KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

Lyne
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Ez az eddigi legjobb púder alapozó, amit használtam!! Nyáron eléggé kifényesedik a bőröm, így először kifejezetten ezért vettem meg, kíváncsi voltam mit tud.. Extrém melegben a nap közepén csak egyszer kellett utána púdereznem, ami számomra szinte hihetetlen volt!!:) jíháááá :))
Szép, egységes bőrt eredményez és nekem a nevető ráncaimba sem ült bele!:) Írta itt valaki, hogy mindig tartania kellett az egyik ujjával a műanyag elválasztó lapocskát..szerintem akkor egy selejtes példányt fogott ki szegény, mert én többet is elfogyasztottam már és nekem bármilyen szögben simán megállt!
Igaz, hogy húzós az ára, de minden pénzt megér, főleg, ha azt nézzük, hogy 30as fényvédőt is tartalmaz!! Egy kis plusz info, hogy nyáron a notino-n 8ezer körül beszerezhető volt...;)

aminaleyla
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Ez volt életem első fényvédője, és azt kell, hogy mondjam, hogy időről-időre mindig visszatérek hozzá. Nagyon szeretem a textúráját, könnyen beszívódik, és a hosszabb használattól valahogy a bőrképemen is javít.

aminaleyla

Nyáron használtam. Hatása jó volt, de nagyon zsírosított, ami egy bizonyos mértékig nem zavar, mert a fényvédők általában ilyenek, viszont ezt néha kifejezetten kellemetlen volt viselni. Lehet, hogy most az őszi-téli időszakban teszek vele még egy próbát, de nyárra nálam felejtős.

aminaleyla

Jujj, ezt nagyon-nagyon szerettem! Kellemes érzete volt, könnyen el tudtam oszlatni, nem hagyott maga után fehér foltot, nem égtem/nem barnultam tőle, szóval csillagos ötös! Amint alkalmam lesz rá, biztosan újraveszem!

holler
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

Nagyon érzékeny, napallergiára hajlamos bőrömre és a gyerekek bőrére szoktam használni. Nyaralás alatt, mikor egész nap a napon, illetve a vízben voltunk, elég volt naponta kétszer- háromszor kenni magunkat, nem égtünk meg és még színünk is lett. Imádom az illatát, könnyű a textúrája is, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, nagyon könnyű eldolgozni is ezzel a spray kiszereléssel. Arcra nem annyira szeretem kenni, de olyan napvédőt, ami 50+ faktoros és arcon kellemes érzetet ad, még sehol nem találtam.

Valentine
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Mivel májfoltjaim vannak, így már 2-3 éve szigorúan 50+-os fényvédőt használok arcra. Az Anthelios termékcsaládnak egészen jók az összetevői, ezért mindig ezekből választok.
Mivel a comfort változat épp nem volt a gyógyszertárban, ezért erre esett a választásom. A comforthoz képest szerintem kicsivel több idő kell a beszívódáshoz. Ami kicsit zavaró volt, hogy ahhoz képest, hogy világos színt választottam, magának a krémnek a színe szinte narancssárga. Ennek ellenére teljes mértékben eltűnik a szín az arcon. Hatását tekintve ugyan olyan jó, mint a többi.
A szín és a beszívódás miatt -1*.

alexandraporcelain
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Egy pumpányi elég belőle, gyorsan felszívódik, jól hidratál, nem okozott bőrhibákat, szerintem újra fogom venni.

Nashuaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 20.

Két éve használom nyaranta ezt a fényvédőt, és nagyon elégedett vagyok vele. Praktikus a szórófejes kiszerelés, könnyen eloszlatható és gyorsan be is szívódik, nem úgy, mint más naptejek. Jól véd és szépek az összetevői, nincs benne fölös illatanyag. Biztos, hogy újraveszem

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. október 20.

Szerintem ez egy nagyon jó, egyszerű fényvédő szuper ilattal

anastasia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Ez is hajlamos fehér nyomot hagyni, de el lehet dolgozni és mattra szárad. Ez az első fényvédő, amit újravettem és képes vagyok rendszeresen használni: nem annyira macerás reggel felvinni. A napégéstől jól véd. Pattanásokat nem okozott, sőt, szerintem javít a bőröm felszínén.