KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Fényvédők

Pöti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 17.

Ennyire vegyes érzéseim nem sok termékkel voltak eddig. Egy kirándulás alkalmával nem vittem fényvédőt, nem írt szép időt az előrejelzés. Aztán úgy tűzött a nap, hogy kénytelen voltam venni egyet, mert az egész csapat kezdett szenesre égni. És hát hol máshol kell ilyesmit vásárolni? Hát természetesen a budai Várban :D De megvettem és baromira örültem neki, hogy hab állaga van, nagyon régen a Niveának volt ilyenje. Már ott se volt tökéletes, egyszerűen úgy jön belőle a hab, mint a kifogyott tejszínhabos flakonból. Fel van rázva, fejjel lefelé nyomom, de vhogy olyan gyenge a teteje, borzalom használni. A hatása tökéletes, egész nap sütött a nap, kint voltunk strandon, nem pirultunk meg. De én is azt tapasztaltam, hogy nehéz eldolgozni, szinte ráköt a bőrre, fehér réteg marad utána.

Feketemacska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 17.

Igen erős alkohol szaga van, viszont remekül véd a napfény ellen. Az arcomat kentem csak vele és a nem égett le, míg a vállamat nem kentem és már hámlik is. Nagyon hamar beszívódik így lehet rá sminkelni is szépen viszont egy idő után elmászik a smink az arcról. Mindenesetre én megszerettem, és az illata sem zavar ugyanis hamar elillant.

dundicat
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Tengerparti nyaraláson vettük, alapból valami drágábbat vettem, de nem engedték át a reptéren, így ezt dobtuk a kosárba gyorsan, mikor megérkeztünk. Páromnak nem tetszett, mondván ő nem gyerek, de megnyugtattam, hogy neki is jo lesz ez :). Tökéletesen véd, gyorsan beszívodik, es utána a víz se mossa le, nem kell folyton újrakenni. Az adagolásnak celszerűbb a tenyeredbe fújni, es úgy bekenni magad. Nekem ez lett a kedvencem, nagyon megeri az árát!

MrsBean
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

Imádom h csillog, imádom az illatát, imádom a tartósságát, és az egész terméket. Szerintem remek, nekem nagyon bevált😍
Ha még nem szívódott be, akkor sajnos sárgán fog, de ez rá van írva

Belyus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 16.

Szuperkönnyű hidratáló, fél perc alatt beszívja a bőröm. Bár magas a faktorszáma, egyáltalán nem fénylij a bőröm tőle. Imádat 😊!

nekoSX
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 15.

Most fogyott el és az egyik szemem sír, a másik nevet.
Szerintem decemberben v novemberben bontottam fel és tudom, hogy 6hónapon belül fel kellene használni, de nyár előtt nem sokat használtam és ez a kis mennyiség is lassan fogyott. Ilyet nem reklámozunk, meg nem is követendő példa, de így bőven 1/2év után is végig tökéletes maradt, nem romlott meg és tette a dolgát. Köszi NIOD!
Télen kicsit szárított, nyáron viszont tökéletes volt a száraz bőrömre is, sosem hidratáltam alá semmivel, csak őt használtam, ha napra mentem.
A +35fokban sem folyt el sosem, nem mászott a szemembe, tényleg klassz matt finisht ad-mint eddig semmilyen más fényvédőm-, talán kicsit sápaszt, de ez fehér bőrön, mint az enyém is, egyáltalán nem feltűnő. Érdekes, hogy közepes arctónusra ajánlják, nekem a fehér bőrömhöz mégis tökéletesen idomult, nem ütött el színben.
A benne lévő karotinoidok sajnos fognak, nemcsak a fehér dolgokat, hanem a biztonsági övtől kezdve mindenem világos barna színű lett, ha ez rajtam volt, viszont örömhír, hogy mindenből simán kimosható.
A hatalmas előnye: a száraz-matt bőr, a hátránya is: kicsit maszkszerű érzéssel "ráfeszül" az arcra, nem tudom másképpen kifejezni, de én végig éreztem, ha fenn volt rajtam, pedig nem fullasztott, nem izzadt alatta a bőröm, mégis kicsit feszült. A fehér réteg csak akkor bújt elő, ha víz érte az arcom, de érdekes módon, ahogy megszáradt a vizes rész, a fehér maszk is eltűnt.
Legnagyobb gondom a lemosásával volt. Ehhez tényleg szükséges a 3 lépéses arctisztító rutin: micella v arctej (minden alkalommal 10esével használtam a vattakorongokat...)+arclemosó olaj+habzó arclemosó, és így is sokszor maradt a fehér arctörlő kendőmön a végén maradvány. Azt viszont imádtam, hogy ezzel a barna színnel tökéletesen látszik, mikor jön le 100%-ban a fényvédő is.
Egyébként extrém körülmények között is (pl. egész napos túrázás, ahol lehetetlen újrakenni) mindig megvédett, nem égtem meg vele sosem.
Még a régi pipettás csomagolásom volt és az egy borzalom volt minden téren, látom azóta pumpás lett, ami szerintem azért is tökéletes, mert nem kell nyitogatni, nem éri levegő a krémet és remélhetőleg többé nem csomósodik bele a kupak tetejébe tetemes mennyiség, mint eddig. Bár erre azért kíváncsi lennék.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

csillag1219
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 15.

A Rossmannban vettem vészmegoldásként, mert sehol sem kaptam 50es Hawaiian Tropicot, ami szerintem a legeslegjobb naptej. Szóval görög szigeti nyaralásunkra vettem. Már a felvitelkor feltűnt, hogy nehezen kenhető. Az illata a körömvirág krémre hajaz. Egyáltalán nem szívódik be, fehér rétegként folyik le fürdőzés után. Újrakenéskor csúnya fehér hurkák keletkeznek, amiket lehetetlen eldolgozni. 😐 + Fekszünk a napon, a nagyon fehér bőrű férjemen látom, hogy csurom víz és folyik le róla a krém. Kérdezem tőle: "vettél egy frissítő zuhanyt?" Erre ő: "Nem, csak ennyire izzadok ettől a naptejtől" Még szerencse, hogy vettem egy saját márkás Rossmannos naptejet is, így ezt a borzalmat max. a vádlinkra kenjük. Egy szó mint száz: nem venném soha újra és nem is ajánlom senkinek.

Yudit
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2018. augusztus 15.

Csak ajánlani tudom, víz melletti nyaralásnál, a szőke-kék szemű-fehér bőrű fiam aki minden évben leégett bármit is kentem rá, ezzel a krémmel, minden fájdalom nélkül szépen lebarnult, 2 napig a tűző napon játszott. Én is ezt használom, jól hidratál, gyorsan beszívódik és hatékony. A Pingvin patikában akciós, Cetaphyl arctisztítóval együtt, kb. 3200 volt.

doralia29
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 14.

Szerintem is szépen teszi a dolgát, nem lesz tőle fehér a bőröm, kis lágy citrusos illata van. Valószínűleg újra is fogom venni, ha elfogy. A mínusz egy csillag az azért, mert zsírosnak látszik a bőröm tőle(alapól is az, de ez rátesz), mindenképp kell mattító púder.

lena76
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 14.

Szintén tesztdarab. Lehet, én leszek az első, aki annyira nincs elragadtatva. Talán túl nagyok voltak az elvárásaim... Már az elején problémáim akadtak, ugyanis az adagolófej, mintha az alján is "eresztene", oldalt is folyt a naptej. Magával az állagával semmi baj, jól kenhető, tényleg hamar beszívódik, matt finist ad. És itt vége is a pozitívumoknak. Az egész családot ezzel kentem tengerparti nyaraláson, de sajnos az egyik gyerkőc kivételével - aki már focizás közben jó alapszínt szerzett be előre- mind leégtünk. Pedig kényszeresen kentem újra minden vízből kijövetel után. Talán tengerpartra 50- es kellett volna?