KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Waxing

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 3999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 3999 Ft

Modern formatervezésű, rózsaszín védőkupakkal és gyantaszint-kijelző ablakkal ellátott gyantázógép, mely 1db 100ml-es gyantapatron gyors felmelegítésére alkalmas.

Ár: 3999 Ft, Eladó: Alveolashop.com

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

molnarviki1209

2018. június 14.

Imádom! Nagyon egyszerű használni, maximum 40 perc alatt tökéletesre melegíti a gyantát. Ez előtt epilátort használtam aminek a használata nagyon lassú és pepecselős volt, nem igazán szerettem, de ezzel a gyantamelegítővel negyed idő alatt végzek mindkét lábammal. Mindenkinek ajánlom! :)

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

pannaa

2018. május 29.

Körülbelül 6 vagy 7 éve használjuk folyamatosan, és tökéletesen működik még mindig!

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Greta0017

2018. február 23.

Egy éve használom és az árához képest igen jól teljesít, soem volt vele gondom.

Greta0017
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Egy éve használom és az árához képest igen jól teljesít, soem volt vele gondom.

nonosmink

2017. november 3.

Gyakorlatilag 10 éve van meg.Anno anyukám kapta,majd pár év kihagyás után én használom már,és még mindig hibátlanul működik.

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

kataaaa01

2017. március 25.

Nagyon megéri ez a kis szerkezet, rengeteget lehet vele spórolni a kozmetikuson, szuperül működik, könnyen felmelegszik, egyszerű használni tényleg kicsit dülöngél de elnézhető neki! :)

kataaaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

narancsdzsem

2016. június 9.

Kifogástalanul működött éveken át.
Sajnos a patronok, amiket hozzá vettem (vegyesen: kellékestől, rossmannban, stb.) lassan-lassan beleszivárogtak a készülék réseibe. Onnan a kezembe. Meg a belsejébe, ami meg beleragasztotta a cserélendő patront, kihúzhatatlanul.

Nem a készülék hibája sajnos, hanem a 100 ml-es patronoké.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Kifogástalanul működött éveken át.

Nem a készülék hibája sajnos, hanem a 100 ml-es patronoké.

zsuzsoka0925

2015. november 25.

Évek óta használom és nagyon jól bírja a strapát, pont megfelelő hőmérsékletűre melegíti a gyantát, alap eszköz a gyantahasználóknak. :)

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

bamy

2015. július 23.

hasznos! megkönnyíti a dolgomat. egy fodrászkellékesnél jutottam hozzá, elég barátságos áron :)

bamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

betty23

2015. július 17.

Online jutottam hozzá akciósan, alig 3000 Forintért. Nem csak jó készülék, még szép is. Az oldalán van egy kis ablak, amelyen ellenőrizhetjük, mennyi gyanta van még a patronban. Összességében a többiek már mindent leírtak. Amúgy tényleg idegesítő, hogy mindig el akar borulni... Ezt a bakit leszámítva imádom! :)

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 17.

allebag2

2015. június 4.

Megéri beszerezni, jó kis gép. Viszonylag gyorsan felmelegíti a patront, könnyű használni. Viszont tényleg elég idegesítő, hogy folyton eldől. Ettől függetlenül nagyon jó termék.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.