KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

Aquila
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 24.

Nekem túl sűrű, nagyon nehéz egyenletesen felkennem, mert kicsit olyan ragadós, tapadós lesz, ahogy a bőrhöz ér, ennek megfelelően fénylik is vele rendesen a bőr. Smink alá, városi fényvédőnek is jól működik, igaz én BB krém alá dobtam fel, de kifejezetten jól viselték egymás. Ha tartósan városban használná valaki és nem szereti ha fénylik a feje, akkor szerintem le kell púderezni, ugyanez strandoláskor annyira nem számít. :) Az illata viszont nekem nagyon bejön és az 50 faktor is nagyon jól teljesít. Mindezek ellenére ha elfogy nem fogom újra venni, maradok az Eucerin Sun Oil Control krém-gélénél, ami szintén van 50-esben és sokkal könnyebb állagú mint ez.

ktothkriszti94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 24.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Drogériákban nem igazán lehet olyan fényvédőt találni, ami a pattanásokra hajlamos, zsíros bőrre is megfelelő. Ez nagyon szépen teszi a dolgát, valóban mattít, estére sokkal kevésbé fénylik a T-zónám. Először féltem, hogy az alkohol talán kiszárítja az arcom, vagy valamilyen problémát okoz, de így 2 hónap használat után sincs semmi gond. Kevés is elég belőle, nagyon jól el lehet dolgozni, és kitűnően lehet rá sminkelni. Érdemes figyelni a különféle shopping-napok kuponjait, mert akkor szinte ajándék áron lehet hozzájutni :)

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 24.

Én ezt a terméket használom az arcomra nekem bevált gyorsan beszívódik nem hagy maga után fehér réteget, könnyen lehet rá sminkelni kicsit hidratál is. Az egyetlen problémám vele, hogy erős az illata.

googles
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 24.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 24.

Sima hintőport kerestem, de azért a lush-nál, mert most talkum nélkülit akartam kipróbálni. Erre beszéltek rá és adtam neki egy esélyt. Napvédő faktorra nem vágytam, de az a vicc, hogy azóta pont emiatt volt nagyon hasznos. A naptejek, fényvédős krémek mind nagyon ragadósak lesznek, amit rettentően utálok. Ezért amikor bekenem magam, ezt a hintőport használom fölé, mivel 15 SPF-es és megoldja a ragadós érzést. Magában is használom a rövidebb nyári sétákra, amikor inkább kihagyom a napkrémet. Nagyon jó, kellemes por, véd is a tapasztalatom alapján, illetve a mennyiség is jó hosszú időre elég.
Nyáron túrákra magammal is viszem és teljesen jól újra lehet applikálni, ellentétben a krémekkel, amiket csak teljesen tisztán érdemes kenni és utána kezet is kell mosni. Ez a por irtó hasznos nekem, megszerettem.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 24.

Magamtól sohasem vettem volna meg. Bőrgyógyászati kezelés után kaptam a doktornőtől ajándékba 3 mini kiszerelést. Meglepő volt, mikor kipróbáltam, hogy ez bizony szinezett. Nem használok cc-t, bb-t és alapozót sem, így nekem bátorság kellett a kipróbálásához.
Felkentem és tényleg meglepően jó volt számomra, az a nem vagy alig látszik kategória. A fényvédelem miatt kaptam és nem kellett volna aggódnom a színezés miatt. Szerintem jó termék, nekem jól illeszkedett a bőrszínemhez, jó, hogy kipróbálhattam. Ha elfogy az ezzel azonos faktorszámú nappali krémem, simán megveszem. Jó volt kenni és tetszett a hatása, és persze a magas fényvédelme.

rose
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 23.

Évek óta keresem a tökéletes fényvédőt, de eddig teljes kudarc volt. A fizikai fényvédőket nem bírja a bőröm, így végül emellett döntöttem, és azóta többször újravettem a 100 ml-s kiszerelést. Az első két hétben minden reggel gyanakodva néztem a tükörbe, hogy milyen katasztrófát okozhatott, de eddig tökéletes: azonnal beszívódik, nem fénylik, és ami a legfontosabb, egyáltalán nem érzem, hogy a bőrömön van. Mióta ezt használnom, a sminkem is sokkal tartósabb, így nem csak hogy abszolút betartja, amit ígér, de még túl is teljesíti. :)

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 23.

Meglepően minőségi cucc ilyen áron. Amit a legjobban szeretek benne, az az,hogy könnyű viselet, egyáltalán nem érzem hogy rajtam van, miután felkenem, ami a legtöbb itthoni fényvédőről nem mondható el. De ezt nagyon kellemes használni. Ráadásul olcsó is, és érzékeny bőrre is tökéletes választás

Nittuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 23.

Én az illata miatt nem szívesen használom , amúgy jó az állaga, csak egy pici fehér réteget hagy. Kombinált bőrre szerintem szuper , de az összetevői nem a legszebbek , vannak ennél jobb fényvédő összetevők is.
Elhasználgatom de nem veszem újra.

bianka093
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 23.

Annyira szeretem. Nem ragad, ami nálam nagyon fontos tényező. Nagyon érzékeny, világos bőrőm van és ez segít a napégés elkerülésében.

rocketdog
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Télen néztem ki a terméket, de csak nyáron vettem meg és kezdtem el használni. Nem vettem figyelembe, hogy télen jóval szárazabb a bőröm. Nyáron sem mindenütt zsíros, inkább kombinált.
Az a problémám, hogy hiába szívódik be gyorsan és nem látszódik a krém, mégis nagyon zsíros érzetet hagy maga után és borzasztóan fénylik az egész arcom, mint egy tükör :D
Ráadásul irritált, csípte a szememet és könnyeztem tőle.
Pozitívuma, hogy a zsírossága ellenére nem jöttek ki pattanások az arcomon és már egy-két használat után csodásan puhává tette az arcomat.
Összességében, az én arcomra nem való.