KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mstindigo

Tindigo szépségreceptjei
Regisztráció dátuma: 2011. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tindigo szépségreceptjei
Regisztráció dátuma: 2011. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Gucci Rush

Gucci Rush
2017. június 21.

Imádom. Ez a parfüm egyszerűen dög, annyira dög, hogy levesz mindenkit a lábáról. Nekem ez a táncos illatom, (latin társas táncok,) máskor nem szoktam használni, mert a férfiak tényleg megzavarodnak tőle. :-D Szerintem szexi, rajtam nagyon tartós, és nem közönséges. Kell tudni viselni. Magabiztos, szexi nőkön tudom elképzelni, inkább 30 felett, és mivel én táncon érzem magamat annak, a piaci bevásárláshoz általában nem erőltetem. :-)
Mindig ezt viselem táncon, és rengeteg férfi kérdezte, hogy mi van rajtam, meg hogy annyira jó az illatom stb. Nekem ez már úgy hozzátartozik az életemhez, mint a tűsarkú tánccipő, szerintem ezerszer fogom újravenni. :D
Azt hittem, nyáron sok lesz, de éjszakára most is szuper.
Egyébként tényleg olyan, hogy megbabonáz. Múltkor nem voltam valami jó passzban, és a farmer, top, sportcipős, no-smink szerkóm mellé ez a parfüm került, antidepresszánsként. Bementem egy üzletbe, ahol az eladó srác végig udvarolt, hogy mennyire gyönyörű vagyok, aztán a végén kinyögte, hogy amúgy nagyon jó az illatom. Szóval igen, van ennek a parfümnek egy ilyen hatása rajtam, hogy hirtelen még egy farmerben meg sportcipőben is elkezdenek nekem udvarolni. :) Bevállalós nőknek megér egy próbát, de ez nem a nyuszilányok könnyed kis illata.

Klairs Illuminating Supple Blemish Cream (BB Cream)

Klairs Illuminating Supple Blemish Cream (BB Cream)
2017. június 21.
(!)

Gyönyörű ez a BB, a legjobb koreai BB-m. Természetes fedése van, max. közepesig építhető, a nagyjából rendben lévő bőrt gyönyörűvé, sőt, inkább tökéletessé varázsolja. Remek az állaga, fényes a finishe, kiváló minőség, és lassan fogy. Ajánlom kombinált, száraz bőrűeknek. Nagyobb bőrhibákra nem lesz elég, kelleni fog a korrektor, és zsíros bőrűek valószínűleg nem fogják szeretni a dewy finisht. Szerintem kiváló, tényleg a legjobb BB-m eddig. Kár, hogy csak egy színben van, bár nekem az pont jó. (koreai 21-es árnyalat kb.) A KAP ecsetével tudom messze a legszebben felvinni. Én meglepődtem, hogy csak 4 csillagra áll, mert tényleg annyira jó ez a BB. Viszont nincs olyan BB, vagy alapozó, ami minden bőrtípusra és bőrproblémára jó, tehát olyat kéne választani, ami neked való. :) Ha zsíros a bőröd és tele vagy pattanással, biztos nem ez a Neked való, viszont ha aránylag rendben a bőröd, és inkább kombinált vagy száraz, és szereted a dewy finisht, imádni fogod. (Lehet mattá tenni is azért valamennyire púderrel, T-vonalon picit szoktam én is.)

Kell A Púder! Luxury Rúzs

Kell A Púder! Luxury Rúzs
2017. június 12.

Ildi vagyok, rúzsfüggő. Ha csak egyetlen sminkterméket kenhetnék magamra, az rúzs lenne. :-D Imádom, általában csak korrektor, pirosító és rúzs a sminkem. Vannak elvárások, de ez abszolút hozza. Nagyon szép fényes a finishe, igazi klasszikus rúzs formula, klasszikus finishsel. Egyáltalán nem szárít, hanem inkább hidratál, ehhez képest pedig nagyon tartós, pár órát simán kibír igazítás nélkül.
Klasszikus rúzs pártiaknak szívből ajánlom a KAP rúzsokat, csodás, rendkívül pigmentált rúzsok rengeteg gyönyörű színben. Árérték arányban is nagyon megéri, a gyönyörű fém csomagolás mellett a belbecs is tökéletes.

10 ÖSSZETEVŐ

Potassium Metabisulfite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristyl Pca EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen