KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

-Agi-
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 18.

Tényleg nagyon jó fényvédő, sok alapozóban, arckrémben nincs spf, ezzel igyekszem pótolni, de az is igaz, hogy rendszeres használata eltömíti a pórusokat...(egy bőrgyógyász írta a múltkor, ez elvileg minden fizikai fényvédőre igaz). Jól és gyorsan beszívódik, jó sminkalap, az állaga picit olajos, amit a száraz bőröm nagyon szeret, és ennek ellenére nem fényesedik át napközben, de el tudom képzelni, hogy zsíros bőrre nem az igazi.
Csak akkor használom, ha tényleg szükség van rá.

esszencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 18.

Napallergiás vagyok, Nyáron a homokom szörnyen nézett ki eddig, semmi nem segített. Ezt a napvédőt használva nem pattogott ki a bőröm. Profi, szeretem.

ursuska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 17.

Ajaj. Nem tudom mit mondjak. Nekem tetszik az állaga, kicsit testesebb gél, ami hamar beszívódik, nem hagy olajos réteget, nem marad fehér. Szóval ha nem sminkelnék szerintem imádnám. De nem kompatibilis semelyik alapozómmal, se krémes, se folyékony állagúval, púderrel sem. :( talán a krémmessel alkotta a legszebb végeredményt, de idővel főleg az orr-homlok találkozásánal meggyűrődött (éljen a szemüveg), de a homlokomom is, mintha elválna az alapozó a bőrömtől. Nagyon csúnya lesz. Nem vártam el, hogy mattítsa az arcom egész napra, csak bár ne csúfítaná el az alapozót.

Pöti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 17.

Vegyes érzéseim vannak az Uriage fényvédőkkel. A pumpás 50-es (gyereknek való) naptejjel nagyon megégtem nyáron, a fizikai 50-esüket végülis szeretem, de nehéz eldolgozni és emiatt nehéz rá sminkelni. Vettem a színezett kémiaiból és ebből az illatmentesből is, de a színezett összeáll a bőrömön, ez pedig kukacosítja a legtöbb alapozómat, ráadásul fénylik tőle a bőröm mint egy diszkógömb. Már hete óta használom, minden reggel bosszankodok miatta, de ha már megvettem, akkor magamra kenem. Allergiát nem okozott, legalább ennyi jó tulajdonsága van. Nyáron smink nélkül biztosan jó, de így télen nem szeretem.

WorkingClassGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 17.

Nehéz megmondani, mit is gondondolok, pedig hónapok óta megvan. Tetszenek ezek a nagyon híg, tejes állagú fényvédők, könnyen eloszlatható, kényelmes termékek. Szépek az összetevői, mivel alkohol mentes nem matt, és picit lassabba is szívódik be. Szeretem használni, de nyáron a hőségben szerintem nem lesz jó, valahogy nem tűnik eléggé víz- és faggyúállónak, mint mondjuk a biore perfect vonala.
Nem tudom megmondni, miért nem 5 csillag, de nagyon jó termék, újra is fogom venni valószínűleg.

WorkingClassGirl

Kicsit hamar ítéltem meg. Bár most is jobban szeretem a nagyon híg, lotion állagú fényvédőket, ez meg elég sűrű, de pont emiatt, ha nincs kiszáradva a bőröm, nem is kell alá külön krém, csak egy kis eszencia. Télre pont jó, máskor viszont nem használnám. Sminkelni is lehet rá. A szemem is továbbra is szereti. :)

Sajnos én nem vágtam hanyatt magam tőle :D elég sűrű krém, rajtam eléggé fehér foltos lesz, nehéz vastagon/kétrétegben kenni, ahogy a fényvédőket szoktam. Persze viszonyítás kérdése, valami rémes naptejhez képest ez maga a csoda, de én ennél kényelmesebb kencékhez vagyok szokva mostanság. Smink alá se szeretem kenni, mondjuk nem nagyon értek a sminkeléshez, de pont ezért értékelem, ha egy fényvédő megkönnyíti a dolgom és primerként is funkcionál.
Viszont! Biztos, hogy mégis bérelt helye lesz nálam, mert eddig ez az egyetlen olyan fényvédő, amit szemkörnyékre is tudok használni. Nap végére ez is csíp kicsit, de általában akkor is kifolyik a szemem, ha kihagyom azt a részt, szóval nekem már megérte ezért megvenni. Most már tudom, hogy a titánium-dioxid ilyen szempontból a befutó :)

kitticat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 16.

