KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2018. október 29.

Arcradírral és habzó arclemosóval is használom. Valamivel hatékonyabb vele dolgozni, mint kézzel. Ezért az árért megfelelő a hatása. Nem haszontalan, majd ecsettisztításra fogom kipróbálni.

tiszaboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 29.

kingh

2018. július 18.

Reggel és/vagy este szoktam használni gél állagú arctisztítómhoz. Szépen leszedi az elhalt hámsejteket, felfrissíti az arcbőrömet és tisztábbnak érzem.

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Azurlepke

2018. május 30.

Amég nem volt elemes arctisztítóm addig ezt használtam.

Azurlepke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Amég nem volt elemes arctisztítóm addig ezt használtam.

Dorci24

2018. május 11.

Egyik szülinapomra kaptam, de sokáig nem tudtam mit is kezdjek vele, mert nekem nem vált be arctisztításhoz. Majdnem 1 évvel később kipróbáltam agyagos arcmaszk leszedéséhez. Na ahhoz tökéletesen bevált nekem. :) Azért kap csak 4 csillagot, mert az eredeti funkcióját számomra nem tölti be

Dorci24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Nagyon szerettem használni! De vigyázni kell, nehogy túl erősen nyomjuk az archoz és durván dörzsöljük. Fimoman kell és akkor meghozza idővel az eredményt.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Vichy

2018. február 14.

Nagyon szeretem, a használata után puhább az arcom tőle. És mintha csökkent volna a pattanások megjelenése is az arcomon, aminek kifejezetten örülök.
Ára sem vészes, szerintem nagy jó kis cucc, csak ajánlani tudom. :)

Vichy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Ára sem vészes, szerintem nagy jó kis cucc, csak ajánlani tudom. :)

csibike100

2018. február 6.

Nagyon jó, esténként szoktam használni a gél állagú arctisztítómmal és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokkal hatékonyabban tudom megtisztítani az arcomat mintha kézzel vinném fel az arctisztítót.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Vevep92

2018. január 23.

Van egy külön arctisztításra, és egy a kisebb ecsetek tisztítására. Mindkét használati módban helyt áll. Megéri az árát.

Vevep92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Theodora

2018. január 4.

UPDATE: ecsetek tisztítani tökéletes!!! :O Egyszer fogtam, kipróbáltam és meglepett, mennyire bevált. Sokkal gyorsabban megvan a macera és alaposabb is az eredmény.

Jó ideje használom már, igazából nélküle is megvoltam. Számomra ez egy tökéletesen haszontalan termék, enélkül is sikerül az arcmosás, illetve ezzel sem eredményesebb. Nehéz megfogni, mert a valóságban elég kicsi, rosszul tapad.

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

kervivena

2017. december 26.

Minden este használom. Nagyon meg vagyok elégedve, mert nem durva a söréi, szerintem ezzel a termékkel és sokkal látványosabb és érezhetőbb a tisztítás.

kervivena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.