KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 2000 Ft , Eladó: Tundoszka
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, Gyál, fizetés: utalás után postázom, vagy személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: nettazsofia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katashka

2018. április 10.

Legfőbb jó tulajdonsága az, hogy tartós, rajtam órákkal a magamra fújás után is megdicsérték már ami meglepett. Kellemes kis illat.

Katashka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Aria249

2018. április 8.

Kellemes, kifinomult, nőies illat. Kicsit édeskés, púderes. Egész hosszan tartó, nem kell belőle sokat fújni, hogy nap közben is érezzem magamon.

Aria249
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Mucika1999

2018. április 3.

Hosszan-tartó ínycsiklandó illatfelhő. Eddig mindenki csak dicsérte, nem is értem miért.:D Az ára nem vészes, pláne a márkásabb parfümökhöz képest:) Még a kölnipermet is elég tartós, szóval aki nem akar egyszerre ennyit kiadni érte, annak tökéletes választás lehet, és azt ráadásul rengetegszer akciózzák:)

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Reni666

2018. március 29.

Nagyon jo kellemes illat , sokaig érezhetö :)
hétköznapokra munkában hasznalom ..nem irritál , tartós :)

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Nagyon jo kellemes illat , sokaig érezhetö :)
hétköznapokra munkában hasznalom ..nem irritál , tartós :)

Bethany92

2018. március 22.

Nagyon kellemes, szolidan édeskés illatú. Kedvenc Avonos parfümöm, már második üveggel használom. :)

Bethany92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

bihelga

2018. március 22.

Nem túlzok, ha azt mondom ÉLETEM PARFÜMJE <3 Pedig alapjáraton nagyon hamar megunom a parfümöket, de ebből már sokadik üveggel fogyasztom, mindig be vagyok tárazva belöle :D Nagyon tartós, isteni édeskés- karakteres illata van, nagyon sokan dicsérték meg már rajtam, és nemutolsó sorban a párom is imádja ha ezt viselem..100*****!!!

bihelga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Cosza

2018. március 21.

Nekem sajnos nem jött be. Közvetlenül kifújáskor elviselhetetlenül tömény illata van, aztán egyre jobb lesz, de összességében nem az én illatom. Máson jobban tetszik, velem nem működött a kémia.

Cosza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

aemit

2018. március 21.

Az itteni vélemények hatására rendeltem meg, ma kaptam kézhez. Nagyon finom illat. :)

aemit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

MissQuen

2018. március 16.

Nagyon jó illatú prémium parfüm!

Az egyik avonos parfüm kedvencem!

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Nagyon jó illatú prémium parfüm!

Az egyik avonos parfüm kedvencem!

kinga180

2018. március 14.

Még mindig egy nagy kedvenc, mikor akciós akkor szoktam belőle betárazni. Édes illata van, ami nagyon szolid, mégis kicsit fűszeres. Tartósnak pont annyira tartós, mint a többi Avonos parfüm, napközben még egyszer újrafújom és úgy tökéletes.

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol