KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2599 Ft

2015-ös megjelenésű orientális-virágos illat szederrel, rózsával és vaníliával.

Ár: 2599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2000 Ft , Eladó: Esztiiiii
Állapot: próbált, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel
Avon Imari Elixir parfüm - 50 ml
Ár: 2200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, dobozban (de 1x próbafújásnyi hiányzik belőle), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gwenny

2018. március 15.

Rajtam egyszerűen katasztrofális. Amikor megérkezett egészen finom volt, vetekedett egy Chanel illatélménnyel...De hogy utána mi történt? Egy héten belül átváltott egy naftalinimádó, pacsulis nagyasszonnyá. Fuldoklottam tőle. Borzasztó.
Nyáron használtam(volna), de annyira megutáltam, hogy nincs az az isten, ami rávehetne arra, hogy télen is teszteljem.
Ami tud ILYEN lenni, az számomra tiltólistás.
Vége.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Ami tud ILYEN lenni, az számomra tiltólistás.
Vége.

Lory

2018. március 15.

Nekem ő tetszik egy picit jobban,mint az Imari Fantasy tesója.Azt is 3 csillagra értékeltem de a Fantasy egy gyenge 3-mas,míg az Elixír egy erős 3-mas:)
Egyszerű,sokat nem változó,lineáris vaníliás-szedres illat.A rózsát csak ritkán érzem ki belőle és nagyon gyengén,a vanília és a szeder a két fő összetevő,ahogy rajtam érződik.Erősebb,meghatározóbb illat,mint ahogy ebben az olcsó árkategóriában megszokhattuk az Avontól,valószínűleg a megosztottságát is ennek köszönheti.Na meg tény,hogy van akin kissé szintetikussá,olcsó hatású pacsulivá tud alakulni,én is éreztem már ilyet de sajnos ez a bőrkémia.Rajtam szerencsére nem ilyen,teljesen vállalható,kellemes inkább hűvösebb,őszi-téli időre való édeskés,füstös illat.Úgyhogy a közelgő tavasz nem az ő ideje lesz szegénynek de télen,kifejezetten az ilyen illatokra vágyom.Nagy kedvenc nem lesz,nem sznobság szól belőlem de rajta igenis érezhető,hogy nem egy divatház nagy műgonddal megalkotott kreálmánya.Ennyi pénzért egy "egynek jó" hidegebb időre való parfümnek meg fog felelni nálam.A tartóssága is rendben van nagyjából,nálam az is jobban teljesített mint a Fantasy változata.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Pocok96

2018. március 3.

Ajándékba kaptam, szeretem. Erős, határozott illata van, pont ez az ami tetszik benne!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Airina

2018. február 27.

Nagyon szeretem, finom, nőies illata van!

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Nagyon szeretem, finom, nőies illata van!

Viki986

2018. február 19.

Azért nem adok 5 csillagot, mert az illata nem érződik sokáig, de ezt egy 2000 Ft-os terméktől nem is várhattam volna el. Viszont az illata csodás. Gyümölcsös nőies, finom. Még a férfiak szerint is nagyszerű! :)

Viki986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

szabina971

2018. február 13.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban :D
Csatlakozok a többiekhez nagyon erős illata van.
Elhasználom valahogy ,de nem veszem meg többet.
Nem okoz bőrpírt ,és a kis üveg is aranyos,

szabina971
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban :D
Csatlakozok a többiekhez nagyon erős illata van.
Elhasználom valahogy ,de nem veszem meg többet.
Nem okoz bőrpírt ,és a kis üveg is aranyos,

miako

2018. január 12.

Háát... sokáig nem tudtam vele mit kezdeni és bánkódtam miatta, mert ajándékba kaptam. A bőrömmel nem tudott elvegyülni, agresszív és közönséges volt.

Aztán egyszer véletlenül csak a ruhámra ment és a bőrömre kevésbé, és úgy már nagyon tetszett. Azóta 1-2-t ráfújok a kendőmre, távolról a pulóveremre, és azóta olyan mint egy nagyon különleges öblítő!

Úgyhogy "megmentődött" a szer, de nem fogom újravenni az biztos.

miako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Úgyhogy "megmentődött" a szer, de nem fogom újravenni az biztos.

Sziszilady

2017. november 23.

Nagyon megörültem ennek a parfümnek, üvegből isteni finom sütire emlékeztető illata van. Aztán a csuklómra fújtam (még jó, hogy csak oda) és valami iszonyatosan erős, már-már émelyítő illat csapott meg. Nagyjából 3-4 óra múlva tűnt el ez a retro, erős mézes rózsás szag és utána már csak a fincsi süti illat maradt. Csak ennyit nem tudok várni egy kellemes illatra, hiszen addig is viselnem kell.. Így sajnos csak 3 csillag. Ha a rózsát nem tették volna bele, finomság lenne. :) Cserébe viszont brutál tartós, ruhámról levakarhatatlan.

Sziszilady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

An90

2017. november 15.

A katalógusban egy finom, szedres-édeskés illatot éreztem. Többek között az itteni nem túl jó vélemények miatt is, nem mertem megkockáztatni egy üveggel, inkább egy mintát rendeltem, amit rögtön ki is próbáltam a csuklómon. Először számomra nagyon erős és tömény volt. Úgy fél óra múlva még mindig erős, de elviselhetővé válik. 1-2 óra múlva enyhül az illat, a lecsengése nem is olyan rossz, érződik a vanília, édeskés-krémes. Összességében nem tetszik, nem ezt vártam.

An90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Jenniii92

2017. november 12.

Le volt akciózva a katalógusban, gondoltam megveszem, szedres-vaníliás-virágos, csak nem lehet rossz. Hát tévedtem. Nagyon büdös, füstös szaga van. Gyorsan túl is adtam rajta.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.