KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2599 Ft

2015-ös megjelenésű orientális-virágos illat szederrel, rózsával és vaníliával.

Ár: 2599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 2000 Ft , Eladó: Esztiiiii
Állapot: próbált, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel
Avon Imari Elixir parfüm - 50 ml
Ár: 2200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, dobozban (de 1x próbafújásnyi hiányzik belőle), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

miako

2018. január 12.

Háát... sokáig nem tudtam vele mit kezdeni és bánkódtam miatta, mert ajándékba kaptam. A bőrömmel nem tudott elvegyülni, agresszív és közönséges volt.

Aztán egyszer véletlenül csak a ruhámra ment és a bőrömre kevésbé, és úgy már nagyon tetszett. Azóta 1-2-t ráfújok a kendőmre, távolról a pulóveremre, és azóta olyan mint egy nagyon különleges öblítő!

Úgyhogy "megmentődött" a szer, de nem fogom újravenni az biztos.

miako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Úgyhogy "megmentődött" a szer, de nem fogom újravenni az biztos.

Sziszilady

2017. november 23.

Nagyon megörültem ennek a parfümnek, üvegből isteni finom sütire emlékeztető illata van. Aztán a csuklómra fújtam (még jó, hogy csak oda) és valami iszonyatosan erős, már-már émelyítő illat csapott meg. Nagyjából 3-4 óra múlva tűnt el ez a retro, erős mézes rózsás szag és utána már csak a fincsi süti illat maradt. Csak ennyit nem tudok várni egy kellemes illatra, hiszen addig is viselnem kell.. Így sajnos csak 3 csillag. Ha a rózsát nem tették volna bele, finomság lenne. :) Cserébe viszont brutál tartós, ruhámról levakarhatatlan.

Sziszilady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

An90

2017. november 15.

A katalógusban egy finom, szedres-édeskés illatot éreztem. Többek között az itteni nem túl jó vélemények miatt is, nem mertem megkockáztatni egy üveggel, inkább egy mintát rendeltem, amit rögtön ki is próbáltam a csuklómon. Először számomra nagyon erős és tömény volt. Úgy fél óra múlva még mindig erős, de elviselhetővé válik. 1-2 óra múlva enyhül az illat, a lecsengése nem is olyan rossz, érződik a vanília, édeskés-krémes. Összességében nem tetszik, nem ezt vártam.

An90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Jenniii92

2017. november 12.

Le volt akciózva a katalógusban, gondoltam megveszem, szedres-vaníliás-virágos, csak nem lehet rossz. Hát tévedtem. Nagyon büdös, füstös szaga van. Gyorsan túl is adtam rajta.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

melone19

2017. november 5.

Így magában tényleg nem a legjobb. Én Axe Oud Wood & Dark Vanillát (ffi pumpás deo!) fújok alá, így viszont meglehetősen ütős! Karaktert ad neki és finom a hidegben.

melone19
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

CsBetti

2017. november 4.

Keveset szabad csak használni belőle, mert kimondottan émelyítő az illata, amíg nem illan úgy el. El kell telni egy kis időnek, mire elér arra a fázisra, ami miatt úgy ízlett a katalógus mintájából, arra a "vattacukor" illatra.

Sokat kísérleteztem vele, mennyi az elég. Illetve az első használat utáni csalódásból kifolyólag kis időre félre is tettem. De így az ősz/tél közeledtével csak elővettem... és nem bánom. Kis mennyiségben igenis kellemes, édes, tartós illata van :) Mindennap nem tudnám használni, azért ezt a parfümöt tudni kell viselni.. :)

Nem a kedvenc illatom lett, jobban szeretem a fás, virágos illatokat. De azért néha jó édeskésnek lenni :P

CsBetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

skin

2017. november 2.

Konkrétan odaégetett cukor egy kis pillecukor beütéssel. Nem tudom kit céloztak meg ezzel az illattal,de a viselőjének környezete biztosan émelyegni fog tőle. Tömény cukor minden fantázia nélkül, cukros szappanos leszáradással amiből kikandikál valami olcsó rózsaillat.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

Bradshaw

2017. november 1.

Hál' Istennek nem én használom, hanem a testvérem. Reggel mikor vittem suliba, mindig le kellett húznom az autó ablakát, mert konkrétan émelyegtem attól a tömény édes szagtól! Én nem érzek ki belőle se szedret, se rózsát, csak édes ragacsos pacsmagos lötyit. Brutális.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

katica22

2017. október 15.

Nagyon jó kis parfüm, akciós akkor kell megvenni. Ami illat átjön nekem az a szeder és a vanília. Tartóssága közepes.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

ildici72

2017. szeptember 28.

Nekem a szeder illata jön leginkább át, mindez kicsit édeskésen, és bár az édes illatokat inkább télen szeretem, nyáron is elég sokat használtam. Régen kérdezték barátnőim, hogy milyen illat van rajtam és ez kicsi büszkeséggel töltött el, hogy egy nem luxus kategóriájú parfüm is el tudja érni ezt a hatást. Ráadásul más avonos illattal szemben ennek tartósabb az illata. Most akciós ajánlatban 3,300 Ft-ét lecsapok kettőre, így a barátnőm karácsonyi ajándéka is ki lesz pipálva :)

ildici72
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.