KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3599 Ft

Indiai jázmin, a pézsma és a fás illatjegyek harmonikus kombinációja, mely energiával teli, nőies parfümben ölt testet.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-fás

Illatösszetevők: jázmin, pézsma szantálfa

Ár: 3599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol
Ár: 750 Ft , Eladó: NagyVani
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

marysidehouse95

2018. november 12.

Amikor megjelent, már akkor beleszerettem az illatba a katalogus illatmintája alapján, ezért megrendeltem.

Viszont, most jön a viszont... mikor kézhez kaptam egyáltalán nem tetszett, öregesnek éreztem, és évekig a polcomon porosodott. Hozzá sem értem.

Két hónapja átrendeztem a dolgaimat, és a kezembe akadt a parfüm, amit több éve rendeltem. És döbbenetes mód, most meg tetszik.

Azóta ezt használom hétköznapokra. Viszonylag tartós, nagyon nőies illat.

Ha elfogy, biztos, hogy újra fogom rendelni, mert magabiztosnak érzem magam, amikor viselem, és már többen megdícsérték rajtam.

Úgy látszik, hogy 19-20 éves fejjel nem tetszett, de most már annál inkább. :)

Inkább a 20-22 év feletti korosztálynak ajánlom. De egy elegáns, fiatalos, 40-es nőn is nagyon jól mutathat.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Azóta ezt használom hétköznapokra. Viszonylag tartós, nagyon nőies illat.

Úgy látszik, hogy 19-20 éves fejjel nem tetszett, de most már annál inkább. :)

Anettke

2018. szeptember 19.

Sokáig gondolkodtam, hogy mi legyen ezzel a parfümmel...

Mikor piacra dobták rendeltem belőle mintát, és azóta sem győzöm mondani, hogy: Lányok! Ha van rá mód, ne ítéljetek elsőre a minták alapján! Soha!
Engem annyira elüldözött a kipróbálása után, hogy évekig felé sem néztem. Egy olcsó pacsulira emlékeztetett, ami tipikus AVON illatnak lett leírva! Az én értelmező kéziszótáramban legalábbis..!

Aztán 3-4 hónappal ezelőtt szembejött velem újra. Hmm.. mondom ennek a nevére emlékszem, de ez az üveg. Helóka! Ismerjük egymást?

Tudjátok milyen volt? Mint mikor a gimiben voltak azok a srácok, akik kis pehely bajuszt növesztettek, hogy ezzel örök cölibátust fogadhassanak.
Ezek a srácok most megborotválkoztak és egy igazán sármos, erőteljes férfi képét mutatják. Találkoztál velük újra, annyi év után, és totál beindultál rájuk! ;)

Én nappalra használom, munkába, meetingre, előkelő megjelenést ad, nem hivalkodó.
Erre is sokan megfordulnak, de nálam jelenleg az Attraction a favorit! :)))

Anettke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Sokáig gondolkodtam, hogy mi legyen ezzel a parfümmel...

Erre is sokan megfordulnak, de nálam jelenleg az Attraction a favorit! :)))

jazmera

2018. szeptember 18.

Nem elég tartós viszont isteni illata van.

jazmera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nem elég tartós viszont isteni illata van.

radioaktiva

2018. szeptember 10.

Értelmezhetetlen lepkepuki. Szerencsére fénysebességgel elillan.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Értelmezhetetlen lepkepuki. Szerencsére fénysebességgel elillan.

Valerie13

2018. szeptember 10.

A kis "táskaparfüm" verzióját kaptam ajándékba ami nálam pillanatok alatt elfogyott. Annyira nem vagyok rajongója a fás illatoknak, de ez megfogott. Nem túl erős a fás illat, a jázmin miatt szerintem azok is kedvelni fogják akik a virágos illatokat szeretik. :)

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

abicicaaa

2018. július 28.

Idosebb korosztaly illata, szerintem. Edesanyam egy ideig odavolt erte, halistennek mar nem. Ki nem allhattam rajta, legalabb 10 evvel oregitette. Nem tul tartos. Megvan az a tipikus avonos hatterillat..nem latok benne semmi egyedit.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

senskin

2018. július 27.

Az Always és az EVE illatok mellett ő az egyetlen remény itt az Avonos parfümök között. Tényleg szép lett. Akár ajándékba is adnám :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Fannii15

2018. július 6.

nagyon kellemes illata van és ha reggel befújom magam még este is érezni (nem viszem túlzásba 2-t szoktam fújni) és sokáig elég, szinte csak ennek a parfümnek az illatát szeretem magamon

Fannii15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. április 28.

Az egyik legjobb Avonos parfüm amit próbáltam. Karácsonykor kaptam ajándékba,azóta használom és rettentően imádom. Nem az a jellegzetesen büdös,mű verzió. Egész tartós,nem egy könnyen elillanó fajta.

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 28.

kittialetta

2018. február 16.

Nagyon jó, anyukám második kedvenc illata, és nekem emiatt idősebb, elegáns nőkhöz illő illat- de hozzajuk nagyon! Szupertartós.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol