KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Artdeco

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. április 23.

Kiszerelés:   0,4 g
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Az Artdeco kiemelkedő újdonsága a Mat Lip Powder párnás ajakpúder stift. A por állagú pigmentek gondoskodnak a hosszantartó és vízálló hatásról. A kupakban található színezett púder könnyen rátapad a kúp alakú applikátorra, amikor lecsavarjuk a ceruza tetejét. Mandula olaj tartalma miatt nem szárít, a cserepes ajkakat simává és rugalmassá varázsolja a krémes formulának köszönhetően. Kőolaj- és parabénmentes.

6 árnyalatban kapható

nyuszita

2017. június 28.

Próbálok elvonatkoztani Artdeco-rajongásomtól. Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam ezt az ajakpúder stiftet, de teljesen objektíven nézve, nem váltotta be a várakozásaimat. Nem annyira tartós és nem igazán tudok szép hatást elérni a reggeli kapkodásban. Az árnyalatok nagyon szépek. Ki fogom próbálni a Trend it up hasonló termékét kíváncsiságból, az jóval kedvezőbb árfekvésben érhető el.

nyuszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

ErdelyiDiana

2017. május 9.

Ambivalens érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Egyfelől tetszik, jópofa más egy kicsit. Másfelől a furasága miatt olyan idegen a számnak. Szeretem a matt rúzsokat is, azért is vettem meg, én a 20 árnyalat mellett döntöttem, ami a számon olyan barackos púderesnek mondható. Nem rossz felkenve, mondjuk olyan érzésem van mintha lepúderezném a szám és lehet nem is állok messze az igazságtól. Egy ajakradírozás mindenképpen ajánlatos előtte. Valóban matt mivel ténylegesen porszerű anyagot dolgozunk el, aki ilyet keres elégedett lesz vele. 4 fogásos menüt valóban nem bír ki, nem is rosszabb de nem is jobb egy átlagosan jó rúzsnál. Szóval nem is tudom érdekes...nem lesz a kedvencem de tuti elhasználom, legyen 4*

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

tramit

2017. április 29.

35 Blooming Hibiscus színben vettem meg. Hát nem tudom. Nagyon tetszik a színe, akkor is, amikor már kicsit elkezd kopni, és kényelmes viselet is, matt létére nem szárítja a szájat. Nagyon szeretem viselni, de nem extra tartós, és nem lehet nagyon szépen felvinni, egyenetlen, csomósodós állaga van.
3,5 pontot adnék rá legszívesebben.

tramit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

3,5 pontot adnék rá legszívesebben.