KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

Magdolna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2017. március 24.

Nekem nagyon bejött! Jó hogy színezett és nem fénylik tőle az arcom.Csak ajánlani tudom!

klarimari91
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 23.

Zsíros az arcbőrőm, egy patikában ajánlották ezt a krémet és nagyon bevált!! Jó sminkalapnak is és szépen mattít.

Agi789
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 23.

Már leírtam

Agi789

Gondolom más napkrémek összetevőjét nem olvastad. Az annyira felmagasztalt Hawaiian tropic -ban is van, ráadásul tele van parabénekkel. Nem tudom, honnan vetted ezt a fals infót, de légszíves ne terjeszd! Nincs betiltva, sem a USa-ban, sem máshol. Nekem ez minden idők legjobb napozó termékje.

rtklmn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 23.

Csodaszámba megy! Tökéletesen fokozza a barnaságot, vízálló és mindemellet csodás illata van.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 22.

Szerintem az egyik legjobb fényvédő. Végre egy krém ami nem zsíros, nem hagy fehér nyomot, könnyen kenhető, pillanatok alatt beszívódik és nem kellemetlen viselni. Nekem inkább érzékeny bőröm van, nem zsíros, de ez a krém csodásan bevált. Márciustól használom nappali krémnek mert hófehér bőröm van ami hajlamos a pigmentfoltokra ha nem vigyázom. A kiszerelése is jó, higiénikus és sokáig elég. És ugyan nem olcsó, de nagyon megéri az árát. Ajánlom!

Csucsi08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 21.

2017.03.21. Én eddig a kémiai változatát használtam, de azt hiszem ez a testvére jobban be fog válni. Nyáron biztosan! Szerencsémre most nincs száraz része a bőrömnek (szokott lenni), nem tudom azon hogyan viselkedne. A parfüm miatt én is aggódok, de remélem hosszabb távú használatnál sem okoz majd gondot. Kis fehér réteget hagy az arcon, de én vagy púdert vagy BB krémet használok felé, így szerencsére eltűnik a fehér réteg. Jobban szeretem a BB krémet szivaccsal eldolgozni rajta, beleütögetni, mert azzal nem kenem el a fényvédőt, és jobb is egy matt felületen a nedves szivaccsal dolgozni. Így elég jó kombinációt alkot :)
Remélem egyszer kihozzák a parfümmentes verzióját is, mert annyira felesleges bele :(
Visszajövök egy hosszabb tesztelés után, hogy hogyan teljesített!

PMJuci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 21.

Deluxe mintát próbáltam ki belőle, ami hivatalosan 3-4 hétig elég, én viszont már kb. másfél hónapja használom, pedig nem spórolok vele. Tetszett, hogy felvitel után nem tapasztaltam semmilyen zsíros réteget és maszkos érzést, amik miatt eddig utáltam a fényvédős krémeket. Az egyetlen dolog amibe beleköthetnék talán az, hogy az alapozómat alig bírtam felkenni rá, mert valahogy beleragadt és nem lehetett szépen szétoszlatni. Nagy kánikulában azonban - amikor amúgy sem kényelmes alapozót használni, mert 5 perc alatt leolvad- esetleg ez lesz a befutó fényvédő nálam.

marryjane
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 21.

Kismamaként fokozottabban szeretném védeni a bőrömet, nem szeretnék májfoltos lenni.
Akciósan vettem meg ezt a terméket és megvagyok vele elégedve, kombinált bőrömre ugyan zsíros lenne, de a Catrice HD alapozója megoldja. Úgy bemattítja, mintha nem is lenne rajtam fényvédő. Alapozó nélkül elég ciki a kinézetem. Tömény zsír a fejemen és még hulla színem is van. Ijesztgetni lehetne a kinézetemmel :DDD
Egyszer használom egy nap és este a zuhanyzásnál még érzem, hogy nem kopott le. Imádom

nius
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 21.

Teljesen egyet tudok érteni az előttem szólóval:) Zsíros bőrű kolleginák ismerik az érzést,amikor kb. egyetlen fényvédő sem elég matt, vagy inkább: zsírosítja az amúgy is zsíros bőrt. Ez nem tesz ilyet. Felkenve nagyon természetesen mattítja a ZSÍROS! bőrt, nálam egész nap tart (12 órás műszak végére is minimális bőrfény van csak) . Száraz bőrűeknek én nem ajánlanám, nekik biztosan szárítana.
A bőrre felkenve nem maszkol, nincs fehér réteg. Talán egy ici-picit nehéz érzetű, de ez hamar eltűnik, és csak a szép, matt bőr marad. A BB-t nem dobja le magáról, nem is morzsolódós.
Engem egy picit zavar benne a parfüm, mivel kimondottan rosszul viseli a bőröm a parfümös kencéket, de eddig nem okozott problémát, remélem ez így is marad.
Ha nyáron is ilyen szépen viselkedik, akkor előléptetem abszolút kedvenccé.:)