KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avène

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 18.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

imcsi

2017. augusztus 12.

Reggel és este arclemosás után ki szokott kicsit pirosodni a bőröm, és ez a spray tökéletes ilyenkor, megnyugtatja a bőrt.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Estee

2017. július 13.

Mindig van egy flakon kéznél, a fürdőszobában és a munkahelyi fiókban is. A légkondis száraz levegőtől égő bőrre, bármilyen típusú bőrpírra, napozás utánra alkalmazom, sőt néha szemcsepp helyett is (szemhéjra fújva) reggelente, ugyanis a szemcseppem nem jön ki a frissen felkent hidratálókkal és irtóan csípi a szemem a kettő kombinációja, nagyritkán amikor megfeledkezem erről az összeférhetetlenségről.
Csillag azért jön le, mert valószínűleg egy szórófejes flakon megfelelően vízkőtelenített, ásványi anyagokat megtartó, hűvös csapvíz is hasonlóan hatna (de erre megfelelő készüléket találni+vízszűrőt cserélgetni + hűteni, mhelyen/vízparton rendelkezésre állni...számomra macera)

Estee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

KatalinKelemen

2017. július 11.

Első nekifutásra azt gondoltam, hogy tiszta őrület ilyen drágán flakonos vizet venni, de júniusban átéltem életem eddigi legbrutálisabb allergiáját. Először az első nyári napsugarakkal való találkozás indított el egy erőteljes allergiás reakciót, majd az arra kapott naptej, végül az előző kettőre kapott cortison emulzió. Egy hónap sebesre vakart bőr, vakarózástól nem alvás és immunológushoz/bőrgyógyászhoz való szaladgálás után kizárólag cortison tabletta kúra mentett a helyzeten, valamint az allergiológus ajánlotta, hogy szerezzek egy ilyen sprayt. Minden alkalommal, amikor úgy érzem, hogy viszket vagy ég a bőröm befújom, és azonnal megnyugtatja.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

bedina06

2017. május 16.

Reggelente már nem csapvízzel, hanem ezzel tisztítom az arcomat, és azóta elmúltak a pattanásaim.

bedina06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

DNM

2017. április 12.

Igazából úgy érzem, csapvizet is fújhatnék magamra a tubusból. Színtelen, szagtalan, jellegtelen és hatástalan. Pénzt nem adtam érte, egy magazinban volt ajándékként. Azt tervezem, hogy nyáron a hűtőben tárolom és a lábaimra fogom fújni frissítőként...

DNM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Fashionlover

2016. szeptember 3.

Hidratáló előtt, frissitőnek vagy a bőr megnyugtatására nagyon jó. Imádom a hűsítő érzést az arcomon főleg nyáron nagyon praktikus. Viszont számomra nem egy must-have termék tudok nélküle is létezni.

Fashionlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

ALettah

2016. augusztus 29.

Utazáskor, nagy melegben alapcucc, mindig kézügyemben tartom.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Utazáskor, nagy melegben alapcucc, mindig kézügyemben tartom.

Milka

2016. július 28.

Kiváló hidratáló és nyugtató hatása van. Alapozó előtt és után, illetve napközben is használom. Egyetlen dolog volt az utóbbi időben, amit a rutinomban változtattam, viszont azóta többen is kérdezték, hogy mitől ilyen szép a bőröm. Szerintem tovább ragozni nem is érdemes.

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

La-Fee

2016. július 7.

Egy hetes kórházi tartózkodásom alatt jöttem rá, hogy igenis csodaszer! Nagyon száraz volt a levegő, sok víz és tea, krém és szérum mellett is szomjazott a bőröm. Nyugtat és hidratál!

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

vkati15

2016. július 2.

Frissites1:
Nagyon megszerettem, merthogy hasznalom a fiamra ha nagy meleg van es hasznalom meg pl. hogy a szerumokat konnyebben el tudjam oszlatni.
Igy tehat helyet kap a rutinomban.

Bőrnyugtatásra éppenhogy, frissítésre megfelel. Sport után pl. nagyon jóleső ezzel befújni a bőrömet. Többet nem tapasztaltam.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Frissites1:
Igy tehat helyet kap a rutinomban.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.