KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 949 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Avon.hu, 949 Ft

Ellenállhatatlan illat és gazdag habok kitűnő ötvözete; nagyszerű választás az esti fürdőzéshez.

• csokoládé- és narancsillattal
  • puhává teszi a bőrt
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

Ár: 949 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal 1000 ml
Ár: 1000 , Eladó: Szilva
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest 2.ker, fizetés: személyesen, posta, vagy csomagküldő. Más termékeim is vannak.

shaddix

2017. augusztus 26.

IMÁDOM!! :3 soha nem volt ilyen jó illatú habfürdőm, már talán ötödszörre veszem újra. szeretném a többi illatot is kipróbálni, de leragadtam ennél. palmolive csokis tusfürdőjével együtt a legjobb :D

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Jenniii92

2017. május 23.

Nagyon szeretem, tényleg olyan illata van, mint a zselés szaloncukornak. Jól habzik, nem kell sok belőle, sokáig érezni az illatát.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Barbinc

2017. május 23.

Kiszerelése gazdaságos,jól habzik, de az illata nem nyerte el a tetszésem

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Kiszerelése gazdaságos,jól habzik, de az illata nem nyerte el a tetszésem

Fabi95

2017. május 3.

Az egyik kedvenc habfürdőm, az illatát imádom (csokimániás vagyok :D) ..még nem csalódtam Avonos habfürdőben. Jól habzik, nem kell belőle sok.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Csibi8

2017. április 1.

Imádom ezt a habfürdőt.
Olyan az illata mint a zselés szaloncukornak és még fürdés után is érzem magamon az illatát :)
Nagyon jól habzik és ennyiért nagyon megéri megvásárolni :)

Csibi8
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

Imádom ezt a habfürdőt.
Nagyon jól habzik és ennyiért nagyon megéri megvásárolni :)

ferenczifanni

2017. február 5.

Habfürdők terén az Avon szerintem verhetetlen, ezt bizonyítja ez a termék is:) másodszorra vettem újra az egy literes kiszerelésűt, imádja az egész család, minden nap használjuk. Baromi kevés kell ahhoz hogy nagy, puha habok legyenek a kádban, és finom téli, narancsos csoki illat az egész házban:) én csak télre, őszre tudom elképzelni, így a hideg időben jól esik egy kis feltöltődés. Akciósan érdemes venni a literest, úgy szinte ingyen van:D

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

gittagal

2017. január 13.

Alapjáraton nem szeretjük az avont, senki nem használ ilyen termékeket a családba, de ez a "must have" kategória, elképesztően jó az illata és nagyon habzik. :)

gittagal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Monica83

2016. december 31.

Nekem retro élményem van tőle :) A régi zselés szaloncukorra emlékeztet :) IMÁDOM,
Habzik,nem szárít .

Monica83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Habzik,nem szárít .

cserryy

2016. december 4.

Isteni illat, semmi irritáció.

cserryy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

Isteni illat, semmi irritáció.

csokibeka

2016. november 17.

Évek óta használom az avon habfürdőit és szinte mindegyiket szeretem. Ez is remekül habzik és nagyon finom illata van, ami elég sokáig meg is marad. Semmi irritációt nem okoz, nem szárít. Most, hogy itt a hideg újra is veszem.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Színező anyag. (Piros)