KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde
Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia
Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Avon Far Away EDP
Ár: 700 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 20 ml parfüm, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén
Ár: 600 , Eladó: peppi
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy postai úton előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mesike91

2018. június 21.

A márkától örök kedvenc, ami idősebbeknek is jól áll. Nagyon tartós, egyedi. Közben rájöttem, hogy van még két limitált parfüm Avonéktól, ami nagyon bejött, csak sajnos már nem kapni.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

spavanilly

2018. június 14.

Kb. 10- en pár évvel ezelőtt, kicsivel idősebb barátnőm büszkén mutatta meg kedvenc parfümjét. EZ volt az.
"Én még őszinte ember voltam" és a huszonévesek heves mindenttudásával kissé sem eufemisztikusan közöltem vele, hogy nekem ez nem, NAGYON NEM, és sohasem, jól meg is bántva Őt ezzel...

Szóval eltelt pár év, és talán azért is, mert lehiggadtam, meg tudtam látni ennek az illatnak a lágyan vaníliás letisztultságát, elegáns, de nem hivalkodó nőiességét.

Egyszóval megtetszett. Egyenlőre csak mini kiszerelésben van meg, mert tulajdonképpen még mindig nem hiszem el, hogy ennyit változott volna az ízlésem.

Off:
Pedig De.
Pl. már sosem bírnám használni egykori kedvenc kölnimet, a Pur Blanca Blush-t. Pedig imádtam, de már nem tudok azonosulni vele.

Más:
Nagyon sokan írjátok, hogy melyik parfüm milyen évszakra/ napszakra/alkalomra való, ami valóban hasznos infó nekünk...szóval azoknak a nőknek akik abban a szerencsés helyzetben vannak, hogy több illat közül is választhatnak...de
Elárulom, hogy életem első, számomra komolyabb darabja egy Vanderbilt volt.
Ezt 13 évesen kaptam egy ismerősünktől.
Egyáltalán nem illett hozzám, mégis boldogan használtam, és örültem, hogy nem csak a lila Limara dezodort kaphatom le a polcról.

Más világ volt, most már rengeteg jó, megfizethető árú illat van a piacon, nem mellékesen van mód a teszterekkel kísérletezni...
szóval azoknak a Krémmánia- olvasó fiatal csajsziknak, akiknek jelenleg csak egy alkalmi illatuk van üzenem:
Ez valószínűleg az évek múlásával változni fog...és akkor már Nekik is lesz saját, tapasztalatokon alapuló ízlésük...
És majd senior Krémmánia tagként Ők is leírják 1-1 parfüm véleményezésénél, hogy szerintük melyik évszak/ napszak/ alkalom illata...

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Off:
Pedig De.

Más:
Elárulom, hogy életem első, számomra komolyabb darabja egy Vanderbilt volt.
Ezt 13 évesen kaptam egy ismerősünktől.

AVP

Korcsoport: >54
2018. június 9.

Lassan húsz éve használom. A még kapható régi avonos illatok közül ez az örök kedvenc, bár én alapjáraton szeretem a vaníliás parfümöket. Határozott, intenzív és tartós illat, ami számomra szintén fontos. Másik kedvenceimmel felváltva használom, így sose unom meg, és mindig meglep, h még mindig mennyire jó. :)

AVP
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.

PinkAlien

2018. május 26.

Szintén az első "komolyabb" parfümöm ez volt, nagyon szerettem az édeskés illatát.
Azóta se volt ilyenem, gondolkozom az újravásárlásán :)

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Azóta se volt ilyenem, gondolkozom az újravásárlásán :)

pappveronika30

2018. május 25.

Első igazi parfümöm volt még gimnázium első tagozatban, imádtam,de most már meguntam,és más illatokat szeretek.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Fairy0124

2018. május 23.

Nem használom sűrűn, de mikor magamra fújom nagyon-nagyon szeretem az illatát, és a Summer White Sunset mellett ez a másik legtartósabb parfüm, amit ismerek. Elég édeskés, vaníliás az illata nekem, amit nagyon szeretek.

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

hrrr

2018. április 29.

Elsőre nagyon tetszett az illata, de tartósan nem tudom használni mert engem émelyít hosszú távon az illata. De egy-két alkalommal be lehet vállalni :)

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Kittyke27

2018. április 23.

Mama, anya, évek ota csk ezt használja! És néha én is :) nem megy el hamar az illata ami plusz pont

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Kitti0803

2018. április 15.

Elsőre nagyon finom illata van, viszont rajtam van egy mellékillata, ami engem zavar. Kár érte, de azért egy próbát megért.

Kitti0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

hdori23

2018. április 12.

Nagyon szerettem..egy ideig .. aztán rájöttem hogy nekem ez túl édes és tömény, úgyhogy kicsit hamyagoltam , de főleg a hidegebb időszakban használtam.

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.