Legújabb vélemények - Dezodorok

annabanana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Jól működik, mint a többi típus, csak az illata miatt nem lett a kedvencem - nehéz jó citrusos illatot összehozni. Bőrön szerencsére már nem olyan erős és domináns savanyú.

Deepy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

Annyira akartam szeretni! Jó összetevők, könnyen beszerezhető, nem túl drága... DE: 4 nap használat után olyan borzalmas izzadságszagom lett tőle, mintha egész nap téglát pakoltam volna, szó szerint büdösebb lettem vele, mint nélküle...így fájó szívvel megváltunk egymástól. Kuka.

Panni21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

Nem vagyok izzadós, de azért szándékosan egy olyan napon teszteltem, amikor tudtam, nem megyek sehová. Mindössze otthon takarítottam, mégis 6 óra elteltével végleg megadta magát. Lassan szárad, ragad, felszedte az összes szöszt a fekete pólómról, alig tudtam tőlük megszabadulni.
Szerettem volna szeretni, mivel nagyon jó áron kapható. Kellemes az illata és nem okoz irritációt, de egyáltalán nem hatékony sajnos :(

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.

Csodálatos, púderes illatú stift, talán egy picit nehezen kenhető, de azért nem vészesen. Egészen jó az izzadásgátló hatása és nem hagy nyomot a ruhán. Kifejezetten szerettem.

viewxy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Nagyon büdi "öregnéni parfüm" szaga van... Azért vettem mert a sima, fehérkupakosból már nem volt, azt viszont nagyon szerettem. Ennek a hatása hasonló, az állaga talán még jobb is mint a fehérnek, de az illata nekem nagyon nem. Ha ez valakit nem zavar akkor ajánlom, nem fogja meg a ruhákat és ápoló, nem tömíti el a pórusokat, egész nap tart nekem.

Linuxo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. szeptember 19.

Ez a termék egy katasztrófa! Ha tehetném egy csillagot sem adnék rá! Nagyon kellemetlen volt izzadságszagot éreztem már 20 perccel a használata után. Soha többet nem venném újra.

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. szeptember 19.

Nekem sem lesz már soha környezettudatos, cancer-free hónaljam. Ez volt a hatodik, mentes deóm, ami a többihez hasonlóan iszonyatos oroszlános, rothadó görényt csinált belőlem. A kertek alatt osontam volna haza.
Mi a fene van ezekben,amitől olyan irdatlan büdös leszek, amilyen magamtól hat nap után sem?

bizsuka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 19.

Az illata a biobaza dezodorok közül ennek tetszik a legjobban, de valahogy állagra viszont a sárgás csomagolásúak jobban tetszettek, ez valahogy nem akar megszáradni és ragacsos is marad, viszont hatásos, eddig natúr dezodorok között nekem csak ez a márka vált be.

UPDATE: Hát végül lehet nem fogom elhasználni, elkezdett irritálni :/

Luller
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. szeptember 19.

Imadom az illatat es nincs benne aluminium!!! 5*

JMiko
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. szeptember 18.

Nem volt rossz, de olyan erős fullasztó szaga van amikor fújom, hogy nem lehet levegőt kapni utána...