenyeket. Hat nem csigazott fel, de mivel csak sajat magamnak hiszek igy megvettem. Ezt az illatot valasztottam, mert puha, foldes a teafa miatt es puha es lagy a levendulatol. Eloszor megijedtem hogy a kremet igy hogy kenjem fel?! De a tetejeben megtalaltam a kis aplikatorat igy eloszor a tenyerembe kentem majd fel a honaljba. Meg kell hogy mondjam nagyon nagyon nagyon vartnal felul teljesitett. Ez valami csodalatos. Eloszor is egy olyan helyen vert ke a viz ahol semmi levego nem volt, es egybol ereztem hogy meggyulladok, aztan egy nagy kirandulas utan teszteltem. Meg masnap is friss voltam es a honom alkat semmi nem keszitette ki. Eddig azt kell, hogy mondjam zsenialis csodaszer!!!!

missk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 20.

Az illata nagyon jó! Imádom :D Viszont pár óránál nem tat tovább, főleg nagy melegben :(

ravenclaw
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. május 20.

Utólag vettem észre, hogy alumínium nincs benne, ami már plusz pont. Amúgy maga a dezodor átlagos, a dinnyés illata finom, de nagyon erős.

Reni3
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 20.

Szuper kis termék!Valóban biztositja az egésznapos védelmet,nem szárít és az illata is remek!Nekem tökéletesen bevállt,csak ajánlani tudom!😉

Nicu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 20.

Az illata nagyon finom. De itt ki is merült a pozitív tulajdonságok listája nálam. Pár óra múlva érzem, hogy van szagom, pedig nem vagyok túl izzadós fajta. A ruháimat is megfogja. Ezek mellett még drága is.

csadri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. május 20.

Nekem bevált. Az illata finom púderes, nem édes, nem tolakodó. Eddig a legjobb, amivel valaha is próbálkoztam, teljesen tökéletes. Majd 40 fokban frissítek :) számomra ötös.

Update: Melegben és stresszes izzadásnál már nem teljesít :( Bár kellemes illata van, de a nap felénél az ember már nem ezt rzi sajnos. Ha nem szárad meg rendesen, a ruhán foltot hagy. Lepontozom háromra, újat keresek. Ez csak itthoni kis lájtos napra lesz megfelelő, vagy télre.

Qetuo13579
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 19.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. május 19.

Szuper cuki az illata! És még tartós is!
Ez a kedvenc illatom😍😍

szregina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. május 19.

Nagyon szeretem, korábban próbáltam az Olivia kémdezodorjait is, de nem tudtam megszokni a spatulával felkenegetést. Ennek tökéletes az állaga, könnyű felvinni, visszafogott, de finom illata van és tényleg egész nap tart a hatása. Ujjatlan sötét ruhán volt, hogy egy picit fehér lett, de mosással kijött, világos ruháimat nem fogta. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, csakis 5 csillagot érdemel :)