KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3299 Ft

Indiai jázmin, a pézsma és a fás illatjegyek harmonikus kombinációja, mely energiával teli, nőies parfümben ölt testet.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-fás

Illatösszetevők: jázmin, pézsma szantálfa

Ár: 3299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2500 , Eladó: mynameisestherr
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest; Miskolc, fizetés: Személyesen
Ár: 1499 Ft , Eladó: Hell
Állapot: használt, a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest XIX. kerület, fizetés: személyes átvétel, posta, Webox, Foxpost (akár házhoz is)

kittialetta

2018. február 16.

Nagyon jó, anyukám második kedvenc illata, és nekem emiatt idősebb, elegáns nőkhöz illő illat- de hozzajuk nagyon! Szupertartós.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

zsofi7707

2018. február 10.

Az illatát imádom, az egyik kedvenc parfümöm. Lehetne tartósabb, 3-4 óra elteltével már nem igazán érzem, de egy ilyen árkategóriás parfümtől talán nem is várom el

zsofi7707
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

miako

2018. január 12.

Második kedvenc Avon parfümöm! Imádom

miako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Második kedvenc Avon parfümöm! Imádom

Kisscsajszika

2017. november 25.

Eredetileg ajándéknak vettem egy nagy akció keretén belül, de annyira magával ragadott az illata, hogy megtartottam magmanak és azóta már a második üveggel használom.

Kisscsajszika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

NikolettSzabo

2017. november 12.

Ez a parfüm valami hihetetlenül varázslatos illattal rendelkezik. Igazán nőies, hosszan tartó illata van. Ár-érték arányban is tökéletes. Régóta használom, nem is tervezek mellőle elpártolni. 😀 Bátran ajánlom mindenkinek.

NikolettSzabo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Katka0716

2017. november 6.

A másik kedvenc Avonos parfümöm! Nagyon jó az illata és tartós. A munkahelyen kérdezte egy nő, hogy mivel vagyok befújva, mert nagyon finom illata van, én nem is gondoltam, hogy lehet még érezni, mert reggel(fél8körül) sietve fújtam be magam vagy 3 fújással és az eset pedig délután 1-2 között történt :) azóta még jobban szeretem :D

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Majida

2017. október 20.

Nagyon kellemes édes illata van nagyon szeretem ezt a parfümöt tartossága 4 óra hossza nekem pont elég biztosan újra veszem.

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

flepike

2017. október 12.

Keveset fújok magamra ebből a parfümből, mert elég erőteljes illata van ahhoz, hogy sokáig érezzem magamon. Viszont ha az adagolás terén átesek a ló túlsó oldalára, már émelyítő. Kellemes púderes az illata, "elegáns" illat. Olvasom a kommenteket és meglepnek, mert rajtam tartós. Van olyan eset, hogy nap végén is érzem az illatát.

flepike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Barbizero

2017. október 4.

Kellemes illatú, picit édeskés. Rengeteget szoktam használni. Egyetlen negatívuma, hogy nem valami tartós

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Csreka

2017. október 2.

Nagyon szeretem az illatát, pedig az Avon parfümöket nem szeretem, mert nagyon sokan használják.

Sajnos nem tartós az illata, ezért -1 csillag.

Csreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Sajnos nem tartós az illata, ezért -1 csillag.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol