KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Arkopharma

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SidneyFox

2017. október 17.

4 havi adagot szedtem fel tavaly, és gyönyörűen megállította a hajhullásomat! :) Apró babahajakkal lett tele a fejem, amik azóta meg is nőttek. :) Gondolkodom, hogy újraveszem, mert most megint szükség lenne rá.
De mindenképpen jár az 5 csillag! :)

SidneyFox
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

De mindenképpen jár az 5 csillag! :)

ida.dosa

Korcsoport: >54
2017. október 15.

Csináltam egy összehasonlítást és a Biotint minden más vitaminnál B7-nek nevezik. -merthogy az is.
(esetleg még H-nak szokták). A B8 vitamin ugyanis a kolin. Akkor most mi van a Forcapilban ?
Amúgy nekem régen használt, de miért nem javítják már ki végre az összetevőit.......

ida.dosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.

Martini

2017. szeptember 24.

3havi adagon vagyok túl!Gyorsabban nől a hajam,kevésbé hullik!A körmeimen nem vettem észre semmi változást,de az arcommal csodát tett!Megszűntette a pattanásaimat!Csak mensi napokon jön már elő,de ennyi belefér!Most szünetet tartok,hogy ne szoljon hozzá a szervezetem.Mindenképp fogok még kúrát csinálni!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

eszterstella97

2017. szeptember 22.

Pár éve volt egy szörnyű fejbőr-hajhullás krízisem, de ez megmentett! Annyira szépen visszanőtt tőle a hajam, sokkal erősebb és fényesebb lett. A sampont, az oldatot és a kapszulát használtam egyszerre.

eszterstella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Sziszi

2017. szeptember 11.

Körülbelül két-két és fél hétig bírtam szedni, pár nap után iszonyatosan szédültem tőle, de annyira, hogy végül már a széken ülve is forgott velem a világ. Próbáltam kitartani, hogy hátha csökken, de végül nem bírtam tovább , és abbahagytam. Kb. két-három nap kellet, hogy kiürüljön a szervezetemből, azóta nincs semmi gond. Nem értem, hogy kerülhet forgalomba ilyen termék, amin fel sincs tüntetve a lehetséges mellékhatás. Én például mindennap vezetek, ilyen tünetekkel jó hogy nem lett nagyobb baj.

Sziszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Kicsivero

2017. augusztus 23.

Még nincs teljesen három hete,hogy szedem,de a hajhullásom minimalizalodot 3-4szálra...ami szerintem nagy eredmény.Előtte sem volt kóros...de fésülködés vagy hajmosás után ,nem tudtam megszámolni!
Mindenkinek ajánlom...nagyon hatásos!

Kicsivero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Mindenkinek ajánlom...nagyon hatásos!

Limmi

2017. június 4.

Hajnövesztésre vettem eredetileg, de nem gyorsított rajta, ugyanolyan ütemben nőtt a hajam. Viszont rengeteg babahajam lett és kevésbé hullott. A körmöm is nagyon gyorsan nőtt tőle.

Limmi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

BarbyBaby7

2017. május 17.

Kb. Másfél hónapja használom.... rengeteg babahajam nőtt azóta, a hajam növekedése is felgyorsult, nem egész 2 centis növekedést észleltem az első hónap végén. Szőkített, festett hajam van. Nagyon elégedett vagyok eddig. Jár az 5 csillag :)

BarbyBaby7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Aranyhaj14

2017. április 19.

Ez egy csodaszer! Szülés után iszonyatosan hullani kezdett a hajam. Később kiderült, h egy betegség is közrejátszott,szóval kB a fele hajam bánta. Szerencsére időben olvastam a forcapilról, beszereztem egy kúrányi adagot és láss csodát kB 1 hónap után új hajkoronám nőtt. (Természetesen a betegség is kezelve lett.) Annyi új hajam nőtt, h frufrut lehetett csinálni belőle. Ennek már 2 éve, még mindig vágjuk a hajam, h össze nőjön a régi és az új. Azóta még egy 4 hónapos kúrát is megcsináltam. Nem híztam tőle, nem szédületem, semmilyen negatív hatással nem volt rám. Csak ajánlani tudom. A fodrászom ajánlására az oldatot is ki fogom próbálni.

Aranyhaj14
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Dius1991

2017. április 5.

Még tavaly szedtem belőle végig egy kúrát(4 hónap), de látványos eredményeket nem okozott. A körmöm gyorsan nőtt tőle, de a hajnövekedésemet nem serkentette.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.