KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

Ár: 300 Ft+posta vagy csere , Eladó: ilcs89
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vichy

2018. február 14.

Nagyon szeretem, a használata után puhább az arcom tőle. És mintha csökkent volna a pattanások megjelenése is az arcomon, aminek kifejezetten örülök.
Ára sem vészes, szerintem nagy jó kis cucc, csak ajánlani tudom. :)

Vichy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Ára sem vészes, szerintem nagy jó kis cucc, csak ajánlani tudom. :)

csibike100

2018. február 6.

Nagyon jó, esténként szoktam használni a gél állagú arctisztítómmal és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokkal hatékonyabban tudom megtisztítani az arcomat mintha kézzel vinném fel az arctisztítót.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Vevep92

2018. január 23.

Van egy külön arctisztításra, és egy a kisebb ecsetek tisztítására. Mindkét használati módban helyt áll. Megéri az árát.

Vevep92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Theodora

2018. január 4.

UPDATE: ecsetek tisztítani tökéletes!!! :O Egyszer fogtam, kipróbáltam és meglepett, mennyire bevált. Sokkal gyorsabban megvan a macera és alaposabb is az eredmény.

Jó ideje használom már, igazából nélküle is megvoltam. Számomra ez egy tökéletesen haszontalan termék, enélkül is sikerül az arcmosás, illetve ezzel sem eredményesebb. Nehéz megfogni, mert a valóságban elég kicsi, rosszul tapad.

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

kervivena

2017. december 26.

Minden este használom. Nagyon meg vagyok elégedve, mert nem durva a söréi, szerintem ezzel a termékkel és sokkal látványosabb és érezhetőbb a tisztítás.

kervivena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Sztellus

2017. december 25.

Nagyon szépen tisztít és masszírozza az arcomat. Mindenképp veszek még belőle, mert ilyen jó termékem még nem volt.

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

evievi

2017. december 23.

Jó kis segitsèg arctisztitáshoz ,èn hasznàlom szàrazon arcmaszírozàshoz igy is leszedi az elhalt hàmsejteket....sőt

evievi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Marcsika0720

2017. december 18.

Nekem nagyon bejön ez a kis kefe. Már régóta használom. Segíti a mélyebb tisztítást. Először kicsúszott mindig a kezemből de rájöttem egy technikára így könnyen megtudom fogni. Jól működik habzó arctisztîtóval és arcradírral is. Az ára kedvező, ennyiért simán megéri kipróbálni. A használatával sokkal tisztábbnak érzem az arcom.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

babóca

2017. december 4.

Habzó arctisztítóval és arcradírral is használom, szerintem hatékonyabb, mint amikor kézzel viszem fel a termékeket.

babóca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

melindae

2017. október 9.

Csillagos ötös! Akármilyen szappannal, arctisztítóval (hab, zselé) kombinálva radíroz, masszíroz.

melindae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 9.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!