KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3699 Ft

Indiai jázmin, a pézsma és a fás illatjegyek harmonikus kombinációja, mely energiával teli, nőies parfümben ölt testet.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-fás

Illatösszetevők: jázmin, pézsma szantálfa

Ár: 3699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1800 , Eladó: Gabby
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Ráckeresztúr. Érd, Budaörs, fizetés: --
Ár: 2800 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

abicicaaa

2018. július 28.

Idosebb korosztaly illata, szerintem. Edesanyam egy ideig odavolt erte, halistennek mar nem. Ki nem allhattam rajta, legalabb 10 evvel oregitette. Nem tul tartos. Megvan az a tipikus avonos hatterillat..nem latok benne semmi egyedit.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

senskin

2018. július 27.

Az Always és az EVE illatok mellett ő az egyetlen remény itt az Avonos parfümök között. Tényleg szép lett. Akár ajándékba is adnám :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Fannii15

2018. július 6.

nagyon kellemes illata van és ha reggel befújom magam még este is érezni (nem viszem túlzásba 2-t szoktam fújni) és sokáig elég, szinte csak ennek a parfümnek az illatát szeretem magamon

Fannii15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. április 28.

Az egyik legjobb Avonos parfüm amit próbáltam. Karácsonykor kaptam ajándékba,azóta használom és rettentően imádom. Nem az a jellegzetesen büdös,mű verzió. Egész tartós,nem egy könnyen elillanó fajta.

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 28.

kittialetta

2018. február 16.

Nagyon jó, anyukám második kedvenc illata, és nekem emiatt idősebb, elegáns nőkhöz illő illat- de hozzajuk nagyon! Szupertartós.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

zsofi7707

2018. február 10.

Az illatát imádom, az egyik kedvenc parfümöm. Lehetne tartósabb, 3-4 óra elteltével már nem igazán érzem, de egy ilyen árkategóriás parfümtől talán nem is várom el

zsofi7707
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

miako

2018. január 12.

Második kedvenc Avon parfümöm! Imádom

miako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Második kedvenc Avon parfümöm! Imádom

Kisscsajszika

2017. november 25.

Eredetileg ajándéknak vettem egy nagy akció keretén belül, de annyira magával ragadott az illata, hogy megtartottam magmanak és azóta már a második üveggel használom.

Kisscsajszika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

NikolettSzabo

2017. november 12.

Ez a parfüm valami hihetetlenül varázslatos illattal rendelkezik. Igazán nőies, hosszan tartó illata van. Ár-érték arányban is tökéletes. Régóta használom, nem is tervezek mellőle elpártolni. 😀 Bátran ajánlom mindenkinek.

NikolettSzabo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Katka0716

2017. november 6.

A másik kedvenc Avonos parfümöm! Nagyon jó az illata és tartós. A munkahelyen kérdezte egy nő, hogy mivel vagyok befújva, mert nagyon finom illata van, én nem is gondoltam, hogy lehet még érezni, mert reggel(fél8körül) sietve fújtam be magam vagy 3 fújással és az eset pedig délután 1-2 között történt :) azóta még jobban szeretem :D

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol