KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

Kmerci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Szeretem, mert könnyen barnulok tőle, de sajnos kicsit sárgás árnyalatban, ezért használok mellé kakaóvajat és más napvédő krémet is vegyesen, hogy ne tűnjön fel ez az árnyalat. Sokáig olajos foltot hagyok mindenhol tőle ezért papírzsepi mindig van nálam. Ezek miatt vonok le egy csillagot. Ár érték arányban nagyon változó üzletenként, az utántöltős változat általában olcsóbb mint a fújós. Szerintem azt, hogy napbarnított bőrre ajánlják azt inkább a leégés veszélyének csökkentése miatt írják rá, fehér bőrre kenve könnyebben leég az ember. :)

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

UP2.: mégis újraveszem majd mert annyira de annyira jó, hogy max nem a por állagú alapozómat rakom fölé. :-P Vettem nemrég BobbiBrown BB krémet, szuperül muzsikálnak együtt, szóval marad.;)

UP: sajnos le kell cserélnem mert nagyon nehezen viselem hogy a por állagú alapozómmal nem tud mit kezdeni, és a púder foltosra "szárad", foltokba áll össze nagyon hamar a szépen terített púderem. :( (és mással működik...szal ő a ludas)

Nekem nehéz a kedvemre tenni, mert legyen fizikai, tehát ne kelljen egész nap utánkenegetni, szatin finisht adjon, tehát ne mattot és ne is olajosat, na és a nyári hámlasztás mellett is védjen.
Hát ezt ő mind teljesíti.
Por állagú/préselt alapozót teszek fölé, hát azzal nem bánik rendesen, de kb semmi sem, szal ezt nem vetem a szemére.
Felkenve egyből eltűnik a fehérsége, nagyon hamar beszívódik, és nagyon szép bőrfényű finisht ad smink után.

Én már eleve rég nem használok itthon boltban/patikában kapható fényvédőt, mert egyszerűen meg sem közelítik az ázsiai fényvédők minőségét, színvonalát.
A 2. legjobb arcra való (kémiai) fényvédőm egy 1300.- os koreai, az összes patikaitól jobb.
Áldom az eget meg titeket hogy idetaláltam, mert itt ismerkedtem meg az ázsiai csodákkal. :) Nekem itthon max a micellás vizem európai. Minden más Ázsiából jön. És ez így van jól. :)

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. április 29.

Még nem csalódtam koreai termékekben és ez az egyben fényvédő, egyben primer termék is csodás szerintem. Szépen, éppen kellemesen mattít, nekem abszolút nem túl sok, nem sápaszt és nem szárítja a bőröm - bár ez utóbbi a hidratáló krémnek is köszönhető, amit alákenek (anélkül lehet, hogy szárítana kicsit). Csak azért nem fogom újra rendelni, mert közben rájöttem, hogy a szintén koreai CC krémem ugyanúgy tartalmaz fényvédőt, így tulajdonképpen felesleges alá is sunblock-ot használni. De amúgy csodás portéka.
Update-ként és korrekcióként a fenti véleményhez csak annyit, hogy igenis szükséges a fényvédős CC krém alá fényvédőt használni - köszi, Tara95:)

kplivi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Örülök, hogy rátaláltam. Mindenképpen erős fényvédőt kerestem a foltjaim miatt. Kicsit vastag, nehezen kenhető ezért sokat kell belőle használni. Hamar felszívódik, nem hagy fehér réteget maga után.Szuperül mattít, nyugodtan lehet sminkelni rá. Délutánra sem ragyog a homlokom. Szeretem.

Edinacsek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nagy kedvencem lett mert nem hagy fényes és fehér hatást maga után. Könnyed nem nehézkes az állaga és az én érzékeny bőrömnek sem okoz irritációt sem pattanást. Bátran ajánlom főleg azoknak akik inkább a patikákban szeretik az arcápolási termékeiket vásárolni.

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 29.

Itteni jó ajánlásokra vettem G-napokon. Azért ez egy strandra való fényvédő, mert a zsíros csillogása valamennyire megvan. Az igaz, hogy nem fogható a többi arcra való fényvédőhöz, tényleg dry touch, de nekem smink alá nem ez az igazi. Nem rossz, de mást vártam. Zsírosabb bőrre a SPF 30 lenne a jobb választás, tudom, tudom, de erős fényvédelmet kerestem a pigmentfoltjaimra.
Nagy pozitívuma, hogy a fehéres réteg kb 10 percen belül beszívódik, nem leszek tőle sápadt vámpírszerű, nem bántam meg, h nem a színezettet választottam.
Nagyon szép INCI és 50+, azt várom tőle, hogy a pigmentfoltjaim állapotát megőrizze és ne sötétedjenek be, ha már a télen sikerült őket valamennyire lehámlasztani.
Most a napos idő beköszöntével el fogom használgatni játszótérre menni, sétálni, strandolni. De irodába, városba, ügyintézésekhez, BB krém alá nekem nem ő lesz az igazi. Ha mégis beleszeretnék, visszajövök update-elni.

4 csillagot adok, mert ez egy magas minőségű termék, és az én elvárásaim helyenként már-már irreálisak, tudom.

kneva

Akit nem zavar az alkohol, annak ez jó barátja lehet! Számomra a legjobb arcra való mattító fényvédő, mert tényleg mattít! Keresgélek jobb alternatíva után, de nem találtam eddig! Mindig visszatérek hozzá. Enyhén sárgás a színe ezért nem hagy fehér réteget, és az én rózsaszínes tónusú bőrömet sem sápassza le a sárga, mert annyira enyhe.
Felkenéskor az alkohol szaga erősen érződik, erre mindenkinek felhívnám a figyelmét!

hedgehog
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 28.

Még Glamour-kuponnal vettem, de eddig nem akartam véleményezni. A pumpás feje nekem nagyon tetszett, ennek örültem. A krém-gél állag megjelölésből a gép részt teljesen hiányolom, ez egy sima,fehér krém. Fölösleges átverés, hogy tetszetősebb legyen, a gél szó bele. Felkenés után hamar beszívódik, nem ragad utána a bőröm, szinte azonnal lehet rá, nagyon jól sminkelni. Viszont nagyon-nagyon fényes hatást hagy beszívódás után, konkrétan képtelenség magába használni, muszáj rá tenni valamit. Vannak olyan helyzetek, amikor nem akarnék alapozót és púdert is használni (kutya sétáltatás az erdőben), de akkor vagy nem használom ezt a terméket, vagy bizony jönnie kell a többi rétegnek is. Szerencsére illat az nincs. Nehéz véleményezni egy olyan terméket, aminek láthatatlan a fő munkája (fényvédelem). A fényesedés (azonnal) szöges ellentétben áll az ígéretével, a gél meg átverés, így legyen 3. Ha nyáron tűrhetően viselkedik, lehet kap majd 4 csillagot.

dizabella01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 27.

Mintákat kaptam egy Jolse-os rendelés folyamán.
A krém illata kellemes, de túl erős szerintem, állaga vajszerű, de a bőr melegségének hatására kicsit megolvad és jobban terül, viszont valamiért egy furcsa szilikonos érzetet hagy maga után, ami nagyon nem tetszett. Ja és alig lehet lemosni...de elvileg vízálló, szóval ez nem egy negatívum ebben az esetben.
Összetevői nem túl szépek, ehhez képest pedig az ára is magas. Oké, 80 mililiteres, de akkor is...Viszont pluszpont, hogy fizikai filterek is vannak benne.
Felkenés után ragacsos, zsíros, de 5 perc alatt ez az érzés eltűnik.

sapiviki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 26.

Teszi a dolgát, jó árban van, még arcra is lehet használni,nem okoz patikat,vagy kiütéseket.