KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

GNóri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Jó kis krém, de nekem még mindig nem az igazi. Vége egy olyan fényvédő, amiben nincs szilikon és parfüm. Könnyű állagú krém, nem marad csillogós és fehér tőle az arcom. Az összetevők egyszerűek és szépek, nem ütötte ki a bőröm, nem veszik össze az alapozóval sem. Viszont kár, hogy csak SPF25-ös, és a hidratáló hatása elég kevéske száraz bőrre.

Csucsi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Jelenleg a nem mattító testvérét használom. Gondoltam rá, hogy ezt is megveszem (nyárra), de annyira durva mattításról, meg szárazságról beszél mindenki, hogy nem tudom költsek-e rá.... Általában a T vonalban átfényesedik az arcom, illetve az orrom melletti orca rész is, de az szám körül viszont száraz foltjaim vannak, ha nem hidratálok eléggé... Nagy dilemma! :)

PMJuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 20.

Deluxe mintát próbáltam ki belőle, ami hivatalosan 3-4 hétig elég, én viszont már kb. másfél hónapja használom. Nagyon keveset kell belőle felvinni az arcra és nyilván csak napközben, szóval szerintem gazdaságos is. Tetszett, hogy felvitel után nem tapasztaltam semmilyen zsíros réteget és maszkos érzést, amik miatt eddig utáltam a fényvédős krémeket. Az egyetlen dolog amibe beleköthetnék talán az, hogy az alapozómat alig bírtam felkenni rá, mert valahogy beleragadt és nem lehetett szépen szétoszlatni. Nagy kánikulában azonban - amikor amúgy sem kényelmes alapozót használni, mert 5 perc alatt leolvad- esetleg ez lesz a befutó fényvédő nálam.

ZoeAZs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Nagyon elégedett vagyok. Hihetetlenül könnyű, gyorsan beszívódik, nem fénylik....nem is értem, hogy tudja ezt egy 50 faktoros krém. Minden esetre eddig szuperül bevált. Korábban egy 40 faktoros Genosys-t használtam, de sokkal nehezebb volt és fénylett is tőle az arcom, annak ellenére, hogy a hatása annak is jó volt.
Kíváncsian várom, hogy a nyári hónapokban hogy szuperál majd :) Most a síelésnél fogom tesztelni :)

Hamarv
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 20.

Illata és a hatása jó nagyon szép bronz lesz tőle a bőr napozás után. Fehér strand kendővel óvatosan, mert befoghatja, bár nekem eddig a mosás mindig kihozta mindenből. Viszont ha én zsinórban használom több napig (pl több napos nyaralás) kipattog tőle a bőröm a mellkasomon.

Hamarv

Nekem totál kedvenc a naptejek között!!! Isteni finom kellemes az illata, végre nem az a szokásos naptej illat. Az állaga pedig annyira selymes nagyon kellemes, mintha nem is naptej lenne és irtó gyorsan beszívódik ami miatt nálam érdemelne egy hatodik csillagot is! Biztos újravevős!!!!

Hamarv

Nagyon szeretem az illatát és tartós is. Én nem a matt finish miatt vettem hanem igazából ajándék volt egy másik termékhez, de teljesen elégedett vagyok vele. Nem tartom csodaszernek, de elég sok másik terméknél azért jobb.

i.napcsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. február 20.

2 éve használom ezt a naptejet,több fehérbőrű ismerősömnek is ajánlottam és egzotikus nyaralásokat is kibir annélkül hogy leégnél,szagtalan,kellemes állagú,kissé fénylik de egy biztos hogy hatásos és nem leszel hullafehér!!!!

WorkingClassGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 19.

Hogy ne legyen teljesen hektikus a véleményem, nem írok újabb frissítést inkább kitörlöm az eddigieket :D
1.az első fényvédő az éltemben, ami nem irritálja a szemem, és szemkörnyékre is használható
2.sűrű, nem túl könnyen eloszlatható krém, fehér foltos lesz időnként, nem nyűgözött le az állaga, a korábbi vélemények alapján kényelmesebbre számítottam
3.sminkelni nem szeretek rá, nem is meglepő, hiszen szilikonmentes fura, sűrű krém
4.így télen okés, nem kell alá krém, és elmegy a gyengébb fényvédelme is

Sajnos én nem vágtam hanyatt magam tőle

barbiii_sz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 19.

Van illata, ami elég erős, és az arcra felkenve még órákig érződik is, ami engem már zavart, de ezen még túl léptem. Felkenéskor teljesen fehérre meszeli az arcom, de aztán viszonylag hamar idomul a bőr színéhez és ennek a fehérségnek már nyoma sem maradt. Színezett volta ellenére ne várjunk fedést tőle, mert az nincs, de nem is erre találták ki.

Első alkalommal látszott, hogy nem mutat szépen a bőrömön, egy idő után kiemelte a száraz részeket. De ami a legrosszabb, hogy nap végére tele lettem pattanással, főleg a homlokomon, s a pórusaimat is eltömítette, rémes látvány volt és nagyon bosszantott is. Nem is tudtam másra gyanakodni csak a fényvédőre, mert igyekszem egyszerre mindig csak egy újdonságot bevenni a rutinomba, hogy tudjam, ha gond van mi okozhatja, vagy ha hatásos akkor melyik termék az.

Miután sikerült rendbe hozni a bőrömet ismét ezt kentem fel reggel, de most előtte hidratáltam még egy picit, hátha ezáltal elkerülhető a száraz részek kiemelése és így is lett, viszont így meg fullasztotta a bőrömet. Ezen kívül szintúgy pattanásokat okozott és eltömítette a pórusaimat, szóval nem vagyok jó véleménnyel róla és többet nem is szeretném használni, hogy tönkretegye a bőrömet.