KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avène

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 18.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

bedina06

2017. május 16.

Reggelente már nem csapvízzel, hanem ezzel tisztítom az arcomat, és azóta elmúltak a pattanásaim.

bedina06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

DNM

2017. április 12.

Igazából úgy érzem, csapvizet is fújhatnék magamra a tubusból. Színtelen, szagtalan, jellegtelen és hatástalan. Pénzt nem adtam érte, egy magazinban volt ajándékként. Azt tervezem, hogy nyáron a hűtőben tárolom és a lábaimra fogom fújni frissítőként...

DNM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Fashionlover

2016. szeptember 3.

Hidratáló előtt, frissitőnek vagy a bőr megnyugtatására nagyon jó. Imádom a hűsítő érzést az arcomon főleg nyáron nagyon praktikus. Viszont számomra nem egy must-have termék tudok nélküle is létezni.

Fashionlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

ALettah

2016. augusztus 29.

Utazáskor, nagy melegben alapcucc, mindig kézügyemben tartom.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Utazáskor, nagy melegben alapcucc, mindig kézügyemben tartom.

Milka

2016. július 28.

Kiváló hidratáló és nyugtató hatása van. Alapozó előtt és után, illetve napközben is használom. Egyetlen dolog volt az utóbbi időben, amit a rutinomban változtattam, viszont azóta többen is kérdezték, hogy mitől ilyen szép a bőröm. Szerintem tovább ragozni nem is érdemes.

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

La-Fee

2016. július 7.

Egy hetes kórházi tartózkodásom alatt jöttem rá, hogy igenis csodaszer! Nagyon száraz volt a levegő, sok víz és tea, krém és szérum mellett is szomjazott a bőröm. Nyugtat és hidratál!

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

vkati15

2016. július 2.

Frissites1:
Nagyon megszerettem, merthogy hasznalom a fiamra ha nagy meleg van es hasznalom meg pl. hogy a szerumokat konnyebben el tudjam oszlatni.
Igy tehat helyet kap a rutinomban.

Bőrnyugtatásra éppenhogy, frissítésre megfelel. Sport után pl. nagyon jóleső ezzel befújni a bőrömet. Többet nem tapasztaltam.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Frissites1:
Igy tehat helyet kap a rutinomban.

KuliKali

2016. május 22.

De retró fíling. Anno nagyon-nagyon régen anyu kapott a nővéremtől egy Avéne csomagot,amiből csak erre az egy termékre emlékszem,szerintem én csak ezt használtam. Nagyon jó kis cucc,tényleg felfrissít,bár egy idő után már egyre kevésbé.Sajnos az utolsó pár cseppet elhagytam egy táborozás alkalmával.:(

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

fungiiiii

2016. május 18.

Azért vettem meg, mert nem volt éppen LRP víz, és gondoltam, hogy sok eltérés nem lehet a kettő között. Az LRP vizet mániákusan fújtam magamra mindig, ezt meg a végén inkább elfelejtettem fújni, mert valahogy nem éreztem azt a frissítő, mattító hatást, mint a másiknál.

fungiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

pimi

2016. május 9.

Arctisztítás után reggel mindig ezzel kezdődik a rutinom....feleannyi idő alatt szívódik be a hidratálóm, frissít,nyugtat( nyáron mikor többször használok permetet, kis kiegészítésként spriccelős flakonba átöntök egy kis Evian vizet és bedobom a tatyóba :) )

pimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.