KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mstindigo

Tindigo szépségreceptjei
Regisztráció dátuma: 2011. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tindigo szépségreceptjei
Regisztráció dátuma: 2011. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Dolce&Gabbana L'eau The One

Dolce&Gabbana L'eau The One
2017. szeptember 27.

Imádom, és vérzik a szívem, hogy elfogy. :D Volt egy 100 mls kiszerelésem belőle, kedvenc elegáns őszi-téli illatom volt, nagyon tartós, kifinomult gourmand illat, amitől nagyon-nagyon elegánsnak és magabiztosnak éreztem magamat, szóval ez nekem egy tárgyalós, dolgozós illat. :-)

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2017. szeptember 27.

Elfogy a kedvenc őszi-téli illatom, a D&G L'eau the one, és az utolsó, amire költhetek, egy méregdrága parfüm. Aztán találtam ezt a DM-ben nagyon leárazva. Nem mondom, hogy ugyanolyan, de szerencsére nagyon hasonlít rá, legalábbis az én bőrömön. Azt veszem észre, hogy egyre többször ehhez nyúlok. Rajtam őszi, kifinomult, nőies illata van, olyan kellemes melegbe burkol, és drogériáshoz képest tartós is, szóval örülök, hogy rátaláltam erre. :) Egyébként én nem érzem, hogy bohókás lenne, de szerintem minden parfüm "bőrfüggő", rajtam inkább egy meleg gourmand illat, amiben érzek némi vaníliát, akkor is, ha nincs benne. :D :D

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
2017. augusztus 24.

Nagyon meglepődtem a sok rossz véleményen, mert én nagyon megszerettem. Annak ellenére, hogy pattanásokra abszolút hajlamos vagyok, sose okozott gondot. A sminkemet nekem leviszi egészen jól, bár igaz, hogy sosincs rajtam vakolat... Kétlépéses lemosó rutinba szuper, tehát elsőnek ez, másodiknak egy géles lemosó, én abból is a klairs habzóját használom most. Gyengéd, nem irritál. A szememről mindig előbb külön lemosom a sminket, valahogy nem is jut eszembe ezt máshogy csinálni.

10 ÖSSZETEVŐ

Potassium Metabisulfite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristyl Pca EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen