KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Indiai jázmin, a pézsma és a fás illatjegyek harmonikus kombinációja, mely energiával teli, nőies parfümben ölt testet.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-fás

Illatösszetevők: jázmin, pézsma szantálfa

Ár: 2500 , Eladó: mynameisestherr
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest; Miskolc, fizetés: Személyesen
Ár: 1499 Ft , Eladó: Hell
Állapot: használt, a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest XIX. kerület, fizetés: személyes átvétel, posta, Webox, Foxpost (akár házhoz is)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NikolettSzabo

2017. november 12.

Ez a parfüm valami hihetetlenül varázslatos illattal rendelkezik. Igazán nőies, hosszan tartó illata van. Ár-érték arányban is tökéletes. Régóta használom, nem is tervezek mellőle elpártolni. 😀 Bátran ajánlom mindenkinek.

NikolettSzabo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Katka0716

2017. november 6.

A másik kedvenc Avonos parfümöm! Nagyon jó az illata és tartós. A munkahelyen kérdezte egy nő, hogy mivel vagyok befújva, mert nagyon finom illata van, én nem is gondoltam, hogy lehet még érezni, mert reggel(fél8körül) sietve fújtam be magam vagy 3 fújással és az eset pedig délután 1-2 között történt :) azóta még jobban szeretem :D

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Majida

2017. október 20.

Nagyon kellemes édes illata van nagyon szeretem ezt a parfümöt tartossága 4 óra hossza nekem pont elég biztosan újra veszem.

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

flepike

2017. október 12.

Keveset fújok magamra ebből a parfümből, mert elég erőteljes illata van ahhoz, hogy sokáig érezzem magamon. Viszont ha az adagolás terén átesek a ló túlsó oldalára, már émelyítő. Kellemes púderes az illata, "elegáns" illat. Olvasom a kommenteket és meglepnek, mert rajtam tartós. Van olyan eset, hogy nap végén is érzem az illatát.

flepike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Barbizero

2017. október 4.

Kellemes illatú, picit édeskés. Rengeteget szoktam használni. Egyetlen negatívuma, hogy nem valami tartós

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Csreka

2017. október 2.

Nagyon szeretem az illatát, pedig az Avon parfümöket nem szeretem, mert nagyon sokan használják.

Sajnos nem tartós az illata, ezért -1 csillag.

Csreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Sajnos nem tartós az illata, ezért -1 csillag.

Silvy97

2017. szeptember 27.

Kicsit csalódott vagyok a termékkel kapcsolatban a tartósságát illetően. De az illata jó :)

Silvy97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

mizse93

2017. szeptember 23.

Finom illata van, és a tartóssága hagy némi kívánni valót...

mizse93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Finom illata van, és a tartóssága hagy némi kívánni valót...

Nikosia

2017. szeptember 13.

Nem az én illatom, nekem édes.

Nikosia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nem az én illatom, nekem édes.

Lina1105

2017. szeptember 13.

Olyan kis semmi illat. Alapvetően kellemes lenne, de iszonyú hamar eltűnik. Egy pici mintám van, azt elhasználgatom, de normál méretben tuti nem veszem meg.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol