KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mstindigo

Tindigo szépségreceptjei
Regisztráció dátuma: 2011. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tindigo szépségreceptjei
Regisztráció dátuma: 2011. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
2017. augusztus 24.

Nagyon meglepődtem a sok rossz véleményen, mert én nagyon megszerettem. Annak ellenére, hogy pattanásokra abszolút hajlamos vagyok, sose okozott gondot. A sminkemet nekem leviszi egészen jól, bár igaz, hogy sosincs rajtam vakolat... Kétlépéses lemosó rutinba szuper, tehát elsőnek ez, másodiknak egy géles lemosó, én abból is a klairs habzóját használom most. Gyengéd, nem irritál. A szememről mindig előbb külön lemosom a sminket, valahogy nem is jut eszembe ezt máshogy csinálni.

Klairs Midnight Blue Calming Cream

Klairs Midnight Blue Calming Cream
2017. augusztus 23.

Ez volt még a Klairstől egy olyan termék, amiért nem lelkesedtem különösebben, mert nem vagyok oda a tégelyes kiszerelésért. Nekem kukacosodott is, amit szintén nem szerettem, úgyhogy ezért egy csillag minusz. Viszont ennek ellenére simán újravenném, mert annyira jó a krém hatása! Éjszakai krémnek használtam, a gyulladt pattanásaimat segített levinni, csodásan hidratált, nekem elég volt a rétegezős rutinom végére, aknéellenes kezelők mellé is szuper. Nyugtat, feltölt, gyógyít, hidratál. Tehetnék tubusba, és lehetne belőle nagyobb kiszerelés. :-) Bár nem kell belőle olyan sok,másfél hónapig elég volt nekem a 30 ml, úgy, hogy én nem spórolok a hidratálómmal. :D

Klairs Rich Moist Soothing Serum

Klairs Rich Moist Soothing Serum
2017. augusztus 23.

Életem első magas hyaluronsav tartalmú terméke, ami bejött. Ez nagyon meglepett, mert általában kifejezetten kiszárad a bőröm hosszabb-távon tőlük, úgyhogy nagyon szkeptikusan álltam hozzá. Aztán nagyon megszerettem, mert pikk-pakk beszívódik, jól hidratál. Nekem a bőröm nagyon vízhiányos, úgyhogy abszolút bejön a soklépéses koreai rutin, amibe ez tökéletesen belepasszol. Utána teszek még fel egy könnyed hidratálókrémet és/vagy fényvédőt.

10 ÖSSZETEVŐ

Potassium Metabisulfite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristyl Pca EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen