KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   9 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 1994

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: ylang-ylang, narancs, kókusz, őszibarack, karo karounde
Szívjegyek: jázmin, illatcserje, rózsa, ibolya, gardénia
Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, borostyánkő

Avon Far Away és társai
Ár: 1000/8db , Eladó: Krisz78
Állapot: 1 szaglás hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák, Jászai, vagy utalás után posta+ktg
Ár: 2200 Ft , Eladó: Vizililiom
Állapot: a képen látható a fogyás, Helyszín: Budapest, fizetés: lásd a leírásban

csakmoni

2018. február 25.

Tegnap egy előadáson bevonult az előadóterembe valaki ebben, és betöltötte azt a hatalmas légteret. Sosem tetszett, de a tegnapi "élmény" megdöbbentő, gyomorforgató volt. (Ilyenkor persze eszembe jut, hogy talán az én parfümöm is zavarhat valakit....)

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

Scisaili

2018. február 25.

Egyik régi nagy kedvenc. Tömény az illata de én ezt szeretem, főleg a téli és hideg napokon. Nyáron kicsit sok tud lenni de arra az évszakra van másik kedvenc. :)

Scisaili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

coffeegirl

2018. február 19.

Egyik nagy kedvenc az Avonos parfümök közül, ez az az illat, amit mindig éreznek rajtam és kérdezik, hogy mi ez. Lehet kissé tömény az illata, de talán pont ettől olyan tartós, ráadásul engem a régi kamasz éveimre emlékeztet, talán ezért is szeretem annyira, mert sok szép dolog felidéződik bennem :) Árban is teljesen rendben van, figyelni kell az akciókat az újságban ;)

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Encilla

2018. február 17.

Tutti frutti. Unalmas, egysíkú, tolakodó cukorszirup.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Tutti frutti. Unalmas, egysíkú, tolakodó cukorszirup.

ndorisz1996

2018. február 8.

Nagyon sokáig ez volt az az illat, amire azt mondtam, ezt én vagyok. Később eljött az idő, amikor elkezdtem másokat is használni felsőbb kategóriából, majd szépen lassan feledésbe merült, de ha valakin megérzem, még mindig az a tini jut eszembe, aki annak idején megőrült ezért az illatért. Az üvege elegáns, a nyakán a dísz nagyon tetszik. Az idő múlásával majd lehet újra veszem. :)

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

nyusszkoo27

2018. február 7.

Nem szokott hanyingerem lenni parfumtol, de ez annyira tomeny émelyítő h nem birom elviselni se magamon se Mason. Tul sok.

nyusszkoo27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Anett0721

2018. február 5.

Bársonyos ősz-illat. Ha az októbert üvegbe lehetne zárni, ő lenne az. (nem olyan éles mint a november, mert az a fagyosabb-fanyarabb YR So Elixir Purple lenne, de nem is szeptember, mert az nekem a nyárvegi perzselő szafaris Kenzo Jungle lenne)
Tényleg bársonyos, olyan, mint amikor felveszem a csinos bokacsizmát a melegszínű poncsóval, de még rajtam a napszemüveg mert a sárga faleveleken keresztül még simogat a Nap. Édes, de nem foljtogat, hanem átölel.

Nagyon kíváncsi vagyok, ha felfújnám egy nyári napon, vajon elrepítene-e valami ezeregyéjszakai kirándulásra az éj leple alatt, szerintem képes lehet rá..(elvégre orientális és fűszeres)..de amíg ki nem derítem, addig instant október! Nagyon tartós, ez vitathatatlan.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Hoogie

2018. január 30.

Egy időben nagyon szerettem és odáig voltam érte főleg az üveggel megjelenéseért...Ma már utálom,ne haragudjatok,de ez nekem túl bódító túl édeskés cukorsokk....egyáltalán nem visszafogott illat.Nem tetszik már és mikor megvolt akkor sem volt tartós illat számomra...2 csillag mert amúgy jól néz ki de ezen kívül semmi jót nem tudok róla mondani.

Hoogie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Nikolaj

2018. január 17.

Anyukám kapta ajándékba és kipróbáltam. Szerintem elég kellemes, hosszan tartó illat.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Szimbike

2018. január 10.

Kis kiszerelésű volt meg nekem. Régen nagyon tetszett a katalógusban. De magamon olyan... Istenem, szabadítsatok meg tőle örökre!!! Még a vanília illatjegy sem tudta megmenteni. Régi könyveket frissítettem fel vele, az lett a sorsa. :(

Szimbike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.