KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2899 Ft

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde
Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia
Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: 2899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Far Away és társai
Ár: 1000/8db , Eladó: Krisz78
Állapot: 1 szaglás hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák, Jászai, vagy utalás után posta+ktg
Ár: 2200 Ft , Eladó: Vizililiom
Állapot: a képen látható a fogyás, Helyszín: Budapest, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AnnaR

2017. november 14.

Megvan az a kor, mikor jó hordani, nem tiniknek való illat, de amúgy kellemes. Kevés mennyiségben tökéletes :) Én télen szoktam használni, akkor se mindig, picit erősnek tartom én is, de néha jól jön ez az intenzív illat. Csak a túlzott édes illata miatt jár neki a 4 csillag.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

cattitude

2017. november 13.

szörnyen utálom ezt a parfümöt, asszem ezen a terméken élem ki igazán az Avonos parfümutálatomat (leszámítva a Közép-Amerikában még kapható Winket, azt szívesen megvenném most is), mert nekem mindegyik jellegtelen, unalmas húsvéti kölni, de mind közül a Far Away a legunalmasabb és a legjellegtelenebb (na jó, amúgy a Pur Blanca is versenyben van). édeskés, tartós, de amúgy se íze, se bűze, nincs karaktere, ennél még az öblítőm illata is izgalmasabb és minőségibb. ajándékba sem kéne, a világból ki lehet kergetni vele, pedig nem vagyok az olcsó parfümök ellen, de ez borzalmas szerintem.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

szevin007

2017. november 13.

Kifújáskor rémes, de 5-10 perc elteltével számomra egy nagyon finom, viselhető illattá válik. Attól a pillanattól kezdve viszont tetszik. Elhasználom, de nem veszem újra!

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

fuge7

2017. november 12.

Ajándékba kaptam, magamtól eszembe se jutott volna hogy megvegyem, nem vagyok nagy rajongója az azonos parfümöknek. Ez azonban kellemes meglepetés, hétköznapokra tökéletes, tartós, finom illat. Golyós kis hengeres formában van meg, ami nagyon praktikus. 4*

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

elizacreme

2017. november 11.

Nagyon szeretem, finom, nőies illat.
Ez ízlés kérdése, én pl. a citrusos illatokat ki nem állhatom. ( Dolce Gabanna - Light Blue) .
Újra fogom venni. 3 hónapig bírta, közepesen tartós.

elizacreme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Nagyon szeretem, finom, nőies illat.
Újra fogom venni. 3 hónapig bírta, közepesen tartós.

bobherceg80

2017. november 7.

Csodás,finom vaníliás krémes illat,olyan fiatal anyuka illat.Szeretetet,és melegséget sugároz.Jó érzés,ha körülvesz.Annyi,hogy az elején,fújáskor még nagyon tömény,de nemsokára már kellemes,és megnyugtató.

Update:Egy csodás télapós élmény kapcsolódik nekem ehhez az illathoz,önfeledt,varázslatos délután,olyan,amiről gyerekkoromban is csak álmodhattam.Azóta ez a november-decemberi illatom.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

emeseee6

2017. november 5.

Egy vegyifegyver. Szuros ,bantoan eros gagyi. Semmi kifinomultsag.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Egy vegyifegyver. Szuros ,bantoan eros gagyi. Semmi kifinomultsag.

Csobanka

2017. november 5.

21 éves voltam, amikor névnapomra kaptam. Akkoriban nagyon életvidám és felfedező kedvű voltam, télre használtam és nekem nagyon megfelelt. Imádtam bár tényleg egy erős illat és szerintem a húszonkevés éveseknek lehet jó választás. Én akkoriban mentem ki Isztambulba tanulni - engem ezekre az időkre emlékeztet. Ahogy ma már se 21, se kalandvágyó nem vagyok, már ez az illat sem lenne most megfelelő. Az Avon parfümök között egy magasabb minőséget képvisel de nem egy Dior J'adore, irreális elvárásokat nem érdemes ezzel szemben támasztani.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

nicolekitti

2017. november 5.

Tömény, émelyítő vanília illata van, azóta vagyok rosszul ha csak vanília szagot érzek, hogy ezt megszagoltam.

nicolekitti

lbrigitta04

2017. október 25.

Erős illat, de az árához képest tényleg tartós. Én szerettem, és nagyon sokan dicsérték rajtam, egymás után többször is. Mindig jó érzés fog el, ha megérzem valakin az illatát.

lbrigitta04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.