KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 16.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Tusfürdők

Gyártó és forgalmazó: Charlotte Cosmetic Magyarország Kft

Az összetevők egy része szerintem hibásan lehetett feltüntetve, mert nem találtam az EWG-n sem, csak hasonlót, úgyhogy azt írtam be.

niki994

2017. június 2.

Olcsó húsnak híg a leve itt ráillik.. Szárít az illat se megnyerő...

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Olcsó húsnak híg a leve itt ráillik.. Szárít az illat se megnyerő...

Babakalacs

2016. szeptember 8.

Ajándékba kaptam. Korrekt tusfürdő nekem jól működik. Kedvelem.

Babakalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Ajándékba kaptam. Korrekt tusfürdő nekem jól működik. Kedvelem.

adri251982

2012. június 11.

Gondoltam, kipróbálom, mert olcsó és aloe vera-s, mert ugye az nekünk jó... Életem eddigi legrosszabb tusfürdője ez lett. Büdös és iszonyúan szárít. Több esélyt is adtam neki, de hiába, úgyhogy most már biztosan a kukában fog landolni. Nagyon nem ajánlom senkinek.

adri251982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

ancsika

2012. március 31.

Vettem egy flakonnal.Az illata visszafogott(friss) aloe vera illatú.Nem szárít annyira mint a többi tusolózselé,de száraz börre nem túl jó.250ml-es flakonban van,az ára kb.300 körűl van.

ancsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract