KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

KVanda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Hideg időben ezt a fényvédőt használom. Szeretem, de nem tökéletes, kell neki idő, hogy beszívódjon, és sajnos utána is csillog tőle az arcom, pedig alapból szárazabb a bőröm. Minimálisan fehérít, de ha rásminkelek, az nem zavar.

Judittttt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Nekem is tág pórusaim vannak, de én nem érzékelem, hogy nagyon fényesítene. Nyáron használtam sokat, tengerpart mellett. Tényleg véd és nem irritál, szerintem nem vészesen csillog, csak ami normális, használata után egy zsebkendővel fel lehet itatni a feles zsírt. Egyébiránt meg még hidratál is, szóval tök jó LENNE, de az alkohol miatt meg a sok kémiai fényvédő, de főleg az alkohol miatt vsz keresek tovább.

baranyfelhobodorito
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

annyira jó, hogy ugyanabban az univerzumban létezünk, kenem testre és arcra is, ő az eddigi legkedvesebb fényvédőm ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Hátránya, hogy nehéz eldolgozni, és ha sietek, gyakran fehér marad a hajhatárom & szemöldököm környéke, de ezzel együtt is megéri, mert szép INCI, meg hidratáló hatás (btw egy zsírosabb bőrű ember nem biztos, hogy szeretni fogja az arcán), meg jó ár, meg nagy kiszerelés ❤︎ ❤︎ ❤︎

KicsiBogyo
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Hatalmas csalódás volt! Óránként kentem a strandon és rákvörösre égtem. Pedig 50 faktoros!! Következő alkalommal ki is dobtam és 30-as Uriage napozót vittem a tengerhez. Az tökéletes volt. Soha többé Eucerin napozó!!

1999
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Imádom ezt a fényvédőt. Nagyon fehér és érzékeny a bőröm, ezért szükségem volt egy naptejre és erre esett a választásom. Hamar beszívódik és valamennyire hidratál is zsíros érzet nélkül. Nem lesz tőle ragacsos a bőröm. Tovább matt marad az arcom, de még így is újra kell púdereznem pár óra után. Szerintem megéri az árát, ha valaki olyan fényvédőt keres, amitől nem fogy kifényesedni és még sminkelni is lehet rá, akkor ez a tökéletes válsztás.

svekits
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 18.

Sűrű krém, de a bőrön észrevehetetlen. Nem nehéz, nem hagy fehér réteget sem maga után. 1-2 perc után beszívódik és nem fénylik, nem ragad simán mehet rá a smink. Nem okozott komedókat sem, egyedül a picit erősebb illata zavar, de hozzá lehet szokni, abszolút az egyik legjobb és legkényelemesebb fényvédő, amit eddig kipróbáltam.

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 18.

Rövid ideje használom, 1-2 hete, de eddig egyszerűen tökéletes! Azt kívánom bárcsak előbb megismertem volna az ilyen és ehhez hasonló krémeket, nem pedig a hazai kínálattal jártam volna pórul újra és újra. Ez állagra olyan, mint egy szuper hidratáló krém nagyon finom naptejes illattal. Nagyon könnyen el lehet oszlatni a bőrön, és sminkalapnak is tökéletes, mostanában nem is használok már primert. Bár részben azért, mert ez alá teszek Mizon ultra suboon krémet, és 3. rétegnek a primer tuti sok lenne :) Viszont ez a krém is tökéletes alapozó alá. Nagyon szeretem, újra fogom vásárolni. (Nyomatékosítani szeretném, hogy mennyire gyenge a hazai kínálat ilyen téren, ha csak az ember lánya nem tud kifizetni 5-10 ezer forintokat gyógyszertári termékekre - én nem tudok. Részben ez az oka, hogy nyáron nem mindig használtam napvédőt arcra. :()

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 17.

Webshopból megrendeltem, bár nem nagyon találtam róla véleményt, illetve főleg spanyol nyelven amit én nem értek. Így egy kis izgalommal vártam a kézhezvételt.
Fair szín van meg, ez kellően világos és felkenve egyáltalán nem sárgás. Inkább fényvédő, mint sminktermék. Sűrű, krémes textúra, az applikátor amit hozzá adnak semmire sem jó szerintem. Ecsettel vittem fel, de eléggé csíkos a végeredmény (MAC 190). Igazából ez a krém semennyire sem szívódik be a bőrbe, hanem órák múlva is ott marad a bőr felszínén, és ha hozzá nyúlok az arcomhoz, akkor onnan letörlődik és csík marad a helyén. Szóval 2-3 óránként valóban újra kell kenni. Krémes pirosítóval, bronzosítóval szépen elegyedik. Fixáló púdert meg sem próbáltam a teejére tenni.
Eléggé fényes a finise. Nem mattul idővel sem . De nem is sárgul a színe.
Négyes alá.

Update: szeretem használni, mert nagyon szuper a színe. Világos rózsás tónusú bőrhöz szuper. A felkenéssel azért kell ügyeskedni, h szép legyen. Semennyire sem tartós, kb 4 órát bír ki, és vállalhatatlan lesz. Nagyon beleül a pórusokba és a ráncokba, valamint csúnyán megkopik. Pl ha telefonálok, akkor az arc oldaláról lejön. Szerintem nem lehet szépen touch up-olni. Játszótérre menés előtt felteszem, aztán hazaérve le is mosom. Így használgatom, de újravenni nem tervezem.
Meglehet, h a normál-szárazabb bőrűek jobban járnak vele.

Update 11.17.: Elővettem, és mivel szeretem a színét, feltettem egy reggel. És azt vettem észre, hogy így a téli hűvös és szárazabb levegőjű időszakban egészen másként viselkedik a bőrömön! Primert is tettem alá, nem ült a pórusokba bele és nem tapasztaltam azt sem, hogy lekenődik az arcomról telefonálás vagy érintés során. Bár az SPF 50-et feleslegesnek érzem ebben a Nap nélküli sötét szürkeságben, most nagyon jó használni és meg vagyok vele elégedve.

baronessMA
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 16.

Húha. Hát szerintem egy jó kis fényvédő készítmény. Szereti a bőröm, a 30 faktor nem rossz. Nyárra nyilván valami ütősebbet választok, de most ez tetszik. Hidratál, jól kijön a többi krémemmel reggel, az adagolása nagyon higiénikus, a csomagolása szép. Szeretem. Elég drága és pici. De ez elég szokványosnak számít szerintem ennél a márkánál.

steffy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 15.

Ez a termék nem jött be, pedig akartam szeretni. Nehezen múlt el a fehérség felkenés után, és olyan fura érzése volt utána is a bőrőmnek. Családilag azért elhasználtuk.