KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Arkopharma

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

Krémmánia Kedvencek a -től
BarbyBaby7

2017. május 17.

Kb. Másfél hónapja használom.... rengeteg babahajam nőtt azóta, a hajam növekedése is felgyorsult, nem egész 2 centis növekedést észleltem az első hónap végén. Szőkített, festett hajam van. Nagyon elégedett vagyok eddig. Jár az 5 csillag :)

BarbyBaby7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Aranyhaj14

2017. április 19.

Ez egy csodaszer! Szülés után iszonyatosan hullani kezdett a hajam. Később kiderült, h egy betegség is közrejátszott,szóval kB a fele hajam bánta. Szerencsére időben olvastam a forcapilról, beszereztem egy kúrányi adagot és láss csodát kB 1 hónap után új hajkoronám nőtt. (Természetesen a betegség is kezelve lett.) Annyi új hajam nőtt, h frufrut lehetett csinálni belőle. Ennek már 2 éve, még mindig vágjuk a hajam, h össze nőjön a régi és az új. Azóta még egy 4 hónapos kúrát is megcsináltam. Nem híztam tőle, nem szédületem, semmilyen negatív hatással nem volt rám. Csak ajánlani tudom. A fodrászom ajánlására az oldatot is ki fogom próbálni.

Aranyhaj14
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Dius1991

2017. április 5.

Még tavaly szedtem belőle végig egy kúrát(4 hónap), de látványos eredményeket nem okozott. A körmöm gyorsan nőtt tőle, de a hajnövekedésemet nem serkentette.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Moringa

Végigszedtem a kúrát, a körmöm szebb lett de a hajhullást nem szüntette meg:(

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Végigszedtem a kúrát, a körmöm szebb lett de a hajhullást nem szüntette meg:(

Sarene

2017. április 5.

Végigszedtem a kúrát, látványosan kisebb volt a hajhullásom mértéke és kevésbé töredezett a hajvégem,emellett gyorsabban is nőtt a hajam.
Érdemes akciókat kifogni.. nekem a 180-as doboz mellé adtak ajándékba egy 60 darabost :D

Sarene
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

gubas

2017. március 31.

Hajhullás miatt kezdtem el szedni. 1 hét után már csökkentette a hajhullásomat! Viszont szédülök tőle. Teszteltem, amikor nem veszem be, minden rendben, amikor beveszem, szédülök. Sajnálom, hogy nem tudom szedni mert hatásos a készítmény. :(

gubas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

kovacsbia

2017. március 20.

Én csak 1 hónapig szedtem, de szembetűnő volt a változás ilyen rövid idő alatt is. Régebben csomókban hullott a hajam minden hajmosásnál. Amikor ezt a kapszulát szedtem se hajmosás közben sem azon kívül nem tapasztaltam elkeserítő mennyiségű hajhullást, maximum 4-5 szál hullott csak ki, viszont rengeteg babahajam is lett. Már nem szedem, de így sem hullik annyira mint régebben. Nagyon jó termék szerintem, ajánlom mindenkinek!

kovacsbia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Andras83

2017. január 30.

Én elégedett vagyok a termékkel, bár én 8000Ft-ért vettem 180db -ot, amit érdemes lenne javítani, mert itt 90db -ot írnak 9000Ft-ért, ami jóval drágább és megtévesztő. Itt vettem: http://multi-vitamin.hu/Forcapil.html

Andras83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

kisvirci

2017. január 26.

Kozmetológus-bőrgyógyász ajánlotta ezt a terméket az Alpecin nevű hajszesszel hajhullás ellen. Nekem ez a 2 termék kombinációja tökéletesen bevállt. Érdemes kipróbálni! Én ha kicsit tapasztalom hogy megint elkezdődött, tavasz-ősz környékén, akkor elkezdem és 1-1 dobozos kúra után teljesen helyreáll.

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

galivali

2017. január 25.

Szülés utáni hajhullásra kezdtem szedni. Együtt használom a Khadi vitalizáló hajolajjal. Egy hónap után csökkent a hajhullás, a második hónap végére megjelentek a babahajak is.

galivali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.