KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

pm01
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 22.

Az eddigi legjobb fizikai szürös krém, amit használtam, legalábbis kenhetöség szempontjából mindenképp. Eddig pár órás tengerpartozás során volt tesztelve, rajtam és a gyerekeken is, nem égtünk le, bírta a vizet és a homokot is, egyáltalán nem az a durva fehér felkenve, nagyon szépen el lehet oszlatni. Az összetevöi is szépek, nekem mindenképp újravevös lesz, nem mellékesen az ára is szuper. A fizikai szürös krémek használatának a titka, hogy sokkal kevesebb mennyiséget kell használni és ha esetleg sürübb krém, akkor picit nedves börön, erre a krémre utóbbi nem igaz, szuper az állaga.Maximális 5*!!! Nekem Németországból hozták és csak 5 euro volt akció nélkül.

pm01

Rossz krémhez írtam véleményt...

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Szerintem jó

tzsuzsa
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

Igazából azt nem tudom, hogy mennyire véd a naptól, mert odáig nem jutottam el a használatában. A flakon 1/3-a üres, az első használatkor addig pumpáltam, mire jött valami. A valami ami jött, víz és sűrű krém. Nem homogén. A kezemről nem sikerült lemosni, csak letörölni nagy nehezen. Így a kisbabámra nem is mertem rákenni. Az ügyfélszolgálat nem reagált a reklamációmra 2 hétig. Majd most, hogy az oldalukon minősítettem a krémet felhívott egy hölgy és kicserélik. Ha jobb lesz a tapasztalatom megírom. Addig is nem ajánlom! Ennél sokkal olcsóbban szereztem be azóta sokkal jobb krémet.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 22.

A kozmetikusomtól kaptam néhány kis mintát, hogy a mikrodermabráziótól érzékeny bőröm védjem, amúgy mediterrán típusként 30-as SPF-nél erősebb napvédőre soha nem volt szükségem.
Maga a krém kellemes, azonnal beszívódik, és teszi a dolgát, még egy pici pirosodás sem volt sehol.
Kicsit színezett, de a bőröm nem látszik, talán egy kis extra fényt ha ad neki.
Az egyetlen dolog, ami nekem nem tetszett, az az állaga: nagyon folyós, és emiatt macerás volt felvinni, fele elcsepegett a mosdóba.
Szeretem a LRP termékeket, eddig minden, amit próbáltam tőlük, jó minőségű volt, ezért igényes is vagyok velük szemben, és ez a kényelmetlen használat miatt csak négy csillag lesz.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. június 21.

Szerintem is jobb befektetés, mint a patikai társai, tekintve, hogy szinte ugyan azt tudja, csak kedvezőbb áron. Rajtam is teljesen jól működik, bírja a strapát, és hál' istennek nem is ragadok tőle. Már egy ideje csak sprayket használok, mert kicsit kellemetlen, amikor bekenem magam naptejjel és már rámtapadt a fél tengerpart, a ruháim szépen elszíneződtek és amint bemegyek a vízbe csak fehér pacákat látok magamról leperegni.. Ez a cucc mindent bír, a vizet, a forróságban lévő hardcore izzadásomat, na meg pesze a dögmeleg nyarat. Habár én sem tudom, hogy mennyit vigyek föl, de ha mindenhova jut rendesen, biztos nem lesz belőlem rákocska a nyaralás végére. :)

netka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 21.

A láthatatlan jelző erős túlzás, de védelme tapasztalatom szerint kiválló!

Judy1

Az eddig használt naptejektől pattanásos lett az arcom, ezért döntöttem úgy, hogy veszek egy drágább terméket külön az arcomra.A többi Uriage terméket szeretem, ezért esett erre a választásom. Most sem csalódtam. :) Kiváló termék. Az arcomon semmi sem jelenik meg után, napégés ellen kiválóan véd, és még az arcomat is hidratáltnak, puhának érzem miután bekentem. Nem fénylik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Kell ennél több? :)

barbusus93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 21.

Kedvenc naptejem. Az illatával, állagával, tartósságával teljesen elégedett vagyok ráadásul pénztárcakímélő is. :) Kókuszimádóknak erősen ajánlott!!

WorkingClassGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 21.

Ez valami borzasztó, tavaly nyáron vettem, idén tavasszal újra elő is vettem, de csak szenvedek vele, valószínű, kuka lesz, ha ideér az utánpótlás fényvédből.. :(
Foltos, lehetetlen elkenni, szétváltak a fázisok, és hiába rázom fel, használhatatlan, emiatt közel sem véd jól. Továbbra is szárít persze..

Nagy adag ásványi fényvédő jó áron. Idáig pipa. Sajnos én nem szeretem annyira használni, attól a kis levendula olajtól, amiről úgy gondoltam, nem sok vizet zavar rettenetes szúnyogriasztó szaga van, pedig én szertem a levendulát. Annak ellenére, hogy eléggé híg az állaga nem könnyű egyenletesen elkenni. Általában 10perc alatt megyszárad és nem ragad tovább, de addig a válltáskát is könnyen összekeni. Összességében jó fényvédő, baromi tartós, szabályosan sikálni kell néha zuhanyozás közben, hogy lejöljön, de nem szeretem használni, ami azért probléma.