Litta

Litta Blogja
Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Litta Blogja
Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás
2019. február 12.

Már az illata rögtön levett a lábamról. Annyira finom tejeskávé, hogy összefut a számban a nyál tőle :D Jó erősek a szemcséi egyébként, szóval a radírozó hatás garantált. Én heti 1x használom, olyankor 20-30 percig hagyom az arcomon. Felkenés után érzem, hogy bizsereg a bőröm tőle, lemosás után pedig nagyon puha lesz, és az illatát még pár óráig érzem magamon.
Szuper kis termék. Én ajándékba kaptam, így le voltam döbbenve, amikor megláttam, hogy amúgy mennyibe kerül ez a kis tubus. Elégedett vagyok vele, de én ennyit sajnálnék kiadni rá.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél
2019. február 11.

Az arcbőröm nagyon problémás. Egyes helyeken száraz, hámlik és húzódik, míg más helyeken pedig tocsog a zsírtól. A neki nem tetsző termékekre pedig nagy, gyulladt pattanásokkal reagál. Ilyen állapotomban kezdtem el használni ezt a lemosót is, 2-3 héttel ezelőtt. Az eredmény pedig látványos: az arcbőröm sokkal simább, lett, a fájdalmas pattanások pedig nyomtalanul eltűntek, sőt kicsit még a homlokom zsírosodását is késlelteti! Az igazi nagyteszt most jön majd neki, mert közelednek a nehéz napok, és ilyenkor mindig kipattog az arcom. Egyébként az illata kellemes, pont annyira habzik, amennyire kell, és ez a tubus még legalább 2 hétig elég lesz, napi 2 használat mellett. Használat közben enyhén hűsítő érzést ad. Bár ez a legdrágább a Balea arclemosó gélek közül, de eddig azt kell mondanom, hogy megéri az árát. Kicsit szárít ugyan, de ezen egy jó hidratáló segít.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre
2019. február 11.

Az arcbőröm nagyon problémás. Egyes helyeken száraz, hámlik és húzódik, míg más helyeken pedig tocsog a zsírtól. A neki nem tetsző termékekre pedig nagy, gyulladt pattanásokkal reagál. Ilyen állapotomban kezdtem el használni ezt a krémet is, 2-3 héttel ezelőtt. Az eredmény pedig látványos: az arcbőröm sokkal simább, lett, a fájdalmas pattanások pedig nyomtalanul eltűntek! Reggel és este használom, arcmosás után. Az illata nagyon kellemes, a bőröm pedig pár pillanat alatt beszívja, így egyáltalán nem marad zsíros érzet utána, viszont nagyon jó puha lesz a bőröm, és ez ki is tart a következő mosásig. Nem tömíti el a pórusokat, tud alatta lélegezni az arcom. Az ára sem vészes, és szerintem a napi 2x használattal legalább 1 hónapig kitart. Az összetevői is szépek, és magyar termék. Egyszerűen nem tudok rá rosszat mondani, ajánlom mindenkinek 😊