KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

Annamy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 16.

Idén nyáron vásároltam először fújós kiszerelésű fényvédőt és nagyon megszerettem. Elsősorban amiatt választottam, hogy szabadtéri edzés közben a krém ne folyjon a szemembe, tenyerembe, ha izzadok, illetve nem szerettem a krémek kissé ragacsos állagát, amit nehezem mostam le a kezemről. Nem barnultam és égtem le nyáron, úgyhogy jól teljesített a fényvédő.

nekyra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, mert nagyon tartós, június óta használom kb minden nap és még legalább 1/3 része megvan, nagyon lassan fogy. Kiegyenlíti a bőröm színét és határozottan javít a pórusaim kinézetén is. Nem mattít (nem is ígéri), de érdekes módon kevésbé zsírosodik át alatta a T vonalam mint az olyan krémek amik kimondottan mattításra valók. Egészségesen néz ki a bőröm tőle, nem a megfelelő árnyalat a bőrömnek, de nem mondanám rossznak, ahhoz képest, hogy ez egy fényvédő csupán. BB krémnek vagy egy közepes alapozónak is simán elmegy, nem szárít, újra fogom venni ha elfogy.

Kathe
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. december 14.

Nyàron arcra hasznàltam főleg. Én elégedett voltam vele, nem égtem le, nem éreztem maszk hatàst, mint koràbban màs naptejeknél.

Erina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 13.

Na ez nagyon nem sikerült jóra. Alig használtam valamennyit, a bőröm mégse szívta be, mintha fulladt volna alatta. Sajnos nagyon neeeeeem....... Pedig imádom a márkát, és a termékeiket, de ez miez????

BLili
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 12.

Tényleg nem hagy egyáltalán fehér réteget, ilyet még nem is tapasztaltam fizikai fényvédőnél, és rögtön beszívódik. Erős gyógynövényes illata van, és azért egy picit érzem a túlérzékeny, rosaceás bőrömmel, hogy felkentem rá, de nem pirul ki. Az illat csak a felkenéskor érződik, aztán rögtön elillan. Egyelőre tökéletes a szép összetevők és a beszívódás miatt. Mire komolyabb napsütés lenne, már el fog fogyni, így azt nem fogom tudni megmondani valószínűleg, hogy az erős napsugárzástól mennyire véd, kivéve, ha újravevős lesz :) .

Update: extraérzékeny bőrt - tehát a 0,1%-os aha/bha toniktól is piros leszek mostanában - irritálhatja a levendulaolaj, pedig az inci végén van. Csak a legérzékenyebb terület lett piros, de nekem az is sok. Lepontozom és nem veszek semmi olyat többé, amiben van olaj.

Edina23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 11.

Nyárra szerintem tökéletes termék, nem hagy ragacsos érzetet, sminkelni is lehet rá! Télen viszont gyengébb fényvèdőt használok.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 9.

Feltöltöm, elszáll a net, újrapötyög....eeeh.

Alkohol, parabén, parfüm, illóolaj mentes tisztán fizikai fényvédő, egyedülálló.

A csomagolás egyszerű, praktikus csőrös tubus patikai style egy kis golyóval, alaposan fel kell ám rázni minden használat előtt.

Eltekintve a minimális olívaolaj, rózsavíz, méz kombótól a legvégén, szinte csak szilikont és a fizikai fényvédelemhez szükséges dolgokat tartalmazza. Nagyon folyékony, ennek köszönhetően elég nagy mennyiséget lehet könnyedén felvinni, én a két tenyeremen eloszlatom és feltapogatom, így nem látok fehér réteget, de alapból is az vagyok. Egyáltalán nem irtritál, kellemesen hidratál, nagyon hamar beszívódik, bőrfényt hagy. Remek sminkalap.

Egyelőre Holy Grailnek látom, hosszabb teszt után jövök.

Up: na, használgatom már egy ideje....olajos bőrre egyszerűen nem kell alá kb semmi. Én csak tonik, szérum, fényvédő lépésekkel tudom használni, mert túl sok, de így teljesen jó télen, nyárra szerintem magában is elég lesz. Egy csillagot levonok, mert azért ez sem tökéletes, de az egyik legjobb eddig az tény.

Sajnos muszáj eladnom, a szilikon kikezdi a bőröm :(

dio14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 9.

Még mindig nem jutottam dűlőre vele kapcsolatban, valamikor tetszik, valamikor nem. Mindenesetre most félretettem tavaszig, mert télen a bőröm nem tolerálja a fizikai fényvédőket. Sűrű állagú, minimális illatú krém, nem a legkönnyebben eloszlatható fajta, kell alá hidratálni bőven, de ha sikerül szépen eldolgozni, akkor egész szép bőrképet csinál. Estére ez is csúnya lesz sajnos. Sminkelni úgy ahogy lehet rá, az a lényeg, hogy a bb, vagy az alapozó ne legyen szintén fizikai szűrős, mert akkor vastag és fullasztó réteggé válnak együtt. Összességben ez egy jó kis fizikai, alkoholmentes, szép összetevős fényvédő, ár-érték arányban verhetetlen. Tavasszal folytatom a használatát, még az is lehet, hogy újraveszem.

atzsirknab
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 8.

Nyárra vettem meg (nyaralás előtt) az átlagosnál magasabb fényvédelem miatt. Nagyon megszerettem, nem zsírosít túlzottan, kevés elég belőle, könnyű a textúrája és a tengerparton sem égett le az arcom vele. Hidegebb időben már kevésnek érzem, ezért csak 4*

jucsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 8.

A nagyon zsíros arcbőrömre, ami természetesen még bőséges pattanásodásra is képes, ez a krém nyáron a legfantasztikusabb. A legnagyobb melegben is jól végzi a dolgát. Nincs zsír és nincs pattanás!!! hurrá