Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Add át magad az érintés erejének, amikor a friss mandarin, a jázminesszencia és a meleg, fás jegyek mámorító illatát viseled magadon."

Avon Mesmerize Black for Her
Ár: 2200 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 50 ml, csak próbálva lett, Helyszín: Budapest/Bénye, fizetés: Személyesen/postán maradó
eeeee

2018. december 23.

Szeretem ezt az illatot, hozzám nagyon passzol. Édes, orientális, karakteres, nagyon nőies illat. Hűvösebb időben az igazi, de a fülledt nyári éjszakákon is jól működik rajtam. Hétköznap dolgozni is szívesen viselem, ha épp olyan kedvem van, de elegáns eseményeken a kis feketével is ugyanolyan jól passzol, mint akár egy bulihoz.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

eperturmix

2018. december 5.

Mióta nincs city rush (és ugye ennek már több éve) nem voltam hajlandó semmilyen avonos parfümöt venni,egyik sem különleges,egetrengető számomra,mondhatni egy lére megy az összes,legalábbis én így viszonyultam hozzájuk.Aztán megszaglásztam ezt,érdekesnek találtam,akciós is volt,hát megrendeltem.Mikor megkaptam és kipróbáltam,sajna rá kellett jöjjek,hogy igazam volt,ez is ugyanolyan kis semmilyen mint a többi,az illatáról lerí,hogy avon vagy oriflame házból jön,tartóssága nagyon rövid,ebben a szituációban mondjuk nem is érdekes.Elfújkálom a hétköznapokban,kicsit többet is szoktam a kelleténél,de biztosan nem veszem újra.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Anitaskin

2018. október 8.

Első szaglásra szerelem:D Nagyon kellemes komoly illat nagyon szeretem, viszont 1-2 óránál nem tart tovább de mindig benne van a táskámban.

Anitaskin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Kedvencem! Imádom nagyon, tartós, remek illata van.

explicitcherry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Kedvencem! Imádom nagyon, tartós, remek illata van.

martuska83

2018. július 27.

Mióta megjelent azóta veszem, már a sokadik üveggel nehezebb illat főleg estére és borúsabb vagy téli napokra szoktam használni, vagy amikor a hangulatomnak erre van szüksége. Én nagyon érzem a jázmint illetve egy makadámia vagy mandulatej illatot, de lehetséges hogy ez az én saját bőröm alapillata miatt van. Remélem nem szüntetik meg. Imádom ezt az illatot! Hosszan tart és én nem is érzem már más még akkor is megjegyzi milyen finom.

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Mesike91

2018. június 21.

Jobb a reklámja, mint az illata. Nem rossz, de gyenge. Több szót nem is érdemel.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

alizee

2018. június 16.

Anyunál próbáltam, Avon parfüm létére egész jó, nem az a tipikus "avonillat" nem is szeretem őket annyira egy kaptafa mindegyik. Ez engem kicsit Hugo Boss Deep red-jére emlékeztet, amit amúgy imádok. Jó kis őszi/téli parfüm lehet ez, füstös édes orientális jól megkomponált illat, több hasonlót dobhatnának piacra. Tartósságra hozza a tőle megszokott 2- nagyon maximum 3 órát. Az üvege nagyon tetszetős ezzel a fekete-arannyal.

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

anee888

2018. május 23.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg, Tetszett az illata az újságban is, de jó ideig gondolkodtam hogy megrendeljem e vagy nem, aztán a sok +vélemény hatására végül rászántam magam, nem csalódtam, kellemes illata van, alapból más jellegű illatokat kedvelek, de ez tetszik, és tartós is!

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Reni666

2018. március 29.

csodás illat :) szép üveg :) tartós es kellemes ..

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

csodás illat :) szép üveg :) tartós es kellemes ..

Inezke

2018. március 20.

Akciósan vettem. Nagyon jó illata van, de sajnos nem marad meg sokáig. 1-2 óra múlva már nem érződik.

Inezke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool