KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Arkopharma

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: Sarene, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj és köröm növekedését elősegítő, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják.

A FORCAPIL vitaminokat és kén tartalmú aminosavakat tartalmazó készítmény.

Hatóanyagai fokozzák a haj és a köröm növekedését és regenerálódását, részt vesznek a haj és a köröm felépítésében, illetve serkentik azok növekedését.

A B5 vitamin, a biotin és a cink nélkülözhetetlen a haj és a köröm regenerálódásához. - a felsorolt komponensek bármelyikének hiánya hajhullást idézhet elő - valamint javítja a seborrhoeás állapotot (korpásodás, fokozott faggyútermelés, akne tünetek).

A cisztein, a metionin és a B6- vitamin a haj és a köröm alapegysége, a keratin képzésében vesz részt. A keratin hiánya a hajszálak és a köröm törékenységét okozza.

Összetevők:  L-Cisztin,  Cellulóz (Cellulose),  Hidroxi-Propil-Metil-Cellulóz,  L-Metionin,  B5-Vitamin (Calcium Pantothenate),  Cinkoxid (Zinc Oxide),  Magnézium-Sztearát (Magnesium Stearate),  Titándioxid (Titanium Dioxide),  B6-Vitamin (Piridoxin Hidroklorid),  D3-Vitamin,  Szacharóz (Saccharose),  Zselatin (Gelatin),  Közepes Lánchosszúságú Trigliceridek,  Módosított Keményítő,  B8-Vitamin (Biotin),  B9-Vitamin Folsav (Folic Acid),  Vasoxid (Iron Oxides)

Natrol Biotin 10.000 mcg
Ár: 3000 , Eladó: koirankeksii
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: megbeszélés alapján

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

LivErpool

2018. március 23.

Imádom. Már egy egyhónapos kúrát megcsináltam belőle, de azalatt az idő alatt is rengeteg babahajam lett, ezt főleg a homlokomnál tapasztaltam, de egyébként is hirtelen nagyon sokat nőtt a hajam a teljes hosszát nézve. A minősége is rengeteget javult, puha és fényes lett, kellemes tapintású.
Körmeim, amik eddig papirvékonyak voltak, megerősödtek annyira, hogy még a billentyűleütések is felhangosodtak :D
Pattanásokat nem okozott, sőt mintha tisztult is volna kicsit az arcom.
Mindenképp étkezés után jó bevenni, éhgyomorra borzasztó émelygést, fejfájást tud okozni. (De ez igazából a legtöbb ilyen vitaminról elmondható.)
Kis szünet után most szedem a második dobozzal, remélem most is ennyire jól fog teljesíteni :)

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Pattanásokat nem okozott, sőt mintha tisztult is volna kicsit az arcom.

Scara

2018. március 22.

Emlékszem, ez a kapszula tett csodát a hajammal 2011-ben. Akkor mindent elkövettem azért, hogy hosszú szőke hajam legyen. Ideig-óráig sikerült is, de mindig besárgult (természetes hajszínem közép vörösesbarna), így gyakran kellett festeni. Az egyik hajfestéket végül nem tolerálta a fejbőröm és szinte a hajam fele kihullott. Akkoriban kezdték el reklámozni ezt a kapszulát és egyből megvettem, mert teljesen kétségbe voltam esve.
Gyorsan visszadúsult a hajam, az új hajszálak gyorsan nőttek.
A kúra után el is feledkeztem róla, de most újra vettem belőle, mert egyik most reklámozott hajvitamin sem tudja azt, amit ezzel értem el anno.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Gyorsan visszadúsult a hajam, az új hajszálak gyorsan nőttek.

juditviktoria

2018. március 15.

Már több mint két hónapja szedem és olyan 2 hete kezdtem el észrevenni a hatását.Erősebb lett a hajam,rengeteg babahajam nőtt és ami a legfontosabb hogy látványosan nő a hajam!A körmeim is megerősödtek sőt még a szempilláim is hosszabbak és sűrűbbek!!!Most elkezdtem használni a spary-t is,remélem együtt még látványosabb hatást fejtenek ki a hajamra :) Csak ajánlani tudom aki tényleg szeretne hosszú és egészséges hajat!

juditviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

IrisAnn

2018. március 7.

Régebben szedtem egy hónapig, akkor is csodát tett, rengeteg babahajam lett ennyi idő alatt is, de mivel nem éreztem szükségét, abbahagytam. :) Most nagyon rám fér, úgyhogy ismét beszereztem, remélem ugyanolyan szuper hatása lesz! Egy fél hónapja szedem már folyamatosan a napi 2 kapszulát, és a körmeim, illetve a szemöldököm növekedésén már most látszik az eredménye! :)

IrisAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

makberna

2018. február 28.

4 hónapja szedem folyamatosan reggelente a 2 kapszulát és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve! Hormonváltozás okozta hajhullásom csak ez tudta megállítani, mindemellett rengeteg új babahajam nőtt tőle, ennyi hónap elteltével már egész hosszú szálak is akadnak köztük! :) Elképesztő változást hozott számomra és nagyon boldog vagyok, hogy ennyit segített! Én használom mellé az oldatot is szorgosan minden nap, úgy vettem észre azóta még gyorsabban nő a hajam. Tényleg nagyon szuper, mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

makberna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

annajeney

2018. február 15.

1 hónapja kezdtem szedni. A hajamnál még nem látok jelentős változást, de a szempilláim nagyon durván megnőttek és besűrűsödtek. Már-már ijesztő, de tetszik.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

szabina6

2017. december 19.

Több mint egy hónapja szedem a kapszulát, a hajamon egyelőre semmi változást nem vettem észre, sőt az utóbbi időben mintha kicsit hamarabb zsírosodna, bár nem tudom ez a kapszulától lehet-e. A körmeim viszont elég gyorsan nőnek, 3 hetente járok körmöshöz, s most sokkal nagyobb volt a lenövés mint eddig.

szabina6
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

someva

2017. november 27.

Mivel PCOS betegségben szenvedek, ennek egyik mellékhatása, hogy a homlokomnál elkezdett csúnyán megritkulni a hajam. Próbáltam mindenféle vitamint, de komoly eredményt egyik sem hozott. A bőrgyógyászom ajánlotta, hogy csináljak végig egy kúrát ebből a szerből. Nem a legolcsóbb, de nagyon szépen megállította a hajritkulás és kis babahajak kezdtek el nőni. A bőröm is sokkal szebb lett, szerintem hamarosan csinálok még egy kúrát. Semmilyen rossz mellékhatást nem tapasztaltam, egyedül a körmömnél nem éreztem változást, bár az nekem mindig is erős volt.

someva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

SidneyFox

2017. október 17.

4 havi adagot szedtem fel tavaly, és gyönyörűen megállította a hajhullásomat! :) Apró babahajakkal lett tele a fejem, amik azóta meg is nőttek. :) Gondolkodom, hogy újraveszem, mert most megint szükség lenne rá.
De mindenképpen jár az 5 csillag! :)

SidneyFox
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

De mindenképpen jár az 5 csillag! :)

ida.dosa

Korcsoport: >54
2017. október 15.

Csináltam egy összehasonlítást és a Biotint minden más vitaminnál B7-nek nevezik. -merthogy az is.
(esetleg még H-nak szokták). A B8 vitamin ugyanis a kolin. Akkor most mi van a Forcapilban ?
Amúgy nekem régen használt, de miért nem javítják már ki végre az összetevőit.......

ida.dosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.