KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mstindigo

Tindigo szépségreceptjei
Regisztráció dátuma: 2011. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tindigo szépségreceptjei
Regisztráció dátuma: 2011. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kell A Púder! Alapozó Stick

Kell A Púder! Alapozó Stick
2018. január 1.

Nagyon szuper ez az alapozó! Külön plusz pont nálam, hogy van nagyon világos árnyalata is, így végre sikerült színben tökéletesen passzolót találni, és sárgás és rózsás tónus egyaránt elérhető, ahogy a nagy high-end cégeknél. Gabi választotta nekem a színt, és tökéletes is lett. Finishét félszaténnak mondanám, szép természetes bőrfénye van. Nem értek egyet az előttem véleményezőkkel, mert szerintem kifejezetten jó a fedése. Ezért hétköznapokon inkább csak korrektornak használom, a problémás zónákra teszem csak fel, így nekem nagyon bevált. Le szoktam fixálni transzparens púderrel, így tartósabb, bár így nyilván matt lesz. Szerintem nagyon szuper, szépek az összetevők, mindenki talál magának árnyalatot, és ami nekem még nagyon fontos, hogy nem okoz pattanásokat. Csak így tovább KAP! :)

Dolce&Gabbana L'eau The One

Dolce&Gabbana L'eau The One
2017. szeptember 27.

Imádom, és vérzik a szívem, hogy elfogy. :D Volt egy 100 mls kiszerelésem belőle, kedvenc elegáns őszi-téli illatom volt, nagyon tartós, kifinomult gourmand illat, amitől nagyon-nagyon elegánsnak és magabiztosnak éreztem magamat, szóval ez nekem egy tárgyalós, dolgozós illat. :-)

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2017. szeptember 27.

Elfogy a kedvenc őszi-téli illatom, a D&G L'eau the one, és az utolsó, amire költhetek, egy méregdrága parfüm. Aztán találtam ezt a DM-ben nagyon leárazva. Nem mondom, hogy ugyanolyan, de szerencsére nagyon hasonlít rá, legalábbis az én bőrömön. Azt veszem észre, hogy egyre többször ehhez nyúlok. Rajtam őszi, kifinomult, nőies illata van, olyan kellemes melegbe burkol, és drogériáshoz képest tartós is, szóval örülök, hogy rátaláltam erre. :) Egyébként én nem érzem, hogy bohókás lenne, de szerintem minden parfüm "bőrfüggő", rajtam inkább egy meleg gourmand illat, amiben érzek némi vaníliát, akkor is, ha nincs benne. :D :D

10 ÖSSZETEVŐ

Potassium Metabisulfite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristyl Pca EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen