KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

t.virag86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 24.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. szeptember 24.

Pigmentfoltos bőröm miatt kénytelen voltam strandoláshoz beszerezni egy magas faktorsszámú BB-t a nyáron és erre esett a választásom. Azóta is használom, pedig már az esős őszi napok nem igénylik az 50 faktort, de egyszerűen megszerettem a fedését és hogy ennek ellenére természetes tud maradni. Két színt vettem meg, a mediumot és a darkot. Sajnos utóbbi túlzottan is sárgás árnyalatú, így a kettőt összemixelve tudok megfelelő színt elérni. Talán a téli hónapokra félre fogom tenni, hogy majd tavasszal ismét elővehessem és kihasználjam a magas faktorszámát. Imádom.

Kittiss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Fényvédő vásárlása előtt itt utána olvastam, majd a pozitív vélemények alapján megvettem. Nagyon jó kis termék, a nagy melegben csak ezt használtam, nem is kellett alapozó. Szépen egységesíti a bőrt. Persze nagy fedésre ne számítsatok, de nem is ez a dolga. Alapozó alatt is szuper.
Csak ajánlani tudom.

Bsbogi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 23.

Akciósan vásároltam és várakozáson felül teljesített. Reggeli arckrémre kentem és nagyon szép matt hatású lett az eredmény. Nap végére se fénylett át és nagyon jó volt viselni, fel sem tűnt, pedig én nem sűrűn sminkelek, pont a nehéz érzet miatt, de ez nagyon jól szerepelt.

nooncsyka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Szuper szuper szuper.
Nyárra tökéletes volt. Télre viszont túl fog szárítani szerintem. Az én bőrömet picit fehérítette, de bb krémmel pont tökéletes volt. Zsíros bőrűeknek alapdarab szerintem.

nooncsyka

Kisfiamnak csak ez vált be. Az összes többi csípte a szemét, ha veretlenül beledörzsölte. Nehéz ugyan eldolgozni, de kárpótol a maximális védelem.

Nittuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 23.

Nekem sem vált be, az én zsíros bőrömön nem bírt ki fél órát sem, le kellett mosnom mert nagyon nehéz, tömény volt a viselet(bár biztosan rá tett egy lapáttal a 40fok meleg is)
A fehér eldolgozhatatlan rétegről meg ne is beszéljünk.... Talán valakinek be válik de az nem én vagyok.
2db-ot is rendeltem belőle. Én inkább normál/száraz bőrre ajánlanám vagy hűvösebb időkre :D

zitam
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 23.

Nálam bevált :) szep barna lettem nyaralás vegere igazából megvettem ezt is meg a DM-es változatát is es felváltva hasznaltam oket. Nem lettem fekete de magamhoz képest szep színem lett :)

zitam

Nekem egesz jol bevált :) volt egy kis alapszinem es utana mar csak ezt használtam. Mondjuk nem lettem fekete de magamhoz képest nagyon szep színem lett :)

anette0118
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 22.

Ezek szerint ha egy lepedőbe csavarnám a fejem, és úgy mennék ki az utcára, az is fizikai fényvédelemnek számít, nemde?
Legalább színezett lenne, akkor nem lenne olyan, mintha gésamaszkot kennék magamra.
Mert kb arra jó...
Lehet megpróbálom összekeverni valami alapozóval, mert ez így vállalhatatlan, ezért a hatékonyságáról sem tudok nyilatkozni....

WorkingClassGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 21.

Nagyon kellemes krém-gél, könnyen siklik az arcon, de nem watery, kicsit becsapós a neve. Néha egészen olyan könnyűnek tűnik az állaga, mintha alkohol is lenne benne. Kombinált fényvédőnél nem annyira különleges, de azért említésre méltó, hogy beszívódás után színtelen, egyáltalán nem fehérít. Viszonylag fényes a finishe, de nem zsíros, szeríntem jó alap sminknek, viszont nem olyan primer jellegű. Ha az egy kicsit túlzás is, hogy hidratálja a bőrt, a kiszáradástól azért szépen segít védeni. Egész olcsó, és emellé jó fényvédő. Ha nem lenne ennyire borzalmasan túlillatosítva, újra is venném.