KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, bár 40 fokos vízparton még nem bizonyított. :)
Nagyon jó rá sminkelni, és primernek is simán elmegy.
Biztos újraveszem, mert nem fullaszt és nem zavaró a fehér réteg amit hagy, na mert nem is hagy. :) :-P
Az illata citromos, lehetne kicsit gyengébb, de nem vészes.

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 20.

Amikor kibontottam az üvegcsét, tényleg majdnem dobtam egy hátast: nagyon-nagyon világos, és első látásra alapozónak tűnik, olyan erőteljes a színe. Megijedtem, pedig amúgy elég világos bőröm van.
A jó hír az, hogy fedése szinte nincs is, felkenve és eloszlatva a bőrön nem igazán látszik, ez megnyugtató. És azt vettem még észre, hogy amikor idővel micellás vizes vattával letörlöm, nem lesz annyira színes a korongvatta, mint azt vártam volna.
Egészen más állag, más sűrűség, más színvilág mint a Survival 0. Lehet h a 20-as lenne inkább a befutó, csak sajnos soha nem elérhető.
Nem szeretném nagyon lepontozni, visszajövök még update-elni ha elfogyott az üveg.

abicicaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 20.

Most döbbentem rá, mennyire hiányzik, hogy nem használtam fel éven át.
Próbáltam kísérletezni más nappali krémekkel, de az extra érzékeny bőröm szinte mindenre kipattog, kivéve erre a krémre, ami meglepő, tudván a fenyvedot benne.
Tökéletesen felszívódik selymes érzést hagyva maga után, egységesíti a borkepemet, és valóban csinál valamit a porusaimmal, mintha kilennenek radirozva.
Nagyon könnyű kis krém, bár én csak egyszer kenem fel, reggel. Többszöri használat/nappal meg nem próbálkoztam, ahhoz kicsit drága :D
Talán mintha a pattanások után maradt foltjaim is gyorsabban gyogyulnanak.
Úgy érzem megtaláltam a nagy Őt nappali krém téren, nem nagyon merek tovabb kísérletezni.

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 18.

5 csillag a maga módján... Alapvetően könnyen barnuló, kb. semennyire nem anyajegyes/foltos a bőröm, szóval alapvetően nem én vagyok ennek a krémnek a célközönsége. Kizárólag UV 10 fölött, szikrázó napsütés és a tenger fényvisszaverő hatása miatt szoktam kenni. Ez egy falfehér, vízálló vakolat. Minél tovább kenegetjük, annál inkább eloszlik, de semmi kétség, hogy ahova ebből jutott, az messziről világít. Kínaik a tengerparton :D pont úgy néz ki tőle az ember. Szóval én ezt Magyarországon sosem venném elő magamra, maximum egy hófehér kis csecsemőn tudnám elképzelni, de akkor is napokig kéne szivaccsal súrolgatni szegényt, mert brutál tartós a végeredmény. Rajtam viszont pattanásokat okoz pár nap alatt, köszönhetően gondolom annak, hogy totálba eltömíti a pórusaimat.

WorkingClassGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 16.

Számomra összességében átlagos, közepesen jobb fajta ásványi fényvédő. Jelenleg normál/száraz a bőrtípusom.
Nem túl sűrű, de szépen eldolgozni nehéz, bele kell dolgozni az arckrémbe, nem elég felékenni. Átlagosan fehérít, csíkoz.
Nem extra matt, megfelelő arckrémmel nem nagyon, de azért szárít, a száraz részeket kemeli, hajlamos beleülni a ráncokba, kissebb hegekbe. Smink alá nem tetszik, vaskosabb, zsíros hatású lesz a bb krémem (igaz abban is sok az ásványi uv-szűrő), és rémesen belelül a ráncokba.
Egész jó az inci, szép a csomagolás, nem nagyon drága. De smink alá nem tetszik, pedig azért vettem ezt. És smink nélkül is csúnya. Igaz, hogy én nem szoktam alulkenni a fényvédőket, nem két pöttyintésnyit teszek fel, hogy az majd jól megvéd.. :D

Ui: azért nem teljesen smink inkompatibilis, az ásványi fényvédők között azért sokkal rosszabbak is vannak

dizabella01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 16.

