KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Dezodorok

simonjanosbalint
Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 26.

Aluminium (alumínium-klorid) "alapú"!
Szóval lehet hogy olcsó de "egészségtelen(ebb)" - akkor már megéri az éppen aktuális valamelyik akciós aluminium-mentes! Ilyeneket most éppen láttam elég olcsón, kb. dupla áron láttam: Adidas, Nivea...

Fru92
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 25.
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 25.

Nagyon megvagyok elégedve vele, 10-12 órán át simán tart és nagyon visszafogott, finom illata. :)

Froci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 25.

Számomra nagy előnye,hogy alumínium mentes, és más hasonló termékekhez képest jóval olcsóbb. Az illata nem a megszokott "dezodor illat", nekem alkohol szagú,ami nagy hátránya.Akármennyit és akárhányszor fújkálhatom magamra semmi hatását nem veszem észre Nem veszem újra.

Bibi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 25.

Egyedül az illata kellemes, semmi hatása.

cicc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 25.

UPDATE: szomorú vagyok... 3 hónapos szerelem volt köztünk,de az utóbbi időben nem teljesít.. felkenem,és kb 3 óra múlva már érződik a kellemetlen illat is :(

Remenytelenul vettem mindenfele noi izzadasgatlot, nyomot hagyott,vagy nemsokkal a felkenes utan mar ereztem magamon a kellemetlen illatot... Olvasgattam itt kremmanian ketsegbeesetten, majd ratalaltam erre..na,gyorsan ki is probaltam (paromnak volt itthon) es azt kell mondjam,minden eddigi probalkozasomat felulmulta! Izzadok ugyanugy,de semmi kellemetlen illat meg stresszes helyzetben sem! Azota mar magamnak is vettem,es plusz pont hogy aluminiummentes! :)
Remelem hosszutavon is ilyen pozitiv velemenyem lesz rola :)

eszteram
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 25.

Imádom. Az illata isteni krémes, abszolút nőies.

sydneyke001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 25.

Nem vagyok elájulva tőle.
Pár óra elteltével ha kimelegszem vagy sportolok patakokban izzadok tőle és egy merő ragacs lesz a hónom alatt.
Alig várom, hogy elfogyjon,

Kedi81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 25.

Annyira megörültem mikor láttam,hogy új illat jelent meg a kedvenc dezodoromból,de sajnos nekem nem tetszik annyira az illata,mint az uborkás verziónak,az a kedvenc :-)
Hatása ugyanolyan jó,viszont nem érzem magamon olyan sokáig az illatát,ezért visszatértem az örök kedvenc uborkáshoz,ami sokszor még a parfümömet is elnyomja,na jó csak az olyat ami nem igazán tartós :-)

Mundow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.

Izzadásgátló hatása nagyon gyenge pár óra erejéig is, nemhogy 24 órán át. Az illata tetszik.
Használtam már más Adidas dezodort, ami kedvencemmé vált, ezért szavaztam meg ennek a verziónak a bizalmat. Sajnos csalódás volt.

flash620
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 24.

Nem rossz, nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva. Én úgy használom, hogy alá a Balea kristály deot és ezt fújom fölé. Hűvösebb időben így elmegy. Viszont melegben...1 óra múlva már újra kéne fújni. Mivel nálam a többi bio deo sem teljesít jobban, ezért nem húzom le. Az illata valóban érdekes, kólás, de engem nem zavar. A többi sajátmárkás bio deónál viszont jobban teljesít, nekem ő vált be a legjobban közülük.