Update: Újravettem, mert a hibái ellenére még mindig ez a legjobb fényvédő, amit próbáltam, és nem volt kedvem megint kísérletezgetni. Néha kicsit zsíros érzetű a bőrömön, és nekem is szétválik, olyankor csak valami zsíros átlátszó cucc jön ki belőle elsőre. Ezen valamit segít, ha a kupakján állítva tárolom, de akkor is megcsappant a lelkesedésem... Valamint mostanában egyre több a mitesszerem, és erre a termékre gyanakszom... a "fedését" továbbra is szeretem, éppen hogy csak egyenletesebbé teszi a bőröm színét, és tökéletesen belesimul az árnyalata, még napfényben sem látszik, hogy rajtam van. Egy csillagot levonok, azért volna még csiszolnivaló rajta, így nem csodaszer.
Én is rajongója lettem ennek a szuper fényvédőnek :) Nem zsíros, nem fehér, könnyen beszívódik, könnyen kenhető, szépek az összetevők, és árban még az elviselhető kategória. (iparfümériáról rendeltem) Színezett ugyan, de fedése nincs, szerencsére egyáltalán nem látszik hogy viselem, talán a pórusaimat finomítja kicsit. Alapozót nem használok már, maximum púderezek ha szükséges, szóval nem tudom, milyen sminkalapnak. Nem használom még túl régóta, de ha továbbra is ilyen jól működik, akkor örök szerelem számomra :) Természetesen öt csillag!

Lilibeauty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. január 16.

Nagyon jó, védi a bőrt

dizabella01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 16.

Teljesen korrekt kis fényvédő! Télen használtam még csak, szóval még nem tudom, hogy a hőségben/erős napsütésben hogy fog viselkedni, de egyelőre megfelel a hatása, gyorsan beszívódik és kellemesen matt lesz tőle a bőröm, illetve minimálisan hidratál is. Irritációt nem okozott, de azért a szemem környékére nem nagyon kenem. :D
Nagyon szeretem a kóreai fényvédőket, és ez a Secret Key darab az egyik legolcsóbb közülük, ár/minőség arányban szuperál.
Viszont nem tetszik: 1. az illata (a "narancsízű" pezsgőtablettára hajaz, ami nagyon mű illatú mindenesetre), 2. az összetevőlistája, 3. az, hogy izzad alatta a bőröm ha nagyon melegem van (na de télen mennyire is lehet melege az embernek? mit fog kezdeni tavasszal, vagy nyáron?), de ennek ellenére megkapja a jól megérdemelt 4 csillagot, és valószínűleg a következő ebay-es rendelésen is őt választom, hiszen nagyon vékony a pénztárcám az utóbbi időben :(.

dizabella01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 15.

2016 november: Végre megjött, 2 hónap után. Már nagyon vártam, hiszen ez az első fényvédő krémem. A krémmánián olvastam először a kóreai termékekről, és ezáltal a fényvédelem fontosságáról is, mire eldöntöttem hogy én is beadom a derekam, és milyen jól tettem! Ez a krém tökéletes, és annak ellenére hogy fényvédő nagyon jól hidratál, szóval nem kell alápakoljak semmi más krémet, remélem télre is elég lesz, tekintve hogy normál bőröm van. Az illata is nagyon jó, a termék olcsó, jók az összetevői, és a felkenés utáni zsíros érzet 3 perc alatt szinte teljesen el is tűnik. Szeretem, habár nyáron nem hinném hogy használhatom, zsírosodna tőle a bőröm...egyelőre 4 csillag! Ja és igen, megváltozott a csomagolása!

2017 január: nagyon gyorsan elfogyott, 3 hónapig bírta körülbelül, viszont nem használtam napi rendszerességgel. A használat folyamán nagyon megkedveltem, imádom az illatát, és azt, hogy hihetetlenül selymesen terül az arcomon, viszont nem adom meg neki az 5 csillagot, mivel hogy annak ellenére, hogy imáááádom, kicsit zsíros érzetet kelt, nem szívódik be rendesen, és egy picit mintha fehér réteget is hagy, főleg az orrom körül szoktam észrevenni, viszont gondolom egy idő után eltűnik. Ezek ellenére újraveszem, hiszen tökéletes az őszi-téli-koratavaszi arcápolás részeként. Megjegyzés: szem körül is használtam, és semmi irritációt vagy kellemetlenséget nem tapasztaltam.