KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 3500 , Eladó: Esztuci
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 5700 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol

Lia12

2018. október 7.

Imádom! Nagyon jó az illata és viszonylag tartós is

Lia12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Imádom! Nagyon jó az illata és viszonylag tartós is

fokyandi

2018. október 6.

Az egyik kedvenc parfümöm, nagyon szeretem a finoman édeskés illatát. Sok kaktuszom van itthon és amikor virágoznak, hasonló illatuk van. Imádom!

fokyandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

bulunsky

2018. október 4.

Kifújáskor fullasztó, azonban 15 perc eltelte után, kifejezetten finom, kellemes illat!
Nekem nagyon tetszett amikor először éreztem a katalógusban, eldöntöttem hogy azonnal kel majd valamikor amikor akciós lesz, természetesen rögtön mindenkinek megtetszett, aki érezte rajtam, habár én már nem éreztem magamon mivel teljesen megszokta az orrom!

bulunsky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

rabbitdoubt

2018. szeptember 27.

Itt vettem anno a vélemények alapján, párszor kipróbáltam, először émelyegtem tőle, nem jött be az illat, nem éreztem magaménak (több, mint fél éve lehetett). Aztán, pár hete gondoltam újra előveszem, csak-csak elfújkálom. Hihetetlen, nem tudom, hogy az illat vagy én változtam, de befújtam magam, és meglepődtem. Imádom napközben magamon néha-néha megérezni, reggeli fújás egészen estig elég, és még fürdés közben is szuper illatom van. Annyira örülök, hogy nem cca. fél éve írtam a véleményt és húztam le a parfümöt, annak pedig végképp, hogy nem adtam tovább rajta! :)

rabbitdoubt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

kerierus

2018. szeptember 5.

Az abszolút kedvenc nyári illatom, imádom!!!

kerierus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Az abszolút kedvenc nyári illatom, imádom!!!

Emese2020

2018. augusztus 17.

Nagyon szeretem.. nagyon sok emberen éreztem a buszon.. boltban.. de nekem is kellett..
Nekem tartós, édes illat. Járkálós parfümnek használom, de nem tudom megunni. Rajtam nagyon jól működik nem dobja le a bőröm.

Emese2020
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

IMÁDOM, csupa nagy betűvel :) Nagyon tartós az illata és sokáig is elég, 2 fújás nekem kitart egész nap. Egyetlen problémám vele, hogy a világos színű ruháimon ronda sárga foltok éktelenkednek a befújás helyén, ezért ajánlatos távolról fújni. Egyébként évek óta a kedvencem és az ára is nagyon jó!

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Amulette

2018. augusztus 13.

Kedvenc Avon parfümöm, édeskés, de nem tolakodó, kellemes kis mindennapi viselet.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

KittyLady

2018. augusztus 7.

Kedvenc avonos parfümöm. :) Sokáig érzezni az illatát.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kedvenc avonos parfümöm. :) Sokáig érzezni az illatát.

timcho03

2018. augusztus 6.

Nagyon kellemes édes, de nem az a tömény cukormáz illat. Ajándékba kaptam még a megjelenésekor, nagyon szerettem, de miután elhasználtam, nem vettem újból, inkább lemondtam erről az illatról anyukám és a férjem keresztanyukája javára, ugyanis nekik is nagyon megtetszett rajtam, én pedig nem szeretek ugyanolyan illatú parfümöt viselni, mint a közelemben lévők. Viszont azóta én vagyok a parfükmdílerük, és rögtön ki is szúrom, ha ezt fújják magukra. Mivel nem ismerem az összes Avon parfümöt, így nem merem kijelenteni, hogy ez a legjobb, de a 10 db közül, amit eddig kipróbáltam, nálam a Luck viszi a pálmát. Amikor ezt az illatot viseltem, szinte mindenki megkérdezte, hogy mit fújtam magamra. Árához képest egy egészen tartós parfümről van szó. Egyszer szerintem mindenkinek érdemes kipróbálnia, aki szereti az orientális-virágos illatokat :)

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol