KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillogó illat, azé a nőé, aki szerencsés az életben és a szerelemben. Ez a luxus illat azonnal elcsábít káprázatos jegyzeteivel.

Megjelenés éve: 2014

Parfümőr: Adriana Medina

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamott, piros gyümölcsök, mandarin
Szívjegyek: éjjel virágzó cereus, fehér virágok
Alapjegyek: szantálfa

Ár: 3500 , Eladó: Esztuci
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 5700 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, Budapesten bárhol

ruszkair90

2018. július 17.

Nagyon szeretem ezt a fajta illatkombinációt, viszont inkább csak ősz végén és télen használom szívesen. Nyárra ez számomra túl sok lenne.

ruszkair90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Kisscsajszika

2018. július 5.

Imádom az illátat, az illata egész nap kitart. Nem kell sokat fújni belőle, így nekem már több mint egy éve meg van 50 ml

Kisscsajszika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

MoncsiT

2018. július 1.

Nagyon jó illata van, nyárra személy szerint én nem használom, mert túl erősnek érzem. Az illata elég tartós. Összeségében egy nagyon jó parfüm.

MoncsiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

via0408

2018. június 10.

Sokáig használtam ezt az illatot. Ha nem tudnám, nem mondanám meg róla, hogy Avonos. Sokkal drágábbnak érződik. Inkább orientális gyömölcsösnek nevezném, de az orientálist el is lehet hagyni teljesen, mert a szantál az csak úgy ottvan. Savanykás-édes illat. A virágokat sosem éreztem ki belőle igazán, csak valami szirupos-krémes édességet és a savanyú gyümölcsöket. És ne kérdezzétek, miért, valahogy mindig a pezsgő illata jut róla eszembe, ezért nekem inkább esti illat. Olyan megjelenős, de nem feltűnő. Átlagos, de kellemes. A tartóssága is rendben van. Normális. Sálon, ruhán sokáig érezni. Abszolút megéri az árát, de nem hiszem, hogy újravenném. Kicsit másfelé indult közben az orrom - ez az illat túl szintetikus nekem.

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Sziszikee58

2018. június 6.

Az Avon Sexy / Ultra Sexy parfümök után az új kedvencem! Nagyon jó illata van, nekem tartós, és már több pasi is megdícsérte hogy jó illatom van..😄😄 Árban is teljesen oké, nekem 5* ez a parfüm. ☺

Sziszikee58
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

nxctn

2018. június 1.

Az egyik kedvenc illatom, szerintem nagyon hasonlít a Ysl Black opium-jára,csak kevésbbé tartós, de egyébként remek.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Ayamee

2018. május 29.

Imádom :D nekem nagyon tartós az illata, az eddigi avonos parfümjeim közül a legtovább ennek érzem a bőrömön az illatát.

Ayamee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

kicsiii

2018. május 26.

Hát nem is tudom.. Nekem egyáltalán nem tartós az illata. Nem hiszem hogy újra venném. Sokan dícsérték gondoltam kipróbálom én is.

kicsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

kincsq

2018. május 16.

Egyik nagyon kedvenc parfümöm, most ezt használom míg el nem fogy. Ha lesz újra akcióban, akkor újra vevős.
Tartós, és nagyon finom illatú!

kincsq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Tartós, és nagyon finom illatú!

Tirana

2018. május 15.

Imádom az illatát, kellemes, tartós illat, gyakran dicsérik. Közvetlenül a bőrre fújva sajnos nekem pattanásokat okoz.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol