KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

motyor

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém
2016. augusztus 28.

Nagyon ritkán szoktam drogériás hidratáló krémet venni az arcomra, de az itteni vélemények alapján rászántam magam. Szerettem volna fényvédős arckrémet, mert sajnos a bőröm a külön fényvédő-külön arckrém kombót sminkkel együtt már nem bírta el nyáron. Keresgettem, de nem mondthatnám, hogy nagy a választék a közép-kategóriás fényvédős arckrémekből... A magas árkategóriát meg őszintén szólva nem akartam megfizetni. (De úgy tűnik, hogy kénytelen leszek.)
Nem tudok sok pozitívat mondani erre a krémre. Nem szívódott be teljesen, sőt rásminkelve reszelékekben le is dörzsölődött egy része. Szerintem kicsit zsíros is, ami tág pórusokat és nagy fekete mitesszereket csinált. És véleményem szerint a hidratáló hatás sem volt kiemelkedő, az összetevői meg szintén nem túl szépek. Az egyetlen jó dolog, hogy gyulladt pattanásokat nem csinált, ami nálam nagy szó, de ezen kívül szerintem nem látja el a funkcióját.

Balea Vízimenta&Bambusz Sampon

Balea Vízimenta&Bambusz Sampon
2014. július 4.

Ahogy előttem már páran írták, én is a megszokott sötétkék elődjéért mentem be a drogériába, de nem találtam. Gondoltam, nem baj, kipróbáljuk az újat. Hát hatalmas csalódás ért. :-(
Szerintem nem tisztít alaposan, sőt valami fura olajos réteget is hagy a hajon és a fejbőrön. Így aztán közvetlenül mosás után, lelapult és összetapadt hajszálak fogadtak a tükörbe nézve. Sajnos a korpa ellenes hatást nem tudom így értékelni, mert újra kellett mosnom egy másik samponnal.
Nem szeretek pazarolni, úgyhogy nem dobtam ki (pedig megérdemelte volna), úgyhogy az első mosásnál ezt használom, a másodiknál az almás H&S-t. Ha végre elfogy, akkor soha többet!

Alterra Deo Jojoba & Zsálya

Alterra Deo Jojoba & Zsálya
2013. június 23.

Könnyű használni, viszonylag gyorsan megszárad (legalábbis gyorsabban mint a natúr társak) és télre , meg hideg időre elegendő a dezodoráló hatása is. Az "izzadság képződést" sajnos a címke ellenére nem szabályozza, csak a szagok kialakulását, de nyáron még azt se. A legnagyobb gondom azonban az volt (és emiatt 3 csillag), hogy annyira alkoholos, hogy marta a bőröm, főleg szőrtelenítés után. Persze tisztában vagyok vele, hogy bármilyen szőreltávolítást követően nagyjából 24 óráig nem lehetne dezodorálni, de most őszintén a mai világban ezt ki tartja be?! Arról már nem is beszélve, hogy borotválni minimum 2-3 naponta kell, tehát igenis a dezodoroknak tudniuk kell kezelni a frissen szőrtelenített felületet is.