KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 5700 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol
Ár: 4000 , Eladó: Zhilia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
mzsdtt

2019. január 16.

Nagyon finom és tartós az illata. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani, de inkább olyan tavaszias időkre ajánlom. Nyáron szerintem picit sok.

mzsdtt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

mlexa

2018. december 12.

Édes, kellemes illat, de nem elég tartós. Vannak jobb avonos parfümök ennél tartósságban. De azért elfogyott, újat mondjuk nem vennék.

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Esztuci

2018. december 9.

Szerintem kellemesen édes, különleges illat. A tartóssága az árához képest kevés, de akciósan teljesen megéri. Párom nem szereti és mivel számomra sem az "igazi", lemondtam róla. Persze ez az értékét nem befolyásolja.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

blackrose

2018. december 7.

Nos nekem volt szerencsèm hozzá. A környezetemben valaki rendszeresen fújkálta vele magát. Nem is lenne ezzel baj, ha nem fürdik meg benne az ember, de számomra így elèg tömèny,közönsèges hatást keltett. Nagyon èdes illat, szeretem èn is az èdeset, de nekem már fojtogató volt. Ès így a parfüm számomra csak egy nagy adag fullasztó cukorka felhő maradt. Ha nem tudtam volna hogy Avonos, azt hittem volna hogy egy tinilány befújta magát egy olcsó cukorka illatú parfümmel. Ha az illatra gondolok már legszívesebben kiszaladnèk a világból. De kap kèt csillagot,mert a tartóssága nem semmi. Ès ezúton is elnèzèst kèrek azoktól akik szeretik ezt az illatot,de szerintem ők legalább tudják hogy is kell ezt használni.

blackrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

NikolettSzabo

2018. november 28.

Nagyon nagy kedvenc nálam. Ha valamilyen alkalmi helyre megyek, mindig ezt használom. Kellemes, tartós illat és az üvege is tetszetős.

NikolettSzabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

Nykol28

2018. november 24.

Egyik kedvencem.Édes illat bár gyorsan elillan.Havonta kell belőle egy 30 ml-es ha használom és érezni is akarom.Az ára is kedvező.

Nykol28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Jucuus

2018. november 22.

Nagyon jó illata van, édeskés, de szerintem nem eléggé tartós. Viszont az üvegét nagyon eltalàlták, tökre tetszik. :D

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Andy88

2018. november 20.

Ha van Avonos parfüm amit imádok, na EZ AZ! :) Nagyon eltalálták! Fantasztikus édeskés-gyümölcsös illata van, de mégsem tömény, mégsem "túl sok" belőle. Hétköznapokon, ünnepekkor is bátran viselhető, nem kirívó illat, mégis intenzív és tartós! Nem hittem volna, hogy az Avon parfümjei között találom meg az egyik kedvencemet, de sikerült! :) Bátran ajánlom mindenkinek (20 éven felül) ezt a szuper parfümöt, nem fogjátok megbánni! :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Incuss

2018. november 10.

Iszonyú tömény cukorbomba... Néhanapján felkenem :D La vie est belle előtt használtam napi szinten. Nem rossz, de émelyítő tud lenni:)

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

bobherceg80

2018. október 27.

Mintám volt belőle,erős,fejfájdító édes illat.

Update:megint kipróbáltam,narancsos fűszerességet érzek.Még mindig nem tetszik.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Mintám volt belőle,erős,fejfájdító édes illat.

Update:megint kipróbáltam,narancsos fűszerességet érzek.Még mindig nem tetszik.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol