KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2999 Ft

Indiai jázmin, a pézsma és a fás illatjegyek harmonikus kombinációja, mely energiával teli, nőies parfümben ölt testet.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-fás

Illatösszetevők: jázmin, pézsma szantálfa

Ár: 2999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2500 , Eladó: mynameisestherr
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest; Miskolc, fizetés: Személyesen
Ár: 1200 Ft , Eladó: d.krisztina
Állapot: Párszor próbált., Helyszín: Budapest, II.-ker., fizetés: Személyesen átvehető Budapesten: Széll Kálmán tér, Hűvösvölgy, Pesthidegkúton bárhol. Postázom is.

Nikosia

2017. szeptember 13.

Nem az én illatom, nekem édes.

Nikosia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nem az én illatom, nekem édes.

Lina1105

2017. szeptember 13.

Olyan kis semmi illat. Alapvetően kellemes lenne, de iszonyú hamar eltűnik. Egy pici mintám van, azt elhasználgatom, de normál méretben tuti nem veszem meg.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Karolin99

2017. augusztus 1.

Szeretem az illatát, ám véleményem szerint hamar elillan. Könnyed, friss és fiatalos nyári illat. A higított változatának illata kissé jobban tetszik, ezt a kettőt együtt használom,hogy tartósabb eredményt érhessek el vele. Akciósan vettem meg, így nem bántam meg.

Karolin99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

szabrina000

2017. augusztus 1.

Szerintem szuper illata van, és tartós is.

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szerintem szuper illata van, és tartós is.

Krivszi

2017. július 28.

Imádom. Imádom, imádom. Anyukámtól kaptam még mikor bejött, talán húsvétra? Nagyon tartós illata van, reggel befújom magam, este a párom megjegyzi, hogy érződik még. (Szerencsére ő is szereti rajtam.) Folyamatosan újra rendelem, megunhatatlan.

Krivszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

miti08

2017. június 30.

Egy pici, táskába bedobós változatom van meg belőle. Nagyon jó az illata, leginkább a jázminhoz tudnám hasonlítani. Valahogy nem fogott meg annyira,ezért nem veszem meg belőle a nagyobbat. Olyan elmegy kategória. Egyébként tartósnak mondanám.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

Ada992

2017. június 18.

Vettem belőle egy 10 ml-s miniparfümöt. Kellemes,édes,csajos.Szerintem jóra sikeredett. Nem álmaim parfümje,de ahhoz képest hogy Avonos szerintem nagyon jó. Közepesen tartós.

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Kicsibabos

2017. június 16.

Nagyon jó az illata és eléggé tartós...fogok még rendelni belőle.

Kicsibabos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Nagyon jó az illata és eléggé tartós...fogok még rendelni belőle.

Hoslaura5

2017. június 9.

Miniparfumben probaltam.Nekem tul edes az illata,a tartosaga nagyon jo.:)

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Miniparfumben probaltam.Nekem tul edes az illata,a tartosaga nagyon jo.:)

PerfumePippi

2017. április 26.

A szirupos-édes-gyümis szentháromság (ld. még P.Chic, és Luck) legjobban teljesítő tagja. A dizájn (így fotóról megtekintve is) kifejezetten ötletes. Maga az illat valamire hasonlít, de nagyon - lehet, hogy magára, lehet, hogy valamelyik ismertebb elődjére - nekem konkrétan Ferragamo Incanto Lovely Flowerét juttatta eszembe: ugyanaz a friss gyümölcsösség jellemzi az első pár percben. Számomra ezért emészthetőbb darab, mint a P. Chic, de aztán ez a gyümölcsösség a gumicukros hatásig mélyül és cukrosodik, erősen szintetikussá válik rajtam. Mindemellett illékony, nem tartós - ha tetszene és hordanám, valószínűleg a szokásos egy helyett kétszer kellene egy nap frissítenem az illatot.

PerfumePippi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol