KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 2000 Ft , Eladó: Tundoszka
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, Gyál, fizetés: utalás után postázom, vagy személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: nettazsofia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Mariann1807

2018. január 8.

Már nem is tudom hanyadik üveggel használom. Rendkívül kellemes, nőies illat, a tartóssága is remek. A "testvére" sem rossz, de ennek mégis karakteresebb az illata számomra. Mindig megdícsérik, ha viselem.

Mariann1807
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Vajdus23

2018. január 3.

Úgy érzem ebben a parfümben találtam rá az illatomra. Hajlamos vagyok megunni nagyon rövid időn belül az illatszereket, de ezt egyszerűen imádom magamra fújni, mindig ehhez nyúlok. Ráadásul sokáig megmarad az illata is.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

buzavirag

2017. december 31.

Imádom! Az illata nagyon tartós (EDP), nagyon finom édes. Szeretem az ilyen típusú édes illatokat, nem az a cukros fajta.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

dikeee95

2017. december 29.

Kedvenc parfümöm az Attraction mellett, nagyon tetszik az illata és tartós is! :)

dikeee95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Bettina0725

2017. december 25.

Örök kedvenc!!! :-)

Bettina0725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Örök kedvenc!!! :-)

prussycat

2017. december 22.

Nem kedvelem a nagyon édes illatokat, de a Luck valami csoda. Nagyon tartós, erős illat, ami egy elegáns estére tökéletes választás. Szeretem, hogy ilyen tömény. Ad egy magabiztosságot ha esetleg hétköznap használom. Kedvenc parfümöm az avontól.

prussycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

kicsibubu

2017. december 7.

Kezdjük azzal, hogy én baromira nem szeretem az édes illatokat. Eszembe nem jutott volna őt megvenni, de így, hogy megörököltem a szomszéd csajtól, gondoltam mi bajom lehet, lássuk. Meglepő, mert én csak az elején érzem nagyon édesnek, fél óra-1 óra múlva már csendesedik, kicsit szelídül, viselhetőbb, talán púderesebb. Minden nap biztos sok lenne, de néha jól esik, na ... beismertem :) Tartós is. Biztos nem veszem meg, de ez a fél üveg lassan fogyogat azért majd. Tőlem ez a négyes egész megtisztelő egy édes lötyinek :) :)

kicsibubu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

reka56

Korcsoport: < 18
2017. december 6.

Aki szereti az edes illatot annak be fog jonni ez a parfum:)

reka56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 6.

Aki szereti az edes illatot annak be fog jonni ez a parfum:)

stofareni

2017. december 4.

A valaha volt legjobb parfümöm. Imádom. Nagyon jó illata van.

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

A valaha volt legjobb parfümöm. Imádom. Nagyon jó illata van.

hanka.horvath

2017. december 3.

Nagyon jo illata van igazi nőcis de nekem sok(k)

hanka.horvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Nagyon jo illata van igazi nőcis de nekem sok(k)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol