KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

vancuka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

Évek óta Börlind napozót használok, nagyon szeretem, a 30 faktorral sem ég le az ember, még a tengerparton sem. Nem volt kérdés számomra, hogy a kisfiamnak DadoSens-t fogok választani, több terméke is jelessel vizsgázott nálunk. Mindkét márkát imádom és mindenkinek jó szívvel ajánlom!! :)

clover12
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 21.

Nagyon fehér, nehezen barnuló bőröm van, és sajnos ez se segített, pedig előző nyáron egész végig használtam és nagyon sokat napoztam.

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

Tavaly nyár végén vettem meg, de bontatlanul elraktam az idei szezonra. Nagyon megtetszett hogy fújós, gondoltam én, arcra is tudom majd használni. Hát nem jött össze. Eleve rémesen alkoholos a szaga (nocsak inci második hely) és veszettül szilionosan fényesít (ja hogy az is van benne). Arcra használhatatlan, testre jó. Az igazi védőképességét még csak most tesztelem, de az már jó hogy a használata mellett még nem jött ki a napallergiám ami máskor tavasszal már lazán berobban.

clover12

Nekem nagyon tetszik, az iszonyatos fehér bőrömre nagyon jó, örülök, hogy ilyen magas a faktor benne és könnyű kezelni.

Nittuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 21.

Tényleg brutálisan matt!
Aminek nagyon is örülnék így a 30fokban meg a nyáron a 40+ fokban, de sajnos alapozni nem lehet rá :(
Nagyon csúnyán áll rajta, maszkos lesz...
Szóval sajnos max csak itthonra tudom elhasználni, utcára nem. Pedig hamarosan érkezik a második tubussal.. Lehet azt majd tovább adom, meglátjuk..

hamamelis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

Ma használtam idén először a tavalyi maradékát, és miközben új naptej után néztem a neten, szembejött ez itt, a krémmánián, így véleményezem. Tavaly használtuk egész nyáron, én és a három kislányom (én arcra mást). Néha a pár hónapos babámra is raktam, akit napra ugyan sosem raktunk, de mivel napi szinten jártunk strandra (tóparton lakunk, a nagyokat muszáj volt vinni), ott árnyékban is féltettem (víz, homok, visszaverődés). Mindenki bőre jól bírta, nem égtünk le, kicsit sem, nem lettünk pöttyösek. Ami viszont nagy negatívum, hogy erős sárga színe mindent befogott, a fürdőruhától a baba fehér pelenkájáig, takarójáig, ruhákig és kalapokig, ami nagyon idegesítő, mert semmivel nem jöttek ki a foltok. Mást fogok venni csak emiatt. Állítólag régen fehér volt, remélem, visszatérnek ehhez, mivel állítólag azért lett sárga, hogy ne legyen a bőrön fehér réteg. Így sárga van. Mindenen.
Update: Adtam neki végül 4 pontot, mert nem találtam jobbat, és véleményeket olvasva, van rosszabb állagú cucc is (fizikait kerestem). Ez jól kenhető legalább, tehát el tudom oszlatni úgy, hogy ne maradjon kenetlen rész, ami leég, és kis idő elteltével jól be is szívódik, nem ragacsos, és akkor a sárgaság is eltűnik. Tegnap az egyéves babán ki is próbáltam, nem égett le, és ez a lényeg. (Mondjuk két ruhát befogott, tehát mindenkit pucéran kell kenni, várni, és utána felöltözni :) Szóval végül a sárga színezés miatt vonok le egy pontot.

csikosmatyas
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 21.

Alapvetően olyan, mint a tégelyes verzió, csak persze a fényvédővel kiegészítve. Tetszik a táskabarát csomagolása.
Napozáshoz - csakúgy mint a többi fényvédős arckrém - nyilvánvalóan nem alkalmas, de a hétköznapi utcán szaladgálós védelemre megfelelő.

Emimo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: >54  |  2018. április 20.

Kellemes, könnyű krém. Ahogyan 6Világ írta, a folyós kis semmiség krémesebbé és picit testesebbé válik felkenve, de egyáltalán nem zsíros. Én kis hidratálókrém fölé teszem, s erre rá BB 10 faktoros krémet, vagy könnyű alapozót. Gondtalanul illeszkednek egymáshoz nagyon szépen és kellemesen. Én is a svájci minőségben bíztam. Nagyon kevés kell belőle, tehát gazdaságosabb, s én amúgy is leértékelve vettem, tehát nekem nagyon megéri. Sajnos a napvédelem az egyetlen, ahol kénytelen vagyok kompromisszumot kötni, és nem bio, természetes összetevőjű krémet használni. (A bio napkrémeket ugyanis nem felnőtt nőknek, nem városi viseletre találták ki.) Ezt örömmel (el)használom.

atalanta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 20.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 20.

Szeretem ezt a terméket is és a nívea invisible-t is, megfelelő faktorszamú kell belőle, mivel akciós volt a nívea Spf30, valtogatva használom!

meseke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Nagyon szuper. Az állaga is kellemes, nem ragad, szépen beszívódik és az illata is jó. Olyan naptejet kerestem, aminek jók az összetevői és ez abszolút megtetszett. Érdemes gyógynövényes boltokban megvenni, mert elég nagy árkülönbség van a drogériás árhoz képest (Rossmann:2500 Ft, Gyógynövényes bolt: 2050 Ft).