KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

ebabucci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Valószínűleg hatásos, de szörnyű fehéres olajos állaga van, ennek ellenére, ha az orromra/homlokomra kenem, azonnal hámlik a bőr, és fehér foltos is.
Szerintem a gésák nyugodtan használhatnák rizspor helyett... Sajnálom kidobni, legszívesebben visszavinném a gyógyszertárba.

Macska27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Nekem be jön ez az édes, kókusz illat és nagyon kedvező az ára a naptejek között. A termék hatásával is elégedett vagyok, jól teljesített. Csak ott égtem le, ahol nem tudtam be kenni a hátam. Vízparton négy napig teszteltem, napi pár órát töltöttem a strandon délután, fürdés után nyilván újra felvittem a bőrömre. Gyorsan beszívódik.

juditka70
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. július 25.

Élesben teszteltem ezt a csoda Image 50SPF sport spray fényvédőt , nyaralás alkalmából. Víz part,tűző nap. Imádtam,mert nem kell percekig kenegetni,hogy felszívodjon. Nem hagy semilyen fehér, nincs az a zsíros krém érzet a bőrön. Ez egy hűsítő permet, azonnal felszívódik és maximálisan biztonságos vele a napozás.

rosetta5
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Most már kb. másfél hónapja használom, és nagyon meg vagyok elégedve. Az érzékeny bőröm jól viseli, nem égtem le, nem pattogzott ki a bőröm. Teszteltem déli napsütésben is, kiválóan helyt állt. Ajánlom mindenkinek!

Tinamina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 25.

Nyáron kicsit kipirosodott az arcom, az orvosom szerint érzékeny lehet a napra. Ugyan nem teljesen ezt a BB krémet ajánlotta (hanem a márka egy másik, hasonló termékét) , de végül ez volt a gyógyszertárban.
Hát én sokkal többet vártam, konkrétan szinte semmit nem fed, mivel foltos a bőröm a pattanásoktól, muszáj még egy réteg alapozót is felkennem. És ami sokkal jobban zavar, hogy csillog utána az arcom, gondolom nagyon kis mennyiségben kéne felvinni. Valamint zsíros érzetet is hagy emiatt maga után. Csak a fényvédő funkciója értékelhető. Ha elfogy, nem valószínű hogy újra veszem. Inkább megpróbálkozom valami mással ebből a márkából.

estokani
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. július 25.

Rosaceas bőrömre kerestem megfelelő fényvédőt, ami nem könnyű meló. Egyelőre ő jött ki nyertesként ár-érték-összetevő arányban. Mázlim van, mert száraz vízhiányos bőröm felcuppantja pikkpakk a krémet. Zsíros bőrre nem hinném, hogy jó lenne.
Nyárig hű társam marad, aztán meglátjuk hogy muzsikál. Napi 8 órában irodában ülök, a 25 faktor elég is lesz erre, ha a bőröm szeretni fogja melegben.
Továbbra is nagyon imádom, rendeltem még 2 tubussal. Ameddig gyártják én venni fogom, az extra érzékeny, könnyező szememmel nem hinném, hogy kedvem támad kísérletezni.

Mégis támadt. Missha-tól találtam bőrtipusomnak még jobban tetszőt, az 50ml és tovább elég. Ráadásul nem 90 nap a lejárata.

estokani

Limitált macis borítás nélkül, de most ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon érzékeny a szemem, de egyáltalán nem bántja, nem könnyezik tőle. Rövid ideig fénylik, de alig ragad (ha ritkán sminket teszek fel, nem veszik össze vele) aztán olyan szépen beissza a száraz bőröm, hogy nyomát sem látni.
Jól véd, semmi színem nincs vele, mindig vámpíroznak... annál már a porcelánbaba is jobb. 30 faktornál nincs is szükségem többre. Az ára is nagyon kedvező. Ezt rendeltem újra nem az innisfree-t

bonivagyok
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Félve vettem meg, nehogy sárgás színt adjon, de ez egy remek termék!
Noha én előtte felviszek egy erősebb védelemmel bíró naptejet ezt még rákenve elképesztő a hatása!
Abszolút hatásos, a barnulásom sokkal intenzívebb, próbáljátok ki, nem fogtok csalódni!! :)

ursuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 24.

Nagyon jól véd, a kémia fényvédők mellett fizikait is tartalmaz. Egyetlen problémám, hogy nehezebben lehet kenni a bőrön, mint számítottam.

HanXi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 24.

Most még más termékekkel próbálkozom, de szerintem újra fogom venni. Nekem elég hamar elfogyott, de nagyon előírásoknak megfelelően használtam, bőségesen. Ennek ellenére könnyen eldolgoztam, hamar beszívódott, nem volt utána fehér. Púdert azért használtam utána. Állaga, illata kellemes, és valahogy biztonságban is éreztem magam, megbízható védelmet nyújtott, egész nap.