KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3099 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3099 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3099 Ft

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde
Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia
Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Ár: 3099 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Far Away és társai
Ár: 1000/8db , Eladó: Krisz78
Állapot: 1 szaglás hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák, Jászai, vagy utalás után posta+ktg
Ár: 2200 Ft , Eladó: Vizililiom
Állapot: a képen látható a fogyás, Helyszín: Budapest, fizetés: lásd a leírásban

eszci

2017. szeptember 21.

Karakteres, tartós illat, inkább télen használom.

eszci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Karakteres, tartós illat, inkább télen használom.

googles

2017. szeptember 4.

Erős, olcsó orientális illat. Nekem kifejezetten az olcsó hatást adja, ezért nem adok neki sok pontot. Viszont hatósugara és tartóssága a tapasztalatom szerint jó (én sose használtam, de akin éreztem, ott levakarhatatlan). Ezt sokan szeretik, ezért kap még 1 pontot. Illetve mert végülis el lehet viselni...

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

emesee555

2017. augusztus 25.

Kellemes és könnyen felismerhető,egyedi illata van. Viszont kicsit erősnek találom néha.

emesee555
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

mancus2

2017. augusztus 16.

Egy régi barátnőm anyukája használja nagyon régóta, én nem tudom elképzelni magamon, de ennek ellenére finom, tartós illat :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Jucus85

2017. július 19.

U.i. Amennyire utáltam most annyira megszerettem.veszek is egy 100 mlst most láttam a katalógusban.nehogy valaha is eltűnjön berendelek belőle.

Szerintem ide hozzánk ebből is silányabb jutott!Az USA beli Far away 4.75 pontot kapott.Nem hiszem hogy az orruk más!😢

U. Rendeltem egy mintát és ha magamra kenem egédz nap a kezem szaglászom.azt hiszem megtetszett.

Ez az egyetlen avonos parfüm ami nem tetszik,de nem szólóm le lehet valakinek ez a kedves!annyi avon elleni vélemény van,szerintem szerethető és jó parfümjei vannak főleg akciósan megérik,majdnem minden illatból van 30 millis, van hogy ezresért!egy drogerias parfüm ilyen minőségben mimimum 5ezer,azt meg nem mindenki tudja megfizetni!

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

larka95

2017. július 1.

Ez az illat szörnyű, rendkívül émelyít. Az egyik legrosszabb parfüm, amit valaha próbáltam.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Giside

2017. június 15.

Az illata a regi klasszik. Se tobb se kevesebb. 😊
Bar nekem tetszik az illat maga megis attol felek hogy mindenhol szembe johet. Es szembe is fog, mert sok embernek ez egy alap illat. Ugy szoktam csinalni, hogy 3-4-5 illatom van otthon, egy ketto olcsobb kommerszebb a tobbi az ami eppen megtetszik. Na ez egy atlag alap illat lesz, boltba jarosba, ide oda rohangalosba.
A tartossaga eleg jo, tetszik.

Giside
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Az illata a regi klasszik. Se tobb se kevesebb. 😊
A tartossaga eleg jo, tetszik.

csemezb

2017. június 12.

Imádom!!! Több üveggel elhasználtam már, egy ideig nem volt az Avon katalógusban, aztán kerestem másik parfümöt, most megint láttam, erősen esélyes, hogy rendelek! :)

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Fancsusz97

2017. június 8.

Ez volt életem első AVONos parfümje, és egyszerűen szerelmes vagyok ebbe az illatba! Tény és való, hogy elég erős, én is csak akkor szoktam használni, ha valami olyan helyre megyek vagy alkalom van. Nagyon tartós és árban is tökéletes, gyakran van akcióban.

Fancsusz97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

hlea

2017. június 1.

Pusztítóan büdös! Olcsó, tolakodó illat, ami beeszi magát az orrodba és kétségbeesetten kapkodhatsz egy kis oxigén után. Jil Sander Sun-ja fojtogat még hasonlóan. Nem vagyok egy finnyás picsa, de az orrom sajnos érzékennyé vált, ahogy betöltöttem a 30-at. A művi illatanyagok, amikkel az Avon is dolgozik, különösen irritálják (fejfájás, émelygés, olykor tüsszögés), de az illatai közül talán ez a legkellemetlenebb. Vesztemre a közvetlen kolléganőm kedvence volt. Szerencsére elfogadta, hogy míg ő nőiesnek érzi magát tőle, nekem felér egy fejemre húzott nylonzacskóval, ezért munkanapokon mellőzte.

hlea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.