Végre megjött, már alig vártam, hogy kipróbáljam, hiszen elegem van már a kémiai fényvédőkből, itt a hidegebb idő, szeretnék váltani.
Nagyon örültem, amikor rátaláltam erre az Innisfree fényvédő krémre, hiszen szeretem a márkát, így biztos voltam benne, hogy nem fog csalódást okozni.
Kiszerelés szempontjából talán kevéske, de ha az árához viszonyítjuk, akkor szerintem megéri a pénzét. Én 1800 forintért vettem, ami olcsó egy közepesen jó minőségű fényvédőnek.
Eleinte folyékony volt, meg is ijedtem, de végül összeráztam, és kiderült a tulajdonképpeni állaga. Sűrűnek tűnő könnyed fehér habszerű krém, kézfejen elkenve fehér, zsíros, de 3 percen belül megszárad, ragacsos mattá válik. Vízálló, csak az olajos lemosóm tudja leoldani.
Arcra kenve is hasonlóan viselkedik, irtó meszel, de néhány percen belül félig matt arcbőr köszönt vissza a tükörből, és a fehér réteg is talán picit halványul, viszont ragacsos marad az arcom, ha alápakolok hidratálót.

PRO:
- csomagolása nagyon igényes
- nincs agyonillatosítva, kellemes agyag illata van
- félmattá szárad, a bőröm nem fényesedik ki alatta (20 fokon)
- nagyon pluszpont számomra az, hogy csak kíméletes összetevőket tartalmaz

KONTRA:
- matt mivoltából adódóan engem szárít és kihangsúlyozza a száraz részeket
- ragacsos marad az arcom ha aláhidratálok, így viszont nem szárít
- nem kenődik egyenletesen
- hagy elég erős fehér réteget, a sötétebb bőrűek kerüljék

Észrevettem, hogy nagyon ritkán nyúlok utána, hiszen irtó meszel, és alapozó nélkül nem tudok kilépni a házból.

dizabella01

Néhány hónapja van meg, így hát gondoltam ideje lenne egy véleményt írni.
Az Ebay-en 7000 forintért már hozzá lehet férni, ami szerintem egy nagyon jó ár, tekintve hogy a termék 200 ml-es. Kifejezetten olcsó. Még az A'pieu fényvédők is drágábbak 2000 forintnál, ennek meg 1750-re jönne ki 50 ml-je.
Annak ellenére hogy fizikai fényvédő alig hagy maga után fehér réteget, le voltam sokkolva. Az állaga kicsit furcsa, olajos, de 5 percen belül ragacsos mattá szárad. Nem tudom hogy magyarázzam, de ragad utána az arcom, beleragad a hajam, és ha kicsit többet kenek fel akkor meg pláne.
Nincs benne külön illatanyag, de egy elég erős gyógynövényes, csomboros illata van, ami engem speciel nem zavar.
Egyelőre 4 csillag, hiszen várom a meleget, kíváncsi vagyok hogyan fog viselkedni.

Stephanieee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 14.

En helyileg használom(használtam volna..) sebekre,hegekre. De ahogy felkentem,és kezdett beszivódni,irritáló bizsergést éreztem,kicsit viszketett,nem tudtam normális e,inkább lemostam,valami összetevőre lehetek érzékeny :( de a kisebesedett szám száraz szélére jó lesz, vagy ajakápolónak..

Nixi91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 14.

Tényleg hihetetlenül jól mattít, nem fehéríti az arcot, kellemes az illata, egyáltalán nem zavaró.Ja és ami plusz pont, hogy jól lehet rá sminkelni is, nem kukacoskodik! Egyik kedvenc termékem a fényvédők közül! :)

Telihold
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. január 14.

Egy flakonnal használtam el belőle. Most a PC fizikai fényvédőivel próbálkozom. Ha azok nem lesznek jobbak, visszatérek hozzá. Nagyon könnyű, kicsit fénylik ugyan a bőröm, némi púderezés nekem szükséges volt. A bőrpirosodás miatt szeretnék tisztán fizikai fényvédőre váltani, de ez nem von le semmit ennek a fényvédőnek az értékéből. Egyértelműen ajánlom.