KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1999 Ft

2015-ös megjelenésű orientális-virágos illat szederrel, rózsával és vaníliával.

Ár: 1999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1750 , Eladó: Poptie
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000, csere is érdekel , Eladó: Sziszilady
Állapot: 1-et fújtam a csuklómra, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyes átvétel, foxpost, postázom is

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

abicicaaa

2018. július 7.

Masfel eve talan nagyon szerettem, tetszett a kicsit keleties, misztikus illata, ami ugyanakkor megmaradt edesnek. Nagyon tartos, boron is, ruhan is, par high end parfum megirigyelhetne.
Keso osszel, es egesz telen használtam, utana mar fojtogatott. Az uveg feleig sem jutottam, azota ott porosodik.. Mar nem ertem mi tetszett rajta akkor. Sok emlek kot hozzá, nagyon sok, de akkoriban mintha mas ember lettem volna.
Idegen illat lett belole.
Csupán az erzeseim miatt adok 4*ot.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Idegen illat lett belole.
Csupán az erzeseim miatt adok 4*ot.

b5bea

2018. július 7.

Régóta vágytam rá, szemeztem vele a katalógusban. Furcsa módon a lepontozott Avon-os illatokhoz én vonzódom :D Egy meleg, erőteljes illatot kapunk, keleties beütéssel. Rajtam nagyon tartós vol, egy-egy fújással a csuklómra, fél nap múlva is éreztem! Ha nyáron ilyen jól működik rajta, szerintem ősszel még jobb lesz.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Bernu

2018. június 24.

Meglepődve látom,hogy le van pontozva,holott egy kellemes,meleg illat. Ősz végén és télen használom,kellemes édeskés illata van,ami rajtam tartós,de lehet azért,mert a hajamat is be szoktam fújni vele. Elég sokan dícsérték rajtam,én szeretem.

Bernu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

KisTigris

2018. április 22.

Mintát vettem, megtetszett, már itt a parfüm is. Édes nőies, de nem az a folytogatóan büdös. Imádom ahogy körbeleng, ez az én illatom!
Édesen virágillatú.

KisTigris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

Édesen virágillatú.

Gwenny

2018. március 15.

Rajtam egyszerűen katasztrofális. Amikor megérkezett egészen finom volt, vetekedett egy Chanel illatélménnyel...De hogy utána mi történt? Egy héten belül átváltott egy naftalinimádó, pacsulis nagyasszonnyá. Fuldoklottam tőle. Borzasztó.
Nyáron használtam(volna), de annyira megutáltam, hogy nincs az az isten, ami rávehetne arra, hogy télen is teszteljem.
Ami tud ILYEN lenni, az számomra tiltólistás.
Vége.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Ami tud ILYEN lenni, az számomra tiltólistás.
Vége.

Lory

2018. március 15.

Nekem ő tetszik egy picit jobban,mint az Imari Fantasy tesója.Azt is 3 csillagra értékeltem de a Fantasy egy gyenge 3-mas,míg az Elixír egy erős 3-mas:)
Egyszerű,sokat nem változó,lineáris vaníliás-szedres illat.A rózsát csak ritkán érzem ki belőle és nagyon gyengén,a vanília és a szeder a két fő összetevő,ahogy rajtam érződik.Erősebb,meghatározóbb illat,mint ahogy ebben az olcsó árkategóriában megszokhattuk az Avontól,valószínűleg a megosztottságát is ennek köszönheti.Na meg tény,hogy van akin kissé szintetikussá,olcsó hatású pacsulivá tud alakulni,én is éreztem már ilyet de sajnos ez a bőrkémia.Rajtam szerencsére nem ilyen,teljesen vállalható,kellemes inkább hűvösebb,őszi-téli időre való édeskés,füstös illat.Úgyhogy a közelgő tavasz nem az ő ideje lesz szegénynek de télen,kifejezetten az ilyen illatokra vágyom.Nagy kedvenc nem lesz,nem sznobság szól belőlem de rajta igenis érezhető,hogy nem egy divatház nagy műgonddal megalkotott kreálmánya.Ennyi pénzért egy "egynek jó" hidegebb időre való parfümnek meg fog felelni nálam.A tartóssága is rendben van nagyjából,nálam az is jobban teljesített mint a Fantasy változata.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Pocok96

2018. március 3.

Ajándékba kaptam, szeretem. Erős, határozott illata van, pont ez az ami tetszik benne!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Airina

2018. február 27.

Nagyon szeretem, finom, nőies illata van!

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Nagyon szeretem, finom, nőies illata van!

Viki986

2018. február 19.

Azért nem adok 5 csillagot, mert az illata nem érződik sokáig, de ezt egy 2000 Ft-os terméktől nem is várhattam volna el. Viszont az illata csodás. Gyümölcsös nőies, finom. Még a férfiak szerint is nagyszerű! :)

Viki986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

szabina971

2018. február 13.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban :D
Csatlakozok a többiekhez nagyon erős illata van.
Elhasználom valahogy ,de nem veszem meg többet.
Nem okoz bőrpírt ,és a kis üveg is aranyos,

szabina971
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban :D
Csatlakozok a többiekhez nagyon erős illata van.
Elhasználom valahogy ,de nem veszem meg többet.
Nem okoz bőrpírt ,és a kis üveg is aranyos,

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.